Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
29. čer 2010

ahoj kocky
eri ja to platno mam v cechach mi ho kupila svokra a mala to od nej dostane na narodky
D jej kupil trampolinu tak som zvedava co na to povie mala
baby tu bolo dnes 37 st. ani zit neviem nie to este pracovat 😝 mala odmieta skoro uplne jest akurat ovocie zelenina a vecer chleba s niecim rano mlieko ale varene vobec, som jej urobila svieckovu a od soboty sa jej len 1x dotkla 😅

beruska2x
autor
29. čer 2010
pancake
29. čer 2010

caute. ja len na skok vidim ze rozoberate tie playmaty.aj my mame tento :
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumbe...

to sme si este s kisskou objednavali na vianoce. ale nas maly otvori to pero, vyleje vodu a vypyta si pero a papier. 🙄 🙄

beruska2x
autor
29. čer 2010

kdyz me nejak prijde ze jsou na to jeste mali ne? Simu teda kresleni moc nebere, parkrat carne na papir nebo do omalovanky a je po vsem 😅

erika107
30. čer 2010

jeee babulky ste zlate hej je to ono berus ale chcela som to xxl aby som mu to mohla dat na stenu lebo na zemy on nemoze kreslit ma moc ohnuty chrbatik jedine za stolom alebo ked on stoji... Matesa hrozne bavi kreslit asi bude pomne 🙂 vymalovavat nevie este len take haky baky robi 🙂

dnes sme boli na rehabke u lekarky a ta puca fakt uz nevie co chce pred 2 mesiacmi mu zakaze chodit s choditkom a teraz mi povie aby sme kupili otto back ktory stoji 400 eur a ona si snad mysli ze ja mam bankaroveho syna za muza ... juuuuj taka som nasrana... keby tatko nedal prave vcera robit malemu na mieru nic nepoviem a kupime mu toho otto becka neako cez nadacie hadam ale tak nebude mat doma dva dostavniky 🙂 ...

sasi: len neposielajte tie teploty na slovensko mne uplne staci ked su 30 to uz neviem kam vleziem na ihrisku upek tam s malym nemozem byt a nikde neni tien a kde aj je tak nejsu ziadne preliezky hojdacky nic :( ... a nicoho sa neboj ani moj maly nechce jest len kolaciky rozky a varene? ked tak mi zje 10 lyziciek mu to pocitam 🙂

beruska2x
autor
30. čer 2010

@erika107 ahojky 😉 zkusim jeste vecer pohledat kdyz bude cas 😉 vcera Sima usnul v pul 10 😲 malem me trefilo...

no u nas je taky hic jak blazen, my chodime ven rano abych s nim byla do tech pul 11 doma a pak odpo se koupa na balkone a jdeme ven az zase kolem 4 😉

za 400eur?? to je teda mazec...ale to na miru bude bezva 😉

beruska2x
autor
30. čer 2010

http://www.dzunglehracek.cz/aqua-doodle-xxl-tomas/

http://www.dzunglehracek.cz/aqua-doodle-ministe...

eri tak tady to mas, nevim kterou jsi myslela, posilaji i na SK za 260,- Kc postovne... kdyby se ti to nezdolo tak to muzu objednat k sobe a poslu ti to 😉

erika107
30. čer 2010

@beruska2x ty si poklad ze si si dal namahu hladanim... ten tomas to maleho nebavi takze to je pase a to druhe som citala a neda sa zavesit na stenu ja to potrebujem zavesit jedno som nasla na nemeckej stranke co sa da aj zavesit ... tak to nebudem riesit asi ... kupim mu este pieskovisko aby sme mali pred barak a kaslem nato dostane uz toho dost a ked tak poviem znamej z nemecka aby to objednala a ked dojde v septembri aby to doniesla 🙂 xixi ...

a to postovne maju teda nekrestansky vysoke 🙂 xiix su to zmrdi 🙂 ... my chodime tiez rano o 8,00 ako prvy na ihrisko a do tej 10,30 sme tiez doma naje sa prcko a ide spat 🙂 a poobede sme isli o 16,00 a aj tak sme sa potili

beruska2x
autor
1. črc 2010

Caute holky, dneska mi celej den nesel net, neco delali a mam abstak tak vam jdu hodit nove fotky z oslavy, dneska jsme byli prat 😉 a v parku to bylo super a z odpoledni Simovi pohody 😀

a jdu zehlit 😉 a R je zaplatbuh v praci ode dneska 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
2. črc 2010

Caute kocky teeeda vy to flakate 😝 ja jdu povesit pradlo, Sima spi a pak jedeme pryc 😉 je prodlouzeny vikend tak chceme v nedeli asi do ZOO ale snad se tam neupeceme 😕

pekne si to vsichni uzijte 😵

@erika107 a jake chces piskoviste? sousedky ma takove to plastove, prikrejvaci nekde z Baumaxu, ma berusku a je to moc pekny i ten plast je takovy ten kvalitni 😉

saska.t
2. črc 2010

ahoj kocky

tak mne zajtra pridu svokrovci a zacina fajront!!! 😀 mala uz potrebuje zmenu je neznesitelna a este ma aj prazdniny v skolke 😕
u nas nic nove, D malej kupil na narodky 3m trampolinu takze zo zahrady mi ostane ho... 😅 no ale aspon sa vyblazni a poskace si a mam s nou 😀 snad ma nesekne.. tu je uz 3 den 35 st. a neda sa tu zit takze len prezivame. Vsetkym prajem pekny vikendik a obcas dorazte nech viem co je s vami 😉

erika107
3. črc 2010

@beruska2x tak maly uz ma pieskovisko musim ho nafotit v nom 🙂 vcera mal v nom premieru 🙂 ... ako to tak vidim tak na den narodenin nedostane nic lebo vsetky darceky uz uziva 🙂 .. .ale tak kaslat nato este tomu nerozumie nebudeme predsa cakat az do augusta potom mi uz bude nanic ked sa nebude s tym moct hrat 🙂 ...

@saska.t juuuuuuuuuuuuj sasi ale ti zavidim 🙂 ... mne by sa zisla tiez taka oddychovka ... trampolina jeeeeeeeeeeeeeee maleho som minule postavila v palace na trampolinu a nechcel tam byt asi mal strach z eje to cele osietkovane a nemohla som tam ist snim ... :(

inac dnes sme boli v ZOO mal L vychadzkovy den ...no normalne ma moj maly prekvapil on sa boji vsetkych zvieratiek neviem cim to je...minuly rok v pohode a tento ako strachopud... dufam ze z toho vyraastie mozno mal strach preto ze preed rokom si to este tak neuvedomoval ale v knizkach ma rad zvieratka aj ich stiska 🙂 myslim knizky cele 🙂 ... ale ked si vybavim ZTP preukaz tak tam budeme chodit stale nech si privykne na ne 🙂

tymto vam posielam aj nove fotecky aby ste nas videli ako rastieme 🙂

erika107
3. črc 2010
saska.t
3. črc 2010

eri krasne fotecky!!! maly je rozkosny 😉

pancake
6. črc 2010

ahojte. eri pekne fotky 😵 😵

no ja nemam nic nove, maly poslucha, je dobrucky, dnes som bola na alergologii dala mi kvapky ale kortikoidne, neviem ci ich mam uzivat alebo nie. 😲
vysledky nam este neprisli z krvy, tak stale cakame. ale povedali ze sa moze cakat aj mesiac. 😝
to je vsetko. dnes prsi a boli sme iba pred panelakom
a vo stvrtok ideme do ikey a do zoo v Blave. nech sa nenudime.

zatial pa a dufam ze deticky posluchaju a su zdravucke.
😉

beruska2x
autor
6. črc 2010

Caute holky, no my jsme po 4 dnech konecne doma 😉 taky jsme byli v Zoo tak hodim fotky a i z chalupy 😀

eri Mati je andilek 😉 ten bude lamat divci srdce...

zuzi to mas fajn.. 😉 hodne a poslusne dite 🙂 ...

beruska2x
autor
6. črc 2010
beruska2x
autor
6. črc 2010

a Zoo.... jinak pisnu zitra, jdu povesit pradlo, umyt se be nadobi a budu mit dost 😝 😀 tak papa 😉

saska.t
6. črc 2010

ahojky,

tak takto si nase dieta uziva narodeninovy darcek aj ked o tyzden skor a babinu a deda, nas rodicov uz nepozna 😅

kisska
6. črc 2010

Ahojte babulky ako sa mi mate? Pomalicky si vas precitavam...
U nas sa pomalicky motkame. Adam sa uz celkom priateli s nocnikom, plienky uz mame len na spanie a na dlhsie cesty autom, z coho sa nesmierne tesim. Mala som hrozu, ked som cakala ucenie na par mesiacov a skolka uz v septembri... takto toho pol dna zvladne v pohode...ked ho bude mat kto vyzliect 😉 Ale to este natrenujeme 🙂
Mala rastie ako z vody, ale chuda velmi neznasa teplo, tak byva upistana jak fras...ale aspon v noci spinka... No spinkat spinka s pravidelnymi budeniami po 2 hodkach na papanie - 3x si cucne a odpadne a o 2 hodky zas... Ale ked ju chcem osalit dudlom, tak by pobudila celu ulicu 😒 Ale nevadi, ved uz o mesiac zaciname s kasickami, tak sa to snad spravi... boze strasne to leti 😕
Inak sa zabavam, moj byvaly sef, s ktorym som robila 5 rokov sa stal ministrom. A ked pocitam aj s Mihalom, ktory v ramci kampane odpovedal na otazky aj osobne, tak mam znamosti na najvyssich miestach 😀 😀 😀

Berus - uz sa tesim na teba, este 3 tyzdne a ideme na dovcu, tak sa uvidiiiiime 😀

kisska
6. črc 2010

@saska.t ticha zavist 😉 😉 😉 pekne oddychuj, nehc aj starki vedia, ze maju vnuca 😉

kisska
6. črc 2010

@beruska2x - kde ste boli v ZOO? Vyzera ako nasa v BA 😉 Prosim si zoznam vsetkych Zoo a inych detskych atrakcii v okruhu 100km, aby sme mohli urobit plan 😎 Ktory nedodrzime 😎

beruska2x
autor
7. črc 2010

http://www.cesky-raj.info/

dobre rano.. Kiss zkus zkouknout sem, Zoo i botanicka je v Liberci, v Bozkove jsou dolomitove jeskyne kdy by bylo male prijemne chladno 😉 jinak koukni tam na ten seznam, hodne akci byva v Turnove nebo Jicine, ..
kousek je zriceny hrad Trosky, ...

jeste se vecer podivam a hodim tip 😉

sasi moc hezky fotky 😉 ja mam sice nekdy pocit ze musim hlidat Simu i babinu stejne 😅 ale jinak dobry, 😀

kisska
7. črc 2010

Dobre ranko 😉 berus dakujem, urcite sa pozriem. Myslite, ze by sa Adamovi pacila jaskyna? Tyyyy brdo, ked si predstavim tie jeho oci.... 😀 😀 😀
Inak s tou babinou to je u nas podobne 😒

Babule, ja som uplne prdla... vcera som dlllhom case zbehla sem na MK a stvrdla som tu do pol druhej 🙄 🙄 🙄

beruska2x
autor
7. črc 2010

@kisska ty jeskyne jsou moc hezky, taky se tam chystame, maji to pekne nasvicene, pohadkove to vypada, kdyz mu tomu vymyslite nejaky pribeh 😉 ale vem si tam urco bundu 😉 je to idealni ve 30stupnich, takove ochkazujici 😀

http://www.bozkovske-jeskyne.cz/

to je ono...

kisska
7. črc 2010

@beruska2x jaaaj uz som to pozerala, vyzera to super. Dokonca som nasla nejake mapy, ktore mi ukazuju blizko (cca 50km?)aj Dvur Kralove. Myslim, ze aj tam je krasna ZOO formou Safari, ze? Akurat problem je, ze mame dovcu len na 10 dni a tolko skvelych veci v okoli, ze neviem, ci vsetko postihame:o))))

beruska2x
autor
7. črc 2010
Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru