Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
22. čer 2009

zeby berus mala romantiku?

daskak
22. čer 2009

babenky moje idem zehlit a lahnut si k patkovi... ma chudatko moje depku ☹ ☹

erika107
22. čer 2009

dasi a z coho ma depku? taky maly chlapec?

patricia1971
22. čer 2009

dasi jasné,takdobrú nocku 😉

eri asi áno,berus má konečne tú romantiku,aj ja to tak vidím,a poriadne dlhú 😉 😉 😉

ja som mala včera romantiku,dnes už mám asi MS,dúfamže budem mať dlhšiu,lebo u 3X somm mala len 1 deň 😕

erika107
22. čer 2009

juuuj ale vam zavidim ja som romantiku nemala tyzden :o(( maly bol ako cert s nami spaval a ked sme len pohyb urobil automaticky bol hore :(

patricia1971
22. čer 2009

eri patko má depku z tej spolužiačkyčo je jej 😢

a prečo nemáš romantiku????no ináč my ju máme tiež len sem tam a to si platím drahú HAK 😝

erika107
22. čer 2009

ja cakam na mrchu kedy dojde zajtra by mala prist ale zeby boli neake naznaky nemozem povedat :( som zvedava veru ...ak nedojde opat na vyvolavacku : (

erika107
22. čer 2009

nase dieta je ako snimac len co sa priblizime ku sebe mrnci a posledne dni som nemala ani ja neaku chut lebo som bola stale nervna potom pohadana s L a tak mi nedoslo na um mat romantiku

patricia1971
22. čer 2009

eri a prečo hodíš stále na vyvolávačky?????ja ju tiež nemávam,len sem tam a doki povedala,že je to normálne...ale u mna asi len preto,že som ešte nedávno kojila

erika107
22. čer 2009

no ja to mam od kedy som zacala kramovat :o(( mam nepravidelny cyklus a hak mi nemoze dat koli velkemu vyskytu rakoviny v rodine ... tak mi dava vyvolavacku ale povedal ze sa to bude muset neako inac uz riesit lebo je to nemozne aby osm kazdy mesiac tam chodila...ja som uz z toho na prasky lebo neviem kedy ju dostanem :o(( no u teba je to aj tym kojenim isto :o) kym sa ti to upravy

patricia1971
22. čer 2009

jej eri, to máš blbé,že takto musíš chodiť na vyvolávačky,to je fakt na prášky....ale prečo ti to nenechá tak,nech sa ti to samé spúšťa????ja som tiež vždy mávala MS všlijako a nerobila som si z toho nič 😵

erika107
22. čer 2009

no tak mne su schopne nedojst aj 3 mesiace uz sme to tak skusali

patricia1971
22. čer 2009

aha,tak preto ti to pichá

eri idem do vane a do hajan,som už 3 noci poradne nespala a aj chce pc....tak p zajtra 😵 dobrú noccku 😵

erika107
22. čer 2009

ja som ti to tiez isla prave napisat ze idem haji lebo som total ko ...tak pa zajtra sa citame

daskak
22. čer 2009

no patko uz spi.. 😉 ty brdo zobralo ho to poriadne.. on s tym dievcatkom sedel v jednej lavici a teraz toto...
no vidim ze ste isli buvat takvam krajem dobru nocku a nech nas nechaju nase deticky vspinkat... papa zajtra

beruska2x
autor
22. čer 2009

jee holky tak jsem vas nestihla ☹ zadna romance nebyla ale byl tu bracha predstavit novou kocku 😉 tak jdu darit Simovi a spinkat tak papa zitra 😉

kisska
22. čer 2009

Ahoje babulky,
dasi prepac, ja som to ani nemohla dopozerat... je to strasne a pre mna teraz duplom...
eri nechcem ti nic hovorit, ale nedat HAK kvoli rakovine je podla mna dobra kravina... Skus sa spytat nejakeho odbornika, ale ja som citala clanky o tom, ze zvyseny vyskyt rakoviny u zien berucich HAK je len kvoli tomu, ze su tieto zeny pravidelne kontrolovane a preto sa na rakovinu pride ovela castejsie ako u zien, ktore u gyndaka neboli aj par rokov...
eri, pati, sasi ahojte

ci uz vlastne dobru noc 😉

erika107
23. čer 2009

bre ranecko

tak noc na pecko kym sme zaspli po romantike to trvalo a o hodku bol uz satanik hore :( robil nam zlobu celu noc 🙂
.
kiss: HAK mi nemoze dat preto lebo mame v rodine vyskyt rakoviny vajecnikov a prsnikov a povedal mi ze keby mi ju dal tak by mi v kratkej dobe hrozila tiez

saska.t
23. čer 2009

Ahojky kocky 😀

tak sa hlasim konecne do sluzby aj s opravenym PC musim povedat ze to bol dost hrozny tyzden aj bez PC aj s malou takze som uplne ko a este opät trpim nespavostou takze na infarkt, inak vidim ze vseobecne je to teraz aj s vasimi detickami pestre takze drzim palceky a dufam ze vecer vsetky popiseme... 😉

beruska2x
autor
23. čer 2009

ahojky sasi no slaaava 😉

no to jsme tady vsechny dopadly 😅 deti nachcipany a protivny.. 🙄 chudacci... pekne spolu drzej partu 😝

erika107
23. čer 2009

ahojcek sasi: super ze uz je PC opraveny :o)) a dufam ze tak skoro sa ani nepokazi chybala si tu .o)) ... tak tka ako citas vsetky deticky su zlobidla :o))

saska.t
23. čer 2009

kocky no moja nie je o nic lepsia tak na zabitie a zase zacala v noci vstavat na jedlo no na blitie uz som si myslela ze to mame za sebou 😠 ale bohuzel...

erika107
23. čer 2009

no to iste aj nas posledne 2 tt vstava o polnoci a potom o 4 na jedlo ...na porazku je to akurat

beruska2x
autor
23. čer 2009

ty jo holky tak to je mazec 😕 no ja vcera koupila Simovi do nosu sprej pro deti tak mu 3x denne striknu a snad to bude lepsi, ven vubec nejdeme, je zatazeno jak v 9 vecer 🙄 a fouka asi bude zas lejt uz se z toho poseu , to je zase leto 😠

erika107
23. čer 2009

beru ahojcek a nedavala si malemu sprej z morskej vody? mojmu to vzdy pomoze alebo aj nasivin detsky... no aj u nas je zatiahnute ale mne je to sumafuk aspon ma to netaha moc von s malym stejne este nemoze

babulky vcer som kupila tie bujonove kocky natur a chcem ich supnut malemu do polievocky kolko z tej kocky davate? iba stipku?

beruska2x
autor
23. čer 2009

jojo je to ten Otrivin baby s morskou vodou, doporucil mi ho v lekarne, to jsem rada ze to pomaha 😉

eri ja mu ten bujon jeste nedavala, musim po nem kouknout ale zacnu asi az dyl.. myslim ze 1 kostka je na 1,5 litru ale malemu by dala min..

erika107
23. čer 2009

ja som to chcela vyskusat ci mu nebude viacej smakovat ked to bude citit dochutene :o)) skusim mu dat stipku do papanicka som zvedava co nato povie prcko

beruska2x
autor
23. čer 2009

no to jo.. ja to doma moc nepouzivam - vlastne vubec ani na nas tak me to jeste netrklo 😕 az pujdu do Albeta tak kouknu 😉

Sima ma dneska kureci s bramborem a cervenou repou a ja tam mam bramboracku - tata nasel houby tak se tesim 😉

saska.t
23. čer 2009

tak elli posledny tyz. odmieta na obed akekolvek jedlo musis jej dat mobil a potom trochu zje ale je to divne lebo vecer zje to co bolo na obed uplne v pohode len na obed nie uz som si myslela ze ju vyplieskam take nervy som mala tak teraz ju krmi D nech si uzije aj on 😝

erika107
23. čer 2009

mne pripada sasi ako keby si pisala o matesovi... vcera sme sa vies ako museli krmit aby som nieco do neho dostala cely priborovnik bol vybraty mamina ho drzala na rukach aj s priborovnikom a ja som ho krmila des hruza ako keby sa tie nase deti dohodli na dialku a robili maminkam nervy

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru