Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

monkula
26. srp 2010

@beruska2x že odkladní téma.. 😀 😀
a môžem sa k vám pridať? 😕

beruska2x
autor
26. srp 2010

jasan, holky jeste asi napul dovolenkujou, flakaj se nebo co 😉

monkula
26. srp 2010

@beruska2x no v každej téme je to cez leto biedne... 😝

saska.t
26. srp 2010

@beruska2x tak ja mam prvy pracovny den po dovolenke za sebou a napodiv celkom dobre, leje tu uz 3 dni takze s malou docela nuda ale zalubila sa do lolka a bolka tak aspon chvilu dokaze pozerat rozpravky 😀
dnes sme boli nakupovat a som zasa o 100 lahsia ale je pravda ze som kupila prasok a vanish na flaky tak som spokojna a mozem zasa odusu prat a susit pradlo
mala robi kazde rano cirkus ze nechce by t v skolke a potom zasa cirkus ze nechce ist domov, no clovek si nevyberie 😅
aha, tak to sem zasa adminky strcili nevhodne komentare no parada, aspon sa pobavime...

saska.t
26. srp 2010

@monkula kludne sa pridaj 😀

beruska2x
autor
26. srp 2010

@saska.t ahojky.. no to mas taky radosti vid.. ja uz nevim co se Simou, musi mit absolutne vsechno co ostatni deti na pisku - od jidla, piti, hracek, cepice.. a s kazdym se rve.. ☹
asi zacne dostavat na prdel.. klidne se otoci a dela ze me neslysi 🙄

pancake
26. srp 2010

@beruska2x vsimla si si ze uz mi ukazuj ked napises pred moj nick @? doteraz to nebolo ked si bola z ciech. az dnes. tak jupiiii. aspon budem vediet ze ma spominas. 😉
prepac ze som cez obed nemala cas. ale nestihala som. robila som tie pecenove halusky a veru su akesi tvrde. nevies preco??? ☹ ale robila som ich prvy krat. 😎

no malinka kope, samko poslucha podla toho co mu poviem: napriklad:::: ked si umyjes zuby pojdeme na hojdacky a na piesok. tak vtedy je ako vojak. ale inak .... 😠 chodi spavat o 21.00......atd... robi si co chce.

dnes mal meniny, tak dostal od nas iba take malinke auticko a myslim ze ho mal v ruke iba raz ked sme mu ho dali.
on a hracky nejdu do kopy. ale on a kuchynske naradie zato ano. 😝 😝

saska ani som nevedela ze ti dovolenka skoncila. sa mi zda ze akosi rychlo.

zajtra je u nas dubnicky jarmok a folklorny festival tak dufam ze nebude prsat. 😔 😔

no to je asi tak vsetko.

a este: hladali sme dom co by sme kupili a pred par dnami sme sa rozhodli ze budeme stavat. tak teraz citam vsetky netove stranky o stavbach a mam kopec casopisov, tak akosi mi nezostava cas na konika. ale za to na modrej streche som varena pecena. 😔 😔

tak ak boh da, tak by sme do roka chceli stavat. ak kupime pekny pozemok.

tot vsjo. zatial ahojte. 😵 😵

pancake
26. srp 2010

ahoj monkula. tak ta tu vitam. ty mas chiarku a jarka ,ze??? si ta pamatam este daaaavno daaaavno ked som sem prispievala pod inym nickom 😀 😀 😀 😀

monkula
26. srp 2010

@pancake hej, mám... a ja si ťa pamätám pod iným nickom? 😕 😕

saska.t
26. srp 2010

@pancake mala som skoro 3 tyz.dovolenku ale utieklo to naozaj rychlo 😠
boze ako rychlo to fici, a mala ta uz kope v brusku, neuveritelne, niekedy si hovorim zeby som tiez este jedno zniesla 😅

@beruska2x jaj pockaj ked pojde do skolky vsetko sa ukludni a aj sa vybujaci 😀

beruska2x
autor
27. srp 2010

u nas odvcera prsi 🙄

sasi a co to Chorvatsko, to jste byli?

jinak holky jste me zklamaly, kiss a saska.. cekam cekam na foto deticek a nic... koukejte z dovci neco hodit at mam poneti jak jsou uz velci...

zuzi to te obdivuju, ja na staveni nemam nervy a R uz vubec ne, do toho bych nesla, jen kdyz vidim to papirovani pred tak mi je zle.. pak neco udelaji spatne a dohaduj se s nima.. kamoska stavej, uz maji skoro hotovo ale tech nervu!! a uz ted vedi ze neco je udelany spatne...

R by ty stavare aso brzo postrilel 😖

jdu balit, pojedeme na vikend tak se mejte zatim fajn 😉 pa

beruska2x
autor
27. srp 2010

jo chtela jsem se zeptat, jak to budete delat s "premistovanim" deti v zime? gofky se u nas ve snehu nechytam, tak nevim jestli to prezijeme jen se sandama a chuzi . jenze Sima je dost individualista.. jde jinam nez potrebuju, navic jeho, sanky + nakup 😅
a vsude s nima taky nemuzu.. nebo jestli zas privizt kocar od nasich.. a na delsi cesty ho to frknout.. 😕

jako tahat jeho asi 14 kg co ma, taky neni na dlouhy trasy ☹ zas takovej Rambo nejsem.. vubec si to nedokazu predstavit... jak to mate vymysleny???????

pancake
27. srp 2010

beru schovaj kocar a teraz kym je pekne, uc ho chodit na peso. moj neprejde ani 20 metrov. tak nikam dalej ani nechodime. po mesiaci sme vytiahli kocik a je uplne stastny ze v nom sedi. lenze ma smolu v zime tam uz bude sediet niekto iny 😀 😀 bude musiet pekne cupitat vedla mna ci sa mu to paci alebo nie. ale ja mam na skok potraviny takze mi to je vcelku jedno. skor sa bojim ze ja mam male kolieska na kociku a do snehu sa mi s nim asi nebude dat. v Uk zima ani sneh nebol tak si to neviem predstavit. asi nebudeme chodit von. 😀 😀

monkula asi si ma nebudes pamatat. napisem ti do ip.

u nas je celkom fain, mame jarmok v meste tak sme to uz obehali, mame nakupene pernikove srdiecka pre vsetkych. sice drahe ako slak... 😠 😠 a cely vikend festival. dak dufam ze nebude vela prsat aby sme si aj my nieco uzili.
zatial ahojte.

😵

beruska2x
autor
27. srp 2010

@pancake zuzi to on nema problem chodit, chodime hodne na prochajdy, na houby, vydrzi vsechno akorat nechce chodit za ruku a tahnout jeho, nakup po meste je proste nad sily smrtelnika...
on vydrzi litat cely dopo ale takovy ten presun treba na autobus, na urad, to je maso - zajima ho kazdej kaminek, listek trva nam to 😅
spis mam problem ho dostat a udrzet v kocare kdyz potebuju neco obehnout.. a v zime se ale bude chodit v ty cvachte jeste hur, tak nevim.. ale in uz loni lital ve snehu, ale na pochuzky, nakup jsme mela kocar...

ja ma dobry s nafukovacimi koly, u nas pri 2 metrech snehu se jnak nechytas... 😉

to je teda Samko pekny lenoch 😀 abys pak nemela posazena na kocare oba 😉

monkula
27. srp 2010

@beruska2x snáĎ Ťa poteší aj zopár dovolenkových fotiek odo mňa....

palcullienka
27. srp 2010

ahojte,rada by som sa pridala,smiem ? 😲

beruska2x
autor
27. srp 2010

@monkula no pekne moc, uz se tesim az si Sima vydrzi aspon chvili takhle pekne hrat v klidu na pisku 😀

@palcullienka ahoj..

monkula
27. srp 2010

@beruska2x ďakujem...
A nevydrží Ti? Minulý rok to s Chiarou bolo na dovolenke horšie, bála sa vĺn, tak s celý čs hrala v piesku, zbierala a umývala mušle.... tento rok sa vĺn nebála, ľahla si na koleso a nechala sa hojdať... a že to boli veľké vlny... 😲

monkula
27. srp 2010

A tá fotka so slnečníkmi, to bolo fotené okolo šiestej ráno, a tak isto aj ten východ slnka, slnko vychádzalo 5.45... 😀 😀
So sestrou sme si privstali a fotili a fotili, keďže záapd slnka tu nie je vidno, fotili sme aspoň východ...

pancake
27. srp 2010

@beruska2x to mas pravdu ze samko je lenivec. on neprejde ani 50metrov.
50metrov mame postu od nasho domu a pride na postu a naspat uz na rukach. ale pripisujem to tomu ze uz sa vie bicyklovat plynulo bez prestavky a ma elektricke auto na baterky.takze dupne na plyn a ide. takze sme mu to asi pokazili my. ☹ ☹

monkula
27. srp 2010

@pancake nejako mi tá IP nechodí 😀 😀 😀
Aj Chiara bola hnilda hnilá... teraz už je to dobré...

pancake
27. srp 2010

zabudla som na teba ako na smrt. 😀 😀
kedysi som pisala a potom uz iba citala temu slovenky zijuce v uk. alebo tak nejak. potom som uz prestala. tak odtial

monkula
27. srp 2010

@pancake no to si my fakt palacinka pomohla. napíš nick... ja si ťa určite budem pamätať...

beruska2x
autor
28. srp 2010

@monkula nevydrzi, on je priserne akcni, nevydrzi 20 vterin snad na jednom miste, to uz ho musi neco hooodne zaujmout - kdyz ma neco noveho a tak jinak ani nahodou ale i tak to bylo super a pojedeme zas 😉

@pancake 😀 😒 no to je pekne zlenivelej, co bude delat ve skolce?? trosku ho rozpohybuj 😉 ja mam spis problem ze se v pohybu az moc - jen se tezko usmernuje kam a tak...

pancake
28. srp 2010

beru asi som sa zle vyjadrila. on je lenivy ked mame niekam ist. vzdy ide do protismeru alebo place ze chce ist na ruky. ale ked sme pred panelakom, alebo na ihrisku tak neposedi sekundu. a samozrejme uteka tam kam nema a je to nebezpecne. 😠

beruska2x
autor
29. srp 2010

@pancake takze vsude stejne 😀

u nas leje al ej uz me to pekne sere to pocasi 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 jdu koukat na Tv, uz mam uvareno, dite spi, tak 😝 vooolno zitra pisnu pa...

saska.t
30. srp 2010

Ahoj kocky

tak u nas opät leje ako hovado a zacinam byt znechuta, ale vidim ze ani na SK a CR to nie je ine 😝 Akosi sa nudim som sama doma a vobec neviem co mam robit ale zaprisahala som sa ze ani varit ani upratovat nebudem ved som bola cely vikend v praci 😅
Tu normalne bolo rano 8 st. a teraz je 10, normalne som si doma zakurila nech neumrznem to je krasne leto....

beruska2x
autor
30. srp 2010

@saska.t mame to jak podle kopiaku, tady je taky 9 stupnu, zima jak v morne ale nam jeste netopi 😝 pradlo susim uz 3 dny. ptz jsem byla lina zapnout susicku 😅 noco..

dopo prselo jak blazen a ted to vypada lip, tak odpo vyrazime ven ale koukam na netu na zateplene veci Simovi uz.. kalhoty hlavne.. jeste ze je konec prazdnin, stejne se doma musej nudit v tomhle pocasi...

beruska2x
autor
30. srp 2010

leje jak z konve, me uz picne 😠

pancake
30. srp 2010

ttu neprsi ale ze zajtra ma liat cely den. ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru