Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

pancake
24. lis 2009
pancake
24. lis 2009

no a moja kamoska co k nam chodi kazde rano na kavu dobre vie, ze malemu nema nic davat.iba to co mam ja. a ona naschval. este sa mi smeje do oci. kekse macane v cokolade, vcera mu dala zobnut popcorn, doniesla orechovo cokoladovy zakusok...... a smeje sa mi do ksichtu 😠 😠 😠 😠

o a dnes si zobol s Mila rezov.

kisska
24. lis 2009

no som spat a zase sa idem obzerat po robote pri lopate. Kvietok spal len hodinu, zobudil sa mrzuty, umrncany, protivny... ledva sme pockali, kym dorazil tato z roboty. Nastastie aspon ten privarok sa mi podaril...

Jaaaaj sasi precitaj si v batolatach temu o detskych hlistach... babenka na 2. strane napchava 2,5 mesacne babo pribinakom a pudingom... ☹ ☹ ☹

pancake
24. lis 2009
https://www.youtube.com/watch?v=PeIsS-Y5gYs

nech si kazda mamka pcha svoje decko cim chce. aj ,,sniclaaami,,

kisska
24. lis 2009

jaaaj vidim, ze uz si videla 😉

pancake
24. lis 2009

saska nieco pre teba v tvojom "rodnom" jazyku

https://www.youtube.com/watch?v=M693kAyzeIU
kisska
24. lis 2009

zuzi nadhera... a najlepsie, ze maly taketo veci miluje... aj dnes sme pozerali ukazovali nejaky rusinsky festival ludovej tvorby a maly sedel a s otvorenymi ustami pocuval, ako spievali

kisska
24. lis 2009

ja inak na toto hovorim, ze rovnako ako su povinne gynekologicke prehliadky a PFP, mala by byt k tomu zaradena aspon prednaska o vyzive a vychove... a so skuskami, a ked ich neurobis, tak ti dieta po porode odoberu a automaticky pridelia bezdetnemu paru v poradovniku.... Ja viem, ze je to krute, mozno ani ja by som pred porodom nepresla... ale aj na vodicak potrebujes skusky a nehrozi, ze niekomu zbabres zivot....vacsinou

kisska
24. lis 2009

gott s bushidom? no jaka kombinacia 😀 😀 😀

saska.t
24. lis 2009

zuzi 😀
kiss ano videla som otrasna matka 😠 vzdy mi krv zovrie v zilach ale co uz chuda babo 😝

beruska2x
autor
24. lis 2009

ja tohle holky uz nectu, vzdycky se tam pak pohadam, vari se ve me krev...

ja vim ze kdyz sni jeden kousek tak se mu nic nestane ale odvarena z toho nejsem 😖 ale zvykam si 😉 ..

no tak jdu do ty kuchyne no, Sima uz spi, usnul u flasky chudak unavenej 😀

beruska2x
autor
24. lis 2009

kde se courate??? 😕 ja mam pro dnesek hotovo ale jdu do sprchy a spat mam toho dost 😝
tak dobrou pa 😉

kisska
24. lis 2009

berus, si sikulka a podarili sa?...ci hlupa otazka 😉

neuveritelne, ale maly uz spi asi pol hodku... zeby vedel o com pisem a na co sa tu "stazujem"? tak by som asi mala zaliest aj ja do duchen (ako vravi zuzka), nech nie som rano o siedmej prekvapena budickom

beruska2x
autor
24. lis 2009

sand jo, spalenyho ani rozbytyho neni nic (k R nelibosti, nema co uzirat 😀 ) tak to zitra slepim, dam do krabice a je to...
toto vooooni 😀

beruska2x
autor
24. lis 2009

no treba se mu zmeni rezim trosku ne? jak je driv tma tak se mu bude chtit driv spat 😉

kisska
25. lis 2009

Ahojte, tak dnes rano prva? 😀 😀 😀 no naozaj asi posuvame rezim. Maly vstal normalne o deviatej a dokonca aj s dobrou naladou, takze zatial pohodka 😉

berus ja tie linecke este namacam do cokoladovej polevy - srdiecka celu polovicku a na kvetinky davam bodky... a niektore nechavam aj bez, hlavne tie najkrajsie... do cokolady vacsinou schovavam ti tmavsie 😉

saska.t
25. lis 2009

ahojky

tak u nas noc nic moc zasa zacala pytat v noci mlieko uz o 12,00 bola hore ze mecko 😅 a potom o piatej som ju supla k nam a spala do 8 myslim ze nase dieta nechce byt samo vo svojej postielke a zneuziva nasej dobroty lebo vyskusala to aj o 3 rano 😎 no mrska je to
tu to vyzera ze bude opät liat tak zasa len doma stacilo ze sme vcera zmokli
inak ku koznemu som sa samozrejme nedostala a ja vyzeram ako velmi flakata krava a ide to dalej uz fakt neviem co s tym urobim 😝
ale upratala som cely barak tak aspon som spokojna a mala utierala prach a tiez bola spokojna 😀

beruska2x
autor
25. lis 2009

ahojte holky, no my jsme prisly zese dom az na obec, courali jsme po "pokecu" 😀

kiss jojo delam to taky tak, a letos jsem si koupila jeste cukrove malinkate snehove vlocky bile, na zbobeni tak to bude pekne a asi jediny snih ktery o vanocicch bude 😀 😅

sasi ty mazej k Dr, ho Elli k D a bez .. kdyz to nezlejza - ze by ti jako alergicka reakce odeznivala tak bych radsi sla.. treba je to blbost, trapis se zbytecne, Dr ti neco da a za par dni mas klid 😉

me zase bolej zuby, dle Dr mam vse v naprostem poradku tak nevim proc 🙄 vecer i rano jsem si musela vzit prasek a uz zase me to boli ☹

beruska2x
autor
25. lis 2009

no , skoda ze tem detem to nadseni z uklizeni nevydrzi 😀 😖

dala jsem fotky tak muzete juknout 😵

pancake
25. lis 2009

babz neviete ako sa dava na slovenskej klavesnici zavinac?

pancake
25. lis 2009

saska chod k tomu koznemu. co si sa zblaznila? 😠 😠 😠

idem kuk berus fotky

beruska2x
autor
25. lis 2009

zkus ALT 64 - musis to podrzet a napsat cislo ale nerucim za to 😉

pancake
25. lis 2009

berus maly je uzasny. krasnucke babo. a ved mal super naladu, co si pisala ze sa nechcel fotit? aj tie baloniky su uzasne. a aj ten biely maco. tato bude mat krasny vianocky darcek. 😵 😵 😵 😵 😵

pancake
25. lis 2009

berus nejde to.potrebujem to pre kamosku.teraz sa mi priznala ze sa nemoze preto zaregistrovat na facebooku lebo nevie dat @. 😀 😀 😠

beruska2x
autor
25. lis 2009

no chtel se fotit ale ne se mnou!! to mame jen 2 fotky 😝 😀

beruska2x
autor
25. lis 2009

ZUZI TO TI MOC NEPORADIM, LEDA PREPNOUT KLAVESNICI A PAK HNED ZASE ZPET...

pancake
25. lis 2009

idem jej to skusit napisat.

saska.t
25. lis 2009

zuzi alt V alebo alt Q....

baby ja by sm rada ku koznemu ale on ma cas az za 3 tyzdne v decembri!!!!
beru no maly uplny krasavec

beruska2x
autor
25. lis 2009

no to je andel s dablem v tele 😀 😀 😀 😀

diky hoky.. 😉

pancake
25. lis 2009

saska ani to mi nejde. viem ze je to alt ale potom este 2 gombicky sa mackaju. ako napr. alt, V a este cosi.musim pockat na p, kym pride z prace.

berus ja nemam ani jednu s malym. taku ze z ,,foto studia,, 😢 😢 😢

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru