Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
22. dub 2010

beru rymy skoncia ked prestanu drbnute mamicky nosit chore deti do skolky...
no 500 euro je naozaj dost a to by sa nic nemohlo stat inak by sme boli v prdeli a to je velky risk 😅 nakoniec este neumiera a prilezitosti moze prist este kopec.
malej sa po echinaceovkach dost ulavilo uz len soplenie no ale to tak skoro neodide takze budeme bojovat dalej, snad aj ku nam konecne pride aj trochu stastia....padlo by to vhod

beruska2x
autor
22. dub 2010

nojo kdyz to je tezky, taky musej do prace a deti nemaj komu dat... to je furt dokola ☹ v tomhle pocasi by taky s nima ve skolce nemusely chodit ven, nevim jak tam ale u nas jsou nekdy ty ucitelky jak prasteny, jen aby splnily "plan" tak zenou deti pomalu ve vichrici ven 😝 😝 😝 😝 😝

a kdyz pak nezkontrolujou jestli treba nemaji mokre puncosky a je to hned 😖

saska.t
22. dub 2010

no tak tu to nie je take hrozne, pretoze su to sukromne jasle a problemy si nemozu dovolit takze ked sa mala oleje vzdy je pekne prezlecena do sucheho, prebalovanie kazde 2 hodky to ani doma nema taky luxus... ja rozumiem ze si nemozu dovolit v praci stale vynechavat ale je to nezodpovedne voci tym ostatnym a okrem ineho polovica tych mam je na MD s druhymi detmi 😠 len aby mali pokoj strcia ich tam aby nemuseli nosy utierat a to ma sere

beruska2x
autor
22. dub 2010

hm tak to je na pytel ☹ tady pokud jsi na MD tak ve statni skolce pomalu nemas sanci dite umistit, soukrome jsou jen v opravdu velkych mestech - v JBC ani jedna...

saska.t
22. dub 2010

beru tu statne nie su väcsinou da polovicu stat a polku rodicia inak nemas sancu.... no snad sa imunita pocvici a uz ich to bude obchadzat... buduci tyzden je stretnutie rodicov tak im vypucujem hlavu uz si pisem zoznam co vsetko im vykricim aby sa spamätali 😠

beruska2x
autor
22. dub 2010

😀 😀 😀 😀 hele jeste sepisou petici at te vystehuji ze zeme 😀 ze ujecenych zenskej maji sami dost 😀

saska.t
22. dub 2010

😀 no to si tu nikto nemoze dovolit a neboj budem ticha a slusna no najmä dorazna 😀

beruska2x
autor
22. dub 2010

jeeeeeeeee tomu sama neveris - mozna v prvnich dvou vetach ☹

beruska2x
autor
22. dub 2010

mamu uz nepotrebuju, uz se krmim sam ☹ 😉

kisska
22. dub 2010

Ahojte babulky, pozeram/citam, ze mate veselo 😀
Dasi - asi by som sa zblaznila. Aspon teraz M oddychuje? Ja som sa kedysi drahemu vyhrazala, ze na to, aby zo mna bola mlada pekna vdova je uz neskoro, tak tiez nech neblbne 🙄(veeeeelmi cierny humor)
Sasi sa ti ani necudujem. Ja by som tiez bola HLAVNE dorazna 😠. A je super, ze vam aspon ta echinacea zabera. Ja som sa nou dopovala, ked som bola ko okolo maturity a prihlasok na VS, tiez som chytala kazdu pliagu... ale len zo stresu a unavy.
Eri super plan. Je vyborne, ze ta nenatahovali, ako to nase sudy zvyknu. Drzim palce 😉
Neviem ako u vas, ale u nas dnes bolo cely den slnko a 20 stupnov. Dnes sme boli s Adamkom po 3 mesiacoch aj znovu plavat a bolo super. Instruktorka ho pochvalila, ze vyzera ako keby chybal len tyzden, vobec sa netopil pod vodou 😅 . Akurat, ze bol potom ako odtrhnuty z retaze... tak velmi sa tesil, ze je medzi detmi, chuda moje. Ale aj jeho mama vrti chvostikom od nadsenia, ked ide von, tak sa mu ani necuduje 😉 😉
Tesim sa na zajtra. Prinutila som draheho, nech zdrhne skor z prace a ideme do Nitry na zahradkarsku vystavu - Gardenia a vraj k tomu spravili aj vystavu "Deti a rodina", tak som zvedava. A zufalo nechcem ist cez vikend, lebo tam bude milion ludi. Adam pojde k babke, tak budeme mat klud na nakupy. Chystam sa "zariadit" balkon a vsetky nezatravnene miesta na zahrade, nech to mam pekne.
Akurat, ze posledne dva roky, ked som chodila na Gardeniu, tak prsalo, tak dufam, ze tento rok bude pekne.
Berus, ked posadim kvietky, veru by som si dala dobru grilovacku 😉 Prave minule robil Jamie Oliver grilovane rebierka a opisoval mechanicky otacaci rost a bolo to super... no skoro som si zaslintala telku... mnam.
Boze, idem spat, zase ma chyta zravost. Dobru noc 😉

beruska2x
autor
23. dub 2010

ahojte...

kiss dej vedet co jsi koupila 😉

ja mam hotovo, jen zablit Simovi a jedem tak vsem pekny slunecny vikend 😉

daskak
23. dub 2010

ahooojte:
berus:aj vam prajeme krasny slnieckovy vikend
kiss: hmmm,,, mi nebolo vsetkov tej chvile jedno,,, ale vydupala som si ze aspom cez vikendy nerobi,,, a kazdy vecer ide na pol hodku von chodit rychlou chodzou,,,,
sa adamkovi ani necuduje ze sa vytesoval,,, 🙂 🙂
sasI. vsade asi najdes posahanych rodicov,,, u patka v triede chodilo dievca s teplotami 38 tri dni,, a mama nic a napokon skoncilo so zapalom pluc,,,,

no takze babenka aj my vam prajeme vsetkym kraasny slnieckovy vikend,,, a ukazeme sa v pondelok,, papa

erika107
23. dub 2010

caute maminy

idem docitat ale pripojim sa do d

beruska2x
autor
25. dub 2010

caute holky, mam toho dneska hodne tak pisnu asi az zitra, vikend katastrofa, Simoj rostou stolicky 2 horni zadni, tak jsme skoro nespali 😝 a jeeeecidlo na nervy 😒
sli jsme na hasicskou soutez ale taky jsme tam nijak nevydrzeli...
pekny vecer pa 😉

saska.t
25. dub 2010

Ahoj kocky

tak ja som cely vikend prelezala v posteli s horuckou a nadchou no dnes uz lepsie, aj to ma vyhnalo trosku na zahradu zagrilovat slniecko, ale inak je so mna ziva mrtvola, mala uz lepsie akurat ze sopli 😝

beru no vidim ze vikend tiez hrozny, no snad to coskoro prejde, este nakuknem pa

daskak
25. dub 2010

ahojte,,,
hmmm to ma mrzi ze ste mali take vikendy,, my ok,, slnieckovo a hlavne sme mali cely vikend ocika doma tak super 😉 😉
zajtra sa ukazem,,

berus. Kraaaasne fotecky

erika107
26. dub 2010

Ahojcek babulky

tak pripajam sa k zlemu vikendu :( ... maly mal sice len 37,4 teploty ale kasle ako tuberak a dnes som snim bola u dr. a ta mi dala zase Stoptusin pre maleho neviem ci sa moze pouzivat po mesiaci ale moj nazor je ze isto nezabere ale ved ona je dr. nemozem sa jej dotoho miesat... ale ked vam poviem co sa mi prihodilo dnes u nej tak sa pobavite... dr. chirurg tam napisal neaku diagnozu a ona mna saa pyta ze co je to zac? staci vam aku mam super dr. co? xi

dnes sme boli aj u nerurologa na kontrolu ci ten botox zabera a povedal ze 4,6 ideme na dalsiu davku a bolo by fajn keby sme tyzden nato isli do dunajskej luznej na rehabilitacny opbyt tak sa to snazim teraz vybavit dufam ze sa mi to podari na ten datum...zajtra musim obvolat poistovnu aj to rehabilitacne centrum, a obvodacku moju lebo ta mi dnes povedala ze ona nema tlacivo ktore sa musi dat do poistovne tak ma asi porazi :( ...

berus: pekne fotecky 🙂, vidim ze vsetky nase deturence sa proti nam postavili a bojuju 🙂

ani neviem ci som vam spominala ze nakoniec som kupila sandalky elefantky za 29,90 povodna cena bola 34,90 xi tak som usetrila 🙂

kisska
26. dub 2010

Ahojte babulky - my vikend celkom v pohodke. V piatok sme dokonca stihli Gardeniu, sice som nakupovala v strese, lebo som mala len hodinku do zaverecnej, ale celkom sa mi darilo 😉 Mam krasne dva zavesne kvetinace na hakoch, potom aj kochliky na zabradli, vysadila som vonave klinceky popri chodniku v zahrade... to mi zabralo celu sobotu 😀 Celkom dobre sa mi robilo, lebo Adam v piatok vecer zahlasil, ze chce zostat u babiny, tak som ho tam aj nechala a isli sme pre neho az podvecer. Vcera som este natierala lavicu na balkone, tak konecne to tam vyzera pekne. Velmi sa tesim, lebo je to uuuplne super, ked sa mozeme v nedelu poobede vykotit na balkon s kavou a zmrzlinou a opalovat sa.... Susedia si asi klopu na celo, ale mne je to celkom jedno 😉
Inak maly ma otrasne obdobie, obavam sa druheho vzdoru. Cely den je to len o tom, ze "chcem cajik, nechcem cajik", chcem malinovku, nechcem malinovku", chcem ist von, nechcem ist von, chcem ist domov, nechcem ist domov.... a to vsetko stale dokola. O vsetkom ho treba presviedcat, nahanat ho, potom jaci, reve, bije sa... potom dostane po prdeli a place a krici "lubim ta maminkaaaaaaa" No a nezabite ho 😕
berus naozaj mas krasne fotky, Sima v narcisoch je uuuplne bozsky 😉

beruska2x
autor
26. dub 2010

eri ahojky 😉
to je super ze jsi koupila botky, hlavne ze Matimu sedi 😉

no my dnes uz den o neco plepsi, sice dopo na prd, vstaval totiz v 5:30 😝 ale pak se vyspal 2,5 hodky po obede, tak to slo, jen skoda ze prselo 😒

no vikend byl nejakej zakletej 😕 me se v patek v noci Sima budil snad po pul hodine, s placem, spal s nama takze 3 lidi na 1 rozkladacim gauci, sice pohodlnym ale velikym ne 😝 😀 v sobitu uz spal lip ale R skoncil na zemi 😀 ze se od nas nenecha kopat 😀
uz zase asi 3 dny poradne nic neji, zuby debilni 😠 i si je uz tak pekne cistil a ted nechce 🙄 uz aby to bylo venku...

no ja mam dneska hotovo jen udelam nejakou zeleninovou polivku a pujdu si dat vanu a asi si pustim nejakej uplne blbej odpocinkovej film 😀

sasi.. to snad neni mozny, kam na ty bacily furt chodis?????

dasi .. aspon nekdo mel peknej vikend 😉 my pujdeme ted v sobotu na pout tak to bude taky pekny 😵

eri hlavne at se Mati uzdravi, aspon zmenite prostredi, to ti zavidim, taky bych nekam vypadla 😅

beruska2x
autor
26. dub 2010

kiss cauky... neboj taky mam sezeni na balkone 😉 uz se na to taky tesim...a narcisky??? otrhal jich mame plnou naruc - ale jen hlavicky, babi se chudak tesi az vykvetou a on ji to sklidi 😅 i proto me zadne kytky na balkone nehrozi 😀 me vadi ten hmyz co na to lita 😅

jinak dneska po obede jsme sli ven ale za pul hodky jsme mazali domu, pac se rozprselo, no rval jak besnej, mel sebou trojkolku a sedel na ni jeste tak 15 minut v chodbe a rval 😝

saska.t
26. dub 2010

Ahoj kocky
tak ja uz lepsie, elli az na sopel uz v pohode akurat sa jej nechce pri takomto svetle spat, takze jej to dlhsie trva 😅
ja mam zajtra volno takze som sa rozhodla ze v domacnosti nic robit nebudem a pekne sa budem flakat a pojdem asi so psami ked ju odnesiem do skolky 😀
D je nejaky deprimovany stale, takze spolu moc nekomunikujeme, inak sa len pohadame takze v domacnosti keby nebola mala ani neviem ze zijeme 😝

saska.t
27. dub 2010

Ahoj kocky

kde ste, vidim, ze si tu pisem sama 😕
tak ja dnes pohodicka, bola som so psamia, trochu pospratala, rychlo uvarila cukinovy privarok s vajcom a zemiakmi, zostalo mi trosku cestovinovych kolienoch tak som na to buchla vajce a tlacim to do hlavy s uhorkou 😀
moje dieta uz druhy den prespalo celu noc bez kviknutia od 20,30- 6,15 uz sme boli s D nervozny ci zije, ale konecne sme si aspon trosku pospali sami na manz. posteli 😀
tu je pod mrakom aj ked slnko obcas vykukne ale teplo, takze to vyzera na celkom pekny dnik 😀

beruska2x
autor
27. dub 2010

Ahojte holky 😵

my jsme byli skoro cely den fuc, Simovi uz je lip a je to znat, vytahli jsme trojkolku tak nic jineho nechce delat nez jezdit a jeste kopat do mice, a ja jen litam po mezich za micudou 😀

jen mi teda zacal brzo vstavat 😢 tak kolem pul 6 zase 😅 a spat chodi v tech 20:00 a po obede spi tak 2 hodky 😉
mam ted problem, ma vlasy zase jak cesilko ale zaboha se nechce nechat ostrihat, mel uplne hysterak 😝 tak nevim co s tim...

no pujdu umyt nadobia udelat R jidlo na zitra tak snad nekdo dorazite 😵

sasi teda vy mete veselo 😕

saska.t
27. dub 2010

ahoj beru
tak mala zaspala az teraz no snad jej vydrzi to spanie celu noc, dost by sa mi to pacilo 😅 konecne si pospat.
ja dnes taky pohodickovy den bola som s malou na ihrisku tam sa vyblbla na hojdacke a klzacke tak bola aj ona spokojna a ja tiez 🙂
idem si citat knihu, D zase kuka futbal takze klasicky vecer lhoteckych 😒
takze prajem paknu noc pa zajtra nakuknem 😉

beruska2x
autor
27. dub 2010

sasi 🙂 cusik...
koukej mu ten fotbal vypnout a zpracovat ho k nejake romantice 😀 nebo se nerozhoupe 😉
ja pockam na R tak mam cas jeste 😒

daskak
28. dub 2010

ahojte babenky 😉 😉 😉 😉
zijeeem,,, len nic nestiham,,,, ale chcem vas aspom pozdravit,,, zajtra sa ukazem,,,,

beruska2x
autor
28. dub 2010

ahoj vsem 😵

my mame taky fofr 😀 je hezky tak chodime furt ven, Sima je blazen do mice a trikolky takze stridave hlidam kolo a nahanim jeho s micem, ve snaze aby ho neprejelo auto.. no je to veselo 😉 nejradsi kope micudu z meze a ja at pro ni litam 🙂

je jeste protivnej kvuli tem zubum ale uz min, ale aspon mi dneska driv usnul, uz jsem si stihla vytrit byt - vsude mi rozcintal malinovku 😝 divim se ze tu nemame vosi hnizdo 🙄 a udelat ozdubky z coko zitra na ten dort...

varim jen brambory ve slupce, Simovi opecu na maslicku sunku a R si nalozil maso na gril na patek tak mu tam asi platek svihnu at nemusim varit a ja si udelam volske oko 😨 tak jsem lina 😉

pancake
28. dub 2010

ahojte krasky.

konecne mame net ale nemam nan cas lebo robim ten zasraty vodicak a hnackujem uz druhy tyzden co mam strach do auta sadnut. kua to bol ale napad. !!! /nebol z mojej hlavy. som tam ,,dobrovolne na silu,,/ 😝 😝 😝

dnes sme boli jazdit na konikoch /taky ponik/ maly sa tvaril ako by jazdil kazdy den tak potom hodim fotku.

inak nic nove, uz som zabyvana, hladame dom ale nic pekne nie je momenttalne v ponuke, p. nepracuje nechce sa mu a peniaze sa minaju zavratnou rychlostou tak asi chytim metlu a pozeniem ho.
hladame aj nejake auto na predaj,tak ak by ste vedeli o skoda fabia kombi tak mi dajte vediet.

je krasne tak chodime stale von, v juli idem na kurz masirovanie babatiek tak sa tesim....
no a to je tak vsetko. napise ako sa mate, nemam sance vas docitat.
inak som tu na slovensku happy, je tu lepsi vzduch aj mam lepsiu naladu a nemam kedy sa ,,nudit,, tak ako to bolo v UK.
tam som mala taky klud a tu si nemam kedy ani vlasy umyt. uplne protiklady..... 😠 😠

a vsetkym detickam posielam pusinku 😵 😵 😵

pancake
28. dub 2010

a zabudla som pochvalit samka uz vie naratat do pat.
jeeen da ty ii pat!
takto to hovori 😀 😀 😀

a prvy krat som dnes varila salatovy privarok /pripomenula som si detstvo / a fakt sa mi vydaril.odporucam. 😉 😉

idem si davat testy na autoskolu.bye bye babule

kiss tak ja som sa kopla a poziadlala som o znizenie o mesiac neskor ako som mala, tak musim 6 krat zaplatit 47,70 no ale co uz, .... 🙄 /aj tak mi to je na hovno/

saska.t
28. dub 2010

Ahoj kocky 😀

tak mala az teraz zaspala neviem co zasa ma no ale aspon mam pri nej cas trosku citat knizky co som vlastne od kedy je na svete este nestihla 😅
mala v pohode aj ked stale este sopli a ja tiez, ale inak v pohode, D uz je konecne normalny a preto som ho dnes poslala na stretnutie rodicov zo skolky tak som zvedava s cim pride 😀
inak nic nove, tiez sme s malou stale vonku ked je tak pekne, cez vikend mame v plane s malou nieco podniknut lebo aj D ma volno, no samozrejme ma prsat, tak musime nieco vymysliet, aby sme si s elli uzili s tatom pekneho rodinneho zivota 😀
zuzi no aj ti trosku zavidim ze si uz na sk, pozdravujem Samka a posielam tiez pusinku a ostatnym samozrejme tiez!!! 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru