Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
2. bře 2009

70g masla, 60g mouckoveho cukru, 170g hl. mouky a 1 vejce... udelate testo, vyvalita na plech, trochu predpecete a date napr. povidla marmeladu, tvaroh s rozinkama a navrch drobenku lehky, rychly a dooobry

venora
2. bře 2009

Berus, termin som mala 22.7.2008 - ako moj drahy 🙂 . Ten bol riadne nasraty ze som prenasala, vraj len dve veci odo mna chcel - aby som mu porodlia syna a to 22.7. 😀 A ja dceru a 30.7. 😀 ...No je z nej hotovy, to su take dve lasky ti dvaja, uz od tyzdna sa na neho vyskierala ako zalubena 😀

saska.t
2. bře 2009

to co pises je ta druha co si mi poslala na mail tu 1 si hodila na prikrmy 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

😀 😀 😀 tak treba priste

beruska2x
autor
2. bře 2009

jojo ..

saska.t
2. bře 2009

veri aj moj muz chcel chlapca Maxa tak som zvedava kedy ma zacne prehovarat na druhe ale ja viem ze aj to by bola baba a on mi nechce verit 😉

venora
2. bře 2009

Sasi a druhy termin som mala tiez 28.7 😀 ...Chodila som vyse tyzdna do nemocky kazdy den no Julia nic, tak som 30 teho prisla rovno s taskou a povedala im ze uz domov nejdem, nech ju nejak vytiahnu na svetlo bozie 😀 . Dr sa volala Julia tak sa tej ulohy zhostila celkom dobre a tu svoju menovkynu nakoprcla 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

😀 😀 😀 a sasi to bude vas posledni pokus?? co kdyz to bude zase holka, tak bude 3.??? 😀 😀 😀 😀

venora
2. bře 2009

Uz nepecte lebo zase skocim do chladnicky 😢

venora
2. bře 2009

A este... my sme skoro do konca nevedeli co to bude. Mame hodne modrych veci 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

a vis jak ja bych si neco dala?? treba bramburky, nebo slehackovej dort a nesmim 😢

saska.t
2. bře 2009

mati - obavam sa ze ani ten 2 pokus nebude, ja uz asi dalsie ani nechcem 😠 na mna sa v tehotenstve nalepilo vsetko co sa mohlo a mam z toho docela strach a o porode ani nehovorim ved som pisala co som si prezila, bude to musiet byt tazke prehovaranie a darceky aby som do toho sla znova 😀

3558
2. bře 2009

dik. to ja robim hrncekove kolace na 20 sposobov 😀 😀 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

veru.. no tak to toho chlapa musis mit priste 😉 ja bych chtela Terezku k Simonkovi ale zase taky mame hodne veci 😝 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

sasi.. kazde je jine, jak tehu tak porod, prave sis to ted vybrala to spatne a uz to bude fajn... 😉

zuzi.. jojo hlavne kdyz to je rychle 😀

venora
2. bře 2009

No neviem uz teraz som tam bola rarita...ja mam totiz 36 rokov babenky!

saska.t
2. bře 2009

berus - no a mozno bude este horsie daj pokoj neviem ci sa chcem o tom presvedcit 😠

veru - na veku nezalezi ja mam 30 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

to se dneska uz tak nebere ne? se mnou na pokoji byla holka - 28 let, vyokoskolacka, a vetsi strevo jsem nevidela, ta nevedela co s malou bude doma delat, nechtela z porodky 😀 😀 😕

takze mlada - stara mamina nerozlisuju, kazdy je jiny a jinak se citi...

venora
2. bře 2009

No ved hej a drahy je sopliak 🙂 , ma 35 rokov. Ja sa ani nebojim porodu, tento bol v pohode, trosku som na nich pokricala 😀 a za 6 hodin nebolo co riesit 😀 . Len ked si predstavim kolko rokov budem mat ked bude mat Juli stuzkovu a na promociu ma uz dotlacia len na vozicku 😅

beruska2x
autor
2. bře 2009

hele manzovi je 35 a neresi to... 😎

saska.t
2. bře 2009

no mojmu je tiez 35 a riesi to teda dost stale tvrdi ze uz je stary k...t 😀 a pritom vyzera ako soplak 😀

saska.t
2. bře 2009

kocky idem do hajan som

beruska2x
autor
2. bře 2009

o.k. tak papa pekne se vyspinkejte a zitra v plne sile 😀

saska.t
2. bře 2009

neviem co to urobilo ze sa to nezobrazilo cele chcela som napisat som KO a pekny vecer a zajtra opät tu 😀

venora
2. bře 2009

sranda vsetky 3 mame 35 rocnych 😀
Tak dobru kocky, idem aj ja do hajan, viete"stare kosti" 😀
papa

saska.t
3. bře 2009

Ahojte kocky 😀 ako sa dnes mame 🙂
Ja zasa upratujem vsade len tie zasrane chlpy a rozhadzane hracky asi dam tie nase psice vyholit do hola aby bol aspon na chvilu klud 😠
Uz sa tesim na leto, zo zahrady sa domov len na noc dostanu 😉 😀

dididi30
3. bře 2009

caute
saska prid upratat aj mne, lebo ja sa od naseho upistaneho drobca ani pohnut nemozem 😒
juj a nebojis sa,ze ti malicka bude nieco olizovat a bude tam chlp? 😅 😕
no idem malemu zohriat papat, zatim caf 🙂
inak tu je ako v anglicku 😀

saska.t
3. bře 2009

gali, ta uz mala tych chlpov a zije 😀 😀 vypestovala si prirodzenu imunitu a psici jej neprekazaju 😀 neboj na chlpy v puse sa neumiera 😉

dididi30
3. bře 2009

saska to je dobre 😉
ja viem vykaka a je 😀 thomasko uz mal par mojich vlasov v kake 😒 😀 😝

beruska2x
autor
3. bře 2009

caute holky, tak jsem byla ve meste a malej mi usnul v kocare v sede!!!

ale uz je po obede a spi, snad to chvilku vydrzi... koupila jsem si peknou vestu na jaro, tak snad bude pekne venku at muzu odskouset 😉

sas... ty porad jen uklizis... 😲

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru