Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
15. únor 2010

kiss to mas dobre ale koho bych ja kojila 😀 to mas ted doma fofry vid 😲

no holky nas Sima byl dneska hodinu u sousedky, sam... maji psa, takovyho toho malyho buldocka hnusnyho.. no netusim co tam delali, prisel uhonenej, dala jsem ho do vany a spal do 5ti minut 😉
ale hlavne 2x jsem tam pro nej byla a nechtel domu!! my jsme tu s R sedeli na gauci jak paka sami a jemu bylo jedno kde jsme!

nojo karnevaly jsou bezva jeste jdeme 6. 3. a 10. 4. 😀 at si masku uzije, pak ji nabidnu sousedce pro kluka na pristi rok 😀 a zacnu premyslet o novem modelu 😉

saska.t
15. únor 2010

Ahojky

tak mala bola dnes uplne otrasna, zobudila sa poobede hore ritou az kym som jej nepohrozila, ze ju vyhodim z izby bola neznesitelna a moc ani jedlu nedala a vecer isla spat hladna, ztropila hysak ze jest nebude a tak nejedla
D sa rozhodol ze je ten dobry rodic a furt ma len poucuje takze sme sa hned chytili 😅 no uplne super den 😝
a ja stale kaslem ako idiot co by mi az tak nevadilo keby ma vzdy nepichlo v rebrach, co je neznesitelna bolest takze som aj znacne nervozna 😅 ...

beruska2x
autor
15. únor 2010

sasi hm nic veselyho 😲 snad se z toho vsichni vyspite 😉

ja bych chtela zacit davat Simovi normal veceri, mliko mu uz na noc nestaci ale on jist nechce 😝 vcera odmitnul polivku, dneska nechtel chleba se sunkou, uz nevim co mu nabidnout darebackovi 🙄

saska.t
15. únor 2010

no mala vecere uz normalne jedla a mlieko pije len v noci ale dnes a posledne 3 dni tomu naozaj moc nedava, neviem co zasa ma 😒 ale snad to coskoro prejde 😅

beruska2x
autor
15. únor 2010

jeste jsem koupila pohankove vlocky tak zitra udelam kasi a uvidim, no je to s nima standa 😝

saska.t
15. únor 2010

mala uz ziadne domace kase ktore kedysi milovala nechce asi uz je "velka" na take babätkovske veci 😀

daskak
16. únor 2010

ahoooojteee 😉
juuj ale ste toto stihli... 😉 😉 idem vas docitat

patricia1971
16. únor 2010

ahojte, ide čítať aj ja 🙂

beruska2x
autor
16. únor 2010

cusik holky, my jsem dorazili od kamaradky zrovna, Sima klimbal na kocare uz, takze jsem ho jen na posteli slikla a spi.... jist bude az potom... chudacek utahanej 😀

co delate????

patricia1971
16. únor 2010

kiss super, že už tam nemáš snehuláka,tá vaha je super 🙂 🙂 🙂

sasi myslíš zo Slovenska rodičovský???? Ja som tam včera volala,lebo mi tiež prišiel ten starý, ono to je zložité, oni ti musia poslať rozhodnutie, ktoré keď ty prevezmeš,tak plynie 15 dňová lehota na odvolanie, takže mne že to vyplatia asi až v apríli, no ale to je Sk a ja som tej babe povedala,že ja robím s štátnej správe a chápem to,lebo to je iný chaos ☹ ...a prečo ti nezaberajú ATB????? to je divné,nie?????

zuzi poslala ti to berus????no Lili je taká istá,všetko vyhádže a padá od toho preč,ale pokrievky pekne potom upratuje sama,musí,ale nemá s tým problém

berus,kiss,dasi,eri ahojte 🙂 🙂 🙂

daskak
16. únor 2010

😉 😉
no ja uz siom docitala
kiss: ste naaadhery 😉 😉 😀 😀 je rozkosna 😀 😀 .. aj ja si prosim take babatienko... ale len pozicat 😉
pati: pocuj ako keby si pisala o mojom patkovi... ten je tiez sama poznamka a hubaty je strasne 😝 😝 ... a furt sa hadze o zem...to ma asi z toho hokeja.. uz som z neho na picnutie....
a k tej diete? pati kolko si pila popri tomvody? a aky rozostu mas medzi jedlami?? mozes to prosim poslat aj mne? dakujeeem 😉 /dasa@lifestyle.sk/
berus: karneval super.. naozaj ste zlaty 😉 😉
sasi, eri, zuzi ahojte 😉

inak my sme boli vcera na zapise v skolke 😀 😀 😀 a dnes mali den otvorenych dveri 😀 😀 😀 ... tak sme tam boli a dadko odtial nechcel odist 🙂

patricia1971
16. únor 2010

ahoj berus 🙂 no ja papám zeleninovú polievku a Lili spí,ale tiež neviem kolko,lebo je nejaké zlá v tom spaní,aj noc bola otrasná....ale aspon obedovala pred spaním, tiež niekedy obeduje až keď sa vyspí,ja už z toho tragédiu nerobím,elbo onea strašne zle papá

beruska2x
autor
16. únor 2010

dasi hned ti to jdu poslat, zuzce jsem to poslala vcera hned 😉

pati no onteda jedl u kamosky polivku takze o hladu neni 😉

jo a dneska jsem potkala byvalou kolegyni z prace a rikala ze jsem zhubla 😉

beruska2x
autor
16. únor 2010

das mas to tam 😉

daskak
16. únor 2010

dakujeeem 😉 😉

patricia1971
16. únor 2010

berus tak super...a dik,že si to poslal aj daske 🙂 🙂 🙂

dasi ja som jedla teraz len 3x za deň,ale držala som 2 týžden diétu od Štefana Margitu a Hany Zagorovej, ale ja som fakt už musela,som pribrala a skoro som mala zas 80 kg, terá mám zas 74 a teškám sa, ale chcem ísť pod 70kg,ale to ani neviem,či sa mi podarí.... u mňa je to také,že kto ma vidí,ani sa mu nezdá,že som taký tank,mám to tak dobre rozložené na tele a ja mám dosť ploché brucho,čo je výhoda,všetko mám v zadku a stehnách,ale to bruško je dobré a hlavne po 3 deťoch...no a tie naše staršie decká,desné,že????? ja sa niekedy len smejem,ja som bola tiež taká,takže Paulína je moja kopia 🙂 🙂 🙂

mukky
16. únor 2010

ahojte,
kisska gratulujem k Borborke,je nádhernááááá 😵 😵 😵 a Adamko samozrejme tiež,nádherný chlapček 😵

beruska2x
autor
16. únor 2010

pati to ja pry zadek stehna, vsechno mam jako driv, jen to bricho, no ale to musim cvicit 😝 😕 to je otrava no ja na vahu moc nedam, nekdo vazi hodne na kg lae vypada super, me jde spis o pocit a jak se vejdu do veci 😉

vazeni je dost stresujici a zavadejici...

patricia1971
16. únor 2010

berus ja viem,ale mňa to váženie naštartuje..a to ja mám keď priberiem zadok ako lodný kufor 😀 😀 😀 no ale každá sme iná konštrukcia....to moja svokra po diétach váži tolko čo ja,ale ona má len 158 cm,takže vyzerá byť ako tank, no to je rozdiel v každej postave....ja som teraz naštartovaná,tak sa snažím, i keď včera tam bola aj čokoládka, ale horká a len 2 tabulky....a aj som cvičila na speperi 😀 😀 😀

daskak
16. únor 2010

pati: to to to.. niekedy ich je zaskrtit malo.. ale su sialene vynaliezavi a ked nahodi nevinny vyzar ide ma roztrhnut.. 😝 😝 😝 ....to mas fajn zeto mas rozlozene....mna serka brusko.. ako berus.... 😉 ale je to presne ako pisesamotna vaha nic neznamena... clovek sa musi citit dobre....takze tak... ja potrebujem dat dolu asi len 3 kg ale z toho najhlupejsieho miesta../brucho/... tak som sa zatala a zacala som cvicit... vysledky oznamim 😀 😀 😀

berus: 😀 to je pravda 😀

beruska2x
autor
16. únor 2010

zase sladky je dobry na nervy 😀 a v ansem pripade to potrebujem 100x a lepsi nez chroupat nejakej Diazepam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nebo pobyt v Bohnicich 😉

daskak
16. únor 2010

pati este jedna vec pijes kavu??

daskak
16. únor 2010

berus: 😀 😀 😀 😀 😀 ....... prave som patkovi slohla cokoladu ☹ ☹ ☹ .....

inak od pondelka je patko tyzden doma - prazdniny.. sa tesiiiim 😖 😖 😖 😖 😖 😒 😒 😒 😝 .....

patricia1971
16. únor 2010

dasi jasné, káva ráno musí byť,ale len taká bez mleika a cukru,ale to mne nevadí,ja pijem takú...ale musím kúpiť sojové mlieko a bude potom aj s mliekom...no tie prázdniny ti závidím 😀 😀 😀 😀 aj mňa to zachílu čaká,to budem mať doma 3 kúsky,ma tu picne 😢 😢 😢

berus jasné,to sladké niekedy treba,ja som síce klobáskový typ,ale raz začas aj sladké musí byť 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
16. únor 2010

tak Sima je vzhuru spal tak pul hodky to bude odpoledne 🙄

patricia1971
16. únor 2010

jooj berus,tak to ti nezávidím, ale aspon večer skorej zaspí 🙂 tak to nejako vydržte 🙂

daskak
16. únor 2010

no to neviem ako by som urobila kafe bez cukru 😒 😒 😒 .... ale nieco vymyslim 😉

toto bude od septembra nasa skolka tak ak stihate urobte kuk.. aj patko mi tam chodil
http://www.zirafka.sk/

babulky este podvecer nakuknem 😉

daskak
16. únor 2010

budeme kuriatka 😀 😀

patricia1971
16. únor 2010

dasi super, to u nás sú školky obsadené a decká berú až od 3 rokov,ale aj to je otázne,takže ja neviem, kam dám Lili,keď bude mať 3 roky...no v BA je to desné,ani po známosti nezoženieš,je tu nadstav detí asi o 200, hlavneže náš pán starosta zrušíl 4 školky 😢 😢 😢tak pekný deň všetkým,padám aj ja 😵

mukky
16. únor 2010

ahojky baby este raz 😀 len tak som nakukla o čom píšete,,ja som tiež vo fáze chudnutia,zatial su dole len 3 kg...no a tiez neviem vypiť kavu bez cukru,teda nechutila by mi 😝
davala som si pred chudnutím lyzičku aj niečo bieleho cukru,teraz počas diety som to obmadzila na lýžičku a dá sa 😀 a hlavne som biely cukor vymenila za cukor trstinový hnedý,je zdravší,chutnejší a lahhko sa vstrebáva.Má veľla stopových prvkov,
minerálnych látok a vitamínov. Biely repný cukor to všetko stratil rafinovaním a okrem toho je ešte
zaťažený aj bielením 😝 no a hlavne ze kilečká idu dole a kávu s cukrom pijem kludne aj o 1hod.v noci..

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru