Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
19. lis 2009

berus veru ti neporadim, ja mam velkeho siriusa (tiez ETA), ale je to velka, tazka opacha, huci jak svina (ale aspon susedia vedia, ked upratujem 😀 ), vykon sice ma, aj do vody vies vysavat, ale ja by som brala rovnake funkcie s polovicnou vahou... hlavne, ked cez proahy ho musim vlacit v rukach 😒

kisska
19. lis 2009

zuzi aj Adam ma taku....ale teraz som ju kontrolovala a aj pri pobyte v nemocnici tam ma sumu 50,-Sk na den, tak to sa mi naozaj neoplati....

beruska2x
autor
19. lis 2009

kiss a ten sirius je jinak dobry?? jak vysava do vody???

http://www.levneelektro.com/p19848-vysavace-par...

ja ted koukam na tnhle, je to v podstate ten co mam ale vylepseny za ty leta 😀 jen nevim co mysli ti ze je ve vybave rotacni kartac 😲 to neznam...

sasi nemysli si ja ho mam uz z doby kdy jsem mela psa, takze to zname, luxovala jsem chlupy kazdy den 😝 z retrievra.. a jednou jsem vyluxovala mrazenou zeleninu a pak mi tam schnila 😵 😨 tak jsem ho vysprchovala, vyschnul a jel dal... takze vydrzel v podstate dost na ty bomby co jsem mu davala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pancake
19. lis 2009

ja som ju zalozila a strcila medzi doklady. vobec som to ani necitala. musim. ved to je na 18 rokov. alebo az 21. teraz neviem. 😖

beruska2x
autor
19. lis 2009

kiss my mame pri doma nemoci 100,- a v nemocke 200,- jinak ty castky za uraz a tak to nevim z hlavy....a pojistka je asi 200,-mesicne + tada spaoreni, celkem mu platim 930,-

beruska2x
autor
19. lis 2009

zuzi to bude na 18 😉

erika107
19. lis 2009

Ahojcek babulky

po dllllllllllllllllllllllllhej dobe sa zase hlasim 🙂 mali sme mensie vacsie problemy koli L ze nemal robotu tak som nemala chut vam kazit naladu s mojimi starostami 🙂 ... uz je to troska lepsie sa to ukludnilo L ma konecne robotu ... robi v drevone ma to na skok a super pracovna doba ... uvidime ci budu platit lebo vela ludi sa stazuje ze neplatia tak uvidime ...

a co maly? no tak este stale nechodime :( ja len dufam ze do januara zacne behat lebo dr. bude pindat :( ... trapime sa stale na 4 a popri nabytku viac sa neodvazi lebo este nevie dobre pracovat s nozickami ten tonus nas stale trapi ... ale chodi ku nam jedna pani ktora nam rozhybava nozicky odkedy ju platime tak sa malemu zacalo viacej darit mam pocit a hlavne mi ukazuje ako mame dosiahnut urcite veci aby sme napredovali 🙂 tak sa trapime stale s niecim 🙂

pancake
19. lis 2009

berus ta pani splietala nieco o tom ze uz tie do 18 rokov ani neexistuju. 😕 😕

beruska2x
autor
19. lis 2009

eri ahojky, moc rada te vidim 😉 to jsi klidne mohla prijit, kazda mame nejake starosti, pro se kamaradime ne? 😉

maly M je zlatucky 😉 neboj, on to vsechno dozene, treba pomaleji, je opatrnejsi na sebe ale pujde to 🙂

beruska2x
autor
19. lis 2009

zuzi ja ji pro maleho mam 😲 a pro sebe mam na 15...

pancake
19. lis 2009

teraz mi p. krici ze bud je to 18 alebo az 25. ze tie 18ky uz sa nerobia. tak sme z tej poistovne isli prec ze nic nechceme a isli sme vedla. tam nam to bud povedala tiez, alebo sme si dali tu 18. teraz neviem a ani to nezistim. vobec ani neviem co to zahrna. 😎

kiss tych 50sk musis platit ty, alebo plati poistovna?????

erika107
19. lis 2009

berus: dakujem za podporu..ja tomu verim ze raz sa postavime na tie nase noziska 🙂

kisska
19. lis 2009

http://www.elektroexpert.sk/viacucelove-vysavac... - berus tento... ta rotacna kefa asi bude nieco podobne ako boli kedysi mechanicke vysavace (take bez elektriny este moja babka to mala), ale toto elektricke... Ale podla mna pouzitelne hlavne na koberce s kratkym vlasom

erika107
19. lis 2009

rozoberate poistky ako som dobre postrehla... ja nemam poistku ale malemu som dala urobit a mame ju do 25 rokov zivota ze do 18 sa uz nedaju

kisska
19. lis 2009

eri, super ste sikulky. Ako hovir Matka, pomalsie, ale stale robite pokroky... je to skvele 😉
Inak do drevony sa chystame prave cez vikend, zhaname sedacku a uz sme boli v bratislavskom byvani, v Meganabytku, ale odtial sme odisli, lebo sme nestali predavackam za to, aby prerusili druzny rozhovor a venovali sa nam 😠

zuzi ja mam tiez taku na 25 rokov 😉

pancake
19. lis 2009

erika hlavu hore, nezufaj 😉
o chvilku uvidis ze ta tak nieco potesi, ze dostanes znovu kopec elanu do zivota. 😵 😵 😵 😵
pokial nejde o zivot ide o ho.... 😎

beruska2x
autor
19. lis 2009

kiss dekuuji no musim pak na to poradne mrknout ale je toho tolik 😕 😅

pancake
19. lis 2009

erika a kiss a kolko platite detom mesacne na tu poistku?

erika107
19. lis 2009

kiss: a neskusali ste ist do mobelixu alebo noveho aska? tam maju tiez pekne sedacky 🙂 a ked tam pojdes cez vikend drahy robi cely den tak sa tam mozno uvidite 🙂 xixixi je tusim pri sedackach

beruska2x
autor
19. lis 2009

eri a co Mati, jak ji? Simovi ted desne chutna kaki 😉

kisska
19. lis 2009

eri - ked ja by som chcela taku nejaku poriadnu 2x3 metre a rozkladaciu a odolnu voci zaspineniu a este aj aby nebola velmi hlboka 😉 . V bratislavskom byvani mi ju vedia postavit, ale zatial som nenasla taku, co by ma chytila za srdce 😉

zuzi - tiez tych 15€ (480,-Sk), podpisovala som taku, aby som si mohla dovolit platit dve 😉 ale teraz viac rozmyslame nad stavebkom. Za takych 6-10 rokov by sme uz mohli byt v stave naozaj kupit/stavat domcek, tak sa to zide.

kisska
19. lis 2009

beru, co Simovi chuti??? 😲 😉 😕

erika107
19. lis 2009

tusim okolo 17 eur mesacne ... neviem neako to nesledujem chodi to mesacne z uctu 🙂 xiix...

berus: no mates jedava ako kedy raz vela papa a raz vobec nechce ale mam pocit ze nam zase ide ocak lebo je aj mrchavy aj odmieta jest... ale minuly tyzden by hadam zjedol aj klince jedol rad za radom co mu islo pod ruku...a predtym tyzden zase ked jedol tak polovicku vyvratil neviem co to ma zo zaludkom ...naschval robi ze ho napina a ze potrebuje zvracat a tym padom drazdi zaludok a vracanicka mu vybehne ... Ake kaki papa? akoze hovienko alebo hurmi kaki?

kisska
19. lis 2009

eri mozes sa prosim spytat L. ci to myslia vazne s tou dodacou lehotou 14 tyzdnov, co pisu na nete? 😲 🙄 Ja som ju chcela do vianoc... ale zase ked bude superna, tak aj pockam... Len asi uz nepojdem do BA, ale len tu niekde v okoli. Ci maju niekde predajnu specializovanu na sedacky? Dakujeeeem 😉

pancake
19. lis 2009

erika bud rada ze nemas takeho grosa ako ja. moj grca na silu. napapa sa do prasknutia a sup prst do krku. vsetko vyleti, on sa zasmeje, zapie 3hlty caju a ide na to odznova. 😠 😠
a to musime ist koli nemu tapetovat. lebo sme podnajme a odfaklil pol metra tapety zo steny.
a dnes mi spravil monokel. a pekne velky. sused len na mna ziral dnes. ja som nan uplne zabudla. musim mu na buduce povedat co sa mi stalo aby si nemyslel ze ma zmlatil p. 😀 😀 😀

erika107
19. lis 2009

kiss: stavebne? nad tym by som vobec veru neuvazovala vela ludi to rusi vraj sa to uz nevyplaca ako kedysik ... mamina mala tiez dve a este ju natom odabali o statnu premiu.... hej a ta dodacia lehota je taka to len medzi nami zevraj neplatia nacas dodavatelom fakturky tak preto to tak dlho trva 🙂 a na tu specializovanu predajnu sa ti opytam ked dojde z prace tak o pol hodku je doma 🙂

erika107
19. lis 2009

no ved aj maly naschval pcha prstiky do puse a potom vraca alebo naschval vyvolava vracanie ze ho napne a supa von :( ...som z toho na prasky lebo sa bojim ze mi chyti reflux zaludka

saska.t
19. lis 2009

eri ahoj no konecne sis a zjavila 😉

baby tak my este nemame ziadnu poistku tu sa mi ju pre malu neoplati robit kym sa nerozhodneme ze tu ostaneme navzdy a doma som na to nemala cas 😠

kiss ty brdo ty mas naroky na sedacku 😀 haha ja mam kozenu a hotovo 😀 len utrem a mam hotovo pri dvoch psoch s kratkymi chlpmi by som neprezila s latkovou 😅

patricia1971
19. lis 2009

ahojte všetky,rýchlo vás dočítvam 🙂

saska.t
19. lis 2009

baby myslite ze mozem dat malej uz cerstvy anas??? je to urcite doost agresivne ovocie aj mne sa z neho vystipe pusa 😅 ale zase urcite je zdravy,,,
dnes chuda male 10 x kakala 🙄

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru