Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
28. zář 2009

kiss jojo ty kostkate kalhoty jsou super, jsou vyteplene trochu, fakt prda, pekne se nosi, dziny jsou takove neprizpusobive ale tohle je mekoucke, fakt jsem z nich nadsena, n zadku maji patky a jak mele prdelkou 😀

beruska2x
autor
28. zář 2009

holky tady je furt v Tv samej papez jeste ze u jede pryc to se neda 😠

saska.t
28. zář 2009

ahojky beru

tak to ste si fakt uzili tisko zavidim 😉 u nas stale rovnako nudne uz sa tesim na vianoce dojdu aj nasi aj svokrovci takze bude veselo

valentovasasa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
patricia1971
29. zář 2009

ahojte 🙂
eri tie zuby sú svine,aj my sa trápime,slintá ako bernardín a má aj riedke hovienko,takže tiež zuby 😢

beru no s baby je mi to lúto 😢 😢 😢 a deti ešte nemožu citron?????ja som teraz Lili dávala do čaju,keď bola chorá,aj som sa vás chcela opýtať,či možem,no to neviem,ale pri chorobe sa mi to zdalo normálne

sasi a to ako často chodíte plávať???? musím tu aj ja niečo vymyslieť,ale ja nejako nestíham 😒

kiss ahoj

a daska ty si sa kde stratila???????

saska.t
29. zář 2009

ahojky

pati beru - citrusy sa po roku mozu 😉
pati na plavanie chodime 1x v tyzdni uplne to staci, viac by ani nevladala je to dost vycerpavajuce...
tu prsi ako blaznive takze stravime den doma, no to bude parada 😝

beruska2x
autor
29. zář 2009

ahojte holky,..
sasi promin vcera jsem odpadla 😅

no citrusy v caji asi muzou ale Sima jako atopik je nesmi vubec a uz vubec ne lizat samotnej citron 😠 a muzu to rikat 10000x 😝

dneska je tu taky desna, je tma uz od rana 😖 nastesti v pul 3 prijde babi a ja jdu na tu pedikuru 😎

ja uz se modlim at Sima zacne chodit sam, furt jen za ruce tak s nim litam a uz jsem si na nej koupila ksiry jak na yorksira 😉

patricia1971
29. zář 2009

no ja jej nedávam veľa,ale keď bola chorá,tak potrebovala c vitamin,tak som jej ho dávala do čajú 😉

no ináč ma ide jebnúť,Lili má zas teploty nad 38 a to dobrala v piatok antibiotika.....asi tei debilné zuby,lebo zas nič neje,tak len odšťavujem, no a chrumky tie papá,t je zajímavé....ale nejde ani k doki, snáď to prejde,lebo
som už na nervy, veď už 2 týždne trčíme doma,len cez víkend sme boli preč

bers neboj to začne už 🙂

beruska2x
autor
29. zář 2009

ty jo chudak porad teploty 😖

no u nas dneska prsi tak taky trcime v byte 🙄

saska.t
29. zář 2009

beru v poho tiez som za chvilu odpadla 😀 a atopici nemozu citrusy? 😕 a ma to vobec sima 100% potvrdene, lebo sa mi to nezda....

pati no to mas super, elli dnes zjedla trocha vareneho tak aspon nieco 😀 , no asi to budu u vas tie zuby no boh vie 😝
mala je zasa jacanda, niekedy si uz fakt pripadam ako idiot 😒

beruska2x
autor
29. zář 2009

jojo sasi uz to vim jiste, nemuze citrusy, ananas a takove aromaticke a drazdive veci.. zatim.. nema to tezkou formu nastesti ale uvidime co bude dal, doufam hodne ze mu pomuze more pristi rok 😕

mam o tom celou konizku od Dr ted mu delaji dalsi testy, jdeme tam 20. tak jsem zvedava co mi povi 😅

erika107
29. zář 2009

caute babulky

tak dnes som sa tak vynervovala pri mojom prckovi ze az... nechcel nic robit nic ho nebavilo len jacal ...skoda ze to hniezdo zachrani je tak daleko :O))) ...

inac dala som nove fotky na picasa
http://picasaweb.google.com/ericka107/OpekackaN...
http://picasaweb.google.com/ericka107/TyzdennaP...
http://picasaweb.google.com/ericka107/VelkyFraj...

patricia1971
29. zář 2009

ahoj eri, no to je asi u každej rovnako....ja som tiež na nervy.....moje baby sú vo vani, a ja už rozkladám žehlenie 😠 😠 😠nechce sa mi,ale musím 😠foto pozrem zajtra,lebo erik mi spojaznim pc len tak tak,takže ho mám stále zamrzntý spomalený 😢 😢 😢 😢 😢ale budem vás kuk

erika107
29. zář 2009

pati ja uz nezehlim som rezignovala fakt len ked tak malemu pozehlim a obcas ak mam naladu aj nase ale inac to serem lebo je to zbytocny pozierac casu

patricia1971
29. zář 2009

eri ja žehlímm len chalanom tričká,ale na zimu už nežehlím nič 😉 no u nás bude iná noc, Lili má teploty a teraz zas zimnicu,tak ma asi švihne ☹

erika107
29. zář 2009

a dr. vam povedala ze to ma zo zubkov?

beruska2x
autor
29. zář 2009

ahojte kocky,
ja ted skoncila v kuchyni, delala jsem smazene zampiony, stouchyne brambory, Simovi kureci a cuketou jen mu k tomu ziztra prsknu ovesne vlocky a pudikk jsem delala aby mel na svacu neco jine nez furt jogurt...
jeste dam polevu na buchtu a koncim 😲
jsem splavena jak cune, mam toho pokrk...
no ja nastesti byla dneska na ty pedikure tak jsem se ho zbavila na 2 hodky ale jinak taky dneska des, nemohli jsme ven ze prselo tak na provaz, vztekal se 🙄

eri fotky jsou naaaadherne 😉 v tech brylich je Mati jak filmova star 😎

beruska2x
autor
29. zář 2009

hm to jsem tady jedina co zehli ze 😕

erika107
29. zář 2009

berus: ty mas ale vela jedla na vyber :o)) dojdeme na obed :o)) ... ja som dnes nevarila zahajila som protest nechcelo sa mi stat pri sporaku a zajtra L nerobi tak v klude mozem varit :O)) ... a puding robis z mlieka normalneho plnotucneho alebo ako?

patricia1971
29. zář 2009

eri k dr. zatial nejdem,lebo v o stvrtok mi tak vynadala,že som myslela,že ma picnee.....krava,mi povedala ešte týžden predtým,že ak by jej cez víkend vystúpili horúčky,nech idem na pohotovosť...jasné, že som išla,šp anitibiotika a tá krava,že som mala čakať aj 3 dni,lebo že jej tie antibio.dali zbytočne.....no ž to neriešim, nemôže byť chorá,lebo strašne slintá, má riedke hovienko a nechce jesť....asi má zas tú 6tu chorobu,lebo aj minulý týžden to mala,sa mi vyhádzala ☹ nobudem čakať

berus to moja svokra, masérka si urobila aj kurz pedikúry,tak mi to robieva stále,takže aspon to mám zabezpečené 🙂

erika107
29. zář 2009

pati a to moze mat tak casto tu 6 chorobu? ja si myslim ze nie...

beruska2x
autor
29. zář 2009

eri ja delam jidlo i pro dedu vis.. aby nemusla furt mamka tak se snazim aspon neco uvarit a upect a nasi to zitra vyzvednou a dovezou mu...

pudink jsem delala z normalniho polotucneho mlika, minule jsem delala z plnotucneho a lahvoveho ale ted ho doma nemam, a navic to bude jist i R a varim kazdymu extra pudink teda odmitam 😝

ono se Simovi projednou nic nestane, jen jsem to min osladila a R tam dala dospudu lzicku nugety at neni osizeny 😀

beruska2x
autor
29. zář 2009

to stou 6 chorobou se mi zda taky divny ja myslela ze to maji jen 1x 😅 😕

beruska2x
autor
29. zář 2009

uz mam hotovo vse, ani jsem nevecerela a ani nemam chut z toho horka tam, vzala jsem si hroznove vino, teta mi poslala domaci tak si davam 😉

erika107
29. zář 2009
erika107
29. zář 2009

no ja cakam na L a poojdem spat som dnes total znicena z toho certa... inac urobila som uz prvu plienkovu torticku :o)) ale len jednoposchodovu xixixix

beruska2x
autor
29. zář 2009

to je pekny eri 😉 ja ted koupila naposledy Simovi plysovy zviratka jako manasky - ma je rad ale uz mu nic nekoupim je to lotr vzteklej 😝

erika107
29. zář 2009

ja len preto lebo okopava sedadlo a auto neni nase ale svokrovcov tak nech nepindaju

beruska2x
autor
29. zář 2009

to jo je to i prakticky, snad by nic nerekli ne? 😒 Sima tam zatim nedosahne a my jezdime s nasima tak 1x tydne tak to moc neresim 🙂

saska.t
29. zář 2009

cauky kocky, no dnes ste v celkom peknej zostave 😀

eri vitaj v klube ujacanych unudenych a nespavych deti, dnes som uz rezignovala a nechala malu jacat lebo uz som fakt nevedela co robit ani hrat ani na ruky proste nic 😅

beru ty si ina kucharka ja teraz skoro vobec nevarim ked je mala takato

pati 6 chorobu mozte mat len 1x

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru