Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
11. srp 2009

juj uz som tu som pozerala inzeraty na pracu a nic uz mam z toho depku 😝

beruska2x
autor
11. srp 2009

😖 hm tady toho ted nic moc taky neni 😢 ted pribudou nezamestnani skolaci co jim konci prazdniny 😝

beruska2x
autor
11. srp 2009

teda vy vsichni romantikujete ne???? 😉 😉 😉 😉

saska.t
11. srp 2009

ja nie ja depkujem ze v tomto debilnom nemecku nic nenajdem 😝 dufam ze uz nastane lepsie obdobie inak ma slahne ☹

beruska2x
autor
11. srp 2009

nemysli si ono to asi jinde neni lepsi, vsude je to na hrane udrzeni vlastnich zamestnancu a brigadniky, maminy, duchodce a tak nikdo brat nechce... 😔
ja dneska byla ve meste a vsude slevy jak blazen, plakaty na vylohach, lidi neutraci no 😅

saska.t
11. srp 2009

oki beru idem hore do spalne a asi radsej spat, lebo moja nalada ide pod bod mrazu, prajem pekny vecer pa 😉

beruska2x
autor
11. srp 2009

jj tak se pekne vyspinkej, rano bude lip.. pa

jessina1
11. srp 2009

caute vsetci mohla b y mi nejaka babenka poradit nieco ohladne toho ci je mozne otehotniet ak po pohlavnom styku nechranenom mam s priatelom dalsi styk stym ze sa iba utrie servitkou??please piste ak o tom nieco viete 😖 😖 😖 ☹ ☹ a ak sa da tak skor postu lebo este sa tu nejak neorientujem 🙂

patricia1971
12. srp 2009

ahojte moje,som včera nejako nestíhala,si vychutnávam ten klud bez Pauli, no a Lili chodí spať až 20.30,tak potom už nestíham nič a som rada,že ležím pred tv......dnes asi tiež nedorazím,príde k nám návšteva......a v piatok ťaháme do Tatier,no neviem,si predstaviť tú cestu,lebo ideme poobede a to Lili nevydrží v sedačke 4 hodky,no bude to paráda,určtie budem mať nervy v riti......tak zatial pa,ideme a nákup,potom varenie a musím vysávať.....sasi dík za recept,vyskúšame 😵 pa zatial

beruska2x
autor
12. srp 2009

caute holky tak R byl vcera na "pivku" samo ze to protahli panove 😝 ted tady od pul 12 lezi na gauci a "trpi" cpe do sebe utopence, olomoucky syrecky, cibuli a mliko 😔 ..
no konec kam se podel muj princ co jsem si ho brala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nekdy to je fakt sila to manzelstvi 😉

saska.t
12. srp 2009

ahojky kocky,

tak my sme dnes boli kuk v starej robote koniky no mala boli uuuuplne nadsena a spokojna 😀 akurat teraz len neplechu robi 😠 cita noviny do detailu no mam ich vsade...
Dnes som uplne ko zacalo prsat a dolahla na mna akasi unava najradsej by som si sla hned lahnut ale bohuzial moje dieta sa momentalne tvari ze bude hore do polnoci, tak snad je to len moj dojem 😀
Dufam ze vecer dorazim ak neodpadnem s malou 😉

patricia1971
12. srp 2009

jeeej berus,ty keď niečo napíšeš,tak ma pobavíš 🙂 ale buď rada,že nie je dolámaný 🙂 🙂 🙂 no môj M nikam nechodí,takže...

sasi som to dnes uvarila, Lili to moc chutilo, dobrý nápad 🙂

baby, píšte,čo varíte deťom, nech mám inšpiráciu 🙂

beruska2x
autor
12. srp 2009

no u nas je dnes strelecky den, mame vsichni cocku 😀 😀 😀 😀 my s uzenym a Sima s mrkvi a kotletkou a je cervena...
zitra si udelam kolinka s makem a si a na vikend budu delat kachnu, knedlik a zeli, R pry oslavuje konec dovolene 😀 😝 a udelam cuketovou buchtu v nedeli prijedou nasi na kafe....

pati.. no R jde malo takhle ale pak to stoji za to... a chce litovat chudinka 😝

beruska2x
autor
12. srp 2009

ale tak hrozne to zase asi nebylo ale on ma pak vzdycky chute horsi jak tehulka 😀 😀 ted tady na me loudi bombony 😉

beruska2x
autor
12. srp 2009

hele holky to je desny, ty hornici , 20 rodin bez taty 😔 😔 😢

saska.t
12. srp 2009

pati este neviem co budem malej varit ale ked ma nieco napadne dam vediet, mozno aj ja urobim zajtra malej sosovicu nech si poprdka 😀

beru aj D ked je po chlastani spatne chce lutovat ale on vie ze sa u mna toho nedocka len mam nervy ze je otravny 😠

beruska2x
autor
12. srp 2009

jee sasi my snad mame doma kopie 😀 😀 😀 😀

ja jsem ted hodila Simovi do hrnce kralika, testoviny a mochovskou baby smes a bujonek 😉

a dozehlila jsem ten Mount Everest a uz nic nedelam!!!!!!!

cocku vrele doporucuju, Sima dneska kadil asi 6x 😨 nastesti 3x do nocniku a na nas je to taky znat ale je to zdravy!!! 😀 😀 😀 😀 😀

erika107
12. srp 2009

caute babulky dorazila som na chvilku :o) vcer asom to zalomila s malym .O))

saska.t
12. srp 2009

beru no to by si videla tie kopie, vsetci chlapi su rovnake kur... 😀

eri ahoj

beruska2x
autor
12. srp 2009

eri ahooooj 😉

saska.t
12. srp 2009

no dala som si 2 dcl cerveneho a otvara sa mi pusa a to som chcela este kuknut zberatelov kosti a asi uvidim hov... asi starnem ☹

erika107
12. srp 2009

no to mate pravdu s tymi chlapmi ja mam tiez jedneho takeho doma :o))) ... uz aj ten prcek ma svoje moresi je od certa horsi

beruska2x
autor
12. srp 2009

eri vid.. se vztekaj oba.. to si s nima uziju 😅 budou na sebe jecet a ja mezi tim 😝

beruska2x
autor
12. srp 2009

sasi my mame mit zitra romantiku s vinem, tak jsem zvedava jestli neodpadnu driv 😀 😀 😀

erika107
12. srp 2009

ze romantika s vinom??? xixiixix to vobec neviem co znamena tie slova :o))

beruska2x
autor
12. srp 2009

no jak ma R dovcu tak si to docela uzivame, dokonce jsem sli romantikovat do lesa 😀 😀 😀 😀

erika107
12. srp 2009

iiiiiiiiiiiiha takze odvazny :o)) Simca bol u babinky?

saska.t
12. srp 2009

beru tak to mas zazitky z lesa no take si uz snad ani nepamätam 😀 tak akurat nasa obyvka a spalna 😅 ina moznost momentalne nieje 😀
romantiku mame teraz tiez dost casto v poslednej dobe no ani neviem co sa deje 😀 😀 asi prisla na draheho ruja

beruska2x
autor
12. srp 2009

jojo babicka hlidala 😀 jsme se u toho nasmali taky, jako za mlada.. 😉 nejdriv jsme malinko resili vetvicky a jehlici a travu ale pak to bylo jedno 😀 😀 😀

erika107
12. srp 2009

alebo drahy by rad chcel druhe Mimi :o))

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru