Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
26. led 2010

ty jo ted mi volala kamaradka ze je tehu, uplne jsem na meko 😅 kdyz ja se nedokazu rozhodnout jestli jo nebo ne uz 😲 a R se me furt pta....

a ted mi volali ze zitra budeme mit postel pro Simu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jeeeeeee vanoce 😀 😀 😀 😀 😀

pancake
26. led 2010

mna boli vzdy hlava ked zabudnem pit vodu. pijem len cistu a kazdu hodinu tak pohar. 😉

berus nevies sa rozhodnut?????? to sa nemusis rozhodovat ale hned musis do toho hupsnut lebo bude neskoro. 😉 ja to beriem tak isto. tiez by mi bolo lepsie mat jedno dieta-dat ho obcas babke a mat klud. ale nechcem samka okratit o surodenca a preto budem robit vsetko co je v mojich silach. 😉 😉

a aj my mame iba 9 zubov. cim menej, tym lepsie.neskor sa zacnu kazit. 😀 😀

saska moj maly je presne ako tvoja. nechce nic nest, nepije caj, ani mlieko, iba zje presnidavku jednu za cely den a hotovo. ☹ ☹ velmi hnackuje a zvracia. teraz neviem ci to robi narocky alebo ma virus. 😖 😖

a k zubarovi musime ist aj my. aspon sa zaregistrovat. ale to pocka az domov.

inak uz sme sa zhodli na datume odchodu 25.3.10 tak ak vsetko pojde hladko, tak letime. 😵 😵 😵

pancake
26. led 2010

no a vo stvrtok maju prist ti nasi znami a ja este nemam ani upratane, ani pre nich postele a povlecenia a ani neviem co budem varit. 😖 😖 ked som sa to vcera pytala p. tak mykol plecom.
tak som mykla aj ja a mame tichu domacnost. 😀 😀 😀 😀

ale uz o chvilu pride z prace tak bude samozrejme vsetko ok. 😉

saska.t
26. led 2010

jaj kocky mala spala 2,5 hodky aj ked s budenim sa a placom ale spala 😉 strasne ju boli ked kasle nemate nejaky tip co na to aby som jej ulavila?
Tak babina dojde v sobotu aby som mohla nastupit do prace a mala este nemusela do skolky aby bola uplne fit a potom zacneme od zaciatku, dnes som ucke volala a povedala som jej ze ked bude pustat chore deti ze jej to nezaplatim kedze mala bude stale doma chora, tak mi povedala ze rodicov na to upozorni 😀
zuzi mala uz od vcera rana ani nezvracala ani nehnackovala, dnes mala 1x srajdu ale to su zrejme lieky takze u nas to uz preslo a u vas je to nejak velmi dlho mala by si s tym nieco robit
Mala uz trosku jedla rano jogurt obed /neskory/ mrkvovu polievku a trosku kur. mäska a teraz tlaci hrozno tak aspon nieco

beruska2x
autor
26. led 2010

no sasi bud tu cibuli s cukrem nebo caj z ni uvarit - vyvarit cibuli s majorankou a osladit - pry to lip chutna 😅 a ma suchy kasel???? tak je dobry bud maslo po lzickych rozpustene, at se lip odkaslava a mama mi davala lnene seminko povare v mlice na prsa do plinky jako zabal.. to uvolnuje jak hleny tak zvlhcuje....

jinak fakt nevim.... ☹

saska.t
26. led 2010

no ona krasne vykasliava praveze ho ma pekny vlhky, ale evidetne ju boli ked odkasliava 😅 chudatko moje, strasme mi jej je luto ked ju vidim ☹

beruska2x
autor
26. led 2010

hm to se nedivim, nam jeste dala Dr na noc kapky Fenistil na zklidneni vecer 10 kapek at muze spat... dala jsem mu je asi 4x a myslim ze to pomohlo...

beruska2x
autor
26. led 2010

cusik holky, nikde nikdo???? ja jsem ted skoncila - hora nadobi, potrebovala jsem setrit a umyt koupelnu a Wc a Sima jako na potrvoru ze spat nebude 😝 😝 😝

uz mam kapsar kouknete http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28557863&tab=1

beruska2x
autor
26. led 2010

holky kupovali jste uz detem gumacky?? kde? ja byla dneska u Bati a pry maji az od vel 27 😕 ze mensi nemivaji 😲

kisska
26. led 2010

Ahojte babulky, my dnes nejaky narocny den, nestiham vas tak ako by som chcela 😒

Berus ja som prave u Batu kupila aj cca 20ky gumaky a krasne... skus inu predajnu, lisi sa to od obchodu k obchodu. Na jar bude urcite vacsi vyber... U nas bol akurat problem,ze ked som Adamovi dovolila behat po mlakach v gumakoch, uz som mu nevedela vysvetlit, ze v inych topankach nesmie... tak sa obcas presiel aj v sandalkach, ci teniskach 😀

beruska2x
autor
27. led 2010

ahojte holky, tak u nas je dneska -22 😲 takze budeme na 100% doma, neco uklidime, tak snad to prezijeme 😀 snad bude zitra lip, mame jit ke kamosce....

rozmrazim R drstkovou polivku a vyndala jsem kotlety tak udelam na houbach s ryzi, snad to trosku rozmrzne 😅 do obeda...

kiss no ja kouknu jeste do jinych obuvi, z netu se mi to brat nechce , v tom Batovi dela sama krava 😝

patricia1971
27. led 2010

ahojte 🙂

berus u nás majú gumáky pri dome v obuvi,takže asi tam kúpim 🙂 len čo mi kolegyňa dala mechy oblečka pre malú,sú tam aj tenisky a boty,tak kuknem,či tam nie sú gumáky,tie by som asi použila, ináč kupujem Lili len nové topánky,obnosené by som jej nedala kvoli nožičkám,al u gamákov by to asi nevadilo,že???? 😝 😝 😝

no Lili je otrasná,nechce nič jesť tak neviem,či na ňu niečo neleze,do kelu, ma jebne asi,lebo aj oči má otrasne smutné.....aj u nás je strašná zima,tak budeme doma doobeda,a pooobede uvidíme 😵

beruska2x
autor
27. led 2010

my nepujdeme nikam urco, jeden den to prezijeme, vcera jsme byli cele dopoledne... 😉 uz mame vyluxovano za gaucem, pod gauce, za skrinema 😀 no hotovy vanocni uklid 😉

Sima ted hloda hrusku a kouka na Lviho krale 😀 a ja klohnim... 😝

kisska
27. led 2010

Ahojte babulky,
Adam ma zase besnuuuuu naladu, POMOOOOOOOOOOC, od rana beha, hulaka, bije sa s hrackami...
A chrust bol vcera tak protivny jak vred... az sa mi zase snivalo s tym mojim bojovnikom 😅 zase bez erotiky, ale taaakeeeee doooobreeeeee... ked niekto pride za mnou a povie mi Laska moja s takou pusou jak z filmu 😉 😅 no dobre... stacilo, lebo budem revat....neskoro 😔

babule mali ako? Sasi, zuzi... uz lepsie?
Ja idem skusit s malym ist von, ma prist kamoska so psom a malou neterkou, tak snad sa vyblazni a doma uz da mame pokoj...

beruska2x
autor
27. led 2010

no Sima jezdi s masimnou, mame tu sestavovaci z kostek tak uz jsem ji asi 10000000x sestavovala 😝 no hodne boura 😀 a vytahla jsme mu boxovaci pytel ale to ho moc neba 😖

jinak venku je -16 ve stinu i na slunicku - mam 2 teplomery takze sila slunicka nic moc 😔

patricia1971
27. led 2010

kiss teda, ty máš ale sny 🙂 🙂 🙂mne sa vždy len nejaké kraviny snívajú,že keď sa preberiem,tak si vydýchnem,že to bol len sen 😝 😝 😝 ..a to je fakt taký besný Adam???? to Lili len otravuje a vymýšla si veci,ale dá sa to...najnovšie vyberá zo všetkého možného batérky,takže ich máme po celom byte 😀 😀 😀

my sme boli vonku asi 40 min.,bolo -13,ale celkom fajn, Lili čučala v kočíku a krmili sme holuby 😀 😀 😀 to sa jej moc páči i keď je to zakázané 😝

beruska2x
autor
27. led 2010

teda pati ze se nestydis 😝 😀 krmit ty osravace soch 😀

Sima spinka a po 14:00 privezou postel 😉 mi volala slecna 😉

patricia1971
27. led 2010

ja viem berus,že je to hrozné,ale to sa vydrží na nich pozerať a nebehá mi všade tade 🙂 jeeej,už budete mať novú postel??? sa určite teším,že????? 🙂 🙂 🙂 idem na net hladať nejaké materské centrá,lebo takto doma zhnijeme 😝 😝 😝

beruska2x
autor
27. led 2010

to vis ze se tesim, dneska jsem spala u Simy u valendy a v pul 3 v noci mi spadnul na hlavu, jeho 12kg!!! malem jsem mela psotnik... tesim se jak blazen 😀 😀 😀 😀

my jdeme do MC 14.2. na karneval s kamaradkou, se tesim 🙂

my mame kousek od baraku prehradu a chodime krmit kachny a kapry 🙂 Sima je z nich taky auf 😀

patricia1971
27. led 2010

no to bude Sima ten fešák,že??? no ja nemám také akčné kamarátky,neviem,všetky sme najké hnilé 😝 😝 😝

beruska2x
autor
27. led 2010

😉 musis je asi vytahnout ty... nebo jdete samy, tam je vzdy houf mamin, ja ted nebyla ze baly chripkova epidemie ale jinak maji super akce - treba ruzne vyrobky, pleteni peding, pilates s detma 😉
ja se nejvic tesim k bazenu a na piskoviste 😀

patricia1971
27. led 2010

no veď to,nech je už teplo a budeme vonku 🙂 tiež sa len dohadujeme kam pojdeme a aj tak nikam nejdeme,stáel niektoá niečo má,desné...no asi som stále zdeptaná z tejto zimy nechutnej 😝 😝 😝

beruska2x
autor
27. led 2010

my mame byt na jih, mame tu dneska trenyrkovych 24 stupnu pac sem sviti slunce ale venku je -14 😅 .. no prase aby se vyznalo 😉
Sima asi nechape proc nejdeme ven... no my bud jdeme do MC nebo navzajem k sobe domu... taky v praci se musi stavit na pokec co nejdriv... no furt neco 😀

beruska2x
autor
27. led 2010

jdu si udelat presicko jen nic dobreho nemam 😖

beruska2x
autor
27. led 2010

nasla jsem Studentskou pecet!!! asi ji mel R ulitou, ale blbe 😉

patricia1971
27. led 2010

no to by som si dala,len mám blbú diétu 😢 😢 😢 😢 obedujem 2 vajíčka a šalát,bleeee 😝 😝 😝 😝

berus lenže ja to mam blbé,lebo tie moje kamošky bývajú ďaleko a každej ináč spí dieťa,takže sa nevieme nijako normálne dohodnúť,no je to na prd......aj u nás je slniečko,ale kosa 😵 😵 😵

beruska2x
autor
27. led 2010

hm nam taky trvalo nez jsme se sladily 😉 no tak musite vyrazit samy no...

ja si dala jen 2 kosticky 😉 taky dietuju ale u me nej zabira nejist na noc.. sladky jsem hodne omezila ale uplne to neumim, to bych nekoho zabila 😀

ja jsem sla vcera kolem kramu a meli slevy tak jsem koupila Simovi na leto 2 tricka a neco pro deti sestrenky - prijedou 1. dubna a ona Simovi taky vzdycky neco doveze... 🙂 takze leto ocekavame netrpelive 😀

jo a davas Lili uz polstar na noc??

beruska2x
autor
27. led 2010

jo a taky jsem koupila mikinu, kraaasnou zelenou s cernym napisem ale vel 116 😀 😀 😀 ale za 180,-Kc!!!! pak jsem si vzpomela doma na zuzi a jeji nakupy 😉

patricia1971
27. led 2010

vankúš??? ona ho má od malička,ale to má taký maličký do postielky,no ale ona spí niekedy všelijako,takž e sa na nej zabávame...no ja ešte nekupujem veci,mám ich doma strašne vela,lebo Lili je krpatá a tie čo mala minulý rok jej aj budú dobré,ale určite jej niečo kúpim..ja mám vela od tej kolegyne a ona má všetko z AT,je tam strašne vela šiat na leto,asi 30 ks,takže to ani nevynosíme...berus padám,prišla Puali a chce ísť na pc, kým nepríde Erik,lebo potom ten ju nechce pustiť....no strašné...papa 🙂

pancake
27. led 2010

caute. mne sa zase maly dovracal komplet durch
nechce byt v postielke tak si pcha prsty do krku. takze som tepovala, menila povlecenia, prezliekala, sprchovala, a vytepovala dvoch macov a jedneho tigra. no a mozem ist prat.

hlavne ze som prave doupratovala tu izbu,lebo zajtra k nam pride ta kamoska s kamosom a budu tam spavat 4 dni. tak teraz tam budu mat smrad z grciek. 😠 take mam na neho nervy, ze dostal po riti. a to len preto ze sa pokakal a nechcelo sa mu kricat kaka ale si radsej vopchal prsty do krku, lebo vedel ze ked budem pocut splech tak nabehnem za sekundu.
pritom dobre viem ze vzdy pred spanim ked mu vymenim plienku tak ju hned okaka. a on mi zvzdy aj zakrici ale teraz nemal za potreby. 😖 niekedy by som ho vymenila za 2 tavy. 🙄 🙄 🙄
no a este nemam doupratovane, p. som robila sackovu polievku /ma smolu/
no a o tretej idem na pracak sa hlasit. aby sa aj tam neposrali. hned som aj nabrusena na nich. 🙄 🙄

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru