Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
20. pro 2009

http://dobroty.nova.cz/clanek/epizody/slanaky.html

ahojky dasi taky mas recept na slane... 😉

jinak moc zdravim vsechny, u nas je kosa jak blazen -14 ale byli jsme i na sankach se Simou, zato ted mam fofr, varim a jdu zehlit a to mam ted poveseny zase 2 pracky 😒 tak at mi to tu na vanoce nestrasi... 😀

daskak
20. pro 2009

berus dik 😉 😉 😉 .. presne daco take jednoduche som hladala... 😉 😉 😉
ako sa pacil simovi sneh??? my sme ani domov nechceli ist...

saska.t
20. pro 2009

caute babulky

tak my sme mali v noci katastrofu, nase dieta nechce spavat v postielke ale len s nami, a najhorsie je ze zacina robit cirkus stale skorej a skorej vcera uz o 22,00 bola hore a chcela len k nam do postele ale samozrejme my sme sedeli este pred TV tak tam isiel D ze ju ukludni no ziadna sanca tak sme si k nej lahli obaja ale to vobec nepomohlo a vydrzala hodinu plakat, nechcela sa na rukach nosit ani hladkat proste nic len k nam do postele 😠 o pol 1 mi rupli nervy a zobrala som ju k nam do postele a zrazu prestala plakat, hned sa usmiala povedala mami pichala ma do oci usi a s usmevom spokojne zaspala, ide ma z nej uplne jebnut hlavne ze rodicia maju kruhy pod ocami a su nevyspati... ☹ vobec neviem co mam s nou robit aby sme sa aj my vyspali a zasa sama spavala v postielke lebo toto je neunosne 😝

dasi baboviek tam ma vela tak kuknem a nieco vyberiem 😀
beru aj tu je -11 a s malou sme boli pol hodky vonku ale dost fukalo a mala chcela len sneh lizat tak sme isli domov nech nenachladne 😀

kisska
21. pro 2009

Ahojte babulky, my sme mali vcera celkom uspesni den. Podarilo sa mi zohnat detske sanky na MMB za rozumnu cenu a dokonca aj v BA, tak sme si hned boli po ne. Oslavili sme aj svokrove narodky - celkom pohodka, az na to, ze sa drahy pripil trosku viac ako je zvyknuty... dufam, ze dnes je v praci v pohode 😉
Ja som si oprasila soferske schopnosti na snehu... no nebolo to bezchyby, ale aspon na mna Chrust nekrical, ze co robim 😅
U nas dnes kosa ako v ruskom filme ale aspon slnko, takze mi to zdviha naladu 😉

beruska2x
autor
21. pro 2009

ahojky,
no u nas je jen -6 😀 tak jsem byli venku, potrebovala jsem do mesta - bracha zase zarizuje vse na posledni chvili 😝

kiss nelituj ho 😉

sasi tedxa mala vam dava... ja taky spim pulku noci se Simou na valende, spi ttreba do 2, pak se vzbudi a musim ho vzit k sobe na valendu.. takze furt prenasim periny z pokojiku do loznoce a zpet ☹ ale on teda vyrval nedela...
ale ja si rano pripadam jak po obrne, bojim se pohnout a on mi strka zadek a nohy na hlavu 😝
pokladik no 😀

dasi nemas zac, ja to budu delat na Silvestra.. Sima nechtel ven a pak zase nehtel domu.. zmrzlej jak fik... deda mu pridelal na sanky ohradku tak ani nechtel chodil jen by nas pobizel ze rychleji a rychleji 😀

daskak
21. pro 2009

ahoj dievcata 😉 😉
nou nas v noci -21 😠 😠 😠 😠 fuuuuuj... ale teraz nastastie len -5 😒 ......... ja toto nemusim... ja milujem letoooooo
berus: som ich dnes robila a su fajneeeeeeee 😀 😀 😀 😀
sasi: moje chudatka 😕 😕
kiss: presne tak..netreba holutovat 😎 😎 😎

pancake
21. pro 2009

ahojte. idem vas teda docitat.

no a uz som zacala upratovat ale poobede idem este na urad prace, lebo uz treti mesiac mi neplatia, tak tam mam dohodnutu schodzku. som zvedava ake vyhovorky zase na mna vytiahne, ale uz aj zvysim hlas. mam toho akurat dost. 😝
u nas mrzne, ale je iba -1. takze pohoda. lenze domy nezateplene a v spalni vacsia zima ako vonku. musime stale kurit. inak by sme asi pokapali. to bude potom ucet. uz sa neviem dockat. 😝

idem vas teda kuk a vratim sa.

pancake
21. pro 2009

uz som vas precitala. som rada ze ste sa cez vikedn venovali rodine a ja nemam vela citania. 😀 😀
ja ani neviem co su to suhajdy. 😔 😔

ja doteraz ked som nemala maleho ani som nepiekla na vianoce. teda vobec som nepiekavala. nakupila som si ovocie ze budem mat namiesto kolacov a aj tak som v januari polovicu vyhodila. ja mam radsej zeleninu. no a teraz uz by som sa veru mohla pomaly nejake tie kolace ucit. ale pravdu povediac mna to nebavi. z masa, alebo so zeleniny uvarim hocico, aj svieckovu som sa naucila ale pecenie.... to su len zbytocne kalorie. 😝 😝

pancake
21. pro 2009

no a vcera som robila zapekanu brokolicu s pecenymi zemiakmi a teraz som prave dorobila Sheppard pie.
sa to vola, anglani to lubia. je to vrstva zemiakovej kase, vrstva ml.masa s hraskom a mrkvou a zase vrstva kase. zasypane syrom a robim to v janskej mise. tak to teraz take lahke a dietne robim lebo uz teraz ma boli brucho ked si predstavim ako sa dozeriem na vianoce. ☹

daskak
21. pro 2009

zuzi ahoj 😉
hmmm znie to dobre.. napises mi prsoim ta podbrobe ako sa to vari??? dik

pancake
21. pro 2009

-sprav varene zemiaky a popuc ich na kasu.ja iba rucne,lebo sa mi nechce vyberat mixer koli 5tim sekundam.
-opraz si mlete maso na cibulke, najlepsie je bravcove.+sol,korenie,cesnak,sl. paprika , to uz ako chuti tebe
-a daj do janskej misy, alebo vysokeho plechu vrstvu zemiakovej kase,
-na to vysyp cele uprazene mlete maso
-na to daj hrasok a na kocky pokrajanu mrkvu./niekto dusi cerstvu, niekto dava mrazene ale ja davam zavarane z pohara.iba vysypem a mam hotovo. 😉 /
-a na samy vrch zase kasu.postruhaj to na hrubo syrom. na hrubom struhadle a daj na 15-20 minut zapiect do rury.

je to dobrotka. francuzakov mam plne zuby, a toto je nieco podobne ale chutovo uplne ine. a tiez velmi nenarocne a rychle. mame to vzdy 4 porcie na dva dni a hotovo. 😝

daskak
21. pro 2009

no vyzerata fakt dobre.. zajtra vyskusam...
dakujeeeeem

saska.t
21. pro 2009

ahojky kocky

tak ja uz dnes finisujem s upratovanim uz len prevysavam v stredu koli chlpom od psov... a pecenie tiez hotove mame asi 8 druhov napecene, svokra sa zblaznila a nechce ma ani do kuchyne pustit 😀
mala noci klasika ale co uz nejak to pretrpime 😅

dasi ja to robim tak ze orestujem cibulku pridam mlete mäso okorene osolene a pridavam bylinky, najcastejsie majoranku a oregano a trosku mletej rasce, urobim zem. kasu a do tortovej formy dam na spodok mäsko natriem na to zem. kasu zasypem syrom a dam zapiect na 20 min, ked to vychladne da sa to krajat ako kolac, samozrejme do mäsa sa da pri duseni pridat aj zeleninka aby toho bolo viac 😀

tak tu uz je dnes len -1 tak vytiahnem malu von, zajtra pridu nasi tak bude plny dom 😀
beru pati kiss eri zuzi ahooojteee

pancake
21. pro 2009

ja varim kazdy druhy den uz 5 rokov vkuse co sme tu, a vsetko jedlo mi uz lezie na nervy, tak skusam kade jake novinky a co ma napadne, alebo kde som videla. do restauracii nechodime, iba tak raz za dva mesiace ideme na kebab a aj ten si prinesieme domov lebo tam nam nechuti. 😝
na nic nemam chut, len by som stale nieco nove jedla.nic co poznam. to mam teraz take obdobie uz asi pol roka. 😔

beruska2x
autor
21. pro 2009

ahoj sasi a zuzi 😉

dasi my meli se Simou leto vcera 😀 v Penny meli melouna tak jsme si koupili 😉 kdyz uz nemuze citrusy a tak tak at ma ovocko a snedl skoro celou pulku sam!!! 🙂

pancake
21. pro 2009

berus tak to budes menit plienky kazdu hodinu. 😀 😀 😀

daskak
21. pro 2009

berus 😀 😀 😀
sasi:aj ja si prosim taku svokru
zuzi: 🙂

beruska2x
autor
21. pro 2009

no zcural se jak blazen to jo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale aspon ma tekutiny 😉

daskak
21. pro 2009

😀 😀 😀 😀

pancake
21. pro 2009

tak sa mi dieta zobudlilo po pol hodine spanku a bozkava mi laptop. musim koncit.pa zajtra. 😝

daskak
21. pro 2009

zuzi: papa

aj my ideme do mesta kupit patkovi topanky..tak zatial papa

saska.t
21. pro 2009

jaj tak moje dieta zalahlo so svokrou o 12,00 do postele bez obeda a zobudili sa o pol 3 tak zjedla bez mihnutia oka celu misku obeda a isli von a ja sedkam doma v klude s D 😀 to je krasny zivot ked ti ma kto pomoct postarat sa o malu 😅 aj ja chceeeem 😠 aby tu ostali!!!!!!!!!!! a D umyva riad 😀
Jedine co mi lezie na nervy je ich nevychovany pes, ktoreho som im sama kupila 😠 taka rozmaznana slovensko-ceska kurva, ale uz sa ma boji lepsie povedane ma zo mna respekt, uz sa ma aj pytali ako to dokazem, no keby tak vedeli 😅 😅

mala teraz fici na mandarinkach tazkym sposobom na posedie zje 3-4 😀 ale aspon nejake vitaminy a este hrozno kazdy den na kila 😀

beruska2x
autor
21. pro 2009

sasi uzivej pohodu dokud to jde 😉

ja jsem ted dala na balkon naplnene a nacancane kosicky 😀 a jdu umyt nadobi, tak dorazte 😉

normalne jsem dneska synackovi dala na zadek... 100x rikam ze na pracku se nesaha.. no nez jsem dosla pro lavor na deky a potahy z polstarku tak mi zapnul susicku!!! vypla jsem to a nic se nesrazilo ale je to holomek...
paradox je ze treba R by susku ani pracku nepustil ani kdyby se snazil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kisska
21. pro 2009

Ahojte babulky -
sasi - no kto by sa ti rovnal 😀 vlastne tvojej svokre 😉 , ze ju pozdravujem... to aj moj muz ma taku. Tiez si ho hycka ako v bavlnke, este aj mn aponahana 😉
dasi - ja zas milujem zimu... hlavne ked je osnezena. U nas mam teraz pohlad z okna ako v tatrach - zasnezene tuje sa mi knisu pred oknami, to ta krasne uspi, ked na ne hladis z postele 😀

beru - ja mam nastastie taku pracku, ktora si nacit program hned pri spusteni a ked aj pocas prania maly cokolvek stlaci, tak sa to vrati do povodnej polohy. Ale kamoska ma tiez dotykovu pracku a jej malemu sa tiez obcas podarilo oprat hracky, alebo zmenit program v strede cyklu. Polovicky by sa mohli ucit od deti 😀

zuzi ja uz par dni vytahujem hotovky z mrazaku(navarene a zmrazene prebytky), co uz neviem, co mam varit. Vpbec nic ma nenapada, ale ten kolac znie dobre, asi ho este aj skusim 😉

U nas doma su teraz najvacsou atrakciou dva kapre vo vani... Adam bude asi spat v kupelni, vobec odtial nechce odist. Najradsej by k nim vliezol do vane... Esteze si dal povedat, ked som mu dala okusit, aka je tam studena voda 😅 Som zvedava, kedy ich budeme zabijat 😒

beruska2x
autor
21. pro 2009

nene to ja mam taky ze navolis program a ona jede... ale ono se mi to dopralo a nez jsem to stihla vyndat tak mi to zapnul 😅 je prilis sikovnej 😠 jinak u nas taky muzes pri prani cvakat cudlikama a nic se nestane.... 😉 nastesti to bych jinak mela rozhozeny kazdy prani asi 😝 😀

beruska2x
autor
21. pro 2009

my chceme dat do vany kapra pristi rok ale taky nevim kde to budeme zabijet 😲 ten bordel z toho a taky kdo - R neni zrovna akcni typ na tohle 😅

saska.t
21. pro 2009

Ahojte kocky

kiss tak svokru mam fakt na nezaplatenie ale uz si niekedy pripadam ako krkavcia matka, ona sa s nou tak krasne hra, no ja to s malou tak neviem asi som uz okukana 😅 mna mala posle po 5 min. prec , asi na svokru zacnem ziarlit 😨

beru no aj my mame taku pracku ze s nou nepohnes pocas prania, ale mala lenpozera na bubon ako sa toci ale zasa sa naucila otvarat tu nadobku kde je avivaz a prasok a bars kedy to otvori a voda vsetko ospliecha ked prave prechadza totuto castou 😀

beruska2x
autor
21. pro 2009

tak na to nastesti jeste neprisel 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
21. pro 2009

holky koukaly jste vcera na Superstar????

saska.t
21. pro 2009

beru kukali a bolo to vyvrcholenie hrozne ☹ fandila som smajdovi zasluzil si to viac kdezto chodur sa z toho ani tesit nevedel 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru