Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
12. lis 2009

kiss lenze ona ani vonku nechce chodit ani v kocari len na rukach to ani von nemusim chodit ☹ snazim sa mojkat vzdy ked chce ale dnes mi uz rupli nrvy a prejacala celu prechadzku ☹ a teraz sme doma a sama sa hra ani si ma nevsima 😠

kisska
12. lis 2009

sasi viem si predstavit... hlavne ja uz Adama naozaj nevladzem nosit na rukach...Adam sa nastastie aspon vonku da dost obalamutit, ze ideme nieco pozriet a kym prideme za roh, tak uz je v pohode...
Ale zober si to z pohladu tej malej hlavy - nechce nic ine len mamu a mama v tej chvili nema chut alebo naladu. Dieta je zmetene, zneistene a frustrovane...a o to viac protivnejsie. Ja mam vzdy paniku z toho, ze to raz Adam vzda a uz sa nebude ani snazit uputat moju pozornost, lebo to nebude mat vyznam. To sa hovori aj o malinkych babenkach - nie je nic horsie ako neplacuce rezignovane dieta ☹
Aj ked zase na druhej strane aj mama je len clovek a pri tom vasom komplikovanom obdobi si nieviem predstavit, ze by som mala trpezlivost este aj na toto. Cez vikend daj malu aspon na pol dna drahemu a ty od nich vypadni niekam prec... ani len nebud s nimi v jednom dome. Nejaka psychohygiena musi byt... ja by som na tvojom mieste uz visela z najblizsej lampy 🙄

patricia1971
12. lis 2009

sasi to píšeš o Lili????? aj my sme to mali nedávno vonku, ju som mala na rukách a ešte aj kočík som tlačila 😀 😀 😀 aj doma to mávame niekedy,ale robím to ako kiss,keď chce ísť na ruky,zoberiem si ju,sadnem si s ňou a za 2 min,ju to prejde a sama zo mna zlezie... 😀 😀 😀

joooj kiss,ty si to tak super napísala,ja som už včera M povedala,že ešte takéto 2 dni,tak budem visieť z balkona dole,lenže bývame na 1.posch.tak to sa mi ani nič nestane 😀 😀 😀 😀

baby,ale užívajme si toto všetko,fakt sú to len blbiny 🙂 🙂 🙂 🙂 nechcem vás deprimovať,ale umiera mi 28ročná kamoška,má 5ročné dvojčatá a nádor na mozgu,ten jej teraz vybrali,ale ložiská sú tam a dávajú jej šancu do 17 mes....takže to berme všetko tak,že to čo prežívame je len malina 🙂 🙂 🙂 🙂 a aj moj M sa nad tým zamyslel a povedal,že fakt nad zdravie nie je 😉 😉 😉

patricia1971
12. lis 2009

jeej a chcem sa vám s niečim pochváliť 😀 😀 😀 svokra čo má teraz ten nový masážny salon,tak v piatok jej dovezú nejakú stroj čo je na odburavanie celulitídy,drahý ako sviňa, tak viete,kde budem napáskovaná stále 😀 😀 😀 😀 do leta budem ako laňka a na tých tučných stehnách a tom veľkom zadku nebude žiadna celulitída 😀 😀 😀 😀

pancake
12. lis 2009

saska to je len take obdobie. moj je na jednom konci ulice a ja uz na druhom. kricim ,,vyhrazam sa,, ze papa idem prec a on ako keby som ani neexistovala. len obchytava kolesa a klucky. chce sa dostat do aut. 😔
ja neexistujem ked sme vonku.len ,,brm brm,, existuje.... ☹

no videla som raz vonku jedno dieta v golfkach a som sa rozplakala. matku mladu anglicanku a alkoholicku alebo fetacku. sedelo v tej bugine a hladelo do blba. uplne nepricetny pohlad. isto tam je cele dni priputane a matka si labzuje hore dole. normalne som sa rozplakala ked som to dieta videla. mohlo mat asi tak rok a uz bolo na nom vidiet ze ho nebavi zit. 😢 😢
preto maleho neobmedzujem, nebijem a nenadavam mu. iba pohrozim no no no a on ma aj tak neberie na vedomie.
uz ma to aj zacina stvat, ale co narobim????

pancake
12. lis 2009

pata prajem ti to, ale daj na moj slova ze to tak nebude. 😀 😠

saska.t
12. lis 2009

jaj kocky diky aspon ste ma rozptylili a aj som sa nasmiala, hlavne na tvojom prispevku kiss, fakt dakujem...
No budem si musiet urobit jeden den volno inak ma fakt uz jebne, teraz prisiel tato a uz si ma vobec nevsima, mrska jedna, ale hlavu mam fakt vymletu ☹

pati - ved si neni tlsta ale ked ti to pomoze na lepsi pocit tak sa dohodni so svokrou nech tam mozes aj spavat 😀 😀

kocky nechcela som tym povedat ze malu nenosim a nemojkam, robim to 100x za den ale niekedy uz fakt nevladzem a som znechutena a cele toto obdobie mi moc na dobrej nalade nepridava 😝 asi proste len potrebujem vypnut 😉

pancake
12. lis 2009

saska ja som sa citila takto prvych 9 mesiacov ked som bola na materskej. boo pre mna oslobodenie ked som isla spat do prace. a teraz uz viem co to obnasa, tak to beriem s nadhladom. nepripustam si to.
potrebujes ine rozpytlenie. ale take aby sa to ohladom deti ani netykalo.
zavolaj kamosku na vino, alebo chod na shopping bez malej. nechaj ju drahemu a vystrel z domu co najskor a co najdlhsie.u mna funguju aj 3 hodiny. 🙂
ja vzdy ked sa mi zda ze nevladzem tak slahnem maleho p., a utekam kade lahsie.
ale ako som uz pisala te prve mesiace boli pre mna uplne najhorsie, teraz ani nevime ze mam krpca.

patricia1971
12. lis 2009

baby ja viem,som najštíhlešie 😀 😀 😀 a jasné,že tiež ničomu neverím,ale aspon vypadnem z domu a M nech sa stará a ja budem lochniť a myslieť si,aká budem super bez celulitídy 😀 😀 😀 😀

sasi jasné,si super mamina,my to vieme,ja ťa úplne chápem,lebo som asi úplne ako ty,lenže ja fungujem aj v noci 😀 😀 😀

no máme proste najsuper deti 😀 😀 😀 😀
babulky,ja mám v byte taký bordel,čo Lili narobila,ale serem na to a je mi to jedno 😀 😀 😀

pancake
12. lis 2009

pata nie si sama ktora ma bordel ako v tanku. ja ked maly zaspi vsetko pekne upracem a ked sa zobudi tak o 5 minut je vsetko ako predtym. u nas plati pravidlo ze nic nesmie byt na svojom mieste.
ani utierka na radiatore. ak nahodou zbada maly ze je tam, tak je ako strela a sup s nou na zem. a straaasne smiechy. nemozem ju vratit spat lebo by sa to stale opakovalo dookola. iba v noci je vsetko na svojom mieste. 😖

pancake
12. lis 2009

no a maly mi zaspal a nas slahnuty sused si vybral vysavac na listie a vysava okolo domu. 🙄 zabijem ho ak sa mi maly na to zobudi. to je idiot.presne vie kedy ma nieco robit. 😠

pancake
12. lis 2009

a bola u mna kamoska. co mam navarene, ze chce ochutnat. tak som jej dala file s cibulovym salatom a tvarila sa divoko, lebo to v zivote nejedla 😀 😀 😀 je polka. nie slovenka. 😀 😀 😀
ale zjedla to zo slusnosti. 😎

kisska
12. lis 2009

zuzi skvela kamoska... cibulak bez pripravy... to je ako ked cudzincovi urobis bryndzove halusky a tvrdis ake je to super 😀 Inak susedov mame podobnych.. u nas tak sused fici na cirkularke 😠 Namiesto aby si napilil drevo aspon na tyzden, tak kazdy den si pinkne par polien... co na zobudenie maleho bohato staci... na zabitie 😠 .
Adam tiez uz spi, tak som namocila hrach a idem urobit hrachovu kasu, so spekackami, Adam ma kupene detske parky s 87% masa, tak dufam, ze mu budu chutit 😉 Ked nie, Chrust si vecer da 😎
Poobede ideme plavat, tak dufam, ze sa stihne aj najest...

sasi ja idem z podobneho dovodu k tej kadernicke. Baby na ucilisti maju v jednej budove aj kadernictvo aj kozmetiku, tak tam u nich zaparkujem na pol dna a vycistim si (aj) hlavu 😉

pati inak v tom mas uuuplnu pravdu. Mne na toto iste pred dvomi rokmi zomrela mladsia sestra... ale po piatich rokoch trapenia sa. Tiez jej na zaciatku davali max. rok. Ked jej nasli prvy nador jej syn mal pol roka... 😔

pancake
12. lis 2009

kiss to je strasne... 😢 😢 😔 😔

beruska2x
autor
12. lis 2009

ahojte holky, doctu vas zase az vecer ☹ Sima jeci a jeci je spokojenej jen venku tak jsem byli ale na chvilku, je vsude plno chripky a z takhle je nachcipanej 😠

navic jsme se pohadali s R jako kone.. no hlavu mam jak balon...

byla jsem nakoupit veci na cukrovi na peceni a nechala jsem tam 1200,- v Kauflandu 😲 pekne ne? a to jeste ta prace.. kdybych koupila 4 bomboniery udelam lip 😖

saska.t
12. lis 2009

zuzi - presne si to odhadla ja to sama viem potrebujem do prace vzdy som bola bez prace ako bez ruk, paca by aj bola ale ja nemam kam dat malu, vsetky tagesmutter co mi vyhovovali maju obsadene a inemu malu nedam a s D sa nemozme striedat jeho praca to nedovoluje ☹

pati ja viem ze sme si podobne aspon niekto dokonale chape co prezivam 😅 no momentalne katastrofa.

beru - nic si z toho nerob tiez som sa s D chytila jedine co mi vzdy povie zbal sa a let domov 😝 tak som sa ho spytala ci ma vie aj inak podporit ako sa ma rychlo zbavit 😝

inak mala spala 2,5 hod. nechapem ale zacalo prsat tak asi preto a teraz sa sama hra s kockami a psami a robi bordel... inak uplne mi odmieta kazde ovocie ale kazdy den zje velky strapec hrozna 😀

beruska2x
autor
12. lis 2009

sasi to me Sima vstaval v 5 a spal pul hodiny!!! podle toho to taky za chvili bude vypadat ze 😖

nekdy jsou chlapy fakt podpora, nakopat do pr..le malo fakt...

k uklidu zuzi - dneska jsem setrela cely byt a nez jsem donesla kyblik a mop na balkon uschnout tak Sima vyhrabal hlinu od palmy, tak asi tak 😝

on chce za kazdou cenu sam jist, lzicku a ja ho u toho krmim, no bordel no.. obcas hrabne do polivky a da si bramboru do pusy.. asi jako kazde dite jeho veku, naucit se to musi ne? no a R je vyrizenej ze ho spatne vychovavam - jsem na nej "mekka" - dela si co chce, prasi - no co na to rict 😝 😝 😝 😝 😝
pak jeste "teoreti" jak zensky chlapy "stahujou z kuze" ...

no samo uz psal z prace SMS ze se omlouva a ze me miluje, normalne mam nekdy chut ho vykoupnout at vidi jestli se ma tak spatne 😝 ja bych se dobre mela... 🙄

beruska2x
autor
12. lis 2009

tak jsem vas docetla vy kecalky 😉

umyla jsem takovou horu nadobi ze mi je spatne, jo zuzi s uklidem - dneska jsem vytrela cely byt a nez jsem dala na balkon kybl a mop tak Sima vyhrabal kvetinac 😝 tak asi tak... jako spinu nemame ale provozni neporadek poradny nekdy 🙂

jdu jeste mu neco ukuchtit na zitra..

holky dneska jsme byli s brachou na tom nakupu a koupil taky mamce pod stromecek nove hodiny do kuchyne, oni ji predelavali tak aby to ladilo 😉 no ji to bude pod stromeckem letos tikat jak bomba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

holky co je cibulovy salat???

saska.t
12. lis 2009

ahojky

tak dieta som konecne ulozila, porozpravala sa s D ale lepsie mi rozhodne nie je, no aspon pochopil ze momentalne som nepouzitelna a zrela na psychiatra 😀 ale nie asi ani ten by mi nepomohol, potrebujem slniecko, dobre platenu pracu a vela penazi a som spokojna a samoska este zdravie, som nenarocna ze??? 😀 😀 tak aspon nieco z toho 😅
teraz si dam vino a hotovka, zajtra budem varit spagety a dostane ich aj mala tak snad nepovie ble inak hladuje 😝

beruska2x
autor
12. lis 2009

neboj to ji bude chutnat 😉 ja varim kureci a asi pohanku k tomu hodim a nejakou zeleninku 😉 nam nic.. nejako to odbudeme 😝 a v sobotu vari R 🙂

saska.t
12. lis 2009

no neviem ci jej to bude chutit este nemala rajcinovu omacku na tom s bazalkou ale zakryjem jej to struhanym syrom ten by zrala na tony 😀
no to by sme sa asi nenajedli keby varil D a este ked si predstavim ten bordel co by po nom ostal tak radsej nieeeeee 😅

beruska2x
autor
12. lis 2009

to R vari dobre kdyz chce, bordel desnej ale co uz.. ja se tak tesim na jidlo ktery nebudu muset delat 😉

beruska2x
autor
12. lis 2009

ja jsem dneska koupila chery rajcatka tak zkusim Simovi zitra dat.. a jak budes delat tu omacku i pro malou?, z cerstvych ajcat?

saska.t
12. lis 2009

cherry rajcata elli miluje nakrajam na mesiaciky a basti lepsie ako ovocie 😀
nie mati z domaceho pretlaku, svokra robi uz je tam aj cerstva bazalka a cibulka a oregano je to moc dobre, kupila som mlete mäsko a syr to bude rychlovka tak snad to mala neofrfle 😅

dadikka
12. lis 2009

Ahojte mamicky 🙂
Nechcem vas rusit, ale by som potrebovala velmi surne jednu radu:
Som na rodicovskej dovolenke od maja 2008 a chcela by som nastupit do prace-na dohodu. Neviete ci je take nieco mozne? Nepridem tak o RP? S malym bude mamina, takze nebude navstevovat skolku, resp.jasle...

Prosiiiim poradte mi niekto
DAKUJEEM

beruska2x
autor
12. lis 2009

dadi jdi se zeptat do tema Paagrafy, urco to tam nekde bude, navic u nas je to mozna jinak nez u vas 😉

beruska2x
autor
12. lis 2009

sasi... aha tak to ja nemam ☹ 😉 ja mu udelam pristi tyden zase najakou omacku, asi koprovku... a koupila jsem mu testoviny ZOO 😀 😀 😀 tak si to prstikama vybere 😉

saska.t
12. lis 2009

mam furt pocit ze musi mat stale na obed nieco so zeleninou a ked nema mam vycitky, ze nema vitaminy a potom ju cpem zbytok dna len ovocim a zeleninou uz som z toho na mrtvicu proste uplne prastena mamina ale zajtra este urobim mrkvovu polievku a bude mat na veceru nech mam lepsi pocit 😀

beruska2x
autor
12. lis 2009

😀 😀 😀 no jo...hele ja mu vymyslim jidelak, laskominky, zmeny a on je stastnej kdyz muze u babi hlodat tvrdej rohlik co ona susi na topeni kralikum 😀 😀 😀 😀

saska.t
12. lis 2009

jj aj moje dieta je take 😀 a to uz sa tesim cim vsetkym ju budu cpat babicky na vianoce 😅 esteze bude mat uz 1,5 roka takze budem mat aspon lepsi pocit 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru