Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
3. zář 2009

kam se zase ztratila eri???

saska.t
3. zář 2009

beru neviem ako obycajne zase len my dne 😀

beruska2x
autor
3. zář 2009

no mam dozehleno, jeste pak povesim pracku a hptovo...

hele zitra jdu na gyndu na prohlidku a R bude hlidat malyho, normalne se tesim ze se jich obou zbavim 😀 jak kdybych sla parit...

saska.t
3. zář 2009

no tak to ti verim aj ked gyndu ti nezavidim mna to na konci mesiaca tiez caka..

ty si dnes nejaka usilovna- chod na temu manzel. kriza alebo typicki chlapi a precitaj si prispevok od mywiel sa pos... 😀 😀

beruska2x
autor
3. zář 2009

no zitra jen sbalim Simu k nasim tak at mam pripraveny cisty veci vis... no to se jdu juknout, snad to najdu 😀 ne teda ze bych se nenansmala dost doma z toho myho 😝 😝 😝 😀

saska.t
3. zář 2009

urco najdes je to na poslednej strane 😉

beruska2x
autor
3. zář 2009

ja nemuzu najit tu temu sas 😅

beruska2x
autor
3. zář 2009

tak to je prda 😀 😀 😀 to je jak od nas z domu 😀 😀 😀

saska.t
3. zář 2009

no tiez ma to napadlo a povedala a precitala som to D a on sa urazil 😀

beruska2x
autor
3. zář 2009

hm ja to hodim r do mailu, uz sel do prace.. no ale to by to asi necetl, tak mu to vytisknu a dam to na lednici, to najde 😀 😀 😀

saska.t
3. zář 2009

😀 no nech si to len precita a uz ste v poho?

oki idem hore kukat TV a pomaly zaspat dnes mam toho dost same jacandovanie a zajtra zasa uz sa tesim na vikend, ked ju strcim D a budem mat trosku padla 😀

Dobru....

beruska2x
autor
3. zář 2009

no asi jo, sice treci plochy porad jsou ale snad o.k....

pujdu taky sasi, papa a dobrou

patricia1971
4. zář 2009

ahojte moje, včera som aj chcela prísť,ale moja migréna pokračovala a myslela som si že mi hlavu roztrhá,tak som v noci zas zožrala tú tabletku,tak som ako vymletá už tretí deň ☹

baby,ten fejtón,čo tu saska našla je super,hneď som ho okopírovala a poslala som ho mailom kamoškám a aj M,nech sa zabaví,ale je to fakt super a pravda,aj u nás to takto fičí 😝

no tu dnes prší,tak budeme doma,pôjdem asi spať s Lili cez deň,mali sme ísť k svvokrovcom,ale nejdeme,tak nemusím erikovi variť na víkend a navarím až zajtra.......asi segedín alebo sviečkovúuvidím,aké mäsko kúpim 😵

no Lili je strašná opica,už z nej nevládzem a musím byť všade za ňou...najnovšie mi vylieza na stolík v obývačke a tancuje na ňom,to keď som ju zbadala,tak som dostala skoro infarkt...no len vymýšľa stále......a najnovšie chodí s mojou kabelkou na ramene,sa na nej nasmejeme 🙂

tak zatial pa a ja cez deň ešte kuk

saska.t
4. zář 2009

ahojky,

pati tak to poznam, bezne je na sedacke sama tam vylezie a skace ako sisnuta, uz ju nikde nemozem nechat samu... Mala sa uz pusta na katke vzdialenosti tak asi zacneme coskoro sami chodit-no uvidime

tiez je tu skarede pocasie tak a uz obavam co to dnes bude, s malou chodim bezne po obede spat aspon trochu vypustim paru...

pekny den pa

patricia1971
4. zář 2009

ahoj sasi a malá ti spáva 2x za deň????? kedy začínajú detičky spávať len raz a deň???? No ja nechodím,lebo doobeda nestíham a poobede už sú vtedy všetci doma,lebo to spáva tak medzi 15-16 hod. 😝 ......no Lili sa dosť aj prehrá doma,tkže to nejako snáď vydržíme 🙂

saska.t
4. zář 2009

ano 2x denne spi od 10-11,00 a potom od 14-15,30 , sama si povie kedy bude spat len1x zatial to neriesim 😉

daskak
4. zář 2009

ahoj kocky
som vas prisla na chvilku kuk 🙂
no presne viem o com pisete.. aj david sa vsade stveraaa.... musim byt snad este vo vacsom strehu ako ked sa ucil chodit....
sasi: tak to je super ze sa pusta sama... si uzijte... ale zas bude kusok samostatnejsia 😀 😀
pati: hmmm to je hrozne ze ta tak boli hlava.. aj ja to z casu na cas poznam.... 😒

babenky my mame take blbe obdobie.... pred dvomi tyzdnami zomrela patkovi spoluziacka /ak sa pamatate som uz davnejsie vravela ze je chora.. aj davali reportaz o nej ☹ ☹ ☹ ☹ / a M zomrela vcera babky tak zajtra ideme na dalsi pohreb 😔 😔 😔
strasne to dokaze vycerpat.....
ale od pondelka sa ukazem castejsie.....
tak sa mi majte krasne a vsetkym prejem krasny aj ked asi uprsany vikend
papa
berus, eri, kiss 😉 😉 😉

saska.t
5. zář 2009

Ahojte kocky

musim sa pochvalit, ZACALI SME CHODIT!!!!! su to zatial len kratke trate ale sama sa pusti a putuje barakom, uz sme s D ko pretoze cely den za nou putujeme ako dvaja blazni, stale by len chodila a my sme uz unaveny jak slak 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
6. zář 2009

cusik kocky 😀

sasi moc blahopreju, to je super...

doufam ze nekdo dorazite, ja jdu dat jeste Simovi vait obed na zitra..
my jsme si moc uzili vikend, krasna pohoda, vecere,sexik, hodne jsme si promluvili, vcera u nas byla kamaradka z prace, tak jsme si daly sampano 😉

odppocinula jsem si, vcera jsem dokonce spala do pul 11 😕

saska.t
6. zář 2009

juj beru tak to ti moc zavidim, tiez by som si dala povedat 😀

my nic ine nerobime len behame za malou a ta uz ma modre kolena 😀 prave som sa pohadala s D lebo som ho poslala vymenit postelne pradlo aj s malou a ta mu padla z postele a tiekla jej krv z nosa, som ho sprdla ale mala vyzerala v poho ale rycla som si poriadne, ti hlapi su fakt nemozny ☹

beruska2x
autor
6. zář 2009

ahojik sasi 😉

no jo R snad uz uplne v poho, obehava me ted jako princeznu. tak jen aby mu to vdrzelo.. 😉 😝

nochudak Elli, asi se lekla taky pekne co?? Sima mel ted modrinu na cele, protoze se prastil o skrin - o dvere, no jak chce vsude rychle bejt 🙄

hele davas Elli pangasia?? ted chtu diskusi Ake ryby? a tam je spis spatne info.. ze je to humus chovany ve spinavych vodach.. tak nevim

beruska2x
autor
6. zář 2009

jinak tady se pekne ochladilo, uz mel Sima dneska puncosky, to zase bude 😖 uzjsem objednala veci na zimu, stejne mu teplaky jsou pomalu kratky a tricka tesny...

jo a prosim si radu.... delate nekdo takovy ten fazolovy hrnec?? jak?? mate recept na nejake fajn fazole?? mam jich 5kg a umim jen polivku 😀

sasi budes koukat na Superstar????????

saska.t
6. zář 2009

Beru - ano davam pangasiasa a vobec si nerob s tym starosti kde sa chova, nema kosti a to je podstatne, taky to je biele mäso tak nemas co riesit....

elli sa tiez zlakla ale ja asi viac som sa skoro posrala ako som videla tu krv 😝

u nas je celkom v poho pancuchy este nemame a zajtra ma byt 26 st. tak snad to este chvilu vydrzi ale tu zas dost prsi

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it... a tieto trika benetton a esprit som jej dnes kupila 🙂

neviem co myslis tym fazulovym hrncom co chces robit klasicku hustu fazulovicu???

beruska2x
autor
6. zář 2009

o.k. R na me hluci at jdu koukat tak zitra papa 😉

saska.t
6. zář 2009

jj tiez uz cumim na superstar 😉 pa

patricia1971
7. zář 2009

ahojte moje 🙂
ja som sem večer prišla,ale už ste tu neboli,tak som ani nepísala ☹

sasi no gratulujeme!!!!!! joooj viem,čo teraz bude a radšej ťa nejde strašiť.....to sa teraz nabeháš...ja behám stále,len tie kilá dole nejdú a to nechápem ☹

berus no super,že ste mali taký víkend....to mne ešte Lili ani nikto nevaroval večer,to my sme ni večer ečte nikde neboli s M ☹ .....no ale Erik bude mať v oktrbri stužkovú,tak aspon tam vypadneme 🙂

a ostatné ste kde????? 😠 😠 😠

dasi to je hrozné,že máte takéto obdobia ☹ ale snáď to prejde 🙂

pekný deň všetkým 🙂 ináč u nás v noci jačanda,ide jej stolička,tak je to desné v noci hlavne,cez deň sa ešte dá

daskak
7. zář 2009

ahojte babenky

sasi: gratulujeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀
berus: super vikend.. spinkat do pol 11... slepa zavist 😉 😉 😉
pati: no to mas stuzkovu blizucko 😉

baby zazili ste uz 3 hodinovy pohreb??? ako ja som trpezliva ale co je moc to je moc... a predstavte si ze patko cely cas sedel a ani nepipol.... ho vsetci chvalili...

no ale uz zacal novy tyzden.....tak uz nas hadam caka len nieco pozitivne.....

vecer nakuknem papa

saska.t
7. zář 2009

caute kocky

my sme dnes boli zasa na plavani a mala mi odpadla a spala 2 hodky no skoro som odpadla, zato ja teraz zyvam a mala je fit 😒

Kocky stalo sa vam ze by deturence chvilu stagnovali??? doteraz mala robila vsetko ked som jej ukazala zvieratko robila hned ako robi alebo tap tap tapusky, no teraz ma obdobie ze nechce nic opakovat len ked jej sa chce ale zasa isla pohybovo dopredu, ale asi je to normalne ze??? Inak obednajsie jedenie katastrofa, ked chcem aby nieco zjedla nesmie ani v sedacke sediet inak do nej nic nedostanem ale tyka sa to len obedov ostatne chody je uplne normalne, asi zasa nove obdobie ide 😝

vecer kuknem, tak dufam ze si nebudem zasa sama pisat 😠

beruska2x
autor
7. zář 2009

ahojky kocky..

sasi nic si z toho nedelej, me ted Sima spi jen kdyz jsme doma, za zivot nebude spat v kocare... rev a vztek, takze dopo nespi nekdy, pak se naji obeda a lehne jak mrtvej, a spi tak hodku, nekdy hodku a pul..

samo mu to jeste nestaci takze chodi do hajan tak v pul 7, v 7.. no ale docela to jde...

me nasi privezli hrusky tak pecu kolac, marne jim vysvetluju ze nemuzu mit v panelaku zasoby pac nemam sklep a mam tady pak samy musky ovocky 😖 no a jeste blumy, no tak bud to snime nebo to vyhodim no...

jdu ostrouhat mrkev, mam chut na dusenou, udelam ji s kurecim masem a bramborem...

jo jestli vite nekdo co s fazolema tak sup sem recet.. ja umim jen polivku tak neco jineho, treba gulas nebo salat nebo tak... 😉

doufam ze vecer nekdo juknete zatim papa

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru