Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
8. pro 2009

zuzi toto vyzera ze je len jednorazovy prispevok a len pre zamestnane...

saska.t
8. pro 2009

tak dnes taham nocnu 😝 ...

tak som sa vyhadala s D ze od rozculenia nemozem ani spat taka som nasrata, potrebovala so o neho psychicku podporu a ziadna nedosla, tak ako vzdy 😝
zajtra mam pohovor este na jednu pracu a chcela som podporu a on mi nebol schopny, alebo skor nechcel odpovedat len na debilnu telku cumel a jednoslovne ma odbijal, ze som nanho tak vyletela az mi bolo z neho zle a pojdem spat k malej, ani lahnut si k nemu nemozem, inak by som ho zabila!!!! a najrradsej sa zbalila a ficala na SK 😠 az sa mi zaludok trasie od nervov. kreten jeden.

skoda ze tu nieste ale je mi jasne ze spinkate.

zuzi je to v tom linku co dala kiss ze kedy treba ziadat o zvysenie RP... a nic si z toho nerob ja by som bola tiez bez netu stratena ale ved na to ho mame.
kiss ty si vitalna tehulka 😀

kisska
9. pro 2009

Ahojte, dobre ranko 😉

sasi dufam, ze dospavas vcerajsok... Inak presne si viem predstavit, ako to vcera u vas prebiehalo... Chrust je uplne rovnaky, co sa tyka telky. V poslednej dobe fici na Hviezdnej brane a to mozu okolo neho aj traktory padat... maly sedi vedla neho, ukazuje mu nejaku hracku... uz az krici, co sa snazi uputat jeho pozornost a tato stale nic... NIe je mi celkom jasne, ako sa moze tak zapozerat, ze vypina okolity obraz aj zvuk... ja som este nenasla taky film, pri kt. by som nevnimala okolie... A mavam na to poriadne nervy, lebo keby sa maly pri nom dorazil, tak on si to ani nevsimne...
Aku pracu este zhanas? Uz mas po pohovore? Ako si dopadla?

beruska2x
autor
9. pro 2009

ahoj holky....

sasi klid, mame doma neco podobne, vcera jsem sla brzo spat ale nemohla jsem usnout jak me nasral R 🙄

kiss ja ti miminko zavidim 😀 a holciku jeeeeeeeeee 😀

no ja dneska koupila posledni darky k vanocum tak uz jen zabalit, vubec jsem to letos neprehanela a mam z toho radost, nastesti uz nikam nemusim mezi ty fanaticky lidi 😝
ted pecu uzene kure a varim brambor , at uz to je mam hlad 😀

beruska2x
autor
9. pro 2009

ahoj kiss 😉

daskak
9. pro 2009

ahoj babenky 🙂 🙂

co sa to s tymi chlapmi deje???? asi sa ani nevyplati to komentovat 😝 😝 😝

kisska
9. pro 2009

Berus, ty si sikulka... mne prave doviezli matac do maleho postele. Uz len ta postel aby dorazila a idem sa hrat na stahovaka 😉 Musim malemu komplet prehadzat izbu, lebo velka postel sa mu nezmesti tam, kde mal postielku a tu si uz chcem zobrat do spalne... Este poprehadzovat komody s prebalakom... no som zvedava ako to nakoniec bude...

A tento rok viac ako polovicu darcekov som objednavala cez net, takze uz len cakam postarku a kurierov 😉 este musim vymysliet, co malemu bratrancovi, ktori ma vsetko... ale naozaj komplet vsetko 😅
Cez vikend idem do Ba vyzdvihnut objednane knihy, nieco musim vymysliet aj brachovi aj jeho drahej, lebo oni jedini nerespektuju dohodu, ze darceky davame len deckam... 😒 😕 A este nieco tomu mojmu staremu... keby ma aspon nasral, tak to mam jasne... ale takto 😅 😕

beruska2x
autor
9. pro 2009

ja nakupuju pres net skoro vsechno, nez behat po kramech 😒 a taky uz davame jen darky v uzke rodine ( rodice, bracha, malickost dedovi - stejne vsechno ma 🙄 ) a detem....

tady zase od rana krape, letos asi snih nebudue ani na vanoce ☹

pro Kacenku mam nakonec pohadku jak na CD tak knizku - takovy set od Disney, a paneneku, latkovou, ma krasny saticky vysivany... sand se ji bude libit 😉

beruska2x
autor
9. pro 2009

teda ja pisu 😔

beruska2x
autor
9. pro 2009

ted mi volala kamoska z prace ze objednava lososa, jestli chci, tak budu mit cerstvounky filet 😀 dam mamce uz se tesim 😀

kisska
9. pro 2009

mnaaaam, ale u nas by nevydrzal 😉
U nas na vianoce musi byt kapor, a dokonca aj zivy. Tak som zvedava ako sa bude maly tvarit, lebo on zboznuje ryby aj v telke aj v akvarku... tak vo vani bude zazitok 😀 Az na to, ze tato mava kazdy rok nervy, ked ho musi zabijat... Ja mu pri tom nemozem ani asistovat 😝 😝 😝

saska.t
9. pro 2009

Ahojky holky

sorry za tu noc ale taka som bola nasrana 🤐 a este som
takze urad prace ok do aprila ma budu platit pani bola fakt mila a povedala ze vie ze to je tazke pri malom dietati najst pracu...

vcera mi volali z domova dochodcov ze niekde nasli moj profesny zivotopis a ci by som nechcela ku nim na polovicny uväzok a kedze som kedysi robila s postihnutymi detmi asi by som zvladla robit aj popri poloumierajucich dochodcoch /aspon tak to prezentovali asi to nemci nezvladaju kukat na bezvladnych/ale ide o upratovanie ich izieb a povedali ze mozno casom by mi ponukli aj nieco trvalejsie a lepsie platene, moc nadsena z toho nie som ale v piatok sa tam idem kuk ako to prebieha, vzdy sa da povedat nie...

D sa snazil cestou na urady ma chytit za ruku ze nech sa nehnevam(lepsie povedane uz nenafukujem)ale hned som mu povedala ze chytenie za ruku nas problem nevyriesi a ked bude chciet riesit nas problem nech sa ozve a odvtedy je zasa nafucany on asi utrpelo ego ze som po nom neskocila ako sa premohol a bol mily 😝

daskak
9. pro 2009

sasi:prepac nemam vsetko docitane.. a cim ta nasral??
kiss: jeeeej ja zboznujem zariadovanie, prestavovanie atd.... 😀 😀 😀 ja ja by som nieco premenila...
berus: 🙂

saska.t
9. pro 2009

dasi nevie ma psychicky podporit a tym ma sere a len do PC a na TV kuka 😠 no chlapi 😝

beruska2x
autor
9. pro 2009

kiss no u nas nebude na stedry den, budeme mit letos "jen" kureci a veprove rizky... lososa sni kdykoliv 😀 ale hlavne - tenhle prileti z Norska nemrazeny, jen zasypany v ledu, nejcerstvejsi co koupis, to si vemu vzdy nez pak ty mrazene polotovary z kramu 😝 na tohle je hospoda dobra, ze se k tomu dostanu 😉

dasi ahojky...

sasi nezoufej R dokonce dneska cestou z prace koupil zakusky jak dolejza 😝 😀
a jeste jsem mu rekla ze asi pujdu o vikendu s holkama parit 😝

no varim ted bramboracku SImovi a jdu balit ty darky tady tak mi drzte palce 😉

daskak
9. pro 2009

sasi: hmmm to su chlapi 😝 😝 😝 😝 😝
berus: ako vidim ty sa uz poriadne chystas na sviatky..
ja sa chystam nakupovat cez vikend

beruska2x
autor
9. pro 2009

dasi no ja pak musim dodelat nepecene a taky se mi uz pak nechce a taiky pak musim dopravit darky k nasim a tak... to se pak lhuty krati 😀

saska.t
9. pro 2009

tak my sme dnes so svokrou urobili nepecene ule aby sa vysusili ale zozrala som polku cesta 😅
chlapi su pakari a raz ho zabijem, teraz sa tvari urazene ze s nim nekomunikujem ale ja ho ignorujem a to ho sere asi najviac lebo so svokrovcami sme vyrehotani odusu 😀

daskak
9. pro 2009

sasi: a preco som ja myslela ze ty mas svokrovcov v cechach?????
si viem predstavit ako ho to sere... aj mna by to sralo 😝 😝 😀

saska.t
9. pro 2009

dasi dobre si pamätas mam svokrovcov v brne a prisli k nam na vianoce uz teraz 😉

daskak
9. pro 2009

😀 😀 jaaaaaaaj... uzs om si mylslela ze som sisi 😎

kisska
9. pro 2009

jaaaj berus ani nevies ako si ma potesila. Mavate rovnako pohanske sviatky ako my 😀 😀 😀 Idem pisat definitivny zoznam potravin, ktore mame kupit a Chrust sa tesi na jedine - minimalne 3kilove bravcove kare, ktore si on pekne vykosti, nakraja na uhladne rezne a svacne do mrazaku, aby na Stedry vecer okolo polnoci ochkal a achkal scemereny, prezraty a uuuplne nevladny po tolkych reznoch, ktorymi sa napcha 😉 Takze ja si do zoznamu pripisujem Iskru, Samaritana, zivocisne uhlie...

sasi to sa mu necudujem, ze sa zduva... toto je pre chlapov typicke... 😒

ja som dnes na veceru robila zemiakove placky so slaninou a tak som sa obzrala, ze mi je zle... 😒

beruska2x
autor
9. pro 2009

kiss no ja prave chci letos min zradla a chodit se Simpu vice ven takze snad bude pocasko, no na dukaz toho dneska R koupil vceli uly 😔

saska.t
9. pro 2009

kiss - tiez mam iskru stale v zalohe alebo fit drink 😀
berus tak to mas dobre predsavzatie ja poslem vsetky babky s malou von a ja si sama budem uzivat kludu 😀
placky budem robit na vikend a malej som urobila hovädzie

beruska2x
autor
9. pro 2009

tak holky ja mam zabaleno, jen teda R ne, to az bude mit nocni...

ja dam malyho k babi na Silvestra a pujdu "parit" 😀 kamarad porada oslavu pro zvane... uz se tesim..

beruska2x
autor
9. pro 2009

holky co date prckum na Stedry den k veceri?????

saska.t
9. pro 2009

stale mi pada net..
beru kapra a bramborovou kasi 😉

beruska2x
autor
9. pro 2009

no ja prave chci udelat Simovi bramborovou kasi a sunku na masle... rizek nerozkouse a ryby nesmi 😕 tak me nic jineho nenapada 🙂

saska.t
9. pro 2009

jj proc ne? aspon si pochutna a uz mi sibe pocuvam samych cechov a uz aj mluvim namiesto rozpravania 😀

beruska2x
autor
9. pro 2009

uz se tesiiiiiiiim 😉 vyzehlim mu kosili a bude fraja 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru