Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
24. bře 2009

zuzi - surova ryba 😀
pati - to bolo uz davno ked som bola palicka 😀
baby- neviem co malej zajtra uvarim ale mam hrasok tak nieco s nim 😀

saska.t
24. bře 2009

beru -ja som na specialitky a hlavne morske to je moje 😀

beruska2x
autor
24. bře 2009

Sima mel hrasek 2 dny a dneska prdel do vanicky az sli bubliny 😀 😀 😀 😀 jsem jen koukal co se dejo a on ani nemrkl 😉

saska.t
24. bře 2009

kocky- idem do hajan som ko ale zajtra sa piseme pa 😀 😀 😀

patricia1971
24. bře 2009

zuzi to si netrúfnem...ja keď som to išla robiť,tak som si ešte na google vyhladala recept,tam sú k tomu aj videá...ja som do vnútra nedala surovú rybu,dáva sa losos, ale surimi,trošku vajca ako preženica,paprika,to je zabalené v ryži a v takom obale že morské riasy....ale to som ešte k tomu musela kupovať celú výbavu na varenie,to ma vyšlo asi 12 EUR 😉 tiež by m to nikde nenapadlo,len švagriná to robí....ináč u mna to nikomu nechutí ☹ teda mojim deťom a mužovi ☹

beruska2x
autor
24. bře 2009

ja ma rada ryby moc ale potvory ne - chobotnice a tak a syrove taky ne 😝
ale jinak lososa, ted na vece jsem mela zraloka, platyze, tunaka i normal pstruha to jo to mam moc radaa panganise mnam 😉

a jsme zase u toho zradla 😀 😀 😀

beruska2x
autor
24. bře 2009

holky jdu si dat vanu a taky do hajan tak zitra papa 😉

patricia1971
24. bře 2009

berus dik za recepty,zajtra mám čo robiť,si ich vytlačím a bude piecť 🙂 🙂 🙂

tak dobrú nocku, idem aj ja do hajan...pa zajtra 😵

3558
25. bře 2009

tak to nechcem potom ten recept. ja surove masko nepapam 😔 😔 😔
inak som nas nasla az na druhej strane uplne dolu 😠
maly spi, ale uz bude vstavat, tak som dopisala ☹

saska.t
25. bře 2009

zuzi pata uz pisala ze tam dava lososa a nie sur. mäsko 😉

no halo kocky kde ste, vsetky tolko varite? 😀

3558
25. bře 2009

ja pisem iba ked maly spi. inak nemam sance. 🙄
dieta mi nedovoli. musim sa s nim hrat. niekedy ani na zachod nestiham, a ked obedujem, tak on musi z mojho taniera tiez. takze vzdy tam musim mat aj nieco zdrave. 😠

beruska2x
autor
25. bře 2009

caute hoky, my byli dopo s tatkou, ted venku a prijede nam babi s dedou se zasobama 😉 ale vecer pisnu...

zuzi susi se dela na 1000 zpusobu, muzes tam zabalit syrovou rybu ale taky jenom zeleninu a uz jsem videla i ovocne, fantazii a chuti se meze nekladou 😀 zkusim tu reportaz nekde najit...

tady je kooonecne slunicku, sice jeste studeny vetrik ale posun je 😀

patricia1971
25. bře 2009

ahojte baby,som tu len na skok, ja som celý den upratovala, potom som išla s Lilli k mame,nech si jej užije aj ona....teraz spí už na balkone, ale idem ešte niečo doma porobit

ja som to susi robile len raz, ale dnu som dala tie krabie tyčinky surimi, k tomu takú praženicu a papriku...ale je vela sposobov....ja som si to cez google našla,tam aj také klipy ako to robia

zuzu ako sa držíš????? ja som mala dnes o 0,5 kg viac a to dietujem,tak to nechapem....a to píšu,že to mám držař len 2 týždne a potom jest normálne....tak to by som mala zase všetko naspat...takže je blbosř,že nepriberieš,keď ja pokračujem a som pribrala 😠

no moj manžel má dnes meninky,je to taký blbý sviatok,ale večer sa mu budem venovat, tak asi dnes s vami nebudem ☹ ...chce romantiku, to mi akurat aj k...skončili,takze 😀

pa zatial

saska.t
25. bře 2009

pati - len sa venuj manzovi a myti budeme tisko zavidiet 😀
tu snezi jak hovado takze von nepojdeme a tiez som upratovala ale vecer sa stavim aj ked manza bol dnes na mna hrozne dobry neviem co vyviedol alebo co chce ani behat nejde ze sa nam bude venovat 😀

beruska2x
autor
25. bře 2009

sasi bodejt by sel behat kdyz snezi 😀 😀 😀 😀

saska.t
25. bře 2009

beru- tak to jemu nevadi 😀 ale asi mu je zima a kupil mi vestu 😀 tak budem aj ja dnes mila 😉

beruska2x
autor
25. bře 2009

no vidis... me manza vynadal, zapomela jsem mobil v kocare a byli tu nasi, koupala jsem Simu a ted koukam 11 neprijatych hovoru, to byl rachot 😕 😕 😕 😕

saska.t
25. bře 2009

juj no tomu verim tiez by som sa posrala od strachu co sa vam stalo, tytyty 😀 tiez to ale nemam rada ked mi D nedviha hned mam strach ze co sa stalo, uz som raz zazila take neprijemne prekvapko ☹

beruska2x
autor
25. bře 2009

ale ja vim, ale volal i my mame ta vyjevena.. co se deje, to se stane ne?? neslysela jsm to no.. no vylagos 😢 😝

beruska2x
autor
25. bře 2009

sasi prosim te k tem ovesnym vlockam - kdyz je nevaris to je zalejes vrouci vodou a nechas stat a prikryjes je nebo ne?

beruska2x
autor
25. bře 2009

holky kde jste dneska?

saska.t
25. bře 2009

beru - ona zalejem dost vela vriacej vody do misky a prikrijem tanierikom po 15 min. to mas dostatocne rozmocene ... 😀
kocky dnes tu budem asi az neskor stale nam blbne PC a manza ho musi deinstalovat a neviem kolko to bude trvat ☹ ale ja urcite pridem 😉

beruska2x
autor
25. bře 2009

a uz to nemixujes jo?? no to jsem na to zvedava 😀

saska.t
25. bře 2009

nie nemixujem je to uplne zbytocne ale hlavne to uz nie je take lepidlo a moc nam to chutna 😀
juj som smutna vecer sme dali Elli papat a ona z nicoho nic strasny plac a nedala sa mi utisit tak som ju dala D a nakoniec ju utisil a mala na nom zaspala ani nedojedla, vobec netusim co to bolo ☹

3558
25. bře 2009

kuk, ja len na skok. varim a P. sa hra s malym a zazera aka som ja gazdina od netu k sporaku. no ale stiham vsetko. aj ja dnes nebudem pisat, lebo 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

beruska2x
autor
25. bře 2009

sasi a co zuby?? 😢

soanpe
25. bře 2009

Ahoj holky 🙂
Sorry, že se sem tak vnucuju, ale nechcete někdo lednici, mrazák nebo rohovou sedačku? Naši předělávali byt a protože ty věci jsou v dobrém stavu, ale už se nehodí, tak je nabízí dál.Vše je funkční, více na bazaru.Domluva je možná-Modřany

patricia1971
26. bře 2009

dobré ránko babulky???
to bola u každej včera romantika,keď ste tu neboli?? 🙂 🙂 u nás bola super,ale krátko ☹

sasi,ja mám s malou úplne to isté, celý večer mrnčala, málo jedla, teda cez deň pekne,ale večer len kašu rozbabrala,kým zspala mrnčala, vv noci to isté, hore je snáď od 5tej,teraz papala aspoň rohlik s maslom,ale to len tak trošku, mlieko nehrozí, kojenie tiež už druhý deň nič.....som tiež n nervy,tak neviem,či tie blbé zuby jej nejdú 😝

sasi super,že muž poslúcha,no veď si u dohovárala,tak musí poslúchať a byť s rodinkou 😉

berus no s tým mobilom, asi by som ťa na jeho mieste dorazila 😠 veď sa musel chudáčik stresovať,čo je s vami.....ale mne sa to tiež stáva,akurát môj muž je doma o 16 hod.,a to cez deń tiež dokvitne niekoľko krát domov,tak ja mám kontrolu stále 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

ahojky pati, me taky vola porad a tohle se mi stalo poprve, jinak jsem porad na prijmu, v praci ma delat a ne kecat 😝 😀

patricia1971
26. bře 2009

berus máš pravdu,ale tí naši mužíčkovia nás musia kontrolovať,no nie??? 😎 ...a keď sú doma,tak ich prd zaujíma 😨 😨 ....to môj teda musí oddychovať,chudáčik narobený 😀 a Lii po ňom skáče 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru