Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
27. črc 2009

no ved prave aj my kupujeme co je potrebne vtedy ked to prave potrebuje ale tak som mu kupila neake tricka s dlhym rukavom a mikcu na jesen tak to teraz este nemoze nosit a to odrazadlo sme mu kupili a kopec veci behom tohoto mesiaca tak ja mu potom ked bude mat 18 poviem co vsetko dostal .o))

beruska2x
autor
27. črc 2009

taky to tak neresim, veci na podzim a zimu mu pak objednam najednou zase a je to... je mu to stejne sumak a nej darek je vzdycky nakonec nejak blbina 😝 😀

beruska2x
autor
27. črc 2009

uvazovala jsem o tom odrazedle ale on jezdi jen dozadu a navic nevim jak bych ted s nim na tom nekam vyrazila ven .. 😅 takze ta trojkolka je pro nas lepsi, pak uvidime, na zimu to nema cenu a na jare... to je dlouha doba... 😉

erika107
27. črc 2009

no ved prave kamoska mi radila ze 3kolka je onicom ze deti tam nevedia dobre dociahnut a nevedia natom jazdit dobre :o( tak asi mu to nebudem ani kupovat a rovno mu na jar ak bude vediet chodit kupime bicykel ...

berus idem ja do hajan nech sa aspon poslednu noc vyspim lebo teraz ma budu cakat 4 dni teroru :o( stale ho mat na rukach a neakym sposobom ho zabavat to bude desne :o((

tak vam prajem vsetkym pekny tyzden a potom mi napiste do IP adresy kam vam mam poslat tie tricenka :o))

bru nocku

beruska2x
autor
27. črc 2009

eri dobrou papa a drz se at to zvladnete 😉

patricia1971
28. črc 2009

ahojte,včera som vás nestihla,bola som celé poobedie u kamošky,má mesačné bábo,prišla som až večer a ešte prišiel ajj svokor,mal tu nejakú robotu v BA

baby,tak Lili sa tlačí predsa stolička,ľavá horná,už má kúsok aj vonku,normálne nechápem,hlavneže ešte nemá ani tie predné všetky vonku

eri ja si pre tričko prídem....ináč držte sa v nemocke,veď si napíšeme sms 😵Mathy to zvládne a hlavne nech to už máte za sebou 😵

berus gratulujem k predaju a R nech nejde na žiadny bicykel,aby zas nedopadol ako minule 😵

sasi no uži si to u svokrovcov 😵

dasi aj j idem robiť tak tú cuketu teraz,mám ich v chladničke dosť,ešte aj patizony 😵

ináč babulky,odkedy sa môže dávať dieťaťu tavený syr?????

saska.t
28. črc 2009

Ahojky holky zdravim z brna,

beru super ze ste predali aspon uz budete mat pokoj sima je krasny na foteckach, cocku pripravis tak ako privarok pre dospelych trva to kratko nemusis namacat ani mixnut je hned makka a fakt dobra, zahusti solamylom som sa dozvedela ze pre deti je to naj varianta zahustovania a dorob brambory a zltko malej to fakt slapalo 😉

pati- s tavenym syrom az od 1,5 roka

eri drzim palce nech vam to vsetko dobre dopadne a okrem tesca tu sosovicu dostanes aj v DM-ke, ked budes na prijme napis poslem ti adresu nasich a potom ti doplatim to postovne na to som naposledy nemyslela, prepac

dasi, kiss ahojte

beruska2x
autor
28. črc 2009

ahooooooooj sasi 😉

no vyndala jsem masicko tak to uvarim s nim tu cocku.. a prihodim bramboru, no to jsem zvedava jak to posmakuje, dekuji 😉

no Simovi rostou najednou obe jednicky nahore tak si uzivam nervozy 😝 nastesti od patku ma R 14 dni dovolenou tak si broucinecka uzije taky 😝 😀

hlavne ze jsi dobre dojela a uzij si CR 😉

saska.t
28. črc 2009

beru - jj teraz si to uzijem na SK som si len lietala po uradoch a znamych takze oddych ziadny 😝 tak snad tu to pojde..
mala mi odpadla o 7 tak som zvedava kedy bude buntosit rano ma toho chudinka dost same nove tvare, docela tazko to nesie, uz sa aj tesim domov, D konecne celkom dobre cupita tak sa to uz da zvladnut 😉

beruska2x
autor
28. črc 2009

tak hlavne ze mu je lip, to je fajn... hlavne ho pozdravuj 😉

no me ted Sima tropi veci - v noci k nemu furt chodim se otoci na bricho nebo napric pres postylku a knoura a musim ho jit rovnat.. 😅 a jen si lehnu tak zase... ☹

saska.t
28. črc 2009

tak to poznam 😀 mala to tiez robila ale nie dlho ...
teraz je take zlobidlo ked sa jej nieco nepaci hodi sa o zem a robi cirkus, no idem sa z nej posrat niekedy, zacina sa pomaly pustat nabytku tak som zvedava kedy zacne chodit a zacala sa hambit-stydet no vtedy je fakt rozkosna..
aj D ta pozdravuje 😀

beruska2x
autor
28. črc 2009

jee to jsem rada.. asi je to i tema zubama... 😔 no nekdy je odpor ale co 😅 ..

hele Sima ale zlobi jen doma, jak nekam prijdem tak je andilecek, rozdava usmevy, kazdej je z nej hotovej... dneska mi slezl z nocniku a vylil ho, pak blbe spadnul a rev, pokadil se ( ma trosku prujem) tak jsem ho dala do sprchy a rev...

ale jak jdeme do mesta tak je v poho 😠 😀 asi bude peknej zmetourek , uz i babi rikala ze je gauner a to je co rict 😉

saska.t
28. črc 2009

😀 no tak nase obe babi stale tvrdia ze je hodna a ani netusim ake mam dobre dieta tak sa uz ani nehadam ze je to mrska 😀
nocnik sme teraz dost flakali a umyvanie zubov tiez kedze mala odpadne skor ako ich stihneme umyt tak snad sa to doma popravi a budeme zas edodrziavat rezim...

nevies ako dopadli eri s mathym

beruska2x
autor
28. črc 2009

nevim, dneska tam sli, snad prijde pati a rekne, jinak nocni zvlada dobre, jen nekdy utece no 😅 ale zuby to je des, nechce kartacek do pusy ale vse ostatni tam strka 😖 a kdyz uz tak si tam pichne druhou stranu nez jsou stetinky 😲 hygienik 😝 😀

saska.t
28. črc 2009

oki beru som rada ze sme si trosku pokecali uz to fakt potrebujem, idem sa venovat svokrovcom nech ma neohovaraju ze len pri PC sedim ale zajtra sa urco zastavim tak dufam ze sa zjavis a ostatne tiez
pekny vecer pa 😀

beruska2x
autor
28. črc 2009

no jo ale vase babi vas vidi malo, ta my kdyz jsme tam skoro kazdy vikend tak to uz i babi vide realneji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jsem taky rada, uz aby bylo vse v normalu a pokecame poradne 😉 tak uzij´vej "volna" papa 🙂

daskak
28. črc 2009

ahojte holciny 😉 😉
vobec sa cez den nestiham zastavit.. ☹ ☹ ☹ uz aby bolo po prazdninach.. 😝 😝 😝 ...
uz padam vecer na drzku 😝 😝 😝 ...
a Vy sa mi ako mate??
inak dnes som robila tu cuketku...pre maleho som ju urobla ako mi poradila saska 😀 /mnam mnam/ a pre nas som ju vyprazila v bylinkovo cesnakovom cestickuabola supeer

idem vas docitat a pokukkat fotecky 😉

daskak
28. črc 2009

berus: jaaj maly je rozkosny v tej vani 😉

beruska2x
autor
28. črc 2009

dasi ahoooj 😉

ja dnes delala cuketove rizky.. jake je to testicko???

daskak
28. črc 2009

berus ahojki 😉
hladka muka, vajicko, mlieko a bylinky ake mate radi.. ja som dala bazalku a cesnak

beruska2x
autor
28. črc 2009

hm tak to zkusim to vypada dobre, ted mam na paskalu jeste knedliky s boruvkovou omajdou tak potom a musim udelat nejake maso aby mi R nezvlcil 😀 😀 😀 😀

dede nam donesl kralika tak asi toho..
ted varim tu cocku Simovi tak jsem zvedava... 😉

daskak
28. črc 2009

ja neviem preco, ale vzdy ked citam co si varila tak mam na to taaaku chut 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
28. črc 2009

to je dobre 😀 klidne zajdi... 😀

kdyz me se ted moc varit nechce kdyz je teplo ale je fakt ze tady dost prsi.. taky hodne grilujeme nebo tak, misto obeda o vikendu aby mama nemela s nama praci... koupili jsme jim i novy grili s udirnou 😉
a delala jsem nakladane hermeliny.. jen je podelne rozpulit , vlozim kolecko cibule a cele to nalozim do marinady od Avokada - Pikantni kureci 😉 😉 😉 😉 zabalit pak od alobalu... 😵

no super to bylo...

beruska2x
autor
28. črc 2009

dasi malej je pohodar na balkone v bazenku vid??? mame stejne balkony 😉

daskak
28. črc 2009

jaaaaaaaaj uz dost lebo mi tu tecu slinky ako psovi co aspom tyzden nejedol.. 😝 😝 😝 mnam mnam

ak stihas urob kuk hodila som nove foto 🙂

beruska2x
autor
28. črc 2009

uz jsem koukala... 😉 😉 😉 😉

no neboj furt neco zobu ale uz jsem si taky koupila japonsky caj na hubnuti a vim ze se potrhate smichy ale fakt mam pocit ze to funguje 😉 😝

daskak
28. črc 2009

no ja sa smiat nebudem aj ja nieco podobne pijem.. ni je to japonske ale vraj zmes byliniek z ciny a ja som s nim spokojna a dodava mi kopu energie.. kedze ja kavu nepijem

daskak
28. črc 2009

berus uz mi klipkaju oci.. tak sa idem rozlucit, ab som nezapala na klavesnici.. papa zajtra.. dobru noc 🙂 🙂

beruska2x
autor
28. črc 2009

ja jedno kafco denne, po obidku rano bych z nej asi vrhla 😅 dokonce mi R chce koupit presovac.. jen ty lidi na pripravu nemam 😉
tohle se jmenuje Hannaski a fakt na tom neco bude i R rikal.. navic to neni hnusny jako vetsina takovych "zazraku" 😅 a me caj neva, je to vetsina meho piti...

beruska2x
autor
28. črc 2009

o.k. ja pockam na R a taky pujdu tak papa a hezke sniky 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru