Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
23. zář 2009

dobre rano

tak u nas noc opät katastrofa, ale ja neviem kedze D spal u malej a vsetko to odsral 😀
pati a to na 3 mes. platis 49 ci na pol rok? lebo to mas potom fakt drahotu ked na 3 mes 😝
mala zjedla na ranajky pol zemle ale uvidime co povie na obed ale vidim to zle snad aspon trosku hippky zje uz odmietam varit kedze to pre nu aj tak vzdy vyhodim 😒
zatial pekny dnik 😉 - vyzera to ze tu bude prsat tak sa asi ani von nedostanem 😢

patricia1971
23. zář 2009

sasi áno, na 3 mes.,je to HAK YAZ,nejaká nová,ale je fakt drahá ☹

saska.t
23. zář 2009

pati a to ja som si myslela ze ked moja stoji 40 na mes. ze uz drahsia ani nie je 😀
no doteraz som platila za mercilon 54 na pol roka no tak to sa D bude musiet plesnut po vacku chlapec ked chce romantiku na ostro 😀

patricia1971
23. zář 2009

sasi 40 na mesiac????to je dosť.....a jasné,chcú mať romantik na ostro,tak nech platia 😀 😀 😀

saska.t
23. zář 2009

pati -prepac som sa zmylila na 3 mes. samozrejnme 😉

kocky co hovorite na tieti zimne cizmicky, sa neviem akosi rozhodnut ale celkom sa mi pacia su aj do sportova aj klasicky k rifliam, co vy nato???? 😕

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

patricia1971
23. zář 2009

sasi boty sú fajn, môžuu byť 🙂 🙂 🙂 🙂

baby mne je do plaču, tá malá mi nič neje,už ani niviem,čo by som jej dala,nič nechce a len jačí......teraz sa hrá s retiazkami, ale len chodí a mno a jačí....asi ma dnes jebne 😢 😢 😢 😢 😢 😢

saska.t
23. zář 2009

pati vitaj v klube aj ked dnes pol hippky zjedla a rao trosku chleba ale to co zjedla kedysi dnes nie je ani polovica za cely den 😝 no zuby su kurvy tak snad to coskoro povoli

jj a diky za boty a vnutri je kozusina, tak si ich zrejme kupim este pockam co povie beru 😀

patricia1971
23. zář 2009

sasi tie boty si kúp,sú pekné a na zimu super 🙂 🙂 🙂

ja jej tie zuby asi vytrhám,lebo toto je desné 😢 😢 😢 ale príde M z roboty a pojdeme aspoň na chvílu von,lebo chytím tu infarkt 🙂 ....no ona neje nič,len kúsok rohlíka jedla a ten kinder mliečny rez,ale len kúsok 😢 😢 😢

kisska
23. zář 2009

Ahojte babulky, uz sa lepsim, ze? Dieta spinka, ja som prave dotlacila parky s hruskou, 😕 tak mam chvilku cas, kym odpadnem do postele aj ja... aspon na pol hodku 😉
sasi tie botky su paradne - treba len skontrolovat, ci maju ortopedicku vlozku vo vnutri a ci nie su prilis tazke... a keby mali este protismykovu podrazku, boli by absolutne bombasticke... Jaaaj teraz pozeram aj velkost... tak to chces asi pre seba, ze? V tom pripade su super 😉

pati vies co najlepsie funguje mne, ked ma Adam (zriedkavy 😉 ) zachvat hladovky? - jedine, co vtedy je, je to, co mam na tanieri ja. Tak to potom robime tak, ze si na tanier nalozim to, co som varila jemu, premaham sa, ked sa tvarim, ze tlacim nesolene, nekorenene, ale Adam mi stoji pri stolicke a vykrikuje mnam, mnam... A pritom, ked mu dam na jeho tanier to iste, tak odmieta. Netreba ju nutit, ak je aspon rozok, skus jej ho niecim natriet, bud syrom alebo maslo s lekvarom. A trosku jej mozno aj obmedz tekutiny. Lili by nemala vypit viac ako 1,5litra tekutin za den, velmi to potom zatazuje oblicky, hlavne ak pije vela v noci. A mozno ak by si skusila jednu flasu nahradit cerstvou ovocnou alebo zeleninovou stavou-mrkvovou, ziskala by trochu zivin a aj by to nakoplo chut do jedla. Inak by som sa sladeniu cajov a inym sladkostiam vyhybala, lebo je to len prazdna energia, ktora jej da pocit sytosti, ale ziadne ziviny. Verim, ze si uz skusila vsetko mozne, ale mozno ked vidi tvoje napatie s akym sledujes, ci bude alebo nebude jest, tak sa jej nechce... Drzim palce

Beru priznavam, ze u nas pipika riesi hlavne MM. Su rozne rady, my to robime tak, ze takmer po kazdom kupani, ked je kozticka krasne zmeknuta, stahujeme, ale velmi opatrne a pomalicky a len tolko, kolko to same ide a ono to krasne povoluje. Urcite by som nenechala doktorku pretiahnut predkozku pocas kontroly na jeden krat. Vacsinou to byva velmi bolestive a okrem toho, ked sa to robi nasilu a vytvoria sa trhlinky, tak tie sa pri hojeni zjazvuju a tym padom predkozku este viac zuzuju, az to nakoniec treba urobit chirurgicky. Ale doktorky to vacsinou riesia az v 3 rokoch, co dovtedy si to mnohi chlapci vedia urobit aj sami... pokial sa nevyskytne iny problem.

saska.t
23. zář 2009

kiss 😀 ano tie su pre mna 😀 😀 haha
ty este malemu nedochucujes jedlo??? fiha to teda ja uz ano aj ked len trosku no ale momentalne mame velmi velky problem s jedenim takze jeme trosku hippky vareneho ani svojho ani nasho sa nechyti 😠

pati len chodte trosku von mozno jej viac vyhladne ked trosku pochodi 😉

beruska2x
autor
23. zář 2009

ahojte holky, my ted prisli z venku..

sasi botky jsou moc pekny, fakt, hodi se ke vsemu, to je super 😉 jdu neco pofackovat a vecer pisnu pa 🙂

beruska2x
autor
23. zář 2009

no tak jsem tu.. Sima odpadl uz po pate hodce 😕 ja jsem dozehlila tydenni naloz pradla 🙄

dneska uz prcek pekne chodil venku, jednu ruku me, druhou se drzel za kocarek , no sice je to zabiracka a pomala ale mel taaakovou radost 😀

kiss no ja jsem mu to delala parkrat a dlůo mu to dobre v tom neni problem jen nevim jak casto, jdeme na kontrolu 20.10. tak uvidim, ale Kdyz mu to delala Dr tak ji to slo taky pekne, to jsou starosti 😀

saska.t
23. zář 2009

ahojky

tak mala konecne tiez odpadla tak uz mam padla, uvidime co bude zasa v noci 😅 dnes som ju cely den bavila tak to celkom slo ale je to vycerpavajuce, jacala az na vecer ale to uz asi z unavy... Stale sa chce nosit na rukach a tulkat sa ku mne ruky uz mam ako opica 😝

beruska2x
autor
23. zář 2009

ahoj sasi 😉

Eli by potrebovala nejake rozptyleni, kamadku na hrani 😕 mi prijde..

saska.t
23. zář 2009

beru - kazdy den sme na ihrisku a ma tam 2 kmosov takze v tomto problem nebude na ihrisku to celkom ide ale aj to nie vzdy 😒 niekedy je ujacana aj tam...

beruska2x
autor
23. zář 2009

fakt?? hm tak to Sima je nekdy protivnej kdyz si snim hraju doma ja ale venku nebo s detma je ve svem zivlu, tak to uz fakt nevim co s vama 😅

my prave jdeme zitra ke kamaradce at si pohrajou a my muzeme pokecat 😀

beruska2x
autor
23. zář 2009

co ty botky???? 😉 ja si zase koupila mikinu ale teplejsi pod vestu na podzim 😵 ale dneska jsem byla venku vt tricku je tu krasne, nez to vypukne ale porad jeste nemam Simovi tu kombinezu 😕

saska.t
23. zář 2009

to budu urcite zubky uz nech vylezu... botky si asi kupim zdaju sa mi fakt do koca aj do voza 😀
tu je tiez este fajn som zvedava dokedy, mala uz chodi v lahkej bunde ale ja tiez len v mikine alebo veste

beruska2x
autor
23. zář 2009

jojo udelej si radost 😉 my jdeme s kamaradkou v patek na vecu, chce nam predstavit noveho pritele tak jsem zvedava 😀

saska.t
23. zář 2009

fuha idete zhodnotit novy objekt??? 😀
moja sestra o 8 rokov mladsia ako ja mi oznamila ze ma chlapa o 8 rokov stars. ako ja no skoro som odpadla ale ked mysli ze je to ok.... 😅 snad ju to prejde

jj botky si kupim, 50 eur nie je tak moc 😀

beruska2x
autor
23. zář 2009

jojo jsem zvedava je ji 43 a je zamilovana jak pubos 😀 tak to jsem zvedava.. uz jsem hucela do R aby hned nemluvil o svadbe - navstevuje je mooooc rad 😉 a celkove se krotil 😀

no sasi R je o 9 let starsi nez ja 😅

saska.t
23. zář 2009

no dobre beru ale ty nemas 23 r. a ona ano 😀 a hlavne je to este pubertacka v pravom zmysle slova

beruska2x
autor
23. zář 2009

no mam sice 27 ale kdyz jsem zacala chodit s Ex tak mi bylo 18 a jemu o 9 vic taky 😀 a to jsem spolu byli sakum prask 5 let 😝
neres to, ja myslim ze vek neni dulezity, kdyz jim to vyjde tak to vyjde a kdyz ne tak ne....
ale o veku si myslim ze to fakt neni 🙂

saska.t
23. zář 2009

je zenaty nezije so zenou a ma 2 deti co k tomu dodat a este aj debilny anglander 😀 ale ja to neriesim je to jej problem len mi to prislo smiesne pretoze ona je taka typicka pipuska cicuska s kratkymi triceckami 😀 a on vazny podnikatel haha

beruska2x
autor
23. zář 2009

aha tak to je neco jine to jo, no ale bude to mit brzo za sebou, spatnou zkusenost, bude se pak na vztahy koukat jinak, na zivot vubec, musim rict ze me to moc pomohlo - je to asi blby ale rozvod byl to nejlepsi co jsem udelala a jsem na sebe pysna jak jsem to zvladla, proste vim ze se o sebe umim sama postarat, sama jsem si nasla a platila byt..
fakt se mi to libilo... posililo me to ajsem taky tolerantnejsi v urcitych vecech... 😉

saska.t
23. zář 2009

no ona uz ma spatny vztah za sebou a myslim ze ju to dost poznamenalo ale nech robi ako uzna za vhodne 🙂
ved sa zasa pouci...
beru idem hore do postele D zase cumi na fotbal, inak kupila som malej boticky kuk:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

a tieto chcem este kupit:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

kisska
23. zář 2009

jaaaj babulky, tazku debatu mate 😉 Ja stale hovorim, ze veci s deju tak, ako sa maju. Akurat v poslednej dobe mavam stavy, ked rozmyslam nad svojimi 2-3 ex a dufam, ze sa dnes maju fajn. A ze som ich tiez nieco "uzitocne" naucila 😒 Ale asi to je len vplyv hormonov... Alebo ked mi drahy minule prezradil, ze sa jeho spoluziak ozenil. Po dlhych rokoch stretol svoju byvalku a zistili, ze sa vlastne stale maju velmi radi... az tak, ze odisla kvoli nemu z druheho konca republiky (z KE do TT) a teraz sa po par mesiacoch vzali... a tak len dufam, ze on taku byvalku nema 😉

beruska2x
autor
24. zář 2009

holky cauky, my frcime na navstevu, asi to bude na dyl 😀 ale vecer zajdu papa 😉

oskarecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saska.t
24. zář 2009

cauky kocky

dnes som prisla na to ze na posraneho aj hovno padne 😠 vcera som si vsimla ze jeden z mojich psov sa dost skrabe pri chvoste, a zistila som ze ma do kruhu vysklbane chlpykedze uz nejaky cas so zvieratami zijem a chovam tak su len 2 veci co to mozu byt alergia na zradlo a blchy 😠 no a co myslite na co som dosla???

no jasne nasla som blchy takze rano som ako idiot utekala kupit vsetko proti blcham vydezinfikovala a vystriekala som cely barak proti tym kurvam a este som aj dosla na to ze to maju od kamoskynho psa kedze u nas vo stvrtok bola a on zije pri konoch tak som jej zavolala a vynadala ze jej velmi pekne dakujem, no proste na infarkt 😝 a uhnala som si aj otlaky ako som rano zhanala tie pripravky a samozrejme noc s malou uplne na hovno o 1 do 4 bola hore a jacala takze mozem len konstatovat "KRASNY DEN ZA NAMI"

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru