Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
22. únor 2009

aj moj maly spinka uz od pol siedmej tak vegetkujem...a cakam tu na vas a vas nikde :( ...

beruska2x
autor
22. únor 2009

ja nevedela, holky chodi pozdeji 😉 Sima spi uz od pul 6 byl grogy pres den skoro nespal...

vubec nevim co mu uvarit...

erika107
22. únor 2009

no tak tento problem mame poslednu dobu aj my maly mi vobec nechce cez den spavat a vcera mi zaspal o piatej a jedol az o polnoci som sa normalne zlakla a stale som ho kontrolovala ci zije 🙂 ixixixi....

no dnes som malemu nedavala ziaden prikrm lebo dnes sa mi nevedel vobec vykakat az potom ked som snim cvicila tak sa mu ulavilo v brusku asi ho mrkvicka zapiekla.... Chcela by som sa ta spytat nedavas tie malinovecky od Hipp malemu? lebo prcko mi nechce pit cajik tak to chcem skusit

ja to mam lahke s varenim xixix moj zje len a len kupovane

beruska2x
autor
22. únor 2009

myslis stavicky??

erika107
22. únor 2009

jj tie stavicky http://www.hipp.cz/produkty/caje-a-stavy/stavy/... tuto som malemu dnes kupila zajtra to chcem vyskusat

beruska2x
autor
22. únor 2009

ja je koupila taky, svestku jablko a jeste nejakou a malej to vubec nechtel, ani holy ani redeny, on pije jen obycejnou vodu nebo obcas sackovy caj od Lerosu od 4m... nic mi jinak nechce a od Hipp ty sladke granulovane jsem nezkousela, ty mu zase nechci dat ja 😀

erika107
22. únor 2009

no tak moj maly mi cistu vodu nevypije a zase chce len feniklovy od hipp ale to fakt ze musi byt smadny 😒 ...

beruska2x
autor
22. únor 2009

nome se ted docela rozpil, sam i se natahu pro flasku, chce napit, po spani a po jidle mu davam automaticky... ale taky to trvalo...

erika107
22. únor 2009

no tak neviem co na toho mojho zabca este vymyslim xixixi uz mu robim aj lietadielka s flaskou a on sa mi nato iba rehni xiixix bohvie co si moze mysliet xixiix 🙂

venora
22. únor 2009

Eri, mne Berus poradila svesticky a uz som pisala v prikrmoch ako zabrali 😀 😀 😀 - tie slivkove stavy od Hipp

erika107
22. únor 2009

a mala ti to chcela pit?

beruska2x
autor
22. únor 2009

taky nemam zadnou autoritu, tlemi se mi do obliceje 😝

jak zjistil ze muze sedet, tak chce porad a beda kdyz ho polozim.. to je hukot 😅

venora
22. únor 2009

Ano, velmi jej to chuti - ale dost naridene prevarenou vodou. Inac mi nechce pit skori nic. Asi tym ze jej nedavam sladke a ta stavicka trosku sladka je.

venora
22. únor 2009

naridene - nariedene

beruska2x
autor
22. únor 2009

a hoj veru, tak hlavne ze pomohlo to jsem rada 😀 ale me to treba malej nechtel ale presnidavku sni jak malinu 😉

erika107
22. únor 2009

berus: ty mas asi takeho isteho zbojnika 🙂 xixixi to iste robi Matinko 🙂

venora: tak zajtra to vyskusam ci to bude tomu krpcekovi mojmu chutit lebo mam obavu ze cez leto mi nebude chcet pit

beruska2x
autor
22. únor 2009

to se neboj, jak zacne teplo tak pak pocit zizne je silnejsi, zatim pije i dost mlika, ale jak bude mit vic a vic tuhe stravy tak bude mit vetsi potrebu pit...

erika107
22. únor 2009

zase u nas snezi ma porazi rano mozem odhadzovat sneh 😠 😠 😠

beruska2x
autor
22. únor 2009

ja uz nevidela slunce ani nepamatuju ani oblohu ne, porad jen snih a bilo uz mam docela depky..

venora
22. únor 2009

Berus, aj tu presnidavku som jej dala vcera, ale zmiesanu s jablkovou. No a to kakanie pokracovalo do vecera. Zajtra dame asi ryzovu kasu 😀 .
Ozaj baby kedy zvyknete davat kase, na desiatu olovrant alebo vecer?
My papame este len asi tri tyzdne a zatial len obed zelenina+masko alebo pohanka- Berus 😀 a doobeda ovocne pyre. Tak neviem kedy zacat a ako s kasickami.

erika107
22. únor 2009

no tak to dufam 🙂 ... dnes sme sa nasmiali maly lezal v postielke a z jedneho konca na druhy ako lezal na chrbatiku sa odrazal nozickami ... musim to natocit a hodit na net aby ste videli to nase trdielko co robi

venora
22. únor 2009

My sme mali dnes nadherny den, slniecko a ani nefukalo, tak sme sa pekne poprechadzali 🙂

beruska2x
autor
22. únor 2009

jeee nas lenoch neleze... sice se asi 10 vterin udrzel na kolenach a na rukach ale jinak nic...pretaci se a tak to jo...

to ryzovou nedavej, to se upravi veru 😉 jinak ja davam malemu kasi tak 2x tydne na svacinu odpoledne, pridam tam presnidavku a je to...

erika107
22. únor 2009

no ja zatial malemu davam len obedicky ale chcem zacat tento tyzden uz s desiatami aby si zvykal na tuhu stravu ... ja musim na prcka pomalunky lebo je predcasniacik

venora
22. únor 2009

Ved hej, nepojdeme z extremu do extremu 😖 ...ale nejaku zmiesanu s ovocim by som mohla nie?

venora
22. únor 2009

eri - no ale aky sikovny predcasniacik 😀 😀 😀

beruska2x
autor
22. únor 2009

my mame k snidani mliko, pak obed a svacinu bud kasi, presnidavku a vecer mliko.. v noci se budi 1x

beruska2x
autor
22. únor 2009

veru to asi jo... 😉 v pohode, dej ji tam ty merunky, ty fungujou taky 😀

erika107
22. únor 2009

venora: dakujeme za pochvalu

berus: tak to mas fajn ze sa ti budi len raz za noc mne dvakrat :( uz som z toho na prasky

beruska2x
autor
22. únor 2009

jojo malej Matianek je slunicko to je veeelkej fraja 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru