Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
19. lis 2009

zuzi neches si najprv vybrat meno pre babulku? 😉 😀

erika107
19. lis 2009

sasi: dakujeme za pochvalu... no tak odskakala som si uz toho vela to mas pravdu 🙂 .. ale musim mysliet pozitivne a ked mi nerupne v bedni do 3 rokov maleho tak budem dobra 🙂

patricia1971
19. lis 2009

zuzi kde budete bývať????

pancake
19. lis 2009

ladove som mala iba dvoje z domu a predvcerom som zjedla posledne. ☹ kedysi byvavali lepsie. no ale vdaka bohu aj za tieto. 😵 😵 😵

no a tu uz vianocna atmosfera v plnom prude, v obchodakoch vyzdoby a stromceky, v radii uz len vianocne a prave citame v novinach ze od dnes su vsetky obchody do 23.00!!!!!!!!!!!

kisska
19. lis 2009

pati no najhorsie, ze ja toto nemam len cez tehu... zimny medved, je moj blizky pribuzny... a jedneho som si aj vzala 😉

patricia1971
19. lis 2009

zuzi ale u vás tam aspon v tých obchodoch niečo majú, u nás hovno a len milion ludí 😠 😠 😠

pancake
19. lis 2009

pata ako kde?
ved ja len snivam.
dufam ze raz budem mat dom. 😵 😵 😵
teda nesnivam. ja ho musim mat!!!!!!

patricia1971
19. lis 2009

jaaj,som si myslela,že ž na SK máš nejaký postavený 🙂ale snívať treba,ja tiež snívam o dome,ale zvieratá tam mať nebdem,sa ich nejako bojím 😢 😢 😢 😢

kisska
19. lis 2009

zuzi poslem ti krabicu na oplatku 😉 a ako hovori patka - neznasam davy v obchodoch...nech zije internetovy obchod 😉

patricia1971
19. lis 2009

kiss sme n to úplne rovnako,aj ja už naberám 😀 😀 😀 😀

pancake
19. lis 2009

to ano maju, ale ja nemam prachy. som sa podpore. a ked mi skonci tak budem bez prijimu. robi iba p. 😝

patricia1971
19. lis 2009

no ale ja nemám ani žiadne nápady,ani neviem,čo by som napr,na vianoce kúpila 😢 😢 😢

kisska
19. lis 2009

zuzi, ale co ty nakupis za tvoju podporu v UK, tak to by sme my museli mat dva plnohodnotne prijmy 😒 Ked najdem dobru letenku, neboj, hned som u vas na vylete 😉 😀

pancake
19. lis 2009

kiss ked ja za boha neviem nakupovat cez ten ebay. a cez ake stranky nakupujes?

ja milujem nakupy ale bez p. a krpateho. 😠 😠 😠 😠 a to sa mi stalo raz za posledny rok a pol 😔 😔 😔 😔

patricia1971
19. lis 2009

kiss a cez čo a ako nakupuješ????

saska.t
19. lis 2009

jaj baby ja som tiez ladovy medved a tiez zazimovavam 😀

inak ja uz nakupujem tiez vsetko cez internet obchody malokedy tu t fakt dost fici 😀

erika107
19. lis 2009

zuzi: a ty si nepracovala? tak sa mi zda ze si zhanala opatrovatelku a ze si chodila do prace... asi som vela stran necitala 🙂

kiss: co som sa to mala spytat L je uz doma 🙂

juuuj to by som aj ja prijala maly bungalov by mi stacila krasna predzahradka plna kvetin 🙂 a zvierata? nemusim stacia mi moji chlapy 🙂

patricia1971
19. lis 2009

zuzi le u nás majú fakt prd,som bola v H&M že nakúpim pre baby a nič,len Pauli som kúpila čiapku,lebo tam nič nemali,len nejaké šitné a škaredé 😝 😝 😝

saska.t
19. lis 2009

juj kocky tak ja barak mam aj ked este nie je moj ale mozno raz bude 😀 a zvierat by som mala doma viac ale asi by ma D uz vyhodil a macky nemam rada takze to nieeee 🙄

pancake
19. lis 2009

kiss ani nie. 254 libier mesacne mam 6 mesiacov plus benefity na dieta.

ja som tiez povedala ze ja cinakom zarobit nedam ked budem byvat na SK. raz za pol roka nahrabem na letenku a pridem sem na nakupy. od hraciek,skolske potreby,oblecko kozmetika.
len ja sa vam priznam mnesa tu jedna kamoska smeje ze ja len obzeram a nic nekupujem. lebo ona kupuje kade jake bludy a ja ked to drzim v ruke,napriklad nejaku hovadinu, tak si poviem ze nemozem mat vsetko a ze dom je prednesi a odlozim radsej na tehlu.
no a nekupim nic. 😔 😔 😔

patricia1971
19. lis 2009

sasi no aspon ty sa máš dobre v domčeku 🙂 🙂 🙂

kisska
19. lis 2009

no hlavne ficim na MMB, posledne dva tyzdne mi chodia len balicky s obleckom pre maleho 😉
bess.sk mi tento rok urcite da nejake superne tricko pre deda 😉 pripadne nipa.sk...takze uz musim len vymysliet, co zvysku rodiny a najdem to... Chrustikovi by som chcela inteligentnu plastelinu a este neviem, co mojej mame... No asi najdrahsia polozka na vianociach bude postovne 😒

kisska
19. lis 2009

eri - ci maju nejaku pobocku specializovanu na sedacky 😉 😀

patricia1971
19. lis 2009

zuzi u nás to je tiež tak,kpjem len podstatné veci.... môj M je šetrný,takže ten len odkladá,aspon niekto....a na kamošku kašli,vôbec to neber do úvahy,chceš domček,tak šetri 😵 😵 😵 😵 😵

patricia1971
19. lis 2009

kiss a to sú nové veci???ja sa tam neviem orietnovať ☹ ☹ ☹ ☹

kisska
19. lis 2009

tak to mate dobre, u nas sme obaja chori, ked vidime nieco, co sa nam paci - a hlavne pre maleho, tak to kupujeme... a potom 3 tyzdne pred vyplatou tlacime suche rozky 😒
k domceku sa dostanem len tak, ked mi splatku niekto pravidelne stiahne z uctu hned po nabehu vyplaty 😉

kisska
19. lis 2009

pati - niektore nove, niektore nosene... aj ked treba mat vela trpezlivosti, lebo niektore maminy nevedia co pytat za nosene vecicky, ale obcas sa vyskytne pekne a lacne a este aj zachovale 😉 . A prave dnes mi prisli krasne nove bodynka s dlhym rukavom 3ks za 6 €, ze aj chrust uznal, ze obcas sa oplati 😀

erika107
19. lis 2009

juuuj vianoce 🙂 ja mam maleho vyrieseneho v C&A som mu kupila dve mikinky po 5 eur vcera som mu kupila rifle za 3 eura a potom hracku drevenu za 5 eur mame financnu krizu lebo L nerobil tak nasim ani svokrovcom nic nekupujem a ani mi s L si nic nekupujeme...

a vazne v UK sa to maximalne oplati aj ujo tom stale nakupuje 🙂 ... minule mi poslal balicek tak sme sa vytesovali 🙂 ako male deti

pati co neskocis do Takko? tam maju pekne veci pre babulky a lacno tam nakupis 🙂

patricia1971
19. lis 2009

aha,tak skúsim aj ja tak nakpovať 🙂

baby, idem do vane,tak dobrú nocku 🙂 🙂 🙂

pancake
19. lis 2009

no ja zase chodim uz teraz len v teplakoch, takze ani oblecko nepotrebujem.nebavi ma ani si kupovat pre seba ale uz ani pre maleho. ma minimalne 20 parov ponoziek, 30 triciek s dlhym rukavom a 15 nohavic. z toho nosi stale dokola po 4 kusy a to je vsetko len teraz v jeho velkosti. takze ja som s obleckom uz skoncila. nemam to kam davat a domov posielat je drahe. raz to odvlecem vsetko naraz. 😖

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru