Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
19. bře 2009

berus idem hľadať,nejako v tom albume neviem hľadať ☹

saska.t
19. bře 2009

jaj pati ja som taka zvieratkovska dusa 2 psi kedysi 2 kone juj no mozem zato??? 😀
beru - uz som vyse roka na koni nesedela t 😀 k neviem co to bude za svalovicu ale D nechce aby som si sla sadnut vraj co ked sa mi nieco stane ked mame malu 😀 a to sme spolu pracovali pri konoch 😀

saska.t
19. bře 2009

baby idem natiahnut par novych foteciek mala bola uzasna 😀
inak mala ma zubkovu krizu je upistana a prest 😀 la dobre papat a mna to dost trapi ☹

patricia1971
19. bře 2009

som išla na stranu 59,tam mi to eri včera našla,som klikla a torta tam svieti,no vyzerá mňaaaam...ofoť ešte keď ju potom rozkrojíte 🙂

beruska2x
autor
19. bře 2009

no doufam ze to stihnu nez to slupnou 😀 😀 😀 😀

patricia1971
19. bře 2009

sasi aj u nás je to s papaním také všelijaké ☹ ...tiež som z toho smutná,ale keď jej išiel prvý zúbok,tak to bolo tiež takto ☹ ...urobím potom kuk na fotky 😉
ja som na koni sedela raz,ale to bolo strašne dávno
a moja dcéra chce byť zverolekárka,tá miluje zvieratká 😵

beruska2x
autor
19. bře 2009

holky je mi to lito ale Sima brzo vstaval a jsem hyn, jdu v klidu juknout na ordinaci a spat takze zitra papa a krasne sny vsem...

patricia1971
19. bře 2009

aj ja idem do hajan,je mi nejako blbo,začína ma bolieť hrdlo,no snáď to bude zajtra ok 😵
berus dobrú nocku 🙂a Sima nech spinká dlhšie mu odkáž....pa

saska.t
19. bře 2009

juj uz som tam dala nove fotecky 😀
kocky dobru noc vam prajem ..... 🙂

patricia1971
19. bře 2009

idem ešte kuknúť,nejako sa tu ešte motám 🙂

saska.t
19. bře 2009

pati 😉 😀

patricia1971
19. bře 2009

sasi je strašne zlatá.....ona už lozí???alebo ešte máš kľud?

saska.t
19. bře 2009

jaj trosku uz lozi ale smerom dozadu 😀 , no ale coskoro to pride kazdym dnom je lepsia a lepsia 😅

patricia1971
19. bře 2009

no to príde a rýchlo.....tá naša lozí po štyroch a všade už stojí,ale tiež je to ttak asi 12 dní....a to som len vstrehu všade je....a len po nej upratujem,všetko mi vyberá 😵

saska.t
19. bře 2009

joj my mame deticky presne mesiac po sebe pozeram 😀 no uz sa tesim ako budem stale za nou lietat 😀
utekaj uz spat lebo tu ztvrdnes do rana 😀

patricia1971
19. bře 2009

sasi idem,už ma bolí aj hlava 😢 pa zajtra 😵

cessy
19. bře 2009

tu uz nikto?? ja som si konecne nasla cas....tak idem aj jaspat,maly je uz druhy den ako cert...
saska mala je krasna, a tem medved je super 😉 😉

kisska
19. bře 2009

Ahojte, som tu na skok. Sasi mala je uuuzasna 😉 najviac sa mi paci ta fotka, kde mala spinka, ked mala dva mesiace... ste krasna rodinka
Jaaaaj remonty to bolo moje... alebo to bolo to jedine, co mi dali pod zadok? 😒 ale bolo s nimi najviac zabavy 😉 . Ale uz som poriadne nesedela asi 10 rokov, predtym som to robila desat rokov kazdu volnu chvilu...
Ja som original socialna pracovnicka, ale ked sme chodili na praxe do domovov dochodcov, ustavov a detskych domovov, tak jedine, kde by som mohla robit, co som sa ucila je vaznica 😒 Potom som robila asistentku na marketingu vo farma firme, tiez super flek, ale nevhodne pre matku s dietatom. takze po MD uvidime 😒
berus punca vyzera este lepsie ako moj, lebo ja musim mat zakusky cokoladove, aby boli pre mna jedle 😀 tento robim len kvoli drahemu...

saska.t
19. bře 2009

juj kocky dakujeme, mala je fakt uzasna aj ked teraz nas zubky mooooc trapia...
kiss - ano remonty to je moje na nich som plne vyuzita kedze vidis pokroky kazdy den 😀 a moc ma to bavilo 😉
kocky dobru noc 🙂 a zajtra opät ...

patricia1971
20. bře 2009

dobré ránko baby 🙂

ja už tu nakúkam,ale asi sa venujete dietičkám 🙂 ...Lili už spinká na balkóne,bola hore od 5.45,skoro ma piclo.lebo vždy vstáva o 6.30 😀

dnes nevarím,majú tam francúzke ešte,varím akurát malej...a ja mám dnes na obed rybu...ale váha ráno 76,7,tak išla už trošku dole 😵

kisska sociálna pracovníčka????to pekne znie 🙂

ja som colníčka,robím v Colnej správe už skoro 19 rokov a tam aj zhnijem,ale má to veľké výhody,hlavne pri 3 deťoch 😀

saska.t
20. bře 2009

ahojky,
tak my tiez uz spinkame na terase ale uz coskoro urcite bude buntosit 😅
ja dnes vobec nevarim mala dostane hippku, tatko si spravi chleba nemusi mat kazdy den varene 😀 a vecer uvarim kelovy privarok. Doteraz som upratovala este mi ostala obyvacka ale musim pockat kym vstane lebo by ju to zobudilo 😉
Pekny dnik 😀

kisska
20. bře 2009

Ahojte babulky, tak mlady zalahol az teraz... boze tiez by som mala nieco uprata, cely den sa len podkynam o porozhadzovane veci 😠 uz mam z toho nervy.
Ale musim teraz rychlo vymysliet - kde zozeniem malemu oblek? Za tri tyzdne je Velka noc a hne dpotom svadba, takze by sme ho obliekli 2x. Pozrela som Quelle, next je drahy a z toho, co sa mi paci nemaju 80ky, nemate este tip na nejaky net obchod?

beruska2x
autor
20. bře 2009

zkus Neckermann a mimibaraz 😉
ja jsem dobalila na vikend, pujdu dat malemu obed a snad bude spat

pekny vikend vsem holky a v nedeli pa 😀

daskak
20. bře 2009

ahoj kocky 🙂
sasi . fotecky mate fakt supeer.. 😉
kiss:maly bu de v obleku poriadny frajer 😉 😉 ... my mame doma 96 ale zda sa mi dost velky.. ty potrebujes 80?
pati: aj ja som mala robit na colnej sprave.. ale akosi sa mi zivot pohol inym smerom 😉 😉
berus: pekny vikend 😀

beruska2x
autor
20. bře 2009

daska ahojky a dekuji 😉 konecne jsi tady a ja nemam moc cas... koukej prijit nekdy navecer..

kiss nebo se zeptej v pujcovne svatebnich satu tam je jak prodavaji tak pujcuji... 😉

daskak
20. bře 2009

berus: ak nezaspim posnazim sa.. maly uz druhu noc spal tak ze sa po pol hodke budil... zuby 😒 😒 😒 😝 ... takze vecer prichadza na mna spacia kriza... ale posnazim sa 😉

beruska2x
autor
20. bře 2009

aaa tak to je jasne, no my jeste ani zoubecek, jsem zvedava kdy to vypukne 😕

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru