Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
8. čer 2009

dasi to je zvlastni jak veci ktere spolu vuuubec nesouvisi vzdycky spisti konec diety co??? 😀 😀 😀 😀

patricia1971
8. čer 2009

dasi ja som presne taká istá čo sa týka kuchyne 🙂 a asi je niečo v ovzduší 🙂

babulky idem ja do vane a potom do hajan,som unavená,tak zajtra vás dočítam....dobrú nocku 😵

beruska2x
autor
8. čer 2009

jee tak holky papa dobrou 😵 a neznicte je!! rano jdou do roboty 😉

saska.t
8. čer 2009

No ja musim mat kuchynu tiez cistu 😀 vsetky zeny maju asi rovnaky syndrom ha 😀
no ja aj keby som mala chut na romantiku tak kalisok nepusti a MS tiez nie ale D by sa urcite potesil..
Eri pa..

kisska
8. čer 2009

hmmm, rozmyslam, cim to je... ved spln bol vcera (sasi zabudla som 😒 )... tak neviem,

prajem dobru nocku... idem asi ulozit dieta aj ja sups do postielky... este sa rozhodnem, ci s chrustikom alebo knizkou 😎 😅

saska.t
8. čer 2009

oki babulky tak vam prajem krasnu noc a idem sa tulkat k D 😀
kiss- ja som tiez zabudla 😝

beruska2x
autor
8. čer 2009

holky o.k. tak jdu do vany a spinkat, zitra toho mame hodne 😉

daskak
8. čer 2009

babenky moje, dobrunocku 🙂 🙂 🙂
berus presne tak.... 😒 😒 😒 ale chcem chodit 3 krat do tyzdna cvicit aerobit... ale nie kvoli chudnutiu, ale kvoli kondicke a spevneniu svalstva... ale zatial len chcem... 😎 😎

kisska
8. čer 2009

sasi presne to som hovorila vcera chrustovi, lebo sa dohadujeme na prerabke kuchyne a kupelne... vlastne dohadujeme sa len na kupelni, lebo do kuchyne si kafrat nedam - to je moj revir... vstup len na povolenie 😉

kisska
8. čer 2009

ok, tak dobru... 😉

beruska2x
autor
8. čer 2009

dasi ja mam blizko bazen, chci taky zacit chodit plavat ale Sima je jeste malej, s R se handrkujou 😝 jak kdyz jeden druhymu berou hracku... oni tak blbnout ale kloudnyho nic 😝 a aby me honil to radsi pockam 😕

daskak
8. čer 2009

kiss tak tak.. moj revir...

idem aj ja
papa 🙂

saska.t
8. čer 2009

kiss tak prerabky uz riesit nemusim, vsetko mame nove je to totiz novostavba aspon nieco 😀
tak uz naozaj vsetkym dobruuuu 😉 a zajtra pisneme

patricia1971
9. čer 2009

ahojte všetky 🙂 tak ja tu ako krava naťahujem fotky a stále mi to nejde,večne ma to vyhodí,tak ešte raz skúsim a ked nie,tak už kašlem na to 😢 😢 😢

baby u nás super noc,len 1x mrnčala,takže som až prespatá 🙂 ale jačanda cez deň trošku pokračuje,ale dospáva ten víkend 😵 sme ráno boli aj vonku a je super,že tak sama cupká,je to strašne zlatunké 😵

jeej chcem sa opýtať,že či dávate niekedy deťom aj ovocné výživky,lebo ja dávam čerstvé ovocie,ale niekedy šupnem aj ovocnú hippku....tak sa radšej opýtam,nech nie som krkavčia mama a dieťa mi papá aj hippky 😵

patricia1971
9. čer 2009

tak som hodila foto Lili do albumu "Lili 10m+", len foto Pali a Erika mi nejdú,neviem prečo 😢 😢 😢 to som fotila s otcovým foťákom,foto som stiahla cez USB kľúč,tak neviem,no nejde to ☹

kisska
9. čer 2009

Ahojte,
jaaaaj pati mala je hrooozne zlata a sikovna.... no ani tie fotky nemozem ukazat Adamovi, hned by sa zabuchol 😅

vyzivky davam len velmi obcas, ked sa mi uz vazne nechce, alebo ked ideme na plavko, alebo von a nechcem dat banan (zase). Ale davam iba Sunarky, lebo tie su jedine bez pridaneho cukru a inych hovadim - su jednoducho ciste ovocie, aj ked 80% je jablko a zvysok je len 20%, ale aj tak su dobre... dokonca minule tatino kupil aj s cerealiami a tiez tam nebol bordel 😒 ...akurat davat 0.99E za flasku, je fakt sila... ale obcas ma to nezabije 😉

sasi - novostavba je to jedine, co som ochotna kupovat, ked sa raz rozhodnem, ze mam dost dediny 😉 teda tejto...

daskak
9. čer 2009

ahojte babenky,
pati: neboj nie si krkavcia mat.. aj my papkame ovocne vyzivky uplne bezne.. nie sice kazdy den, ale casto.. a vzdy ide jedna s nami von ak by nas prepadol hlad.... maly zboznuje slivkovu
Lili je na foteckach rozkosna 😀 😀

kiss, berus, sasi, eri, ahojki 😉

saska.t
9. čer 2009

cauky kocky...

pati mala je rozkosna, ostatne fotky ti nejdu preto, ze su velke treba ich zmensit 😉 syn ti poradi ako 😉
vyzivky davam aj ja od hipp ale tiez sledujem ktore co obsahuju kupujem len tie bez cukru a asi 2x v tyz. supnem ked uz neviemco malej spravit 🙂

kiss- no to ti verim, ja som rada ze je to nove dokonca uvazujeme s drahym ze si ju odkupime len musime si poriadne rozmysliet ci tu ostaneme aby sa nam to oplatilo 😒

my noc tiez celkom ok iba 3x som tam bola ale elli spala do 6,30 uz som bola nervozna ci zije ale prsi tu tak to chapem ze sa jej dobre spalo 😉

kisska
9. čer 2009

dievcata, prave som si presla debatu v babatkach - zaciname s prikrmy ☹ ale ja uz vobec nemam chut nieco im tam pisat... ako mam presvedcit dievcinu, ze prikrmovat 3-mesacne dieta je skoro, ked to ma od doktora? ☹ Ako jej mam vysvetlit, ze mat 7kilove 3-mesacne dieta nie je celkom v poriadku, pokial sa nenarodilo aspon 5kilove?
Je mi z toho vazne smutno, ale nechcem byt za kravu a aby si zacala robit starosti...
Len ma vazne neskutocne vytaca, ze ja ako mamina na materskej si viem najst aktualnejsie informacie na nete v literature o vyzive deti, nez pediater, ktory je pre mnohe baby naozaj malym bohom...(alebo jednoducho jedinym zdrojom informacii)

patricia1971
9. čer 2009

babulky dakujem 😉

kiss ja dávam sunarku a niekedy hipp,ale je to tak 2x do týždňa,ináč čerstvé ovocko....a ja tam už ani nekuk do tej témy,lebo tiež ma to vytáča,oni vôbec nečítajú len šup optázku a je to tam dokolečka to isté...a nechápem,kam sa ponáhlajú s príkrmami,my sme napr.začali až v 7 mes.,bola plne kojená,čo som rada i ked bola tintitko,ale nedokrmovala som ju...no niektoré maminy sú úplne iné,nedajú sa presvedčiť a ani nič nechápu 😒

sasi áno,sú veľké už mi to tam konečne vyhodilo,tak erik poradí 🙂
dasi ahoj 😵

saska.t
9. čer 2009

kiss tej kocke som tiez pisala nech si robi co chce 😀

patricia1971
9. čer 2009

hladám tu maminu čo o nej píšete,ale som hladala v inej téme,tak idem rýchlo kuk tam 😵

beruska2x
autor
9. čer 2009

ahojte holky tak Sima ma 10,250kg a 78 cm 😀 😀 😀 😀 no a pati vuuubec se neboj ja davam jenom Hippky, z cerstveho jen banan a ooobcas jablicko, on se mi po vsem cerstvem okamzite zesype 😅
ted jsem zkousela hrusku, byla tak sladky ze uplne tekla z ni stava, moc mu s jogurtem chutnala a druhy den mel pupinky 😝

patricia1971
9. čer 2009

ahoj berus,no tak Sima je teda tiež pekne veliký 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
9. čer 2009

http://www.horizont-zs.cz/index.php?page=shop2&...

holky koukejte to je pekna dekorace do pokojiku skolaka 😉 a ne draha a pak to jen sloupnete a je cisto 😀

erika107
9. čer 2009

ahojcek babulky

tak dnes celkom ok az nato ze sme mali stretko a museli sme ist skor domov lebo mlady muz ako som mu prebalovala prdelku zacal curat a cele nohavice si popiskal .o))

ale dnes ho Adelka normalne vabila tazku romantiku mali :o)) hodim na net fotky tak potom mozete kuknut :o))

Inac ja davam hippky tiez lebo ked bol mensi drobec vobec mi nechcel nic cerstve papat ale teraz uz si neako zvyka jablcka spapa aj hrusky a banany by jedol na kvanta... ale ostatne ovocie sa bojim mu davat cerstve

beruska2x
autor
9. čer 2009

ahojte holky, dneska jen na chvilku, neco na me leze... 🙄 boli me mandle, klouby, hlava 😝 tak vemu paralen a pujdu hajat, teda nejdriv jsem si udelal konvici caje s medem a citronem tak spis budu na WC 😵

erika107
9. čer 2009

ahojcek berus: tak to ti veru nezavidim v takych horucavach este tepli cajiik do seba liat :o((

erika107
9. čer 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... tak tu su fotky z dnesneho stretka

beruska2x
autor
9. čer 2009

cusik eri 😉

ten caj mi nevadi ale jsem uplne hyn bez energie, vsechno me boli, to mi vadi na caj ja jsem zvykla ten piju na litry 😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru