Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
19. kvě 2009

berus - ja som presla tristvrte sveta takze bola som skoro vsade...
inak som vam zabudla napisat ze mala ked tu boli nasi zbalila na krizovatke celkom velkeho fesaka v aute ktory nam daval prednost aj malej zakyval zatrubil na nu a mala mu odkyvala 😀 taka mala a uz toto david si chcel hned samopal kupovat .... 😀

patricia1971
19. kvě 2009

baby,tak idem do vane a oddychovať, a M potrebuje pc,tak pa zajtra 🙂

eri tak zajtra vás čakáme!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

saska.t
19. kvě 2009

jj ja sa tiez lucim idem sa osprchovat a do postielky uz sa moc tesim ako si pospim ...pa 🙂

beruska2x
autor
19. kvě 2009

pati papa 😉

sasi no to jsi mi teda poradila 😝

beruska2x
autor
19. kvě 2009

o.k. tak jdu taky do vany tak cusik zitra no 😵

erika107
19. kvě 2009

pati: oky tesime sa uz teraz...

babulky idem aj ja lebo is potrebujem oddychnut rano skoro vstavam aby som vsetko pripravila drzte nam palceky zajtra

saska.t
20. kvě 2009

Ahoj babulky ako to dnes ide? 🙂

tak my sme vcera padli do postele ako podtaty a ja som bola taka unavena ze som ani spat nemohla a ked som mohla mala zacala jacat takze uzasne 😝
Dnes stale len stoji a rozculuje sa ze nevie zist dole ma strach no dufam ze sa to nauci lebo je to hrozne ...
Dufam, ze mate tiez take pekne pocasie ako my takze sup sa von...
Vecer pa 😉

patricia1971
20. kvě 2009

ahojte 🙂

tak som dala aj ja nové foto.....a hlavne Lili a Matthiaska, Eri bola u mňa a boli sme aj vonku,deti boli zlaté,no trošku aj uplakané,hlavne Lili,no ale našli sme ďaľší zub,tak už vieme prečo 😵 ...takže si kuk do ich albumu 😵 😵 😵

erika107
20. kvě 2009

ahojcek babulky

tak dnes bolu suprovo som rada ze sme boli s Lili a Patkou... mala Lili ukazala ze ked budu vacsi ze ona bude velitelkou .o)) a fotky su suprove daju sa odtial neako stiahnut?

patricia1971
20. kvě 2009

eri ja ti ich pošlem, napíš mi do IP mail 🙂

erika107
20. kvě 2009

tak babulky ja sa idem chystať do divadla taka som dolamana ze ani sa mi moc nechce ist... inac tu bolest hlavy si asi preniesla na mna Pati :o))

beruska2x
autor
20. kvě 2009

jee holky no moc pekne 😀 co jste cekaly? ze se na sebe vrhnou na 1. rande??? 😀 😀 😀

kouknete na tohle.. http://www.meblik.pl/cz/home/

saska.t
20. kvě 2009

kocky kraaasne foto uz teraz vam zavidime ze ste boli spolu 😉 tak dufam ze aj nase stretnutie vyjde a vsetky sa spolu stretneme 😉

beruska2x
autor
20. kvě 2009

ahojte kocky dneska stavkujete??? 😉

saska.t
20. kvě 2009

ahoj beru, ne ne len som malu ukladala, tak mrska dnes o 18,00 zjedla cely chleba so sunkou a zaklincovala to 240 ml mlieka no skoro som odpadla, tlstoska jedna 😀

baby poprosim vas ktora mate doma cotage chesse, napiste mi sem zlozenie aby som vedela co to ma obsahovat lebo tu je niekolko druhov aby som vedela ktory malej 😉 😉 vopred dakujem ..

beruska2x
autor
20. kvě 2009

ahojky sasi 😉 no Sima dneska taky nechtel usnout, nejdriv odpadnul a pak ne a ne zabrat, povidal si tam ale uz zaklapnul 😀

No cotage vuubec nekupuju, nechutna nam tak nevim ale muzu se ti podivat zitra... dneska meli ve meste 25% slevu na hracky tak ma Sima hrajici kytaru a bezva lod a v ni jsou hracky na pisek..

patricia1971
20. kvě 2009

ahojte, tak my sme len teraz prišli domov,len eri posielam tie foto na mail 😵

aj ja sa teším,že sme sa stretli,je to super a určite teraz pôjdem ja za erikou,bolo s ňou fajn 😵 😵 😵 no a v lete sa snáď stretneme všetky 😵 😵 😵 😵 😵

sasi ja ho kúpim až zajtra,mám doma len taký pažítkový pre mňa,tak môžem opísať aj z toho??????

saska.t
20. kvě 2009

pati staci aj zajtra co davas lili nakupovat idem az zajtra vecer 😉
hm vam zavidim to stretko baby moc sa na vas tesim 😉 😉 tak to neopovazte odvolat 😠

beruska2x
autor
20. kvě 2009

sasi a jakou mas novou sedacku?? pochlub se.. odkud?

saska.t
20. kvě 2009

beru - mam bezovu(kremovu) kozenu 3,2,1 sedacky no a este cakam na stol 😠 ktory dojde za 2 tyzdne ... akurat mi obyvka smrdi po novej kozi tak snad to coskoro vypachne 😅
Dnes dojdu nasi kamosi na futbal 😝 vobec na to nemam naladu a trva to az do polnoci 😝 , myslis ze bude blbe ked si pojdem potomm lahnut? ale dojdu aj ich frajerky 😠

beruska2x
autor
20. kvě 2009

jejich frajerky taky maji male deti?? 😝 ja kdyz se mi nekam nechce nebo chci nekoho "vyprovodit" 😅 tak Simu pouzivam jako vymluvu v poho.. proste brzo vstava a je zivej a ja potrebuju byt fit pro nej...
to je nejprednejsi, takze za me si jdi klidne lehnout..

sedacka musi byt hezka.. my teda asi kuzi nee, ale mamb rada nove veci 😀

patricia1971
20. kvě 2009

sasi ja idem ráno do obchodu,musím kúpiť aj tú lučinu,tak ti to hneď potom napíšem 😵 a ja som zas taká,že keď som unavená,tak si idem ľahnúť a je mi jedno,kto je u nás,musia to pochopiť 😵 😵 😵

beru a to čo si poslala lin,to niečo chceš???? 😵

idem vybrať Lili z vane,reve ako šialená,ako celý deň,tak potom prídem 😵 😵 😵

saska.t
20. kvě 2009

beru - nie ony nemaju deti ...
kozenu musim mat kedze mame psy lebo chlpi sa mi vzdy napichali do latky a neslo to povysavat, takto to len pretriem handrou, je to z cisto praktickeho hladiska a dobrej udrzby...

beruska2x
autor
20. kvě 2009

no vidis to by me tou kuzi vuubec nenapadlo, to je dobry tip 😀

pati ja nevim, libi se mi docela ten nabytek, ale asi bych si ho podle toho jen nechala udelat, nebo se mi pak jeste libi Gazel nabytek.. ale tohle je takove smrncovni 😉

a to nechavas Lili samotnou ve vane?? to by se mi Sima utopil 😕

sasi vidis i pati rika.. jdi spat kdyz chces 😉 teda me se nekdo nakvartyrovat do bytu do pulnoci tak 😝 😝 😝 😝
a jestli te to uklidni tak poslene kdyz tu byli na "navstevu" z te prace tak jsem sla taky spat a sedel s nima R, nevydrzela jsem 😝

patricia1971
20. kvě 2009

berus nie!!!!!! to je s mužom vo vani,teda bola...a keď sa kúpe s Paulínkou,tak som tam pri nich, i keď ona má tu sedačku do vane,ale baby samé nenechám,,ale keď sa kúpe s mužom,tak jemu dôverujem,že ju neutopí 😵 😵 😵

sasi a je to len na tebe,ja niekedy vydržím,ale keď som niekedy uplne unavená,tak je mi to jedno,idem si ľahnúť...no ale k nám tie návštevy moc nechodia, a nie večer,ale stalo sa aj to...a ja keď som si predstavila,že o 6 hod.vstávam,tak návšteva,nenávšteva,išla som spať,aj mi to bolo trošku trapne,ale čo už 😒

beruska2x
autor
20. kvě 2009

sasi dneska jsem se nasmala, byli tady nasi a babi myslela ze sveze Simu na odstrkovadle... jenze jemu nestacilo 2x objet obyvak a nechtel dolu!! drzel se jak kliste 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nechtela jsem ji to rikat dopredu tak at si uzije 😉

beruska2x
autor
20. kvě 2009

no jsem si rikala 😀 to nase pako neni 2 vteriny v klidu.. dneska se rehtal ve meste na znamou zase.. 😵

patricia1971
20. kvě 2009

berus to je to autíčko???? no to mala babi ale zábavu 🙂 🙂 🙂 a to sa nerika dopredu, nech si ho uziju,no nie???

beruska2x
autor
20. kvě 2009

http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=380770

tohle pati.. no jo ale mama je trop na zada 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
20. kvě 2009

jasne pojdem aj ja do hajan, ked nevydrzim...

baby co davate drobcom na spanie, mala ma body pyzamo a spaci vak teraz som sa bola pozriet a bola cela mokra (vlasky) ale v noci ked sa preberie je sucha tak neviem co mam robit aby jej zas potom v noci nebola zima ale tiez sa bojim aby sa neprehriala ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru