Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
6. dub 2010

jeee tie vyzeraju byt dobre len by som ich potrebovala oskusat musim im napisat ci aj na sr maju neake obchody

beruska2x
autor
6. dub 2010

jinak ty fare se daji i pres MMMB koupit a levneji... http://www.sante-sk.sk/index.php?sm=menu_predaj...

beruska2x
autor
6. dub 2010
beruska2x
autor
6. dub 2010
erika107
6. dub 2010

berus ty si zlaticko posielam velku puskuuuuu ... tie fare sa mi viacej pozdavaju ale este som v zivote nekupovala bez oskusania topanky xi ale asi to budem musiet risknut leob sa mi pozdavaju

dakujem dakujem dakujem

oky zlaticka idem do hajan uz je moc hodin a o4,00 ho mam hore

beruska2x
autor
6. dub 2010

hele poslat zpet je muzes vzdycky 😉 myslim ze problem to nebude urcite, kdyz uz jednou budes vedet jak sedi tak pak uz neni problem stejnou znacku koupit znovu 😉

hlavne aby vam to pomohlo 😵
ja koukam na Ano sefe a cekam na R , ma odpoledni tak prijede tak v 22:20 🙂

kisska
6. dub 2010

Ahojte babulky, ja len vecerna kontrola 😉
eri skus aj protetiku, v BA su tri predajne, ale mavaju od nich aj normalne v obuvach. www.protetika.sk a maju aj normalne ceny a vzory nazivo vyzeraju lepsie nez na nete 😉

saska.t
7. dub 2010

Ahoj kocky

hlasim sa v netradicnom case, ale dnes mam volno, tak sa pustim do jarneho upratovania... Malu som odniesla do skolky nech nezavadza, naposledy som ju so mnou nechala doma a bola zla ako cert, tak dnes masirovala do skolky 😀 Po par mesiacoch si opät davam v klude ranajky a ake !!! tlacenku, ktoru som snad nejedla odkedy som v DE tak si to uzivam hned od rana zdravo so zdravym jedlom 😀 😅 no raz za cas nezaskodi a este aj psy som zavrela do prepravky nech neotravuju 😉
tak vam zat 😉 ial prajem krasny dnik tu bude 19 st. a slniecko tak sa mooooc tesim a poobede pojdeme s malou na piesok 😉

daskak
7. dub 2010

ahooooj babenky 🙂 🙂 🙂
taaak aj ja sa hlasim po velkej noci,,,,,, hmmmmm kedy Vas docitam????
my sme boli na sviatky u mojich rodicov a u segry tak bolo super 😀 😀 a pred sviatkami som vyfasovala antibiotika tak som tento rok obisla velku noc bez vody ,,xixixi 😀 😀
berus: uz som videla tu batoricku,,,, a faakt sa mi lubila,,,, 😀 😀
sasi: idealny den 😎 😎 😎 😎

pati,kiss, eri, zuzi ahojte 🙂 🙂

idem Vas docitat,,,,,,,

inak dnes mi potvrdili ze dadka beru od septembra do skolky,,, 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
7. dub 2010

ahojte, tak ja jsem koupila Simovi dvoje botky, na ted a na pozim o cislo vetsi - ty mu pujdou dyl jeste 😉 ale nemela tam zadne paskove na leto tak kounu vecer na ty Fare asi 😉
u nas je taky moc pekne tak pujdeme urco ven at se vylita.. chudak ani nechtel z herny domu ale uz bylo hafo hodin...

patricia1971
7. dub 2010

ahojte lásky moje jediné 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 strááášne moc na vás myslím,ale v robote nemám ešte pc a asi ani nebudem mať prístup na net,tak ma tam porazí,tak vám budem písať aspoň mailiky 😵 😵 😵 😵 😵

no žijeme teraz vo velkom strese,nič nestíhame,sme boli na chalupe a teraz po robote padáme vždy von a večer varím 😵

zajtra vás skúsim dočítať a večer sa aj pridať do debatky 😵 😵 😵moc mi chýbate 😵 😵 😵 😵

erika107
7. dub 2010

Caute zlaticka 🙂

dnes tu bolo prekrasne 🙂 hned sa cloveku lepsie zije 🙂 boli sme od 8,30 do 9,30 vonku aj to keby sa nedokadil sme dlhsie 🙂 ale nechcela som ho vonku este prebalovat az take teplo neni 🙂 ... maly bol po roku v kamienkoch co su pod hojdackami tak sa vytesoval musim zajtra zobrat fotak a pofotit ho opet 🙂

inac mam pikosku o L ale to neni vhodne na sklo napisem vam to do IP alebo do sukromnych diskusiek? ...

berus: dnes som pisala do toho Fare. a hnusaci mi neodpovedali ci posielaju aj na sr. zmrdici ...

Pati: juuuuuuuuj mas to teda teraz pestre :( ale ono si zvyknete na ten denny chod a bude v poho a ako zvladala malu M?

dasi: supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ale este nebude mat 3 roky tak skoro tak ot do jasiel ho beru nie? kolko budes platit?

kis:: ja som neni 2krat nadsena s topankami z protetiky nemaju tu spicku moc makku zdaju sa mi dost tvrde aj rehabilitacna povedala

daskak
7. dub 2010

ahooojtee,,,,
pati:som normalne dnes na teba myslela ked mi povedali ze nas beru do skolky 😉 😉 😉 ,,,
eri: nie do jasiel, ale do skolky a vychadza to cca 50 -60 eur mes. ale do 3 roka dietata to preplaca socialka 😉

ostatne ahooojte 😉

erika107
7. dub 2010

to je supeeeeeeeeeeeeeeer :o) ... u nas ledva zobere dieta ked ma 3 roky hrozne su preplnene skolky :o) ... a nas stejne nezoberu tu do skolky budeme asi musiet do speci takze nas bude cakat hodka cesty ma picne :o(

saska.t
7. dub 2010

eri tak kam si napisala tu pikosku, v skupinach to nie je a IP tiez nemam, som zvedava rychlo 😀
inak som utahana ako kon cely barak som vyupratovala a necitim si ruky ani nohy 😅

beruska2x
autor
7. dub 2010

ahojte holky...

no my byli taky dneska hafo casu venku, bylo naadherne....

dasi to jsi rada vid... u nas udelali novou skolku hned o ulici vedle tak tam pristi tyden asi pujdem na exkurzi 😉

pati, juj a jak to M zvlada???

eri jeste jse si vzpomela na ESSI http://www.essishoes.com/katalog/

ja mam dneska z tech bot takovou radost, usetrila jsem na tom tak min. 1000,- no ale hned jsem mu objednala na leto sandale.. ty tam bohuzel nemela 🙄
tyhle... http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-letni/d...

beruska2x
autor
7. dub 2010

sasi ahoj, neboj nejsi v tom sama, zitra si mamka odveze odpo malyho a jdu na to taky, vygruntovat cely byt, okna, koupelnu... a to musim jeste dopo jit se Simou nakoupit prostredky, to s nim v DM bude prca 😨

erika107
7. dub 2010

hodila som ot do sukromnych :o)

erika107
7. dub 2010

musim off maly sa mi zobudil a chce Ka ka (cajika) bru nocku zajtra kuknem vecer na vas pa

beruska2x
autor
7. dub 2010

o.k. eri tak papa 😉

saska.t
7. dub 2010

kocky no normalne mi nesiel internet skoro ma drblo
beru tak drzim palce, ale urcite toho nemas tolko ako ja 5 izb. baraku tak to zvladnes lavou zadnou 😀

beruska2x
autor
7. dub 2010

😀 to ne, mam 3+1 s tim ze komoru neuklizim ale zase musim balkon, takze nejakych 100m2 😉

ale ja to vezmu zgruntu at mam pokoj 🙂

saska.t
7. dub 2010

tak to mate pekne velky bytik, nas dom ma 120 m2 + zahrada, no ale aj tak mi to zabralo tristvrte dna ble a to este nemam komory upratane ale je tam taky bordel ze to necham na D, on tam robi najväcsi bordel 😀

beruska2x
autor
7. dub 2010

😀 to me R dobrovolne pomoc nabidnul 😉 dneska mu prisli novy kratasy na kolo tak je naladen i na uklid 😀

saska.t
7. dub 2010

jaj aj D chcel pomahat ked pride z prace ale to by uz bolo neskoro, tak som mu nechala aspon plny dres riadov, nadseny nebol ale umyl to 😀 to je naozaj jedine co nenavidim, umyvat riady 😠

saska.t
7. dub 2010

idem spat tak pekny vecer pa 😉

beruska2x
autor
7. dub 2010

pa jdu taky, byli jsme odpo na hristi s kamaradakma a jejich detma tak jsme nejak k.o. 🙂

beruska2x
autor
8. dub 2010

caute kocky, tak my mame nakoupeno, Sima spi a R pujde do prace, tak az se zbavim ditete tak jdu gruntovat 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru