Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
26. únor 2009

ahojcek babulky 🙂

sasi: ja mam psa ale nastastie ten nepusta chlpy 🙂 ... mam jorkyho 🙂 ... a tiez som hadam dnes nieco schudla umyvala som cele schodisko 🙂

saska.t
26. únor 2009

eri bud rada ja mam 2 terrierky a je to na zabitie 😉

beruska2x
autor
26. únor 2009

o psech mi nemluvte, mela jsem driv zlateho retrievra, stirala a vysavala jsem kazdy den a to byl vetsinou na zahrade!!! uz nikdy.. nanejvis civavu nebo jorksira... 😝

ale nmyslim ze manza by to nezkousla tak bude muset malymu stacit zelvicka pac tatinek se i krecka boji.. 😀

kisska
26. únor 2009

beruska - to je mile... videit, ze aj taky chlapisko ako mas ty doma ma nejaku slabu stranku... som si ho predstavila ako ti skace do narucia, keby sa u vas objavila mys 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
26. únor 2009

😀 😀 😀 skoro som odpadla z tej predstavy 😉

beruska2x
autor
26. únor 2009

😉 😉 to vam to smeje ale chudak Sima, krecka ne, hada ne, papouska ne.. a rybicky zas nejsou tak mazlivy 😝

saska.t
26. únor 2009

no tak to budes musiet zapracovat na manzovi 😉 zeny su prefikane ty to urcite zvladnes zenskymi zbranami 😀

beruska2x
autor
26. únor 2009

😀 😀 treba jako darek od babicky vid 😀

kisska
26. únor 2009

alebo sa budete musiet prestahovat blizko k nejake zoo, podla je to praktickejsie, ako mat vsetku tu "haved" doma 😉 😀
a Sima dopadne ako ja - cele detstvo som stravila v mastali pri konoch a ked som sa stahovala do vlastneho, tak som si najprv kupila psa a az potom postel 😉

beruska2x
autor
26. únor 2009

coz o to zoo blizko meme ale co budu delat az broucek zatouzi po tygrovi nebo tak 😀

3558
26. únor 2009

baby tak tu sa schovavate. 😀 😀 😀

beruska2x
autor
26. únor 2009

ahojky zuzi 😉

kisska
26. únor 2009

berus - no nechas ho vystudovat za veterinara (zverolekar) 😀 mne to v mladosti vyhovorili a dodnes lutujem... musim pockat, kym sa u nas zacnu robit kurzy pre veterinarnych technikov mimo skol, alebo aspon popro zamestnani 😕

3558
26. únor 2009

berus a tvoj simon sa narodil na pekny datum aspon nikdy nezabudnes. 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
26. únor 2009

no to jo ma super rodne cislo 😉

3558
26. únor 2009

kisska som kukala ten tvoj salat. aj ja mam taky velmi podobny ked kuknes na jedla z cinskej kapusty. kukni a budes mat taku obmenu. ja nabuduce vyskusam tiez ten tvoj.

3558
26. únor 2009

berus a moj maly je zase narodeny na americky den nezavislosti. vzdy mi to doktor pripomenie ked ideme na kontrolu. ale termin porodu som mala 7.7. 😠 ten by sa mi viac pacil. no ale bola som nedockava, tak som vypila liter toniku a uz som utekala do nemocnice. 😠 😠

erika107
26. únor 2009

ahojcek babulky

tak ten moj lotricek dnes nie a nie zaspat ☹ ... cely den sa mu kolise teplotka max. mal 37:7 dufam ze mu to v noci nevybehne ... vidim ze ste rozoberali zvierata moj manzel chce silou mocou Gekonikov lebo to videl u mojho bracha a sa mu to lubi ale ja taku haved nemusim 🙂

berus: vy tam mate tusim blizsko aj akvarko velke v zoo tusim

musim ale pochvalit matisecka lebo dnes mi na olovrant spapal celu hipp presnidavku jablcko hruska

beruska2x
autor
26. únor 2009

eri to je sikulka 😉 Sima mel taky dneska hruskovou hippku

to neni tak vysoka teplota a rano je vzdy lip ..

tady je zoo v Liberci - tam je to moc super a mame to cca 20 minut autem a v Hradci Kralove je safari a akvarium..

gekon je ten hnusnej jester ne? 😕

kisska
26. únor 2009

eri - no super, neboj za chvilu uvidis, co dokaze taky papkac... ja som bola zhrozena,ked som si predstavila, kolko bude papat za take dva roky, ak mu bude chutit ako teraz... skrachujem na strave 😲 😀

beruska2x
autor
26. únor 2009

kiss ja uz uvazuju koupit vetsi hrnce, protoze malej a manza 😀 to se nehnu z kuchyne.. uz ted mam pocit ze nas sezere 😀

erika107
26. únor 2009

tak prcinko mi zaspal sam v postielke 🙂 maminka moze kludne pisat 😉

berus: hej to su take male jastericky

kisska: xixi ja uz teraz sa chytam za hlavu ked idem kupovat hippky predvcerom som nechala v lekarni za 2 Nutriloniky, 4 hippky zubnu kefku pre prcka a pastu 40 euro skoro ma piclo a to za par dni padne

Neviete nahodou ci v rakusku nejsu lacnejsie hippky?

beruska2x
autor
26. únor 2009

Maty si uz cisti zuby??? 😲 😲 😲

saska.t
26. únor 2009

caute kocky 😉
tak mala konecne odpadla...
kiss no to mna nasi tiez odhovorili od veteriny a tiez to dost lutujem 😠
aj my sme mali dnes hrusku ale s bananom roztlacene a zblajzli sme to cele 😀

erika107
26. únor 2009

no doky hovorila ako nahle vykuknu prve zubky ze sa maju cistit ... ja som kupila taku kefecku na prst si natiahnem dam trosinku pasticky detskej

erika107
26. únor 2009
saska.t
26. únor 2009

jaj no my zubky este nemame potom budeme kupovat 😀

beruska2x
autor
26. únor 2009

my jeste zub nemame ale podivam se po tom co nabizeji u nas 😉

erika107
26. únor 2009

no my uz mame krasne dva velke zubky ale nikdy sa mi nepodari ho odfotit ked ich ceri 🙂 ... u nas je aj problem ho zachytit s usmevom lebo akonahle je tam blesk tak sa prestane usmievat a fotky bez blesku su rozmazane skarede ☹

kisska
26. únor 2009

aj my mame kefku na zubky, z DMka, taka co je z jednej strany masazna a kefka z druhej... maleho to celkom bavi.. ale len pokialho necham hrat sa, seriozne cistenie uz nie je take zabavne 😒

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru