Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
26. říj 2009

sasi 😀 😀 😀 harlequinky sme citali na strednej v satni na telaku a to sme vzdy precitali len 4. a 12. kapitolu (tam kde sa sexovalo) 😀 . Citala si Ctihodnu zenu od Modignaniovej? Tiez super, klasika, ale asi skor si to videla vo filme. Akurat ja hladam k tomu 2. cast, ale ani neviem, ci existuje.

Jeeezis, chvilu som dnes pozerala "Nezvestni" a ukazali tam 17ku, ktora na ulici porodila dievcatko a drzala ju v zime len zabalenu v deke, este olepenu tym slizom... babo bolo tak zmorene, ze uz len zatvaralo odovzdane ocka... no ja som dostala taky hysak, ze som to ani nevedela dopozerat. Aj chrust sa mi uz smeje, ze ja nemozem pozerat vobec telku...

saska.t
26. říj 2009

kiss - ja som ani tehu neni a ked vidim v tv nejaku nepravost s detickami alebo odhodene v kontajneri atd.mam taky hysak ze ma D musi ukludnovat este hodinu a taky co znasilnuju male deticky by som im ciciny urezala a nechala vykrvacat fuj ale som sa zasa rozculila 😠

kiss ja obcas este dnes chytim harleqinky moja mama ma asi 1000 tych malych kniziek a ked sa mi nechce rozmyslat a relaxujem vzdy ich uz nasich par precitam 😀 😀 a trosku si povzdycham pri nich... 😀

kisska
26. říj 2009

kokso mi nieco hovor sasi - prave vcera, ci kedy ukazovali ako pochytali nejakych pedofilov a zhabali nejaky material, ale samozrejme si nemohli odpustit poznamku, ze nasli fotky, kde bolo len rocne dieta - prvy krat v zivote sa mi urobilo fyzicky zle, zdvihol sa mi zaludok a skoro som sa potyckovala. Vlastnymi rukami by som vedela zabit take prasa, co take nieco urobi 😠 😒 😠 fuj...

no dobre asi sa radsej vratim k harlequinkam 😉

Dnes som varila mexicky gulas a aj maly si daval ... no najviac sa mu pacil natahovaci syr 😀 jaaaj a este kysle uhorky, tie jedol zarovno s ryzou. 😕
Pred chvilou konecne vyliezol z vane... zase som sa musela ist pozriet, co tam vystrajaju, take isli odtial rehoty - tatino ucil maleho vypluvat pastu pri umyvani zubov. A to takym stylom, ze si tato napustil plne usta vody a ked mu Adamko stlacil nos, tak ho oprskal. No maly dostaval take zachvaty smiechu, ze sa to v kupelni ozyvalo... milujem, ked sa takto spolu blaznia 😀 😀

saska.t
27. říj 2009

Cauky kocky

kiss - jaj to nasi ked spolu su vo vani musim robit hned poriadky, pretoze je kupulna pod vodou a tece to naozaj vsade 😀 😀
moje dieta sa rozhodlo, ze bude maniak na rajciny, som kupila tie male cherry a ani som ich nestihla krajat napoli ako v nej mizli 😅 a vecer to iste s uhorkou sme sa nasmiali 😀 , ale noci mame stale katastrofalne som myslela ze D malu zaskrti a rano som ho nasla spat u malej, chudak a potom do prace 😅 ona do 2 spi pekne a potom len jaci a knura, neviem ci zuby alebo co to zasa ma za obdobie 😠

moja sestra dnes konecne odpali sa konecne tesim ze tu upracem pretoze pri nej sa to neoplati, uz aj D povedal ze to barak potrebuje a to sa nestava casto 😀 😀

ja uz vyzeram ok, ale boli ma cela jedna strana tvare-oko ucho zuby a uzliny mam ako balony,zrejme mam dutiny zapalene no ale snad to uz prejde 😝 mala vyzera ok tak snad uz to nedostane cpem do nej C-cko ako blazon 😕

kocky maju vase dietka este dudle? Mala ho ma len vecer a v noci ked je unavena ale teraz ako jej idu zuby si ho sama vypyta aj cez den 😅
tak pekny dnik prajem a nakuknem este... beru a ty

kisska
27. říj 2009

Ahojte kocky, kde sa tulate?

sasi aj my dudlujeme - hlavne v noci a pri spani,ale ked najde cez den dudel, tak si ho pichne do pusy, najde si nejaky vankusik a tvari sa ze oddychuje... zvali sa na koberec a robi ha-ha. Uz sa zabavam,lebo ked bol malinky, tak ho mal maximalne na zaspavanie a teraz ho nepusti celu noc...
Adam dnes konecne po vyse 2 tyzdnoch zaspal vecer na prvy krat, tak sme sa vytesovali. 😀

Co budete dnes robit? U nas to vyzera na celkom slnieckove pocko, tak asi idem ostrihat stromky na zahradu... neviete nahodou ako sa to robi? 😅

beruska2x
autor
27. říj 2009

cusik holky, uz jsem tu, byla jsem v bance a na pochuzkach 😀 koupila jsem R k vanocum cyklomapy.. tak jeste nejakou drobnost musim vymyslet a je to...

snad vas doctu,me od soboty boli zuby 😖 takze nic moc...
zato Sima je perfektni 😀 u nasich furt chodi kolem stromu a ji svestky, ty miluje a pak se deeesne posere 😀 vcera mel poprve svickovou s knedlikem.. delala jsem z kralika a vse domaci 😉 tak jsem mu dala, hodim fotky do alba 🙂

vcera jsme resili neco s R, nejak me to vse depta posledni dobou.. nekdy bych ho poslala do pr..

beruska2x
autor
27. říj 2009

Sima MA DUDLIK NA USNUTI, JAK VECR TAK PRES DEN ale pak ho sam vyplivne a uz ho nechce...
uz ma po ryme tak spi v poho, jen je desnej cert, jak lita po byte, vcera spadl a prokousnul si v puse ret asi.. no rev, tekla mu krev trosku ale drzet nechce 😠

skoro nic s nim neudela, je to kvitko 😅

beruska2x
autor
27. říj 2009

kiss precti si Nedele jako stvorena pro vrazdu.. to se nasmejes.. 😉

patricia1971
27. říj 2009

ahojte moje 🙂
kiss jooj mexický guláš,to musí byť super 🙂 🙂 🙂 no čítam od Dominik Dán,je to nejaký bývalý policajt-vyšetrovatel,je to 7dma kniha a je super, Bratislavké podsvetie,vraždy..no písše to úplne super

sasi Lili dudlík má,aj cez den, a ako píše kiss,tak tiež behá s vankúšom a dudlom po byte a oddychuje,ale ešte k tomu si vypýta flašu s čajom...a noci máme podobné ako vy a je to desné 😢 😢 😢 😢

berus ešte máte v tom snehu švestky????? 😕 😕 😕 😕 mnaaam sviečková

zuzi,eri,daska ahojte 🙂

beruska2x
autor
27. říj 2009

jojo pati mame, snih slezl a jak presly svestky mrazem tak jsou super sladke, mame povidel nadelanych jak blazen, mama do nic dava rum 😉

i hrusky jsou pekne, vcera jsem vecer delala kynute kolace s drobenkou...

jezis ja uz necetla knizku ☹ leda casak na WC 😀 a i tak ho ctu mesic...

patricia1971
27. říj 2009

berus knihu som ani ja nečítala dobrý rok,ale túto musím 🙂 🙂 🙂
a kynuté koláče,mnaam,len mi robíš chute 🙂 🙂 😝 😝 😝

no a Lili ani ovocko ani takú rajčiny a uhorky nechce, skúsim dnes tiež,ale neviem,neviem 😒 😒 😒

beruska2x
autor
27. říj 2009

tak kuk na fotky.. 😉

ja rajcata nedavam a okurku jen cerstvou ale neumi to jeste rozkousat 😅

tuhle prisel ke stolu a sam si vzal babovku z talire a nechtel ji R vratit 😉 furt neco vyvadi no...

pati dostala jsem takovy novy pripravek jako vzorek od Dr oetkera, to zamichas do testa - je tam recept a nemusis ho nechat kynout, vykyne rovnou pri peceni v troube a je fakt dobry... tak to bylo i hned hotovy...

pancake
27. říj 2009

kisska ja som rodila tu v UK a maleho mi tiez neumyvali. len ho utreli papierovou vreckovkou /jednou/ a obliekli mi ho. a tak bol od piatku kedy sa narodil az do nedele. ked som uz odchadzala z nemocnice.hodinu pred odchodom prisla sestricka ze mi ho ide okupat. a to som bola zhrozena ze po kupani mam ist s nim von a vonku zima ako hovado a este aj prsalo. 😝

pancake
27. říj 2009

ja necitam nic,lebo slovensky casopis sa ku mne dostane iba ked som doma, a teraz som na ne uplne zabudla, lebo som mala ine starosti. a knihy som prestala tiez. pred 5timi rokmi som si este obcas cosi kupila ale potom som sa na to vykaslala lebo sa mi to nechcelo vlacit sem a naspat. no a ak sa zadari druhe, tak dalsich 10 rokov ani nebudem mat kedy. 😝
ani slovensku telku tu nam, jedine toho kona. 😀 😀 😀 😀

vcera mi p. hovori: najdi si nejakeho konicka... a ja mu na to; ved mam modreho!!! 😀 😀 😀

beruska2x
autor
27. říj 2009

zuzi to fakt?? to tady ho otrela a ocistila hned na sale sestricka a pak navecer mi ho sestricka prisla vzit a umyla mi ho ( narodil se v poledne tak me nechala lezet) a pak se myl kazde 2 dny asi 3 tydny a pak uz denne... 😕

beruska2x
autor
27. říj 2009

zuzi a co satelit? neporidite? to by se ti vyplatilo, jsou tam ceske i slovenske prog., detske , my ho mame asi mesic a pul a ja teda moc nekoukam, ale rano nez si vycisti zuby tak Simovi pustim Minimax nebo Disney chanel...

R tam ma hafo sportovnich a o zvirecich.. a kdyz ma nocni tak i ja si pustim HBO nebo neco kde je pekny film.. zvlast na zimu jsem rada, az budou chumelenice, tak si udelam kakao a pustim neco peknyho 😉

pancake
27. říj 2009

berus ked som to tu vydrzala 5 rokov, tak do marca /tretieho mesiaca/ uz vydrzim. kaslem na to. 😒
ved mam kona, spravy na nete a ostatne by som mala robit v kuchyni pri sporaku.nie vysedavat pred telkou. 😀 😀 😀 😀 😀
ale zase sa priznam ze mame viac ako 500 filmov tak to pozerame ked mame naladu. aj tak som uz vsetky videla 100 krat, no ale na samote u lesa, slnko seno-vsetky diely, u mne dobry, pelisky a vsetky ceske filmy mozem pozerat do nekonecna. 😔 😔

beruska2x
autor
27. říj 2009

http://www.vlastni-kalendar.cz/

tady si muzete udelat kalendar z vlastnich fotek, posila se tam jen SMS kod.. kdyz tak vam to poslu kdyby to neslo... delala jsem to k vanocum nasim minuly rok a pekne, staci jen pak vytisknout na fotopapir... 😉

pancake
27. říj 2009

ako sa robi mexicky gulas??? ha?

ja som vcera robila piskotu a na to kiwi naukladala a zaliala zlatym klasom. tak mame este aj na dnes.
ale uz musim rozmyyslat co budem robit zajtra. 😝

beruska2x
autor
27. říj 2009

😀 😀 😀 zuzi a jak dlouho tam jeste budete?, vis nebo ne?

beruska2x
autor
27. říj 2009

no to bych taky brala recept, mam doma pytel 5kg fazoli 😀 😀 😀 😀 😀 tak at to nejak upotrebim 😉

beruska2x
autor
27. říj 2009

http://www.nadoma.cz/recepty/slug_181788

tak uz mam 😉 jen je dneska namocim a zitra udelam na rychlovku.. udelam k tomu volsky oko nebo opecu burta 😉

kisska
27. říj 2009

berus - no neviem ci zrovna na mexicky gulas - to je len hovadzie na stave s rajcinovym pretlakom, ku koncu tam pridas konzervu hrasku a najlepsie je to s ryzou(tiez hraskovou) a posypane struhanym syrom 😉 . Akurat aj drahy mal pripomienku, ze ked uz je to MEXICKY gulas, tak tam chce aj fazulu, tak som k tomu prisvacla ak konzervu bielej fazule a ma 😀 Maly teraz odtial vybera maso - to nechce a zje mi len lyzicku, kde vidi, ze je fazula alebo hrasok...

Ked sme byvali s drahym v prvom samostatnom podnajme, tak sme dlho telku nemali vobec (ved naco aj dvom mladym a zalubenym 😉 ). Program nam robil papagaj. Akurat tesne pred Vianocami sme zistili, ze bez telky to teda nepojde a az vtedy sme si kupili - kvoli rozpravkam 😅
Zuzi ale mas skvelu zbierku - same chutovky

saska.t
27. říj 2009

cauky kocky,

tak mne malu po porode tiez neumyli 1x som ju az doma tu sa to tak robi ze ochrana 😀

zuzi aky piskot mam aj piskoty aj zlaty klas 😀 a vela jablk...

prave mi odisiel vysavac,konecne som chcela upratovat a samozrejme sa musi nieco posrat 😠 ma presne 3 roky, tak mam nervy ako hovado 😠 🙄 D isiel odviezt segru na letisko tak moze ist rovno kupit novy mam najradsej neplanovane vydavky 😠

baby nemate nejaky tip aby mi odpuchli uzliny, boli to jak slak 😅
mala dnes papala nas spenat a ani cesnak jej uz nerobil problem 😀

pancake
27. říj 2009

ale ten mexicky je z hovadzieho, ze? mne sa zda ze uz som to asi dva krat robila. a s ryozu a syrom je to mnaaam.

dnes som naucila maleho prosit. ked mu poviem popros /ked nieco chce, napr.pustit telku/ a da si dlanicky na seba. je uzasny. milujem toho prcka viac ako P. 😔 😔 😔 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pancake
27. říj 2009

normalne len piskotove cesto, na vrch som naukladala kiwi na platky a zaliala pudingom. ma ist do toho pudingu aj kiwi sumienka ale tu som za boha nezohnala. ani v polskom obchode. tak je taky troj farebny. je celkom fain. aj P. si pochutnal a maly spraskal vcera 2 take velke kusy. davala som mu to lyzickou. len tak si krochkal a pekne sedel. usta ovoril, pozul prehltol a zase otvoril. uplne vzorovo. muselo mu to veeelmi chutit.

saska ak robis linecke koliecka na vianoce, tak si usetri 4 zlate klasy. ja robim z nich. a su uzasne. minuly rok tu na nete mi baby dali recept. a su vynikajuce, naozaj. pozem ti ho posunut ak chce spiect.
ja som piekla prvy krat v zivote, ale spravim aj tento rok. fakt vysli naparadu. 😀

kisska
27. říj 2009

zuzi hlavne to Palimu nehovor... ale poznam ten pocit 😉 To ze je moja laska najvacsia mu mozem hovorit len ked nie je tato doma. Al ezase si zober, ze bez P. by si nemala take uzasne dieta 😀 S tymi rucickami musi byt straaasne zlaty.
Ja som ten gulas teraz robila z bravcoveho a tiez nie je zly, ale hov. je podla mna lepsie.
Zuzi daj recept na tie linecke, drahy ich miluje a snad ma bude za take fajnove aj na rukach nosit 😀 🙂

Sasi asi sa aj ten stroj zlakol tej roboty, co ho caka 😀 😉 . Ja sa chystam tento tyzden dotiahnut domov mrazak. Lebo frajerka si kupila najprv monoklimaticku(aj bez vyparnika) chladnicku, lebo malinkaty mrazacik sme dostali od maminy, ale ten zere elektrinu jak keby chladil mraziarenske auto, tak ho idem vymenit. U nas v jednom elektre maju whirlpool za dobru cenu - o 104€ menej nez v NAY alebo podobnom a este sa da zobrat aj na splatky, tak som neodolala. Setrit zacnem uz teraz a splatim ho az po novom roku 😉

saska.t
27. říj 2009

zuzi jasne daj linecke mozem aj ked tento rok nepeciem kedze dojdu babicky a dedkovia tak sa budu realizovat 😀 ale ja ich mozem jest kedykolvek 😀

ja sa ani netajim tym ze ellu lubim viac ako D a ten je s tym zmiereny a asi mu to ani nevadi a ked nam zacne mala robit moja moja a spulit pusinku na boztek tak si cvrkame obaja uz sme tu o tom s kiss viedli debatu ako sme z toho vsetci na mäkko

inak asi mi neuverite dnes ma este aj seklo uz si pripadam ako hypochonder cely rok nic a pride zima a ja sa rozsypavam 😠 sama na seba mam nervy 😝

dnes som na rozlucku do anglana nacpala spenat a vyzeral ze mu chutilo, chcel slovenske jedla tak mal 😀 aspon sa dobre pos.... 😀 😀
aj som poriadne zabudla jest ked tu bola segra a konecne sa blizim k vysnivanej 50-tke tak aspon nejake pozitivum 😅

kisska
27. říj 2009

sasi no v lietadle ti za to bude chlapec urcite vdacny 😀 😀 😀

kisska
27. říj 2009

jaaaj este nieco som zabudla napisat - uvaha - moja mama stale neveri, ze mala bude dievcatko - ze som malo ospatnela, aj plet mam dobru, ziadne flaky a podobne... tak som sa zamyslela a vyslo mi len jedno - ze mala bude chuda skaredka po mame, lebo velmi jej toho nema co zobrat... ale keby bola po tatovi, to by bola chrumka 😉 no dobre tak aspon hrudnik nech ma po mne... tak za 15 rokov 😎

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru