Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

dididi30
19. čer 2009

kiss a ty co tu pises 😠 😠 ja ti dam na take mysliet!! pekne sa nam tu narodi krasny chlapcek, hej! 😀 😵
a uz na take nemysli, lebo nieco privolas 😉

erika107
19. čer 2009

ahojcek babulky

kiss: a este si nedostala po prdelke??? na take hluposti nemysli bude stoho krasne dievcatko k velkemu bracekovi :o)) ... budeme prezivat stebou cele tehu uz sa tesim .o))

ako ste sa dnes mali?

beruska2x
autor
19. čer 2009

ahojik eri 😉

blbe jsme se meli 😝 cely den poprchava, venku jsme teda byli ale na prd, malej chtel na pisek a nic... jak ma rymu tak je protivnej ze mu utiram porad nos 🙄

no ale jinak fajn protoze zaplatbuh uz spi 😀 😀 😀 😀 ja ted dodela zeli, tak jsem na kritiku od R zvedava 😝 a mam v troube strudly s pudinkem a merunkama 😉
to bude snidane...

a co vy?? uz je M lip?? ze ho pozdravujeme 😉

erika107
19. čer 2009

dakujem za opytanie je mu lepsie :o)) dnes zaspal babinke o piatej na rukach kukali telku tak som mu dala za spanku papat a spi dalej som zvedava dokedy :o))

mala by si hodit neaku vzorku kazdej na ochutnavku :o))

erika107
19. čer 2009

ja som uz asi vazne cvok ... hladam namety na maleho oslavu rocka :o))

beruska2x
autor
19. čer 2009

klidne bych dala ale R nema rad kdyz mu nekdo ujida 😉

erika107
19. čer 2009

tak to neni pekne od R ze sa nechce snami podelit :(

beruska2x
autor
19. čer 2009

zkus chlapovi sahnout na jidlo 😀 .. no mela jsem radost ze nam hotovos a uklizenou kuchyn a bracha mi privezl houby 😝 😝 😝 se uz pose..

furt mi vymyslej praci 😠

erika107
19. čer 2009

tak povedz brachovi nech ich ocisti :o)) nech si pekne hacne nalej mu vinko a nech pomalunky cisti aj s R

beruska2x
autor
19. čer 2009

hahaha myslis ze na to cekal?? hodil mi tasku a prj " cau ja jdu do fitka" a R je v praci a nemam iluze ze kdyz v pul 11 prijde tak bude delat houby, nastesti tatka je svedomitej houbar a cisti je skoro do cista uz v lese 😀

tak asi udelam zitra polivku, stejne nemam mliko 😅

erika107
19. čer 2009

tak ty lubis huby? no ja ich nemusim lebo mam strach aby som sa neotravila zjem jedine sampiony a hlivu

beruska2x
autor
19. čer 2009

joo my mame houby hodne radi, ja chodim od malicka , i loni s brichem jen to sebrat bylo tezsi 😀
to neni tezke se naucit a pak jis jen ty co znas 😉

treba rizky, karbanatky, rizoto s houbama.. 😵

erika107
19. čer 2009

no tak to nemusim mat v jedalnicku L velmi lubi hriby tak vzdy mu donesie kolega alebo rodicia ,,,neako sa stale budi ma porazi

beruska2x
autor
19. čer 2009

fakt?? to Sima bude tak do pul 5 spat 😅

bracha taky houby neji, ...

eri jdu povesit pracku a jsem tu 🙂

erika107
19. čer 2009

ja travim kazdu chvilku pri malom furt mrnci

erika107
19. čer 2009

babulky lucim sa predcasne dnes s vami lebo maly mi stale mrnci tak bru nocku mozno sa objavim este

beruska2x
autor
19. čer 2009

o si vsichni uzivate patecni romantiku?? ja snad zitra 😀

tyjo koupila jsem Simovi za 49,- skvely CD s pisnickama, je uplne nadsenej sama ceska detska klasika jen me uz to zni v usich 😅

beruska2x
autor
19. čer 2009

eri o.k. papa a vyspete se spolu alespon pekne, treba ho to uklidni ..

kisska
19. čer 2009

eri, didi, no ale ste mi to pekne na kombinovali 😉 😀 😉 dakujem, bodaj by ste mali pravdu. Dam vam vedieta ko to dopadlo...

berus hribiky mnaaaam, ja ich sice radsej zbieram ako jem, ale milujem ich aj tak. Aj ked zbierat ma ich ucil az Tomasov dedko. Tiez som ich uz zbierala aj s malym - krpca do satky a davaj na 4 hodiny do lesa 😉, na polceste som ho rozbalila, nakojila... keby ma niekto stretol, tak si mysli, ze tulacka 😀 A pri zbierani som mala este vyhodu, lebo ked som sa suchtala, tak som viac videla a potom som len hulakala na draheho, aby to prisiel pozbierat 😉

beruska2x
autor
19. čer 2009

😀 😀 😀 😀 kiss to je dobre.. tak jsem dle tve rady nasolila kacicu 😉 to jsem na to zvedava...

kisska
19. čer 2009

neboj, bude super... ja ju vacsinou tiez najprv uvarim v polievke a potom zapecem, ale ked robim pre hosti, tak nie... ale naposledy som dostala od susedy dve a robila osm ich dva vikendy za sebou pre roznych kamaratov, tak som sa jej tak obzrala, ze ju velmi nemusim, skor si dam len tu kapustu 😉

beruska2x
autor
19. čer 2009

ja to nemusim vubec delam to jen kvuli R .. ja bych si dala kureci rizek, ale snad nam ma za 14 dni prijet synovec Filipek 😀 tak to pak udelam nejakou poradnou mnamku...

erika107
19. čer 2009

tak som tu opat maly sa ukludnil a spinka v pohho uz :o)) b

berus: u nas ma take pesnicky podhradska canaky super pesnicky a da sa na ne riadne vyjasit najma na rafaelu stonozku maly ked pocuje len tu melodiu zacne sa jasit

ahojcek kiss.

dnes mi musel niekto hrozne zavidiet tie bryndzaky lebo som uz bola 3 krat sered...

beruska2x
autor
19. čer 2009

😀 😀 😀 eri to mas za poruseni diety 😀

Sima tancuje uuplne na vsechno asi bude muzikalni 🙂

erika107
19. čer 2009

beru: ja som nedietovala :o)) take na mna neplati :o)

beruska2x
autor
19. čer 2009

to je teda tema 😀 😀 😀 ale ja tuhle snedla snad pulku melouna a to byl mazec

erika107
19. čer 2009

tak to si stravila celu noc na vc nie? xixi ja by som stale ucuravala xixi aj by som si musela pozicat od mateska plienky

beruska2x
autor
19. čer 2009

to neeee ale kdyz ja jim i ty pecicky 😀

dnaéska sedel Sima na nocniku a ten najednou hral, tak rikam R at ho vylije do WC a vyplachne ho .. a on.. fuuuj tam je bobek to neee 😝

erika107
19. čer 2009

boze ved to je super ze uz nocnickuje :o)) ... ja som davala tiez maleho na nocnik asi pred mesiacom a curkol si tiez :o))

beruska2x
autor
19. čer 2009

prosim te to byla naahoda, davam ho tam po spani ale kdyz se vzbudi blbe tak taky ne, nijak to nehrotim jen chci aby si zvyknul na tom sedet... 😉 ale je pravda ze vycura se tam vetsinou.. delam to par dni

ale takovej chlap a vadi mu hovinko 😝 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru