Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
13. kvě 2009

kiss: vyzera to fakt supeeeer....no patka ti napisala presne to co by som aj ja napisala.... s patko nebol vibec ziadny problem ked mal 15 mes. cestovat v noci do svajciarska /cca13 hod./... a toto male cudo 😠 😠 😠 😎 cista katastrofa... takze je to naozaj len na adamkovi ako to zvladne... ale neboj urcite zvladne

beruska2x
autor
13. kvě 2009

ahojte holky, byli jsme u prehrady, je tu cirkus a maji tam zviratka, tak pokoukat a jinak mame 1. ZUB!!!! a nasla jsem ho JA!!! to jsem zvedava co dostanu 😉

patricia1971
13. kvě 2009

jeeej dasi,aj ty máš medzi nimi také rozdiely???? no my sme každý rok cestovali a nebol problém,to len táto Lili je nejaká iná,to neobsedí ani sekundu,veď ten problém máme aj pri sedení v kočíku....to Paulinka je hyperaktívna,ale sedela v pohode v kočíku,to mala skoro aj 3 roky,v aute tiež pekne sedela v sedačke,ale tiež Lili nazvem čudo,je úplne iná ☹

beruska2x
autor
13. kvě 2009

sasi no mala je super... pekna nevesta nam roste jojo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

patricia1971
13. kvě 2009

beru gratulujeeeeeemmmm!!!!!!! to chce nové šaty!!!!! ja som ešte nedostala ☹ a objavujem každý zub 😉 a simovi sa lubili zvieratka???

beruska2x
autor
13. kvě 2009

dekuju, vis jakou mam konecne radost.. to ja si neco na sebe vybojuju nebo koupim sama 😀 jojo zviratka se mu libi, koukal a je chvili zticha 😅

saska.t
13. kvě 2009

kiss - kraaasne uplne ti zavidim ale aj my ideme buduci rok 😀
beru - gratulujem tolko si chcela zubok a uz ho mate a bez nejakych horuciek a starosti tak dufam ze vam to vydrzi aj pri dalsich zubkoch, jj ved ti tu nevestu opatrujem 😉

my tiez vzdy cestujeme na noc a 10 hod, mala vydrzi bez pohnutia takze v poho na SK to mame tak 8-9h podla premavky takze sme nejaky vazny problem z cestovanim nemali, ale cez den by to bola katastrofa, stacilo 3 hod. a ja som bola na mrtvicu z malej 😝

beruska2x
autor
13. kvě 2009

no teplotu nema ale protivny je jak cinze uz 2 dny, jeci a jeci ☹ ale to vydrzime 😉 hlavne ze jsem nasla zoubek ja a ne R 😀 😝 😝 😝

daskak
13. kvě 2009

pati: presne tak su uplne inyyyy....... niekedy sa az za hlavu chytam.... 😠 😠 😠 😎
beru: gratulujeeeeeeeeeeme 😀 😀 😀 😀 😀

erika107
13. kvě 2009

ahojcek babulky

je tu uz niekto???

berus: gratulujeme k dlhoocakavanemu zubku 🙂

kiss: tak taaka dovolenka by sa mi uz vazne zisla... my pojdeme az o rok do nemecka ku známym uz teraz sa tesime nebola som tam cca 8 rokov

beruska2x
autor
13. kvě 2009

ahojky eri 😉
mooc vsem holky dekujeme.. aspon vim proc je od pondeli tak ujecenej a uknouranej.. se mi ulevilo...

co u vas noveho??

kisska
13. kvě 2009

berus gratulujemeee, mate aj vy troch zamrznutych? Tak sa zubok vola Servac 😀

takze nakoniec to vyzera tak, ze ako budeme cestovat sa dozvieme, az ked budeme na ceste 😉 Najhorsie je, ze chrust nosi z roboty historky od kolegov,ktori cestuju s malymi (3-6rocnymi) detmi tak, ze maju zlozene sedacky a dieta sa celu cestu "gula" vzadu 😖 😠 To mi pripada ako nezodpovedne az sialene...Hlavne teraz, ked sa naozaj da cestovat po dialnici takmer celu cestu.

beruska2x
autor
13. kvě 2009

jee vidis uplne bych ho zapomela pojmenovat 😀 musim to napsat do pametni knizky 😉

to mi pripada nejen silene ale i darhe reseni, u nas je pokuda za jzdu bez autosedacky 5000,- 😕 a vetsinou deti cestu prospi, pojedete na noc ne??

erika107
13. kvě 2009

kisska: ja by som isto maleho z autosedacky nevyberala...ani na nasich cestach to nerobim nechcem aby si zvykol ze moze sediet nepriputany bez autosedacky...

berus: tak to ma nenapadlo pomenovat zubok xixiix dobry napad ale

idem hodit to nase nove faro do albumceka

beruska2x
autor
13. kvě 2009

me taky ne, to tady holky rikaly ze se to dela.. 😉
jen hod foto jsem zvadava a to jsi koupila golfac nebo sportak??

patricia1971
13. kvě 2009

ahojte 🙂

ja som písala,že som musela malú vybrať z autosedačky,sa to nedalo vydržať,hodku tam sedela a potom vrešťala ako pavián,tak asi 30 min.som sedela s ňou vzadu......ale baby,ja som tiež veľmi proti tomu,moje deti odrastali v sedačkách,vždy tam čušali,len táto malá otvora je iná......ale určite by som nedovolila decku vzadu skákať len tak....takže my keď cestujeme aj na chalupu,tak len vtedy,keď Lili spí,je to jediné riešenie 😵

eri som zvedavá 😵

erika107
13. kvě 2009

tak uz som vam to hodila ... ale musim sa rozlucit maly sa mi zobudil asi ho nieco bolka :( tak pa zajtra nam drzte palce ideme na neurologiu papa

beruska2x
autor
13. kvě 2009

mooc pekny eri 😉

saska.t
13. kvě 2009

Ahojky holky,

ta my hlasime 1 zubok hore to kvoli nemu boli urcite tie vysoke horucky 😖

eri pekny kocik a pa

no my bez priputania v sedacke ani krok, vzdy mam na ociach tu reklamu, nemyslis zaplatis urcite ste to vsetky videli 😝

daskak
13. kvě 2009

eri: vyzera naozaj fajne 😎
babenky idem vam popriat pekny vecer, pokecajte aj za mna... ja som mrtvaaaaa ☹ ☹ 😒 😒

zajtra vas docitam
papapa

beruska2x
autor
13. kvě 2009

ahojky sasi 😉 😉 😉

das tak dobrou papa ppujdu taky brzo 😀

patricia1971
13. kvě 2009

eri je pekný 🙂 a jasné,že budeme držať palcšeky,aby ste dobre dopadli na neurologii 😵

ja sa zastavím asi neskôr,musím ísť žehliť,syn zajtra odchádza s mojou mamou do Egyptu,tak nech má pekné ožehlené veci 🙂 ale ešte kým s vo vani,tak sa tu pomotám 🙂

berus,som si včera objednala odražadlo a ešte sa mi nikto ani len neozval ☹ty keď si objednávaš nejaké veci,ako dlho to trvá???

beruska2x
autor
13. kvě 2009

sasi to taky blahopreju 😀 ty jo snad ty ostatni polezou snadneji 😅 chudacci...

ty jo do roku se musi taky zaregistrovat u zubare, to uz abych zacala shanet 😝

saska.t
13. kvě 2009

no ja sa tiez hned lucim, lebo dnes sme s maminou same chlapi isli na futbal ku znamym tak budeme bacovat a kecat urcite aspon do polnoci.
Mala konecne zalomila dnes sa s nou dalo vydrzat takze hned bol ten den krajsi 😉 snad aj zajtra bude 😅
Takze vam vsetkym prajem krasny vecer a beru ty to dobojuj so zubkami bez nervov a teplot, pa ... 😉

patricia1971
13. kvě 2009

ahoj sasi,to teda máme ale šelmy zubaté,aj Lili sa tlačí ten horný druhý,dnes mi nechce ani jesť a mrnčí stále,len čaj by chlondžala 😒

dasi pa

berus to fakt musia ísť k zubárovi????

beruska2x
autor
13. kvě 2009

no vetsinou objednavka ti prijde jako prijata hned a pak to ma kazdy obchod jinak, treba do 1 - 2 dnu ti potvrdi dobu dodani a pak poslou mailik kdyz je zbozi odeslano, nebo uz maji dobu vyskladneni primo u polozky v obchode a posilaji jen ten odesilaci...koukni do podminek jak to u nich probiha 😉

beruska2x
autor
13. kvě 2009

no uz s ockovakem jsme hned dostali prukazku k zubari, tak uvidim jak to presne je 😕
pati to mi to mame presne naopak.. ji v pohode ale pit nechce ani za nic uz nevim jak to do nej dostat at neni dehydrovany.. ☹

patricia1971
13. kvě 2009

berus píšu tam,že mi zavolajú a dohodnú sa,som myslela,že už dnes mi volajú a zajtra mám autíčko,som sa moc tešila,no ale vydržím 😒

beruska2x
autor
13. kvě 2009

tak tam rano cinkni 😉

patricia1971
13. kvě 2009

berus to moja keď vidí flašu,tak začne hne´d mrnkať a chce ju,to ju musím schovávať...dnes vypila za deň skoro liter čaju!!!!!to je dosť,ale dnes papá mizerne,asi ten zub,lebo už jej úplne trčí,len sa ešte neprerezal...ja by som zas chcela,aby menej pila,lebo nič iné nerobím,len objednávam čiperku a mliečny cukor,lebo už jej robím aj ovocné sáčkové čaje,ale musím trošku osladiť mliečnym cukrom,to si mi dobre poradila 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru