Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
28. kvě 2009

ahojte 😉

tak mam skoro hotovo a vy jeste uspavate??

tady dneska odpor, dopo to jeste slo ale cele odpo leje a leje a je zima jak blazen a to R nalozil maso na grilovani 😖 nakonec jeste budu rada ze drzim dietu 😀

beruska2x
autor
28. kvě 2009

Simovi varim kotletku s pohankou, kedlubnou a kvetakem.. ten se ma co?? ale ja si v nedeli udelam testovinovy salat a mam v mrazaku asi 3 porce lososa mnam 😉
tak budeme mit obidek..

jinak koukejte dorazit , my zitra jedeme uh dopo tak to moc nepokecam 😔

daskak
28. kvě 2009

berus: ahoooj... ako je mozne ze ty mi vzdy urobis taaaaaaake chute na jedlo????

beruska2x
autor
28. kvě 2009

dasi ahojky, to je dost ze dorazis 😉 no a vis jake chute mam ja???!!! a to jsem delala R chleba ve vajicku a na to horcici, syr, rajcata, cibulku a sunku 😉 no kapou mi sliny jak bernardynoj 😢
udelala jsem si hermankovy caj ale je to chabe 😝

jak se mas?? mate pekne pokroky co?? a pekne zubu!! my mame uz 2 😉
a pekne se uz hejbe litam jak camrda 😵

daskak
28. kvě 2009

boli sme chory takze som sa nestihala niekedy ani vycikat 😝 😝 ale uz je lepsie... uz sme boli dnes aj vonku...
inak ok... hmmmm ten cajik nie je nic moc 😝 😝 😝 ... a ktore zubky mate?? horne ci dolne?? to lietanie poznam...

mam prosbu, mozem ti este raz skusit poslat tie fotky? manzel mi poradil, ze ked sa mi to vracalo, tak ti to mam poslat po jednej..

beruska2x
autor
28. kvě 2009

jasny ze muzes poslu ti jeste pro jistotu tu adresu 😉

mama dolni zuby, je jak upirek 😀

daskak
28. kvě 2009

aj my sme mali najprv 4 dolne a dlho dlho nic a potom nam vyliezli 4 hore.... odrevane odteplotovane... ale uz su von 😉
ok dik úposlala som jednu na skusku

beruska2x
autor
28. kvě 2009

o.k. no jsem na to zvedava, ale ji pekne a vsechno.. jen je protivnej a uknucenej ale jinak v pohode.. to se da prezit 😉

saska.t
28. kvě 2009

ahojky kocky,

tak my dnes v pohodke akurat mala poobede dlho spala som ju musela o 4 zobudit tak sme isli az teraz spat aby sme ju vobec uspali ale bola super, mohlo by to vydrzat 😀

my mame 2 zubky dole a 2 hore 🙂

beruska2x
autor
28. kvě 2009

sasi tak gratulujeme, treba to ted mala bude chtit dospat 😉 bliska se na lepsi casy 😀

daskak
28. kvě 2009

booooooooze co su to lepsie casy??? ja za posledny tyzden vstavam aj 10 - 12krat za noc... 😝 😝 😝 som ako vygrcany rezanec 😝 😝

beruska2x
autor
28. kvě 2009

fakt?? tak to bych uz oci podpirala sirkama 😅

saska.t
28. kvě 2009

beru - no bodaj by si mala pravdu...

dnes som z malej skoro odpadla, posadila som ju na nocnik lebo zacala tlacit krasne sa vykakala tak som ju pochvalila a ona posediacky kukla do nocniku a zbadala svoje hovnisto a takeho flopa na mna hodila a zacala strasne plakat - proste sa boji svojho vykakaneho v serbli no skoro som odpadla ake mi to bolo smiesne a ona chudera hystericky zachvat ani olovrant nechcela zjest kym som to neodniesla len tam nakukala a jacala 😀

daskak
28. kvě 2009

hmmm... je to nozaj strasne unavne... aj teraz mi uz klipkaju oci...... a tomi ide ordinacia 😒 😒 aleco uz....
babenky zajtra nakuknem papa

patricia1971
28. kvě 2009

ahojte 🙂
kiss uprimnú sústrasť ☹
dasi no ahojky, konečne, fakt robíte super pokroky 🙂
sasi to je super,že cez týždeň,ja môžem hocikedy,tkže ja sa prispôsobím tebe 🙂
berus ahojky 🙂

beruska2x
autor
28. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 sasi to je naarez, no ja se nekdy zase bojim co bude v plince 😉 ted mel 2 dny cervenou repu 😵

saska.t
28. kvě 2009

dasi pa ...
pati - aj som si myslela ze to bude lepsie v tyzdni, cez vikend si aj tak robia spolocne plany vsetci s rodinou a u nas budu dvere od rana v razi, cela rodina sa u nas prestrieda aby videli malu...

beru- no tiez niekedy odpadavam co najdem v plene, inak dnes som nasla clanok ze deti od 9 mes. mozu aj cerstvu kapustu(zeli) a uhorku (okurku) osupanu, co vy na to?

daskak
28. kvě 2009

sasi: 😎 😀 😎 😀 ja z vas odpadnem..... aj nam sa dnes podarilo 2 krat vycikat do serblika 😀

ale uz naozaj idem spat drzte nam palceky aby sme v noci lepsie spinkali

papa

beruska2x
autor
28. kvě 2009

no tak zeli je zdrave proc ne jenom kvuli nadymani pomalu 😉 a okurka je vubec takova neutralni, je v ni plno vody coz je + vzdycky.. dobry napad 😉

patricia1971
28. kvě 2009

sasi ja sa radím vašimi radami, i keď je lil staršia, ja som začala s príkrmami až od ukonť.6 mes.takže vy ste pred nami,tak ja jej dávam to čo píšete vy....ale dnes som skúšala malinký kusok jahody a vyplula i ho,takže jahody nehrozia....ale zato francúzke zemiaky tlačila do hlay,to má asi po nás 🙂ale nebojte,to som jej dávala len ten zemiačik,ale moc jej to chutilo 🙂takže večera boal takáto a to ešte jedla rohík s lučinou 😵 ale dnes bola super,žiadna jačanda,takže dnes bol super den 😵

beruska2x
autor
28. kvě 2009

holky odkdy davate tu lucinu?? a maslicko na rohlik kdy asi?

patricia1971
28. kvě 2009

no u ná je šerbel na hranie,nechce na nom sedeť,takže máme čas 😵

saska.t
28. kvě 2009

no ale okurka je tazka na zaludok tak neviem, no s prdikmy problem nemame tak snad ani po kapuste mat nebudeme 😎 no skusim pomalicky 😉
dnes som nasla recept na detsku svieckovu tak aj tu sa chystam vyskusat 😀 akurat nas zacal banan zapekat tak ho musim obmedzit 😠

patricia1971
28. kvě 2009

beru ja tak asi 2 týždne...predtým nebolo kedy

beruska2x
autor
28. kvě 2009

tak hod recept sasi 😉 no kousek okurky asi nevadi.. kolik toho snedi ze 😉 stejne to nejdriv roznoume a vyplivne 😀

patricia1971
28. kvě 2009

baby,tak moja do ruky nechce nič,som jej skúšala aj jablko,hrusku,kaleráb,ale jej to vadí v ruke a nechce to jesť 😠 ale aspon pomixované to zje....no ja jej mixujem všetko stále,aj to ked najde kusok banánu tom,tak to hned vyplúva....ale obede máva hrudky a to jej nevadí,tak neviem....aj rohlík je v pohode,pekne ho žuje 😉

saska.t
28. kvě 2009

beru je to na www.kojeni.net a hladaj recepty niektore su velmi slusne...
pati - podstatne je ze zje aspon obed, nasa vezme do ruky vsetko a vsetko aj hned do pusy 😀 dnes mala na ranajky chleba a dala som jej ho do ruky - no mala ho aj na prdeli nalepeny tak som jej ho zobrala a davala do pusy lebo moje nervy na to nestacili 😅

beruska2x
autor
28. kvě 2009

pati asi je to jeste moc tvrdy, Sima kousky bananu ji, rohlik taky, v jidle taky ale taky jak co.. vic jsem jeste nezkousela 😅

beruska2x
autor
28. kvě 2009

a s cim ji davas sasi chleba?? kdyz on ma mliko.. tak nevim 😕

patricia1971
28. kvě 2009

no ja jej ho už tiež zčnem dávať,nech sa učí sama papať,tiež som to už skúšala a chlebík bol všade,hlavne ho rozotierala po stoličke,teda tom stolíku....ale iež už papa super, nejako viacej,tak som aj rada 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru