Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
10. čer 2009

Ahojte, prave sme sa vratili z vonku... tato dnes nebol v praci, odtrhol sa a konecne sa pustil do stavby pieskoviska, doniesol dosky, dal ich susedovi ohoblovat, mamina ich natrela zvyskami farby z prerabky, takze pieskovisko bude 1/2 pastelovo zelena a 1/2 zlta (ako ma maly dvere v detskej izbe, zistili sme, ze farba je odolna voci poveternostnym vplyvom 😉 ). Tatinovi zostalo uz len zmajstrovat kryt proti mackam a zohnat piesok 😀 ... Neviete mi poradit, co by bolo dobre dat naspodok? Zatial to chceme len tak vysypat na travnik, tak uvidim, ci sa travniku zrazu nezacne darit a nezacne prerastat cez piesok 😅

kisska
10. čer 2009

jeeej sasi, ako sa ma? ako zije?
ta migrena mi je luto... ja neznasam bolest hlavy asi este viac ako bolest zubov...

patricia1971
10. čer 2009

sasi ahoj,tak to ti nezávidím ☹ ale snád migréna prejde a s tou materskou tam u vás už asi nič nenarobíš ☹ a tebe ide o peniažky,alebo o to,že musíš ísť do roboty?????alebo môžeš byť doma bez peniažkou????

kisska
10. čer 2009

pati neviem, ci je vyhra byt doma bez peniazkov... hlavne, ked ta od nich deli len 30-cm kopa papierov 😒

babule z Adama ide tolko spiny... jaaaaj no zabudla som este prezradit, ze tatino zatial opravoval auto a maly mu vydatne pomahal... 75cm automechanik je na zozranie... teda bude, ked sa bude dat vyprat to bodynko 😉

daskak
10. čer 2009

babenky dakujem,
hmmm ked boli hlava tak to je hnusne... hmmm citim s vami.
dievcata dnes som prvy krat robila lekvar. Jahodkovy....az na to ze som to prehnala s kys.citronovou je supeeeeer..... som na seba taka pysna...

babenky hodila som fotecky co mi dnes vyviedol davidko...ak budete stihat urobte kuk 🙂 🙂

saska.t
10. čer 2009

kiss - zuzka sa ma fajn ale pracovne maju to o drzku na striedacku s muzom ale zevraj to ide 😉
inak maly musel byt podareny 😉

pati- do roboty urcite nepojdem min. rok ide mi hlavne o tie papiere a peniaze samozrejme D nemoze zo svojej vyplaty platit vsetko 😒

patricia1971
10. čer 2009

kiss ja viemlen som to myslela tak,že či musí nabehnúť do roboty,alebo aspon zadara byž doma....ja by som do roboty nešla,asi by som pol roka bola ešte doma a ináč ta naša almužna nie je nič moc 😒

dasi super foto, no mna by asi piclo,keby mi toto Lili urobila 🙂

daskak
10. čer 2009

kiss - maly musel byt suprovy
eri, pati, ake mate pocasko v BA?
berus, sasi 😉 😉

erika107
10. čer 2009

caute babulky idem vas precitat co ste tu nacmarkali .o)) ja som bola v kauflande este na nakup lebo zajtra dojde kamoska zo Ziliny :o)) a kupila som si orchideu dalsiu .o))

patricia1971
10. čer 2009

dasi tu teraz super leje a je super vzduch,tak tu dýcham o dušu 😵

kiss a nechceli ste také umelé pieskovisko? ja so niekde na také pozerala a moc sa mi páčilo,ale aj dosť stálo 😝

sasi no treba to nejako vydržať....budete jesť prívarky,auto zaparkujete na rok,nebudeš malej nič kupovať a uvidíš,že to zvládnete 😉srandujem,my to tiež nemáme ružové,hlavne decká ma stoja strašne veľa penazí,stále im niečo platíme a tiež je mi to voči M nieekdy blbé,že musí živiť moje 2 deti a platiť im všetko,ale čo už,život je ťažký ☹

daskak
10. čer 2009

pati: no najprv som sanasrala... ale uz saaj tak s tym nic nedalo robit tak som sa potom na to len smiala... 😎 uzival si to...

patricia1971
10. čer 2009

dasi ved na tom sa dá potom už len smiať 🙂
ahoj eri 🙂

daskak
10. čer 2009

pati: 😀 😀 😀

dievcata moje idem si upratat kuchynu po tom lekvari... je snad vsade.... 😎 😎 😎 .....
ak tu budete este urobim kuk 😉 😉

saska.t
10. čer 2009

pati aj tak potrebujeme nejake prachy bokom ved to poznas "keby sa nieco stalo"

erika107
10. čer 2009

dasi. tak maly bol 100 bodovy .o)) som sa zasmiala a cakam kedy aj moj lumpik take nieco dokaze .o))

erika107
10. čer 2009

s beruska dnes oddychuje nacerpava nove sily?

patricia1971
10. čer 2009

ja viem sasi......a to nedostaneš vôbec nič????

daskak
10. čer 2009

eri: uz coskoro 😎 😎 😎 a susedka na na nom smiala z okna, takze esteho to podporilo....

erika107
10. čer 2009

dasi: tak bol stredobodom pozornosti a to sa detom paci :o)) len aby is ti nato nezvykol a pri kazdej prilozitosti sa v nej nevymacal

patricia1971
10. čer 2009

beru je asi chorá,alebo peče aj dort,písala,že musí piecť,pre brata,takže jedno z toho určite robí 😵

daskak
10. čer 2009

eri: no ved to... 😒 😒 😠 😠 😖 😝 to iste mi povedal marek

babulky odkveckavam
papa zajtra

saska.t
10. čer 2009

dasi no maly je podareny elli vcera odkracala po mokrej trave za psami na zahradu vyzerala podobne ako davidko a neuveritelne sa je to pacilo, fotky som este nezmensila takze neskor dodam 😉

pati - neviem ci nieco dostanem, najprv musim dolozit vsetky papiere ktorych je neurekom takze taky tyz. to potrva 😝

eri - beru je chora tak asi oddychuje

patricia1971
10. čer 2009

baby tak ja padám do tej vane,tak dobrú nocku a zajtra vás dočítam 🙂

erika107
10. čer 2009

babulky asi sa prednesok s vami lucim lebo som unavena maly poriadne v noci nespal a tuto noc ocakavam taku istu :(

saska.t
10. čer 2009

oki pa zajtra babule 😉

kisska
10. čer 2009

dasi maly je skvely... Adam uz tiez nasiel jedinu mlaku na ulici, ktora zostala a samozrejme ju tam nenechal taku opustenu... hlavne, ze sa decka bavia 😀 Inak jahodovy lekvar musi byt super, urcite vyvoniavas celu ulicu 😉Ja mam na vikend objednane visne na lekvar... neviem, ci ich nenalozim aj do rumu a bude na vianoce 😀 😕

pati - povodne sme chceli, ale hlavne kvoli tej cene a hlavne, ze uz teraz ani nie su v akcii, tak sme to zmenili... dosky stali 7€, piesok sa niekde tiez zozenie za par korun... a bazenik mu urobim zo sterej vanicky, do ktorej sa uz nezmesti poleziacky, kym zase nekupime nafukovaci bazenik...

idem asi ja ja zalahnut s knihou do postele, som v poslednej dobe nejaka nedospata 😖

patricia1971
11. čer 2009

ahojte 🙂 tak u nás noc dobre,len 2x zamrnčala,ale od ráno od 6 len jačí,už som na nu aj ja nakričala,lebo už nevládzem, a ten blbý zub stále neni vonku

kiss aj mne svokor slúbil pieskovisko u neho na dome,no ale neviem,či to stihne aj urobiť,ale tiež by mi stačilo také ako vy robíte,lebo fakt sú tie umelé hodne drahé.....no ja idem dnes pozrieť bazenik do KIKA,a ak tam nekúpim,už mám cez internet vyhliadnutý jeden a aj koleso,tak potom objednám to......

pekný dník, u nás stále jačanda,no des 😠 😠 😠

daskak
11. čer 2009

ahojte 😉 😉
u nas noc celkom ok, 😉 ako hovori patka len 2 krat... pati davaj jej v noci cajik???

kiss: mlaky su idealne pre decka.. 😎 😎 😎 vies co som sa chcela opytat? ty este adamka kojis? alebo ake mliecko mu davas?
no ten lekvarik rozvoniaval naozaj vasade 😉 ale kuchynu som mala celu polepenu... kedze som to robila prvy krat akosi sm si to zle zorganizovala.. ale nevad uz budem vediet... a tie visne.. mnam mnam

sasi, eri, berus ahojte 😀 😀 😀

vsetkym krasny den 😀 😀

kisska
11. čer 2009

Dobre ranko babulky,
no protivnost je dneska zase asi vo vzduchu, tak rychlo s deckami von, nech sa to minie 😀 😕

dasi kojim, aj ked uz len raz denne a aj to len vtedy, ked nie je nic "zaujimavejsie" hned na obzore. Ale drobec sprace kazdy den jeden jogurt a vecer kasu, plus sem tam aj syr, alebo mamin sejk 😉 , takze UM mu zatial nedavam, ale uz sa chystam, lebo sa naucil pekne napit z pohara a ked mu nieco chuti, tak to dokaze vypit velmi rychlo, uz sa s tym nehra pol dna. Takze uz ma aj vyznam nejake mlieko zarobit... no ved uvidime...
Ty si chcela po roku skoncit, ze? A ide to?

saska.t
11. čer 2009

ahojky kocky,

tak u nas noc tiez celkom fajn akurat mi zacina strajkovat pri jedle ze nechce ale ked jej das mobil tak normalne zje mrska jedna asi zasa zuby 😒
tu uz 3 den v kuse prsi zacinam byt z toho zufala, keby sme vcera neboli u tej kocky tak je elli 3 dni zavreta v baraku a to by bolo fakt na mrtvicu uz nech zacne byt poriadne leto
inak pati - ja som mala tentokrat MS 2 dni teraz neviem ci mam byt nervna alebo kaslat na to 😝
Takze aj ja prajem pekny dnik 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru