Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
7. říj 2009

ahojky

tak ja uz som ok ale z elli sopliky stale tecu... 😅 no tu pocasie krasne 😠 leje jak z krhle cely den a aj bude dalsie 2 dni.
Baby ja som uz presne tyzden nebola vobec vonku no uplne na blitie 😝 uz mi z toho uplne sibe a som zufala, vsetky kamosky su prec a ani by nemohli prist aby mala nenakazila ich deticky, uz som ako robinson crusoe 😅

beruska2x
autor
7. říj 2009

sasi tak to te lituju 😲 je jsem sama doma se simou 1 den a uz mam pocit ze dementnim 😅 vcera odpo jsem s nadsenim sla pro rohliky 😉 ale kdyz ma rymu takhle dlouho tak uz to ani nakazlive neni ne?
kdyby neprsolo tak muzete na chvilku pred dum...
chudak..

tady se tak oteplilo, je 15st tak snad nebudou nejaky veliky zmeny at nejsou chripky zase 😝

beruska2x
autor
7. říj 2009

prave jsm zbouchla celou pizzu Dr Oetker s mozarelou mnam vyyyborna, 😉

saska.t
7. říj 2009

no krasne beru tiez robim take vypady na pizze 😀
dnes mi pisala moje sestra, ze pride na tyzden, to budu zasa hadky 😀

patricia1971
7. říj 2009

ahojte, kde ste?????
u nás dnes bolo leto,som sa skoro v riflach uvarila 😀 😀 😀no Lili ž viacej papá,ale to j musím krmiť tak,že ju drťím na rukách a rozprávam kraviny,pozerá von oknom a papá,no odmieta,ale nejako to uhovorím a spapá to 😵
joooj sasi,ja som bola takto doma skoro 3 týždne,takže vie,čo prežívaš 😢 😢 😢

no baby,tak Lili spáva len raz za deň,zatial je to super,lebo večer odpadne o 19tej a ja mám veľa času....no ž odpadol aj M,takže mám romantiku pri TV 😝

beruska2x
autor
7. říj 2009

cusik tady 😉

patricia1971
7. říj 2009

ahoj berus 🙂 čo robíš????

saska.t
7. říj 2009

Ahojky kocky,

tak elli uz v posteli akurat velke prekvapenie som zazila nasi sa tu z nenazdajky zjavili bez ohlasenia no skoro som odpadla, takze mam rodicov tu tak uz to nebude taky stereotyp a aj si oddychnem od malej...
Asi ste uz vsetky fuc takze pekny vecer 😉

patricia1971
7. říj 2009

ahoj sasi,ja som tu 🙂 ako tvoji rodičia????? a ty si o tom nevedela??????tak to máš super 😵

beruska2x
autor
7. říj 2009

sasi no vidiiiis 😉 tak aspon nejaka vzpruha 😀

ja uz nedelam pati nic, domyla jsem nadobi a finito 😀

beruska2x
autor
7. říj 2009

tyjo koukala jsem na detske masky na karneval jak jsou drahe 😝 na to ze je to 1 az 2xna sebe 😅

beruska2x
autor
7. říj 2009

holky tak jsem dneska koupila kamaradce tu voodoo panenku z reklamy na Kofolu tak jsem zvedava co na to povi 😀 😀 😀

saska.t
7. říj 2009

ano prisli uplne bez ohlasenie ani nezazvonili pri dverach ale prisli cez zahradu kukali sme s D ja puci ze ci sme uz napiti alebo je to fatamorgana 😀

patricia1971
7. říj 2009

berus ako nové masky???? ja chodím do požičovne,tam ma to výde asi 250skk.....ale čo mám takých známych vo velkosklade blbostí,tak tam nová stojí 400 skk

beruska2x
autor
7. říj 2009

jenze tady u nas zadna pujcovna neni ☹ a karnevaly tady delajikrasne tak je mi lito nejit... koukna na bazar snad neco koupim

patricia1971
7. říj 2009

sasi ale to je super prekvapko 🙂 🙂 🙂aspon ti pomôžu s malou,sa teškaj 🙂 🙂 🙂

berus no u nás je jedna super požičovna,rada tam chodím,všetko je vždy pekne oprané a voňavé a majú strašne veľa masiek 🙂ale o detských karnevaloch nič u nás neviem

saska.t
7. říj 2009

jaaaj kocky som uplne nadsena mala dostala tolko darcekov ze nevedela coho sa chytit skor a isla spat aj o hodku neskor od nadsenia ale fakt odpadla este ani v posteli nelezala a uz spala 😀

beruska2x
autor
7. říj 2009

vis co tady to delaji v okoli na vesnicich v sokolovnach, to je hudba nahlas, konfety barevny vsude, zakusky, pivo limo kava atd a treba 100 deti lita a jeci a tancuje 😀 😀 je to fakt prda, byli jsme i loni ale to byl malinkej

a delaji i dospelacke maskarni vecer a to je teprve parba 😀 to chodime radi, treba ctyri 50ti lety zensky jdou za pavouky a jak to maji vymakane!!!!!

beruska2x
autor
7. říj 2009

sasi to ti preju..pekne si odpocin, popovidej s amminkou a bude hned lepsi nalada 😉 a mala se taky rozptyli, u nas byla babi s dedou dneska na kafco a Sima chtel normalne do auta jet s nima... skoro brecel 😅 to kdyz ho odvazeji bez nas tak ani nemrkne, nevdecny dite 🙄 😀

patricia1971
7. říj 2009

sasi no tééééééda 🙂

berus tak to musí byť super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no nás o ničom takom neviem 😢

no blbne mi zas pc,mám ho zamrzntý,asi sused,na ktorom som napojená je tiež 😝 😝 😝 😝 😝

patricia1971
7. říj 2009

ano sasi,si to vychutnaj, ja tiež zavolám mam na piatok a robím si hodku vvolno 🙂

beruska2x
autor
7. říj 2009

a to nemate svuj inet? to ma nacerno? 😀

no a pati vem si ze tech karnevalu je treba 5 tak to nez objedem 😀 je to vzdy treba po tydnu v sobotu odpoledne.. a v materskem centru bude urco taky najky ( a ty jsou tu 3!!) tak to s kamaradkou pujdeme s chlapama a detma 😉

saska.t
7. říj 2009

oki kocky idem sa venovat rodicom tak pa....

patricia1971
7. říj 2009

berus máme svoj net,teda Erik má,ale on si to blokuje a ja som na takom miminotebooku, na ktorom ledva vidím, tak erik mi to napojil na suseda,je to tak lepšie,lenže večer je to nejaké divné a M nechce kúpiť normálny notebook,takže tak 🙂 🙂 🙂 ale šetríme na domček,tak to chápem 🙂
no musím aj ja nájsť na zim nejaké materské centrum,viem,že nejaké sú tu,len to prezistím,lebo neviem,kam vv zime bdem s Lii chodiť 🙂

patricia1971
7. říj 2009

sasi jasné, tak pa 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
7. říj 2009

no prave, my ted chceme se jit do vsech podivat do ty skolicky a pak se rozhodneme kam chodit, prcci se zabavi, prijdou do kolektivu, nauci se delit o hracky a tak...
je to vetsinou 1 den v tydnu na dopoledne... tak uvidime a na zimu aspon aktivita jak rikas..

patricia1971
7. říj 2009

no ved to,že na zim niečo takéto treba, minulú zimu sa mi zdala ešte malá,ale teraz je to už iné.....sme boli des na ihrisku,je to už sper, behala tam ako šialená,ale je ž taká veľká,že si môžem sadnúť na lavičk a pozerať sa na ňu,ako je tam s deťmi....no je to také super ihrisko,je oplotené,samá tráva, hojdačky,piesok a šmýkalka,ale mne sa ta moc páči,lebo ked padne,tak len na trávu.....a našli sme si tam kamošky,tak bolo super 🙂

beruska2x
autor
7. říj 2009

jojo my mame pekne u domu ale je tam i pisek a ten je ted jak prselo mokrej a tak je jak cune tak vzdycky doufam ze tam nebude chtit 😀 🙄

skluzavku sjizdi zasadne po brise, na houpacku s nim chodim i ja takze v poho

patricia1971
7. říj 2009

no Lili tam len tak pobehuje,to ju baví, no piesku sa dosť bojím,lebo má stále tie afty na puske,ale už si nedáva nič do pusky,tak je to lepšie 😵

bers nevieš čo je s erikou a daskou???? nejako sem už nechodia 😢

jooj a vieš na čo sa teším???? na erikovú stuškovú.....len neviem,ako to Lii prežije 😝ešte nikdy j nikto nearovval večer 😝

beruska2x
autor
7. říj 2009

neboj to jde o to poprve 😉 bude u babi, bude ji dobre, me krvalo srdce kdyz sel Sima poprve na hlidani, jenze jsem mela anginu jak blazen, fakt jsem nemohla, tim se to prolomilo 😉 a bylo to fajn...

nakonec se mu vuubec nestyskalo, delali s nim blbinky 😝 pomalu se houpal na lustu ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru