Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
11. dub 2010

sasi ahojky 🙂

to vašim ešte idú zúbky?????jeeeej,to my už máme od oktobra všetky,teda tých 16 vonku a je to super,ani chorá odvtedy nebola 🙂 🙂 🙂

baby, potrebjem poradiť, Lili chodí tak trošku šmatlavo,špičky sa jej motajú,mám naabehnúť k doki a k otropedovi?????myslím si že áno,len sme neboli u doki od oktobra a máme ísť až v júni 🙂

beruska2x
autor
11. dub 2010

tak muzete kouknout holky 😉

pati asi skoc k ortopedovi primo, za to nic nedas... 🙂 s tema zubama se mas, mi jich mame jen 10 😢 😢 😢

patricia1971
11. dub 2010

berus je zlatý 🙂 ma to hodila na CZ koníka a nevedela som odtial odísť ☹ no ja ked idem k inému lekároi,musím mať taký výmenný lístok od našej detskej doki,ale to vybavím a pôjdem

patricia1971
11. dub 2010

baby,tk pekný večer,musím ísť, pôjdem aj spinkať,ráno skoro vstávam 🙂 🙂 🙂 🙂 papa

beruska2x
autor
11. dub 2010

aha tak u nas se na ortopedii satci objednat, uz jsme tam vedeni z kycli 😉

beruska2x
autor
11. dub 2010

papa 🙂

saska.t
11. dub 2010

pati - zubov ma mat dieta 20 nie ?

beru krasne fotecky 😀

beruska2x
autor
11. dub 2010

😉

me by jich stacilo i 16 😀

beruska2x
autor
12. dub 2010

dobre rano 😉
u nas opet prsi tak tvrdneme doma 😠 Sima ma docela slusnou rymu ale nastesti teplotu ne... tak snad to prejde s morskou vodou , uz umi frkat trosku a vytejka mu to, tak zatimk Dr nepoletim...

tak hezky den at vam to v praci rychle utece 😉 my zatim perem 😀

daskak
12. dub 2010

ahojte
berus: fotecky peknee 😀 😀 😀 ,,, u nas je cely den pod mrakom, ale neprsi,,, nastastie....

hmmm normalne ani ja neviem kolka tych zubkov ma byt 😒

beruska2x
autor
12. dub 2010

ahoj dasi 😉
ma jich byt 20, koukala jsem do zubniho prukazu 😀

no u nas pocasi odpo uz lepsi, ven jsme ho natahala at nedostane zas teplotu ale zitra uz pujdeme, to se s nim doma neda i kdyz teda odpo si sam pekne hral s autama, dokonce me vyhodil 😅

vecer kouknu pa 🙂

saska.t
12. dub 2010

Ahoj kocky

dnes sme boli v meste a ja som zasa uvalila 100 eur no katastrofa uz mam konto prazdne 😖 ale kupila som malej uz len taku skladacku bugynu za 30 eur od hauck kedze uz vobec nepouzivame kocik a ona v nom nechce vobec byt, tak tento bude len ked bude nudza a niekam pojdeme a nevydrzi chodit a moj golfac predam....
a kupila som si krasnu tasku aj dost velku aby sa tam zmestili vsetky caky-paky od mojho dietata, najnovsie chodi s postavickou spidermana a auticka co dostala od kamosky
od dalsieho mesiaca som sa tvrdo rozhodla pracovat na tom aby sme sa zbavili plienok, uz ma to nebavi 😝

beruska2x
autor
12. dub 2010

sasi ahoj 😉 me Sima ted usnul , uz byl chudak ko... no mo je mama rika - kdybys ty penize nemela tak je neutratis 😀 penize se maji tocit 😉
juj tasku takovou bych taky potrebovala, jakou sis koupila, opravdu velikou???

erika107
12. dub 2010

caute babulky

idem vas docitat

beruska2x
autor
12. dub 2010

juj eri ahoj 😉

erika107
12. dub 2010

berus: tak pisala som do tej firmy a boli taky ochotny ze sa vobec neozvali ved naco budu pisat neakej slovenke truhlici :( a to som uz ukazala stranku aj kamoske a aj ona ich chcela :( ... tak z toho nic nebude a budem musiet poriesit tie Sante

Pati: tak klobuk dole pred M je sikovny :o))

Sasi: ja ked dostanem peniaze tu almuznicku tak idem nakupit vsetko potrebne na mesaic pre maleho jedlo plienky a tak a hned v ten den som bez koruny :( co uz hadam sa polepsi ked nam na sude priznaju viacej

beruska2x
autor
12. dub 2010

eri a kam jsi psala? na ty Fare????

erika107
12. dub 2010

hej na tie a neodpovedali :(

beruska2x
autor
12. dub 2010

ja mam ted objednane sandalky od te prvni holky a super dohoda s ni,
http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-letni/d...

erika107
12. dub 2010

berus: a maly ich mal tie topanky uz? je ta spicka ohybna? mam strach bez vyskusania mu nieco kupit :( najma ked sa jedna o topanky :(

beruska2x
autor
12. dub 2010

no me prijde to stejne jako Essi treba - nevim jake jsi mela... ohebna je normalne, je to takova ta pevna guma... Sima se v tom i na pisku pohyboval v pohode...
zkus se ji optat a jestli je kdyztak muzes poslat zpet, uvidis za zeptani nic nedas... jsou to opravdu kvalitni botky...

erika107
12. dub 2010

mne sa pacia aj diazajnovo aj ucelovo vyzeraju byt fajn ...prave kukam po nete na topanky lebo nemam cas obiehat celu BA a kukat kde maju ake topanky ..my sme mali elefantky

erika107
12. dub 2010

http://www.obuvpredeti.sk/vyrobcovia-detskej-ob... mozno tu ich budu mat idem tam skusit napisat mozno by mi vedeli ich objednat aj :o) jupii

beruska2x
autor
12. dub 2010

ja mam elefantky ted botasky... kvalitne by to melo byt stejne 😉 ty normy jsou myslim rovnake 🙂

beruska2x
autor
12. dub 2010

no vidis a mas to blizko at si to muzete pak vyzkouset???

erika107
12. dub 2010

jj pisala som im mozno to klapne uvidim zajtra hadam odpisu

beruska2x
autor
12. dub 2010

tak to je super 😉 ja uz se na ne taky desne tesim 😀

beruska2x
autor
12. dub 2010

hele uz se vam to s L blizi vid... jeste 2 tydny, to jsem zvedava...

a co Mati????

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru