Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
26. lis 2009

caute kocky, no my byli na nakupu, 3 tasky v kocaru jsem jak tazna mula 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
zase sem se nasrala v Tesku , ja ten kram taaaak nemam rada 😖 jenze je nejbliz ☹

patricia1971
26. lis 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂

baby,saska má dnes narodkyy!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

sasi robíš aj oslavu????

no idem vás rýchlo prečítať,lebo upratujem,ale dám si oddych 😵 😵 😵

beruska2x
autor
26. lis 2009

ahoj pati 😉

sai vse nej nej nej at mas jeste kopec deti krasnych a poslusnych jako Ella a D at te pekne posloucha 😉

me Sima ted usnul, dneska mu rozcintal polivku uuplne vsude 🙄 , nam varim b. kasi a sekanou jsem koupila hotovou 😝 R si to pral, pry at nemam praci 😕
tak jsem si povesila aspon zatim 2 pracky pradla 😀 a pujdu jen odpo zadelat to kynuty testo... vecer si to udelam aspon v klidu...

saska.t
26. lis 2009

Cauky kocky

tak my dnes super noc ale cez den otras mala je jacanda ako hovado len na ruky sa pyta ☹ to mam krasne narodky od malej 😠 no ale co uz je to moje dieta, co sme si spravili to mame 😀
uz zasa tu leje priam prietrze...

beru - ja mam zasa Tesco najradsej 😀

pati - asi v sobotu ale len taku malu vecer si posedime s pritelmi pri vinku... ved nemam gulatiny 😉

beruska2x
autor
26. lis 2009

jako ja mam Tesco taky docela rada, treba v LBC je super ale tady je debilni personal - nebo asi spis vedouci.. nedostanes se do mrazaku, protoze pred nim je paleta se zbozim... maji otevreno od 7:00 ale jeste v 9:00 tam je nevybaleny zbozi a kdyz neco chces tak na tebe cumi... mlady nany no... 😝 😝 😝 😝

no ja dneska malej byla paf ze Simy, vzdubil se v .00 na mliko a pak jsem chrupali do 7:45 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
26. lis 2009

sasi kamaradka ma s holkou to same - nemuze ji sundat z rukou kvuli stolickam.. ☹ uz je taky na prasky 😅

saska.t
26. lis 2009

beru - no fotka uzasna ale mna by svihlo...

no baby su asi celkovo take upipanejsie asi sa ich tie zubky viac dotykaju, inak to s tou nocou bolo u nas presne rovnake 😀

beruska2x
autor
26. lis 2009

a ty Ellu krmis sama? me Sima ji jen kdyz i on ma lzicku v ruce jinak si nevezme a vzteka se 😖
no a pak to takhle dopada 😉
ten pult vzdycky sundam a osprchuju 😀 na zemi to nastesti nebyva.. 😀
no com delat ze 😅

saska.t
26. lis 2009

jj tiez musi mat lyzicku v ruke ale zatial do toho babre pomenej, ona ale nesedi v stolicke ta ju uz nebavi mame ju na okrasu, sedi na gauci a tak sa krmime, inak by som do nej nic nedostala 😠

pancake
26. lis 2009

caute idem vas docitat.

berus to ja by sm nedovolila jest polievku samemu. 😖

beruska2x
autor
26. lis 2009

no on mac zuzi sam neji, jen patla lzickou a ja ho krmim 😅 jinak by asi nejedl 😒

pancake
26. lis 2009

a aj ja mam tesco rada ale tu v uk nie doma na slovensku. tu je 8 krat vacsie a su tu vacsie kosiky. spravim nakup do jedneho. doma musim chodit na dva krat. 😠
inak tu v uk je super ASDA, je o stupen aj kvalitnejsia ako tesco. ale o par halierov aj drahsia. 🙂

moj papa v stolicke a iba co mu dam ja. drzi lyzicku a ja ho krmim druhou. obcas sa akoze natiahne ze si chce nabrat sam. ked uz mam koniec jogurta, tak mu ten spodok pomaham naberat aj s nim jeho lyzickou a to ma radost.
inak veceru to ho musim nahanat po obyvacke.
a rozculuje sa ked je v stolicke a ja mu nepustim telku. 😔

a dnes jedol prvy krat banan sam a pekne ho spapkal.to co mu padlo mi priniesol /spolu davame odpad do smetneho kosa,lebo kos mam vylozeny na kuch. linke/aby sme to hodili do kosa.

nemozem mat kos na zemi, lebo su v nom dudle, flase,hracky,telefon dialkove......

a baby dnes uz som sa narobila ako mulica. mam cely vrch v dome upratany a dole iba povysavane a utrety prach. som sikulka. ale zase som nevarila. pockam na p,ked pride z roboty bude rad ze nemusi vysavat. lebo to je jeho praca. aspon ho prekvapim. 😀

beruska2x
autor
26. lis 2009

zuzi jsi sikulka, jen at ti ten poradek vydrzi 😀 ja uz uvazovala ze dam kos na odpadky na WC pac se v nem taky hrabea hazi tam veci 😅 🙄

pancake
26. lis 2009

ja mam aj wc kefu medzi cistiacimi prostriedkami. nesmie byt na zemi, lebo by ju oblizoval. 😝

pancake
26. lis 2009

pata kukam na FB a ze patricia h... hovorim si ze nepoznam a uz som ta isla vymazat. 😀 a az teraz som si pomenula.
rozmyslam ze ja vlastne poznam iba jednu patriciu a to bola moja kolegna. a teraz uz viem ze nie. 😉 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
26. lis 2009

kde litate??? 😀
,a Sima ted usnul je total k.oí. ze ani nevecerel 😉 odpo se honil venku se sousedovic psem (maji takoveho toho oskliveho buldocka, toho maleho)b 😀 😀 😀 😀 ze byl uuunaveny jako kote
a ja jdu pect na zitra ty kolace, nastesti mi vykynulo testo tak to bude v poho 😔

no ale ze bych se tesila 😅 uz zacinam byt pekne nervni, me by ani nevadilo ze se jdeme rozloucit s babickou ale deptaj me ty lidi kolem a ty kecy ☹

beru to tak od par jejich celozivotnich pratel ale nesnasim ty drbny co tam lezou jen aby videly kdo brecl hodne, kdo malo a kdo vubec 😝 😝 😝 😝 🙄

beruska2x
autor
26. lis 2009

tak kolace mam upeceny a jeste pecu babovku.. no ale v kuchyni mam taaakovyho nadobi ze se mi tam uz nechce vracet 😢 nejradsi bych to vyhazela z okna 😀
vrazdila bych za mycku 🙄

Simovi udela asi kureci s hraskem a br. kasi 😉

saska.t
26. lis 2009

kocky tak ja som z malej uplne ko, dnes sme s D dosli na to ze nase dieta potrebuje spolocenske vyzitie s detickami, my sme pre nu uz nezaujimavy a nebavi ju to s nami ☹ dnes bol kuknut kamos no keby ste videli co s nim robila a nas si vobec nevsimla...
takze asi jej fakt predskolka prospeje aby sa vylietala....

pancake
26. lis 2009

berus neboj.len nech ti to rychlo ujde.pomahaj vasim, a mysli na babicku. je to posledna rozlucka s nou. 😢 tak tie babky a tetky naokolo ber s rezervou. 😖 😖 😖

kisska poslala som ti to. tak potom mi povedz kedy ti to prislo. aby som vedela ako dlho to trva. 😉

ja uz mam upratany cely dom, spravila som zapekane tousty so sunkou a syrom tak sa napchavame. malemu davame konce 😀 😀 😀 😀

saska.t
26. lis 2009

jj beru tak ako pise zuzka na ostatnych sa vyser, je to posledna rozlucka s babi 😕

kisska
26. lis 2009

Ahojte babulky, tak ja dnes az na zaverecnu 😉

Sasi vsetko naj, naj, naj k narodkam - nech sa ti veci plnia tak, ako si zelas (ale po mojich skusenostiach - treba davat pozor na zelania... 😀 )

Zuzi dakujem uz sa neviem dockat, tesim, tesim. Len mi potom prosim napis, kolko ti mam poslat chechtakov 😉 Si velmi sikovna, nechce sa ti prist aj k nam? Kam si dala na ten cas maleho? 😉
Berus - drz sa zajtra a na babky sa naozaj vykasli. Na mna tieto situacie najviac doliehali vecer, ked som lahla do postele a teraz obcas, hlavne ked maly nieco vyvedie a myslim na to, ako by sa na tom dedo zabaval... 😔

Babule, my mame za sebou akcny den. Hned rano som sa dohodla s kamoskou, ze pojdeme vybehat psy, tak sme boli vonku 2 hodiny, maly pobehoval okolo nich, snazili sme sa pretlacit kocik po blate a podobne. Ale spravilo mi to straaasne dobre, lebo od rana sa mi nic nedarilo. Ked sme prisli domov, maly zjedol bambam (banan), vypil za flasu caju a odpadol do postielky, tak som sa tesila, ze mam klud... Uvarila som mu spenat s vajickom... a ani nie o hodinu sa z izby ozvalo Mamaaaaaaaaa 🙄 🙄 🙄 Skoro ma vystrelo, lebo som sa tiez chystala zalahnut... Akurat som ho udrzala este 20 minut v tatovej posteli, ale to aj tak cely cas po mne lozil a ja som sa snazila o komu... A on jak na baterky... Potom sme isli plavat a tam tiez mal tolko energie, ze tato skoncil totalne vystaveny... Domov sme prisli o osmej a az o deviatej zalahol spat a aj to som tam najprv musela 3x nabehnut 😒 Kde bere ten krpec tolko energie? Kde je moje zlate dieta, co cez den spavalao 2,5 hodiny? ☹ ☹
Ale toto dopisem, skontrolujem FB a hajde davaj do postele... dnes uz vidim dvojmo 😎

saska.t
27. lis 2009

kiss este raz dakujem 😀

baby tak po vcerajsku mi rupli nervy a dnes poobede idem ku kamoske ma 2 väcsie deti tie sa o malu postaraju vzdy ju vyblbnu a ja si aspon oddychnem, kamoska je polka takze ukecana a aspon oprasim polstinu 😀 a nevratim sa skor ako bude cas na ellinkyn vecerny spanok, lebo vcera to bol zahul a noc tiez nic moc, namiesto vecernej romantiky s drahym sme sa od 22,15 striedali pri malej az drahy odpadol 😀

patricia1971
27. lis 2009

ahojte zlatká moje,ja vás vobec nestíham,som tu len cez obed,večer nejako odpadávam,lebo tie naše noci sú strašné...dnes cestujeme k svokrovcom,tiež tam dojsú od M sesternice a berú si Lili,tak bude trošku oddych 😵 😵 😵

no ja vás ale čítam,aby som mala aspon prehlad a vidím,že to máme všetky nabité...a hlavne detičky sú plné energie 🙂 🙂 🙂 🙂

tak vám prajem pekný víkend 🙂 🙂 🙂

kisska
27. lis 2009

Ahojte babulky 😉
sasi radsej 2x ako zabudnut... to sa mi tie stava 😉 😀 Dnes nic? 😒

kisska
27. lis 2009

babule, chcete si zvysit adrenalin? skuste http://www.najmama.sk/forum/deti/100260/mam-4-m... . Dnes som sa uz nezdrzala, moje prispevky su pod nickom Tanita...

saska.t
27. lis 2009

no kiss tiez ma az nadvihlo, vyborny zaklad pre zivot ale co uz je to jej dieta a my s tym nic neurobime 😖
idem spat som uplne ko a citim sa dost vyflusnuto ☹ ae zajtra opät ikea to bude zasa zahul na penazenku 😀

kisska
27. lis 2009

sasi idem s teboooouuuuu, dnes uz do postele a zajtra do ikei, mozem? 😀 😀 😀

pancake
27. lis 2009

no baby v teme Hrozna matka som si nasla svoju ,,znamu,, co som ju tu komentovala kedysi.viete o co sa jedna, nie???? tak si kuknite strana 9 adulik144. az teraz sa konecne odhodlala napisat co ju tazi na srdci.
ostatny komentar si radsej necham pre seba.
ved mne je uplne jedno ci dava svojim detom rezne alebo nie, aj to kto jej vari a perie.to som napisala jeden prispevok z mojich vtedy 2 200. a ona si ich stihla pekne vsekty precitat a vyzvonit celej rodine co som o nej napisala. lenze ja si stale za tym stojim 😎

saska.t
28. lis 2009

no zuzi asi si ta hrozna matka ty som z jej prispevku pochopila 😀 pekne aspon sa mala kde vyrozpravat 😎

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru