Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
10. bře 2009

no napisem ti to do IP 🙂 lebo coked nahodou si to niekto precita 🙂

beruska2x
autor
10. bře 2009

o.k. ja dnes byla na koznim s malym, no hotovo, schody s kocarem pak s malym do 4. patra pesky a cekarna nabouchla, asi 30 stupnu tam meli a pusti te nekdo s ditetem sednout?? NE.. nastesti vylezla sestricka a vzala me hned dovnitr, ty museli bejt nasr.... 😀 😅

ale supr doktorka, uklidnila me, jenom plavani mame definitivne zakazane.... 😖
ale to je to nejmensi...

Simovi jsem uvarila ryzi s kurecim a karotkou, nam udelam mozecek z kvetaku a brambor a na vikend na tu smecku segedin a knedlik koupim 😝 ale upecu jim pernik s coko 😎

beruska2x
autor
10. bře 2009

jo holky PERNIK - 2 hrnky polohrube mouky, 1 hrnek mlika, 2 vejce, cukr, prasek do perniku, kakao, olej neno nastrouhat jablko a citronova kura... staci vse zamichat, upect a dat polevu - coko, cukrovou ... jednoduche a dobre 😉

erika107
10. bře 2009

no tak to si mala teda zabavne s tym kocikom to tam neni bezbarierovy pristup? ... tak vies ked len plavanie ma zatrhnute to je v poho ja tiez nemozem od malicka ist do bazena ani do jazera som si nato zvykla i ked ma to hrozne vzdy hnevalo ze druhy mozu sa cvachtat a ja nie :( ...

taky podobny pernik robime aj mi je to fajne 🙂 a my tam davame este aj nasekane orechy

beruska2x
autor
10. bře 2009

eri ve meste jsou 2 polikliniky a ani jedna nema bezbarierak, na jednu chodime na kycle (nastesti uz jsme tedy skoncili) ale ja porad na gyndu i k obvodni a na druhou na kozni.. no des.. nechapu jak to delaji vozickari 😅 to je ohleduplnost a lekarska dostupnost co..

beruska2x
autor
10. bře 2009

ja doufam ze to maleho prejde, rikala mi ze to ani na atopak ani na alergii nevypada.. byla fajn, uklidnila me.. Sima se na ni rehtal 😀

a co ty varis?

erika107
10. bře 2009

zajtra ideme rano na rehabku a potom ide lacino k ocnej takze rozlietany den a ja co lacino bude u ocnej skocim ku segre lebo dnes sme tam boli tiez ale detska neboli doma tak mi volali aby som dosla zajtra ked uz budu aj prckovia zo skoly doma.... na co uvarim este mame maso na stave a urobim este sosovicovy privarok

tak to je zlata doktorka ze ta tak ukludina super 🙂

beruska2x
autor
10. bře 2009

my musime zitra na postu a nakoupit neco na to vareni, dneska se stridal dest se snehem no desny... 😝

erika107
10. bře 2009

u nas nastastie bolo krasne ale stejne som to nevyuzila lebo sme behali po navstevach

beruska2x
autor
10. bře 2009

ja jsem hledala svagrovi busy, no uz aby bylo po vikendu 😅

erika107
10. bře 2009

pockaj a co je cez vikend som mimo obrazu ??

beruska2x
autor
10. bře 2009

prijede ASI svagr se synem, to je v poho ale meli jsme domluvenou veceri a reknou to napevno ve ctvrtek, nesnasim akce na posledni chvili, takze musim naklidit, navarit... 😝

erika107
10. bře 2009

juuuuj tak to vazne nezavidim ... moja na IP ti odpisem neskor dosiel Lacino od kamarata bol mu montovat router tak idem snim hodit rec asi uz dnees nech to mam za sebou

beruska2x
autor
10. bře 2009

tak v klidu, a pohode a drz se papa

erika107
10. bře 2009

dakujem 🙂 ... tak zajtra sa ozvem pekny vecer a dufam ze neake babulky dojdu tu za tebou aby si sa nenudila mi tu 🙂 pa bru nocku
a drzte mi palce 🙂

saska.t
10. bře 2009

berus - uz som tu len som sama tak som musela malu ulozit

eri - ahoj a co ona na to?

beruska2x
autor
10. bře 2009

cauky 😀

erika107
10. bře 2009

sasi berus ti to preposle v ipecku 🙂 pekny vecer

beruska2x
autor
10. bře 2009

o.k.

beruska2x
autor
10. bře 2009

sasi co noveho?? u nas viz vyse 😀

saska.t
10. bře 2009

mati - prave som vas docitala a posli mi to som zvedava jak fras 😀 typicka zenska 😉
tak to ste dobre dopadli na koznom super som rada 😎
no ja des, kedze som dostala MS cely den ma tak neprijemne tupo pobolievalo brucho ale vyskusala som ten MS kalisok a je to fakt super aj ked je to velke ako fras ale zmestilo sa aj ked ma to stalo dost namahy 😀
s drahym sa uz v poho bavime ale teraz je na futbale a mal byt o pol 8 doma a jeho nikde tak asi urobim scenu aby som sa odreagovala 😉

beruska2x
autor
10. bře 2009

😀 😀 😀

ja si ten kalisek nedovedu predstavit...

no dopadli dobre nesmi citusove a takove ovoce, dokonce mi rikala nedavat moc presnidavky, jen jablko a banan auvidime co bude dal ale konecne nekdo rekl neco konkretniho a vysvetlil mi co a jak....

saska.t
10. bře 2009

ale snad nie az do konca zivota bez citrusov? no to je fajn ked natrafis na dobreho Dr to sa casto nestava 😉

beruska2x
autor
10. bře 2009

to nevim, vetsinu deti tyhle kozni sajrajty prejdou tak doufam taky 😉 hlavne ze to neni atopak a snad se nevyvine..

saska.t
10. bře 2009

ale snad nie z toho vyrastie 😉 no zlato uz prisiel domov a samozrejme mi oznamil ze sa tam nesprchoval a ze sa musi doma lebo inak by nestihol s chalanmi pivko a my mame kupelku rovno vedla spiacej malej, no skoro ma slak trafil, tak som mu oznamila ze ked ju zobudi bude ju uspavat 😉 a ohen je zasa na streche

beruska2x
autor
10. bře 2009

nekdy maji vedeni jeste kolem stodoly, jako by mu za tech 10 minut vypili kamaradi pivovar 😀 😝 to je vsude stejny 😉

saska.t
10. bře 2009

no ved chlapi 😀 a ty mas kde manzu zasa na nocnej?

beruska2x
autor
10. bře 2009

nene kouka na ordinaci 😉 ukecal me at mu koupim tricko na kolo, slibila jsem a ted koukam ze stoji 900,- 😲

beruska2x
autor
10. bře 2009

musim taky udelat ten tvuj kolac z mletyho a kase 😉

psala jsem o ty diete co manza chce drzet... nakoupil si ryzovy chlebicky, salat zeleninovy jsem udelala a on prisel z prace ze sli na obed a mel koprovku se sesti knedliky 😲 a ja doma susim hubu 😝

saska.t
10. bře 2009

tak sa dobre najedz aj ty a hotovo, my prave riesime ze uz malej iba kupime sport. bugynu a ten nas predame lebo uz sa mi nepaci 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru