Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
21. kvě 2009

super hodi sa ti to .o))

dobre babulky idem ja do hajaniek zajtra vas precitam... rano ideme na cvicenie tak by som mala byt aspon trosku fit :o)) pacek bru nocku

patricia1971
21. kvě 2009

jeeeej beru,máš to ale kratšie, že???? ale dobré,ona je kadernička tá kamoška???? ja už tiež musím hodiť nejaký iný úšes 😀

beruska2x
autor
21. kvě 2009

dekuji holky 😉

eri dobrou klidnou noc papa

pati jojo je kadernice ale jeste si dodelava maturitu a na 2 dny v tydnu dela v kadernictvi a me chodi domu 😉

patricia1971
21. kvě 2009

eri pa 🙂

aj aj pôjdem za chvíľu,chcem ísť do vane,ale M sa vždy kúpe s Lili a potom tam ešte hodku leží,tak vana obsadená 😠

beruska2x
autor
21. kvě 2009

no mam to o dost kratsi, hodne mi padaji vlasy 🙄 snad to trosku pomuze, jsem zvedava co R na to...

saska.t
21. kvě 2009

cauky kocky vidim ze idem neskoro alebo tu este niekto je?

patricia1971
21. kvě 2009

beru treba urobiť zmenu.....ja som dnes stretla kamošku vonku, a tá nosila 40 rokov tmavé vlasy po pás,večne v cope a dnes mala také krátke a postupne ostrihané a vyzerala super....no zmena po 4O rokoch 😵 a R sa to bude páčiť,uvidíš 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
21. kvě 2009

acusik sasi 😉

patricia1971
21. kvě 2009

ahoj sasi???? ako dopadol včerajšok večer???? 🙂

saska.t
21. kvě 2009

beru pati 😉
tak mala mala dnes velmi zly den padla D z gauca na navsteve a rozbila si nostek, strasne sme sa s D pohadali ze nevie predvidat co sa stane, dost ho to mrzelo a mna tiez ze som ho tak zhukala ale strasne som sa zlakla elli strasne plakala ☹ no a pred spanim sedela na manzel. posteli a supla sa do zadu a zase si buchla hlavu zo zadu o davidovu panvu tak zasa strasny plac ☹ chuda moje no dnes si to zlizla 😝 😅

beru - krasny uces tiez by som potrebovala 😉
pati ked budes mat cas este kuk na cotage ci tam je ze pasterizovane mlieko alebo nie lebo ja som vsetky nasla len s pasterizovanym ...

saska.t
21. kvě 2009

pati - no vydrzala som do polnoci aspon som si pokecala ale bolo to strasne tazke lebo cast rozprava len cesky a cast len nemecky tak som prekladala ako blazon, ale inak pohodka, som sa tak prehulilo ze mi bolo zle este dnes ...

patricia1971
21. kvě 2009

sasi tak to vám gratulujem, u nás to takto funguje už pár týždnov,Lili má na hlave samé tiple a modriny,no musís si na to zyknúť,tie naše detičky sú ešte také nemotorné teliatka 🙂 ...a na tých syroch je napísané len "mlieko",nič vviac ☹

beruska2x
autor
21. kvě 2009

juuj to je naarocny den sasi ☹ no D urco chape ze jsi ze soku ho sjela... to odfoukne vitr neboj... no jo kdyz ty deti jsou jak zizalky, to je hned neco 😖

patricia1971
21. kvě 2009

sasi no super,aspon si mala také spestrenie 🙂 no to tlmočenie je dosť náročné,to ti nezávidím ☹

patricia1971
21. kvě 2009

beru a teba to čaká tiež, Sima bude tiež riadny šinter...no tie detičky sa nedajú ustrážiť.....to ja mám Lili v kuse na očiach a aj tak capne a šup hlava riadne buchnutá 🙂

saska.t
21. kvě 2009

juj no snad ma uz mala tak strasne nevidesi, bolo to strasne ☹
s D uz v pohode este teraz ho to mrzi ale uz sme si to vysvetlili, zajtra mala 1x dostane bravcove mäsko tak som zvedava 😀

beruska2x
autor
21. kvě 2009

no neboj, on sevplazi pod stolek a zvedne hlavu a buuum 😝

patricia1971
21. kvě 2009

sasi ona v tom cíti rozdiel???to Lili zje hocijaké mäsko....ale už 5 dní nemala večer kašu,vôbec ju nechce,tak jej dávam rohlík s maslom, dnes mala s Lučinou a jej to moc chutilo,žula to o dušu 😵 😵

patricia1971
21. kvě 2009

beru uvidíš,aké to bude,ke´d sa rozbehne, za mesiac, to už bude loziť všade 😵

beruska2x
autor
21. kvě 2009

pati a naji se tim na celou noc? no Simovi je to taky jedno ale nema asi moc rad ryzi 😅

saska.t
21. kvě 2009

pati jasne ze neciti rozdiel, len ja mam furt v sebe vsugerovane ze to nie je vhodne mäsko pre mimi neviem preco a preto ho bude mat 1x jej je jedno co spapa hlavne ze je co do ust 😉

beruska2x
autor
21. kvě 2009

ty dokazes cloveka uklidnit 😝 😝

saska.t
21. kvě 2009

jejda tak som to nemyslela neboj nasi prckovia su uz dost stari aby ho jedli, no viem ze je to tazsie mäso ako biele tak asi preto tak nestresuj 😀

patricia1971
21. kvě 2009

beru áno,jej to stačí....sa jej to celé tak zmenilo,mi pripadá taká veľká....ale ona je drobunká a keď má už plné bruško,tak už nechce jesť...a ja som rada,že je aspoň niečo,pretože je taký iný jedák...ale zeleninka jej ide.....

sasi ja tiež dávam väčšinou kuracie,morčacie.....sem tam hovädzie a brovčové málo....ale chutí jej to so všetkým 😵

saska.t
21. kvě 2009

idem zahustit gulas hned som tu 😉

beruska2x
autor
21. kvě 2009

nene ja myslela pati 😉 s tema bouema, jinak kotletu i panenku Sima basti 😉

patricia1971
21. kvě 2009

sasi ty varíš???? no ja tento týždeň štrajkujem, ja mám diétu a M sa prispôsobuje 😀 a hlavne Erik neni doma,tak nemusím toľko variť,to Pauli si dá hocičo 😀

patricia1971
21. kvě 2009

beru ja som to nemyslela zlom,len tie naše deti sú živé,tak sa buchnú všade.....to Lili je obitá stále a to dávam na nu 100percent pozor,ale je to vždy len sekunda a ona padne....toto si myslela?????

beruska2x
autor
21. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 padaji vsechny to je jasne, v pohode jen si kazdy mysli ze to uhlida a neuhlida 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru