Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
5. bře 2009

ale asi bych si to nechala vysvetlit od Dr nebo na socialce... at to je 100%

danielahamar
5. bře 2009

ďakujem, idem popozerať, ale pred tým som nenašla nič 😒

kisska
5. bře 2009

Ahojte babulky, Adamca tiez spinka, tak zavislacim, na obed ma francuzaky (pre seba) a co uvarimmaelmu este netusim... idem kuk do mrazaku...

saska.t
5. bře 2009

kocky - sa nudim dom jak pes tak idem s malou spacirovat po obchodakoch a urcite si nieco pekne kupime, tatka sme obrali o auto len ho zavezieme do roboty a ficime, vecer sa pochvalime k comu sme dosli pa 😀

dididi30
5. bře 2009

ahojte
saska ty sa nudis, joj zavidim ti 😀 ja nestiham, opat mam chore deti a onedlho budem aj ja 😝 , katastrofa..
dufam,ze vy ste zdravi 😉
inak ma niektora z vas skusenost s makeupom lacome?,

beruska2x
autor
5. bře 2009

ahoj didi a kiss 😀

didi to zkusenost nemam, mela jsem ale Maybeline a ten strasne se otiral - mela jsem vse spinave a ted mam gabriela salvete a ten je prima 😉

beruska2x
autor
5. bře 2009

sai zrovna jsem vyvyrila hrnecek tak dam vedet jak to slo 😀 nezapomen se pohclubit co jsi poridila 😉

saska.t
5. bře 2009

dididi myslim lancome? ano dovazali sme v praci tuto kozmetiku maju aj fajn vone a kvalitka zarucena, no chcela som prave odist a mala zaspala tak cakam kym sa zobudi 😠

beruska2x
autor
5. bře 2009

ja malymu udelam na zitra brambor s veprovou a mrkvi, my mame jeste cocku ale co pak??

saska.t
5. bře 2009

ja idem na vikend robit asi plnenu papriku s rajc. omackou uz som to nejedla zopar rockov tak co budem vymyslat 😉
a este ma napadlo ze by som upiekla rybu ale najprv ju budem musiet niekde kupit tak ak sa moje dieta zobudi tak pojdeme na nakupy 😀

beruska2x
autor
5. bře 2009

rajskou jsme meli minuly tyden a rybu taky 😅

saska.t
5. bře 2009

ta moja mala ma snad chce nasr... ked mame niekam ist vzdy spi ako zabita a ked ma spat a trcime doma je za 30 min. hore asi ma fakt slak trafi 😠

beruska2x
autor
5. bře 2009

hlavne klid a nohy v teple 😀 mela jsi ji rict ze pujdete nakupovat, tomu zenska neodola 😀

dneska manza prisel s tim ze na kolo za 16 tisic jeste potrebuje svetla, kratasy, tu blbost jak meri kilometry..atd adt

takze pristi tyden si jdu koupit dziny, a Simonovy prijde druhy Next... 😝

beruska2x
autor
5. bře 2009

Simonovi paaani ja jsem blba, to vypada ze mam zakladni vzdelani 😲

saska.t
5. bře 2009

berus - spravne 😀

beruska2x
autor
5. bře 2009

taky ani nepipnul 😉 a - jojo milacku., kup si ja malyho pohlidam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
5. bře 2009

http://www.super.cz/vtipky/14481-nikdy-nenechav...

doufam ze se nikdo neurazi ale je to pecka 😀 😀 😀 😀

kisska
5. bře 2009

berus 😀 😀 😀 jaka tvrda vychova 😀

didi - ja som jeden cas pouzivala Lancome - Teint Idole ultra - najlepsi make up, aky som doteraz mala (mam zmiesnu problematicku plet). Drahy je sice jak svina (byvala sefka ma vzala na vianocne nakupy do Marrionnaud, tak som sa odtrhla) - cca 1200 za 30ml, ale uuuplne najbohovskejsi, skvele kryje, neotiera sa, hydratuje (nesupinkuje ksicht) a vydrzal mi cely den a cela flaska asi pol roka 😉 . Doteraz mam odlozenu, ze ked si budem kupovat make up do prace, tak chcem len tento.

beruska2x
autor
5. bře 2009

jako manzela??? to ne ja zase tolik neutracim, jen za malyho a sobe maaalo neco kvalitnejsiho co vydrzi mam radsi nez 1000 levnych suntu 😉

beruska2x
autor
5. bře 2009

a co ta oslava?? jaky bude dort kiss?? dneska jsem rikala manzovi ze bude mit puncak k svatku a blahorecil ti 😀 a pak pry ze k obedu by chtel kachnu, zeli a spekovy knedlik 😉
a to si koupil kolo aby zhubnul 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
5. bře 2009

berus 😀 😀 😀 😀

kukipuki co robite

kisska
5. bře 2009

berus - nad tortou este rozmyslam 😉 z oslavy ma uz teraz boli hlava, napocitali sme len rodinu 17 ludi 😒 😒 😒 a to kamarati pridu o tyzden neskor....v nasej malej obyvke... aj psa budem musiet vystahovat...

kosky idem plavat, vecer som tu 😉

dididi30
5. bře 2009

ahojte moje zlate

toto si kuknite 🙂
http://www.dalriada.sk/portal/?q=node/244

daskak
5. bře 2009

Ahojte kocky 😉 😉 ...
mate sa?
Berus ten link je suprovy 😝 😝 😝 😝 ... som ho poslala jednej znamej - blondynke...
gali:tiez dobre...
sasi: nic si z toho nerob.. tomu sa hovori zakon schvalnosti... a presnetakto funguje 😀 😀 😀 😝
kiss: hmmm a ja som sadnes dozvedela ze sa u nas rusi kurz plavania pre babatka ☹ ☹ ☹

baby uz viete kam date 2percenta z dani?? ja som nahodou na konikovi nasla toto www.michaelka.sk skuste urobit kuk

inak viete co??? vecer ked bol starsi syn u babky a polovicka nesedela predPC.. predpoklad romantiky jak blazon ja som od unavy uplne odkvecka 😝 😝 😝 😝 ... asi uz starnem ci co?...alebo jarna unava???

beruska2x
autor
5. bře 2009

😲 😲 😲 😲 dasi takova skooda 😉
ja sem veceri v sobotu taky zrusila, mam porad MS 😠 a nebudu riskovat ze pujdu po vinku a veceri spat bez... takze jsem to prehodila na pristi patek, hlidani taky a jedeme na vikend k nasim 😝

ten link... ja dala Simovi ockovani, desne se tohodle bojim 😢
co jinak porad delas???

kiss tak to by me trefilo, chci videt oslavy az si privede kamaady, ten bordel... 😅

dididi30
5. bře 2009

daska, no aspon ty si si to vsimla, lebo beruska ma prehliadla, no pekne 😝 😀

dididi30
5. bře 2009

no a mendzes mam aj ja, takze romantikus nebude 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
5. bře 2009

t teda neprehlidla, ctu to ale nez to prelouskam tak to chvili trva 😝 ale je to prakticke, to ja rada 😀
holky dneska u vas budu zehlit jo?

Simovi varim kotlitku s bramborou a mrkvi a budu mit hotovo 😉

dididi30
5. bře 2009

berus, no mozes zehlit aj u nas 😀

juj a to bude mat na veceru, ci na zajtra?? ty aka gazdina, este mixujes, ci uz nie?

dididi30
5. bře 2009

thomasko mal na veceru jogurtik a uz len moje cici budu online 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru