Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
3. bře 2009

v potravinych, kde maji i aroma do peceni a tak nebo v cukrarne...

saska.t
3. bře 2009

no pokusit sa o tom mozem ale neviem neviem 😠

saska.t
3. bře 2009

baby idem do hajam mozno sa z tej spatnej nalady vyspim ☹
pa zajtra 😉

beruska2x
autor
3. bře 2009

papa sasi dobrou noc 😉 a lepsi ranko 😀

saska.t
3. bře 2009

som sa prave odreagovala v prikrmoch hned mi je lepsie 😉

beruska2x
autor
3. bře 2009

koukala jsem 😉

kisska
3. bře 2009

😀 😉
sasi dobru noc 😉

inak keby sme hladali miesto, kam to mame vsetky rovnako daleko, tak by sme sa stretli asi niekde vo svedsku 😉 😉 ja by som uz isla na vylet, hoci aj s malym. Ja som milovala, este ked sme mali staru Skodu 120, ked sme niekam isli. Nakupila som rozky, bambino, sunku a ladovy caj. To bol proviant. Spravila som vyber dobrych CDciek do auta a uz sme ficali. Nebol problem ist z Povazskej Bystrice do Popradu a odtial zase do Kosic a potom spodkom naspat do BA (tak sme boli kupit stena)... No uvidime ako sa bude maly tvarit na cestovanie v aute...najblizsie asi na jar na chatu, to mame 2 hodky cesty...

saska.t
3. bře 2009

kiss ma fenulu s PP ci len tak bez PP?
uz idem spat 😀 ale nejak nie som schopna sa dopravit sa do postele 😀

beruska2x
autor
3. bře 2009

jee to my mame jet v lete na tyden asi 300km na chalupu a uz ted z toho mam trauma 😅 neni tam koupelna, jen venkovni sprcha, co kdyz bude osklivo?, maly ma veci jak blazen, no rada bych se z toho vyvlikla 😝
ale nechci zkazit manzovi radost ale mit tam 3 az 4 chlapy bez tekouci vody, varit atd.. to bude dovca 😝 😝 😝

3558
3. bře 2009

kisska aj my prajeme vsetko najlepsie. 😵 😵 😵

ja som z coventry,to je 2 hodiny od londyna ale na opacnu stranu ako dididi

3558
3. bře 2009

no pekne ked ja sem pridem a ked vas precitam co ste uz popisali tak odchadzate spat. no ako vzdy. 😔

beruska2x
autor
3. bře 2009

neee jsem tu ahojda 😉

3558
3. bře 2009

a ty kedy stihas nakupovat ked si stale tu?
ja nakupujem iba raz za tyzden a to s drahym. lebo do centra to mam 20 min. autom. takze nic moc. ale neusetrim. aj vcera som si kupila rifle v nexte. idem ich pohladat a hodim link.

beruska2x
autor
3. bře 2009

ja byla s manzou ve meste, nekdy jdu sam prochajdou, mame to 20minut pesky a asi 7 minut MHD 😉

jinak potraviny bud jdu ja s kocarem, nebo ted jsem vyjimecne poslala manzu, bylo toho vic a malej mi doma spal tak jsem zatim uklizela a veliky nakup delam autem s brachou nebo nasima ale to vyjimecne, spis kdyz jedou k nam tak vemou malymu vody a takovy tezky veci... 😉

beruska2x
autor
3. bře 2009

cekam na manzu nez dorazi z prace vis... stejne by me budil 😝 ze chce jidlo tak aspon pokecam s vami 😀

3558
3. bře 2009

no aj ja cakam toho mojho.pride o hodinu ale moj neni hladny. takze ja len tak kukam na konika.
rifle som nenasla. inak su tam uplne vsetky co maju v obchode, ale tie moje nie. neviem preco ☹

beruska2x
autor
3. bře 2009

asi jsi je vykoupila 😀 rifle taky potrebuju, to pujdu asi pristi tyden, manza dorazi tak do pul hodky...

musim mu pripomenout ze jde rano na krev k DR, to bude mit radost...

3558
3. bře 2009
beruska2x
autor
3. bře 2009

no, pacia ale jak je sem dostat 😀

3558
3. bře 2009

aj tak by si si musela vyskusat, nie? ja som si skusala 5 druhov a vsetky mi sedeli ako uliate. no ale vybrala som si najpohodlnejsie. take uplne sportove. no nemozem ich najst na nete ☹ ☹ ☹

beruska2x
autor
3. bře 2009

ja mam rada rovne nohavice.. to jo kalhoty bez zkouseni si uz nekouipm a tady budou v Next stat male jmeni 😝

3558
3. bře 2009

aj ja. neznasam zvony a ani tie cigaretkove, take obtiahnute aj na lytkach. no ale kazda mame iny vkus. 😉

beruska2x
autor
3. bře 2009

akorat vzdycky zjistim jakou mam velikou prdel, kalhoty nekupuju rada 😝

beruska2x
autor
3. bře 2009

😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
3. bře 2009

zuzi kdy davaji na net tu doplnenou kolekci na leto prckum??

beruska2x
autor
3. bře 2009

aaaaa klice v zamku, manza je doma tak papa zitra 😉

3558
3. bře 2009

ked ja v obchodoch novy tovar, hned je to aj na nete. uz je nova kolekcia od januara. a je aj leto sa mi zda.ale nie som si ista. tak zatial papa
no zajtra nie, idem domov. 🙂

kisska
3. bře 2009

tak dobru noc... jaaaj zuzi zas stravim na nexte hodiny slintanim 😎

saska.t
4. bře 2009

caute kocky, tak u nas je 14 stupnov tak som malu vyhodila na terasu spat aj ked to bolo len 30 min. no co uz a ja som zacala umyvat okna 😎 co uz so mnou aby som sa nenudila 😀 a co vy???

daskak
4. bře 2009

Ahoj babenky 🙂
ako sa mate? co nove? 🙂 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru