Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
21. říj 2009

hele treba se casem ale srovna.. nekomu to proste trva dele 😅

saska.t
21. říj 2009

no o tom dost pochybujem ale ked myslis.... 😅
beru idem si lahnut som uplne ko pozdravuje vas eri a ze niekedy dorazi....
bohvie co je s daskou ta uz tu dlho nebola 😕

beruska2x
autor
21. říj 2009

eri nestiha? ale Mati je o.k. ne?.. tak papa

pancake
21. říj 2009

saska to mi je luto s tou sestrou. povedz jej ze to sa nehodi aby sa ani neozvala. 😝
dufam ze sa im nic nestalo. pekne sa vyspi

inak s tym kupcenim deti aj ja by som brala. zoberiem dve na jeden den, a moje jedno dam na dalsi den. aby som si oddychla. 😔 😔 😔 😔 😔

tak baby aj ja sa lucim. ze spravime si s p. pekny vecer.otvorili vino, a ja som si sadla pred net. tak musim koncit, lebo sa tu niekto na mna skaredo pozera. ale ze vas mam pozdravovat. 😉

pancake
21. říj 2009

a P. stiahol fotlky z leta, tak vam ich par posielam.pokukajte ak chcete. 😉

saska.t
22. říj 2009

beru - eri nehovorila ze by nieco bolo tak asi je mathi ok...

zuzi ten tvoj mali vyzera uplne ako ty P musi byt pekne nastvany ze z neho skoro nic nema (akurat pindika) 😀

takze segra dosla o 21,00 pekne ozrala, 100x sa mi ospravedlnila ze zabudla telefon ale nakoniec bola celkom fajn sme sa s D a anglanom na nej celkom bavili, nechce vidiet ako jej dnes bude zle...

dnes ideme aj s elli kuknut na vianocne trhy uz som tu 4 roky ale nikdy som ich nevidela 😅 malej sa to bude urcite pacit aj som jej slubila ze dostane taku buchtu (straaasne dobra vec) ani mi nebude vadit tolko cukru, nech si aj mala trosku uzije 😀 ked vidim ako tu rocne deti papajuzmrzlinu a lizatka tak raz za cas moze aj elli dostat dobrotu 😀 😀

inak baby nedavate prckom uz cerealie, neviem ake mam malej kupit, alebo klasicke cornflakes kukuricne? tiez uz urcite moze a s jogurtom celkom slusne ranajky nie? mate skusenosti?

kisska
22. říj 2009

ahojte babulky 😉

zuzi maly je straaasne zlaty a vyzera ovela starsi ako 15-mesacne babo 😉

sasi no aspon sa so segrou nenudis. 😕 A vianocne trhy teraz? nie su nejak skoro? Ved este dusicky neboli, ale aj ja by som si dala povedat. My sa s Tomim snazime udrziavat tradiciu, ze aspon raz do roka ideme v BA do Stareho mesta a tam si dame varene vino a pecene gastany, T. cigansku. A potom aj vianocne darceky nahaname v Inchebe na trhoch.
Inak s tym lizatkom - vcera som sa hanbila jak krava - boli sme s Adamom vonku a len sme sa tak motali okolo domu a chodila okolo nas suseda, Adam jej zakazdym zakyval, prehodili sme par slov. Asi na 3x co isla okolo, priniesla malemu lizatko, take roxove, tak som ju nechala, nech ho Adamovi da a maleho som sa spytala, ze ako sa hovori. Jeho odpoved? Daaaaajjjj!!! Krasne ciste s nicim nepomylitelne. 😠 Tak som sa hanbila... pred najvacsou klebetnicou v ulici. Hovorim si, doriti dva tyzdne ho ucim dakovat, uz mu to celkom islo, aj ked len verzia "dak" a kamoska na plavani mu 2x povedala ze nie dakujem, ale "daj este" a uz sa toho neviem zbavit. Tak jej najblizsie vycistim zaludok, ze az. Aj som to susede vysvetlila, ze hluposti sa uci rychlejsie ako normalne veci. Dostala zachvat smiechu, ale taky, ze ked uz bola doma, tak aj z 5 minut som ju ja vonku pocula rehlit sa. Tak dufam, ze to bude pripadat rovnako vtipne vsetkym, co im to bude rozpravat... 😒

kisska
22. říj 2009

cornflakes? take ciste nesladene su urcite super. Urcite by som nedavala cerealie typu cokoladovych guliciek, alebo vselijakych "zazracnych" vankusikov, co su len plne cukru. Ja Adama zatial stale trapim ovsennymi vlockami, ale asi ich zmenim, je to dobry napad. My si pre nas kupujeme od Emca take zmesi aj s orieskami a ovocim a to mu este nechcem davat, tak mu musim kupit zvlast krabicu 😉
Inak mame doma zakazane jedavat poobede cerealne BeBe Dobre rano, lebo Adam je po nich vecer jak besny a nevie sa ukludnit. Tato nam zakazal 😉

saska.t
22. říj 2009

🙄 kiss jasne nemyslela som carovne vankusiky (dobry nazov) 😀 ale uz som rozmyslala nad niecim typu emco s ovocim aj ked urcite obsahuju trochu cukru a klasicke kukuricne cornflakes urcite skusim nech uz ma zmenu 😀 nechcem ju na r 😀 najky cpat chlebom lebo vecer do nej nic ine ako chleba nedostanem tak nech ho nema 2xdene tak ma ranajky jogurt s niecim a na vecu chleba s niecim... 😀

inak mas pravdu ze samko vyzera starsie ako 15 mes 😀 a zo susedy si nic nerob take mam najradsej...

beruska2x
autor
22. říj 2009

ahojky holky

zuzi no krasne fotecky, malej taky vypada na pekny kvitko ne?? holky kouknete k nam, dneska nam prisel nabytecek k vanocum 😀

Sima si dneska udelal prvni stenici, priskripnil si pekne prstik do dvirek psaciho stolu nez jsem vylozila nakup 😅 no rev jako prase...
ted spi, tak to bude ok 😉

venku je vsude spinavej hnusnej snih a on se v tom chce matlat 😠

pancake
22. říj 2009

berus krasny stol so stolickou. velmi pekne. a muselo to byt drahe, co?
ja som v sekaci kupila tiez taku drevennu stolicku ale stala 0,5 eura. 😔

beruska2x
autor
22. říj 2009

to prave nebylo za 700,- + teda 140,- posta.. ale videla jsem i za 2200,- a i v Ikee ten Mamut je drazsi 😅
tak z toho mam taakouvou radost 😉

beruska2x
autor
22. říj 2009

tak jdu teda dneska kocky na to zehleni, kdyz nemam nic jineho na praci 😀 😀 😀 doufam ze prijdete a trosku mi to zprijemnite 😉

kisska
22. říj 2009

beru - krasna a hlavne prakticka, my mame taku ministolicku s tweetinou, ale stale sa bojim, ze z nej spadne, lebo nema opierky na ruky. Pouzivame ju hlavne na obuvanie, ked ideme von 😉

zuzi doooobry nakup, uz by som mala konecne aj ja zbehnut do sekacu... ale nejak nie je velmi kedy a ako 😒

beruska2x
autor
22. říj 2009

kiss tohle je prave pekne stabilni, fakt jsem az byla prekvapena jak je to pekne a pekne provedene..

saska.t
22. říj 2009

ahojky

no co vam ja dnes poviem, dala som sa na vianocnych trhoch nahovorit na kolotoc typu centrifuga, prudky stupak, volny pad (ved ked som bola mlada mi to nic nerobilo) no vsetko bolo ok az kym som z kolotocu nezliezla a samozrejme potom zle a v aute som myslela ze odpadnem, tak som zhukla na D nech zastavi a oblila som celu dialnicu 😅 vsetci sa mi naramne smiai, lebo ja stara krava som sa dala nahovorit na taku pic.... 😅 😝

mala sa nacpala samymi blbostami tak mam vycitky ale nech si jeden krat za cas uzije, som ju kvoli tomu cpala cely den zdravymi vecami brokolica jogurt atd 😀 😀

kocky dnes uz nepridem, D ide dole pozerat na svojom velkom LCD futbal a hore mi signal na PC nefunguje tak v am prajem pekny vecer, pa a nesmejte sa mi aka som velka stara puca 😎 😎 😎

kisska
22. říj 2009

sasi - no ja pri takych blvem uz pri pohlade zo zeme 😉 takze ja hore uz par rokov neleziem 😀 😉

beruska2x
autor
22. říj 2009

ja byla na retizkovim kolotoci asi pred 3 tydny asi po 15ti letech 😀 ale ustala jsem to lip, i kdyz ze zacatku jsem myslela ze to nepreziju 😀

jak se ti kouka na novou TV????

pancake
22. říj 2009

ja som doteraz s kolotocmi,cestovanim ....a pod. problemy nemala, ale ako som porodila, tak v aute nemozem ani citat. hned ma natahuje na vracanie. alebo ke sa 2 krat otocim okolo svojej osi,tak som zrela na zachod. 😝 😝 😝 😝
v tehu mi ani nebyvalo zle, a ani raz som nevracala. za to teraz si to vsetko vynahradzam. 😝 😝 😝

kisska
22. říj 2009

zuzi ja blvem kadial chodim a jazdim odkedy sa pamatam 😒 tak dufam, ze po tomto preblvanom tehotenstve ma to uz konecne prejde. V aute sa vobec nemozem vozit vzadu a uplne najlepsie mi je ked soferujem 😅

patricia1971
23. říj 2009

ahojte 🙂
no baby,tak tie deti by sme si mohli varovať,to by bolo super 🙂

berus, piekla som iba slané,tké z lístkového cesta,ja nemám čas na iné a oni tm sladké bdú mať,len každá mamina mala piecť niečo slané na stol 🙂

zuzi tvoj malý je zlatý a fakt je dosť veliký 🙂

sasi tie kolotoče,no ja by som blila asi stále....odkedy sa narodila LIli,ani vzadu v ato nemožem sedieť,hneď mi je zle, vpredu a keď šoférjem mi to nevadí 🙂

no baby,tak dnes idem na tú stuškovú,neviem,ako to mama zvládne s Lili,lebo tá je každý večer ujačaná a to je mama ešte aj chorá,len nemám koho iného zavolať na varovanie....no snáď to nejako zvládneme

pekný deň všetkým

saska.t
23. říj 2009

Ahoj kocky

beru - tak TV je super aöe stale sa mi zdaju ludia akysi rozcapeny 😅

kiss - no ja som v tehu blila len 1 den takze to slo aj ked to stalo zato, normalne tiez nemozem v aute sediet v zadu len na kratke trate ale toto ma zabilo

pati- peknu stuzkovu a uzi si to, mama to s lili urcite vydrzi a zvladne

zuzi - sme na tom rovnako po porode sa u mna tiez vsetko zhorsilo...

inak kocky zasa som chora 3x behom 3 tyzdnov, som na nervy stale sa to opakuje asi budem musiet k Dr evidentne mam nejaky zapal ktory stale koluje a to uz konecne mala ok bez soplov a kasla sa bojim ze ju opät nakazim uz som z toho na nervy 😝

Dnes vas tu bude asi pomenej kedze s zvikendieva takze si to uzite ja sa urcite este zastavim... 😔

beruska2x
autor
23. říj 2009

cusik.. no ja pomalu balim.. tak v nedeli papa 😉

pekny vikend vsem..

kisska
23. říj 2009

beru - pekny vikend
pati tebe prijemnu zabavu 😎 vies u nas sa na stuskovej hovorilo - ze az tam profaci zistili, co vlastne 4 roky vychovavali 😀

sasi teba by bolo treba nahnat do postele, ale kedze je mala ok, tak ti asi nehrozi, ze? Skus coldrex tablety - mna vzdy minimalne ten kofein v nom drzal na nohach... teraz nemozem ani to 😠

zuzi co budete robit vy cez vikend?

saska.t
23. říj 2009

beru - pa

kiss - to je preto ze som velmi dlhu dobu nebola chora 😖 snad to elli uz nechyti a ja urcite dohanam to co som bola zdrava, najhorsie je ze mi to stale sada a nosne mandle a hrdlo 😠 asi som si ich mala dat vybrat pockam do vikendu a potom pojdem k Dr. ak sa to nezlepsi...
Kocky a nezabudnite v nedelu sa meni cas!!!! 😀 budeme dlhsie spinkat!!!! 😀

pancake
23. říj 2009

pata uzi si stuzkovu. aby si na nu do smrti nezabudla 😀 😀 😀 😀 😉

kiss my sme boli vcera v ramci nudy v ikey a nic nove. hladala som taniere co si chcem kupit na sk, ale nic sa mi nepacilo. neviem aka je ikea na sk, ale ked som raz segrenke priniesla nas katalog, tak bol uplne identicky. takze asi tam bude to iste. hladam velmi lahke taniere. nie tie klasicke,tazke co su teraz vsade. neviem aky je to material, ale ked zistim, dam vediet.

no a dnes mi odpisali na ten dom. kludne ho mozeme dat za vymenu za nas 3.izbovy byt, plus hypoteka. alebo teda nejaka pozicka alebo co. nikdy sme nic nemali z banky, tak raz to zacat musi.
bije mi srdce o 106 lebo neviem co mam robit. cakam na P.kym sa vrati z prace aby sme spolu opisali.

no a p.pracuje soboty doobeda takze pockam na neho a potom len papucova kultura a shopping tescu. tam idem raz za tyzden a potom uz nikam nechodim. mam na chladnicke zoznam a kupim co mi treba z celeho tyzdna.a teraz ked maly spi, tak si podopisuje ingrediencie podla toho co budem varit buduci tyzden. to uz mi p. povie na co by mal chut.

a krasny vikend za nami. 😀 😀 😀

pancake
23. říj 2009

no a maly stale grcka. ma kasel nevie co ma robit, tak ked kasle ma usta otvorene a vzdy mu splechne to co prave dojedol. no ale doktor mu dal sirupcek a uz sa to pomaly lepsi. ved uz je to piaty den co mu ho davam. 😢

pancake
23. říj 2009

a myslite ze by som si tu na konovi mohla zalozit temu :ktora pozicka je vyhodnejsia? lebo sa tomu nerozumiem. hypoteka,pozicka,uver,americka hypoteka a dalsie bludy ktorym sa nerozumiem. 😕 😕 😕 😕 😕

pancake
23. říj 2009

a zabudla som vam povedat, ze moja segrenka bola v telke. je skoro ako moja sestra, tak si to pozrite ak chcete. bolo to 12.oktobra na jojke a relacia sa vola Bez servitky.
ja som slovensku telku nevidela 5 rokov, ale toto som si kukla. ona ma 36 rokov a je uz stastna babicka 😵
kuknite ak chcete.

saska.t
23. říj 2009

zuzi no to budeme mat vikend dost spolocny-rovnaky

ty brdo tak to je fakt mlada babicka ta tvoja sesternica, tak ja SK a CR TV vidim kazdy den som si to dotiahla sem inak by ma tu uplne slahlo 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru