Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
24. bře 2009

no to taky jsem 😉 hned jsem koukala.. ja jsem delala vcera jeste kolaz...
manza ted krmi maleho nez pujde do prace tak mam klid 😀

koupila jsem dneska kedlubnu a cukety tak nevim co mu z toho na zitra vykouzlit..

jee holky ja neidila uz asi 4 roky a musim rict ze mi teda auto nechybi, pred tim jsme meli VW polo kombi ale nechal si ho ex 😝

daskak
24. bře 2009

nooo to ja by som aj jazdila... ale nemam vodicak 😝 😝 😝 ... hambim sa ale nemam.... my mame Hunday Santa Fe...a akosi sa mi viac paci ked som len spolujazdec...

saska.t
24. bře 2009

beru ja by som asi bez auta nevydrzala som na nom zavisla 😀 to by som stale len doma trcala .... 😅 si ho mala ex zobrat pakovi 😀 😀

patricia1971
24. bře 2009

sasi doletíš???je ti to lepšie letecky???? a na debila kašli, máš super manžela,tak si to váž 😵

ďakujem za lili 🙂

a jasné,že beruš musí byť na m)a pyšná,veď ma celý čas včera navigovala 😵

ahoj daska 🙂

berus a čo si to kúpila???to je čo??? 😲

patricia1971
24. bře 2009

berus idem rýchlo kuk tvoje 🙂

daskak
24. bře 2009

pati: fotecky mate naozaj krasne 😉 😉
berus: no ozaj co si to kupila??
sasi: aj moja polovicka trpi touto zavislostou 😉 😉 😉

saska.t
24. bře 2009

pati - kedlubna je kalerab 😉 ano asi doletim je to 1000 km a za 2,5 hod. som v BA autom je to min. 8 hod. a sama z malou to by sme tam boli tak za 3 dni keby nechcela v autosedacke sediet 😀

dasi - ahooooj aj mne stale blbne net uz mam z toho nervy, vcera som ho z okna chcela vyhodit ale manzel ma zastavil 😀

patricia1971
24. bře 2009

dasi ďakujem 🙂
sasi tak to ma ani nenapadlo.že kaleráb 😵 ale už budem vedieť 😵 ...a moja mi vôbec nechce byť v autosedačke,to len piští,aj teraz ju tam šupnem a ešte jej šupnem flašu s čajom,kým prídem do Avionu,to je asi 7 min.,tak vylogá flašu,ale bude ticho...ale vo vajíčku ešte ako tak vydrží,ale je mi už do neho dosť veľká,ale zmestí sa 😵

berus a to sú nádherné foto!!!!mám čo dobiehať 😀 fakt sú krásne!!!!!!!!si šikulka 😵

daskak
24. bře 2009

sasi: 😀 😀 😀 .... presne ta chapem... to co tentomoj cvok dokazuje /myslimPC 😝 / v poslednej dobe je hruuuuuuza..... vies ako mu tu nadavam...aj mna zbrzdil vcera manzel ze to preto sa mi kazi, lebo som na neho zla 😒 😒
berus: 😉 co keby som ti poslala moje fotecky, ta ich pekne poupravujes a aj my budeme mat konecne vytvoreny album 😀 😀 😀 😀 ..... su naozaj nadherneeeee... aja nemam trpezlivost a akosi ani cas na to urobit ich

daskak
24. bře 2009

ozaj baby a idete s detickami v lete na dovolenku???

patricia1971
24. bře 2009

daska David je kedy narodený???neviem,či som sa ťa to už pýtala ☹

my na dovolenku nejdeme,lebo chceme v auguste vyplatiť hypotéku za byt,chceme asi domček 😉
ale ideme v auguste do Tatier,manžel tam má celú rodinu, v Kežmarku,tak ideme tam na týždeň...tento rok nám more nehrozí ☹

3558
24. bře 2009

caute. tak ja som dnes varila malemu brokolicu s hraskom a nevajecne ryzove sliziky.
dufam ze mu to bude chutit.
dovolenka ani nam nehrozi, lebo v juli nastupujem do roboty. 😝

beruska2x
autor
24. bře 2009

jee more to bych jela hned ale zda se mi to letos na simu brzo, aby nedostal z toho tepla pujmy a teploty to se bojim, tak az pristi rok zase kvuli tomu exemu by mu to pomohlo....

takze letos jen chata u tchana a u nasich 😕

dasi klidne posli email jsem tu psala vcera, poslu ti hotove fotky, manza je vecer v praci tak cas mam 😀

tak kdo mi da typ na to jidlo??

daskak
24. bře 2009

pati : nepytala 😉 5.6. a Lilly?
my asi sklbime dovolenku s letnou hokejovou pripravou Patka 😉 ..
zuzi a aku mas pracu?

beruska2x
autor
24. bře 2009

zuzi co to je?? 😕 😕 😕 😕

daskak
24. bře 2009

berus: nemas dnes ordinaciu??? 😉 😉 😉 ... alebo ti ich fakt poslem?? 😉 😉

beruska2x
autor
24. bře 2009

to zvladnu u ni.. neboj klidne posli

holky jake kupujete testoviny? nejakou konkretni znacku? ty kvalitni se mi prece nerozvari tak nevim co mu mam ted dat 😅

daskak
24. bře 2009

no ja mam prave kupene ze bezvajecne Emka... to som kupila na skusku, ale malemu moc nejdu.. 😝

beruska2x
autor
24. bře 2009

prave ty kvalitni italske se nerozvari tak co jineho?? ja tam mam tak na 1 dvoudenni porci a pak nevim 😅

saska.t
24. bře 2009

No ja som chcela hrozne k moru ale je fakt ze mala bude mat len rok tak pockame na dalsi rok urcite pojdeme 😉 Takze v lete pojdeme na tyz.k nasim do BA presunieme sa k svokrovcom do Brna na tyzden a je po dovolenke ale aspon si oddychnem trosku od malej babky a dedkovia sa budu venovat. Na dalsi rok mame uz lyzovacku a v lete Rodos naplanovany, uz sme tam boli a odvtedy, sa tam chcem vratit tak snad to vyjde 😉

3558
24. bře 2009

nastupujem po materskej do roboty v juli. ja mam matersku iba rok ☹ ☹ ☹ ☹

berus uz som ti to niekde v prikrmoch pisala. vyzeraju ako cinske slize.take biele su. a to preto,lebo su ryzove. neobsahuju ani vajicka a kupila som ich na slovensku v bio obchode. po uvareni su ako obycajne slize. pomixovala som ich s brokolicou a maly bude papat ked sa zobudi. 😵 😵

beruska2x
autor
24. bře 2009

aha.. ty ja davam manzelovi, to by me nenapadlo dat to malymu, to na to musim kouknout tady maji ty cinske a na tom slození asi neprectu 😀 musim kouknout do zdrave vyzivy...

sasi to budeme mit stejnou dovolenou, taky takhle dopadneme a pristi rok se chystame k mori, zatim teda nevime kam ale mam sestrenku na Malorce tak mozna tam by jsme se radi podivali at se s ni muzu videt.. je to tam krasny..

saska.t
24. bře 2009

jj berus len chodte na Malorcu bola som tam 2x a strasne rada na to spominam urcite sa ti tam bude pacit 😀

patricia1971
24. bře 2009

daska:lili je 6.6., to sú po sebe 🙂

berus: brat má priateľku číňanku, ona je tlmočníčka,tak preložíme 😀 ja som mala nejaké cessy a dobre sa rozvarili 😵

sasi: kuk som foto...Ella je krásna a fotky tiež....to máme zábavku,že????

zuzi:ako sa držíš???neodpadávaš od hladu???? ☹ a čo budeš robiť a kde???

saska.t
24. bře 2009

pati - no teraz budeme len pri robeni fotiek sedkat ako sisiny 😀 ale ked nam to robi taku radost 😀 a dakujeme za pochvalu 😉 vy ste tiez krasny 😵
mala prave odpadla tak snad budem mat aspon 1,5 hod. volno a potom zasa len pistanie, boze nech uz su tie zubky vsetky vonku inak ma slak trafi a D mi oznamil ze dnes ide zasa hrat futbal tak som mu hned vynadala a aspon ma vycitky svedomia ze nas tu zasa necha same, takze vecer som tu ako na koni tak ma nenechajte v stichu 😅

3558
24. bře 2009

mne maly bombarduje vsetky dvd-cka, a aj prehravac, no nudi sa 😠 😠 😠

pata neodpadavam.prave som si dorobila kuracie prsko na vode s brokolicou. tak za dvadsat minut idem na to. 😀 😀 ja pracujem pre tesco, v sklade v kancelarii. nudna praca, ale nic nerobim, len sedim a davam ulohy pracovnikom. 😀 😀 😀

patricia1971
24. bře 2009

sasi to modré hipp mliečko nemali....mali len nejaké ružové,to nie je dobré???

zuzi už zajtra bude dobre,uvidíš 🙂 ...ja už to teraz ani necítim...ja som si robila mäsko na troške olivového oleja 😀 a dobrú chuť 🙂

saska.t
24. bře 2009

zuzi - ja mam tiez len rok materskaku ale ja budem musiet ostat doma az do 3 rokov nemam malu kam inam dat, budem musiet poziadat o prdlzenie tak snad mi to daju 😉

patricia1971
24. bře 2009

sasi to nás zas je to plný byt od 15 hod.,mne normálne zas tento klud len s Lili vyhovuje 😵 ..to prídu tie dve deti zo školy a to len jesť a rozprávať sa, naháňať ich za úlohy....a potom príde muž a to sa tiež len chce rozprávať,teraz len o kolesách,že je to tu národný šport v okolí,že sa tu kradnú o dušu 😠 ....ale večer snáď prídem,len to muž stále pozerá,že čo toľko píšem 🙂 ....pozerám aj slovenksú ordináciu večer...ja sa chystám do roboty až o rok,keď bude mať Lili 2 roky,možno trošku neskôr,no uvidím 😵

daskak
24. bře 2009

pati: presne tak... ten relativny klud do 15,00 a potom.... ulohy, chaos, my este treningy....
sasi: no urobil Elke surodenca 😉 😉 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru