Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
26. bře 2009

😕 😕 jsem tu jedina neblondyna jo???

saska.t
26. bře 2009

hej cmugam od vianoc zasa kedze uz nekojim ale aj mne to chuti bohuzial ... ☹

patricia1971
26. bře 2009

berus,zuzi ale vám pasujú také tmavé...tamvé vlasy sú pekné 🙂 ...blond síce tiež,ale to ničí vlasy ako sviňa ☹

patricia1971
26. bře 2009

ja už nekojím 2 dni,malá nechce ☹ ale čo už,vydržala dlho 🙂 ....a si dám aspoň vínečko u svokra,ke´d tam pôjdeme 🙂

beruska2x
autor
26. bře 2009

pati pro me jsi hrdinka, my jsme to vydrzeli 6 tydnu 😔

saska.t
26. bře 2009

juj bodaj by som vydrzala aspon do 9 mes. bud rada pati 😉 uz ma proste dost sama si to urcila 😀
no ja radsej D nedavam citat konika 😀 istota je istota 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

sasi presne tak, oni mam z hospodskych hovoru taky zapisky nedelaji 😉 no kdo by to taky cetl.. blaboly

saska.t
26. bře 2009

jj ty mas vzdy trefne poznamky 😀 berus 😀

patricia1971
26. bře 2009

som hrdinka,ale je sranda,že všetky 3 deti sa mi presne v úplne rovnakom čase odstavili,ale úplne,aj presne v 9,5 mes....ale to je ok,tiež si myslím že to bolo dosť...berus a ten tvoj hladoš,snáď sisi nemyslela,že bude mať len MM 😀 😀 😀ti niekedy závidím ako super papá

sasi a malá dobre papá???alebo tak všelijako ako Lili????? 😒

beruska2x
autor
26. bře 2009

hele manza je unaveny z prace, tak jsem se vcera ptala jestli bude nejaka "romantika" a on pry - jestli me nenastves 😝 😝 😝

patricia1971
26. bře 2009

no nevýhoda koníka je to,že to môžu čítať ty manželia hoci kedy 😀 😀 😀 majú to tu všetko ako na podnose 😀 😀 😀

saska.t
26. bře 2009

mala je super papkac akurat teraz ako zubky idu su obedy horsie chuti jej ale nezje tolko ako predtym 😉 ale ostatne uplne super papa 🙂

patricia1971
26. bře 2009

berus chceš romantiku??? 🙂

saska.t
26. bře 2009

berus 😀 tak mne sa poslednu dobu moc nechce neviem preco ... ale ked sa uz k tomu dostaneme je to super 😀 aspon sa D na mna tesi a da si zalezat 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

no sex vis 😉

nas malej sni i me, uz jsem rikala ze budu muset pro ty dva koupit vetsi hrnce, nedej boze abysme meli dalsiho kluka, to budu mit retez jen do kuchyne a na WC...

ale jinak jsem samo rada ze pekne papa, dneska nechcetel v sedatku jist a pak mi docvaklo proc - byl zady k TV!!!! tak jsem ho otocila a slupnul misku 😝

saska.t
26. bře 2009

beru - no to poznam bez TV ani rana do pusy 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

on jo ale nesmi byt zapnuta ale jak bezi tak je jak magnet 😝

saska.t
26. bře 2009

nic si z toho nerob tomu sa aj tak nevyhnes 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

ja vim, jemn me desi jak uz dava najevo co jo a co ne, peknej vzteklik je to 😒

patricia1971
26. bře 2009

to papáte pri TV...no zajtra budeme aj my....tak to ja spievam,robím somariny,aby jedla 😀

berus ja viem čo je romantika,už mi o saska vysvetlila 😀 😀

ani mne sa moc nechce,ale niekedy o na mna príde...ale pred pôrodom to bolo častejšie ☹

3558
26. bře 2009

no ani moj nechce sediet v stolicke. reve reve, 😝 😝

aj ja som vydrzala kojit AZ dva mesiace. 😝 😝 😝 a aj to s placom kazde dve hodiny. maly mal silny reflux a co spapal hned vygrckal a zase bol hladny, ale uz nevladal tahat, tak plakal a plakal, a ja s nim. ☹ ☹ ☹

patricia1971
26. bře 2009

Lili pozná všetky reklamy,to aj počúva,aj pozerá...a tv je hit,čo už 🙂

beruska2x
autor
26. bře 2009

prave ze nepapame, jen kdyz je manza doma a nerada to vidim.. 😖

saska.t
26. bře 2009

u nas to je tiez tak by si videla aka je vztekla ked sa jej nieco nepaci este aj mieri na mna nozkami a chce ma kopnut a bohovsky sa na tom bavi, ale uz sme zacala zavadzat slovicko nonono a hrozit prstom aby sme zacali rozoznavat co sa moze a co nie 🙂

beruska2x
autor
26. bře 2009

ja jsem divna ja vim, me se chce furt 😀

patricia1971
26. bře 2009

no u nás stolička fičí, v nej je rada,ale iba chvíľu,ke´d papá 😒

beruska2x
autor
26. bře 2009

jo sasi to delam taky, a dostane z toho zachvat smichu, tak musim jit na par vterin pryc nebo bych ho rozthla jak hada... to ma vsechno po tatinkovi!!!!!!!!!!!!

beruska2x
autor
26. bře 2009

Sima teda ji ve stolicce pekne ale nesmi u toho nikdo byt, to dela blbiny..

patricia1971
26. bře 2009

u nás nonono nefunguje,sa mi smeje 😀 😀 😀ale tá opica vie,keď robí zle...hlavne keď mi presádza kvety,alebo je v šuflíku,alebo v izbičke rozoberá pc..to pozerá na mňa,ako reagujem 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

oni mrsky dobre vedi, zkusit to musej no...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru