Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
16. bře 2010

beru jeeezis by ma slahlo, ale takto mi dieta chodi kazdy den zo skolky, uz je nemam co obliect, chodi ako prasiatko spinava, cune jedno!!! 😀 😀

beruska2x
autor
16. bře 2010

no jednou to asi ukazu neveste, at je to k necemu platny 😀 😀 😀 😀 😀

sasi to je narez co...ja peru Simovi tak 2x tydne ted 😅

patricia1971
16. bře 2010

ahojte 🙂

tak erik to nejko zvládol,ale neive ako 😝 😝 😝 😝

berus super foto,som sa nasmiala 😵

baby,mne sa už komplet posrala práčka,v§bec mi nežmýcha, a oprava ma výde 200 EUR, nová stojí 270 EUR,tak asi kúpim novú i ked tá stará má len 3 roky....na picne,lebo ide za chvílu žmýchať prádlo v rukách,to bude haluz 😵

beruska2x
autor
16. bře 2010

apati a co myslis?, ty pracky jsou tak delany, jen co dojde zaruka se podelat a opravy jsou taaak nadsazeny aby sis MUSELA koupit novou, co by lidi ve fabrice delali 🙄 😅
babicka mela Tatramatku asi 40let 😉

kisska
16. bře 2010

jaaaj beru - maly je bohovsky... keby som Adama nechala tak tiez tak skonci. Dnes rano som mu robila na ranajky toasty a on ich zlepene chrumkave rozzuzlal len natokolko, aby sa rozpadli a vyberal sunku a syr... 😠 A nezabi ho...som mu mohla dat kolecka do ruky a nie sa s tym serinkat...

pati, ze gratulujem. Inak s tou prackou to su nervy, aj ked priznavam, ze ledva cakam, kedy mi tato moja odide (ma 7 rokov) a mam vyhliadnutu taku supermodernu na 7,5kg pradla, ale 40-45 hlbka. Mam teraz slimku ale len na 4kg a to mi prestava stacit. Komplet plnu varku bieleho odolneho (plienky na gebrinky a grcky, malej oblecko, uteraky a pod.) otacam 2x do tyzdna a to este nepocitam farebne a jemne... Okrem toho, ze som si vcera prala paplon, ked sa mi Adam vycikal do postele (ako male ziarlive stena ☹ )

beruska2x
autor
16. bře 2010

kiss ahojky, vidim ze veselo je vsude nejak 😀 😀 😀 😀
s tim jidlem to mame zrovna tak, ozere sunku a syr dokonce mi slizal z rohliku maslo a marmeladu a pecivo necha 😝 opice mlsny to jsou... je ale tousty bych si dala 😲

no tak p nedeli, ted se tesim na vikend, tatka ma 55 tak bude oslava 😉

jo holky -- potrebuju poradit darek k 2. narozeninam pro holcicku, co ted u kocek frci? 😕

ja mam pracku myslim 4. roky, zatim drzi tak snad jeste pujde ale k vanocum chci novej vysavac

saska.t
16. bře 2010

jaj kocky moja pracka ma asi 8 rokov ale stale perie, uz sme s D rozmyslali, ze kedy sa rozpadne 😀 no a vysavac mam druhy behom 3 rokov, ten 1. sa samozrejme hned po zaruke rozpadol 😅 no ani sa necudujem vysavam chlpy a po malej skoro kazdy den, odsavame sople tiez kazdy druhy tyzden aj 5 x denne tak ma chudak odzite ako za 10 rokov
beru- nic nepokazis ak jej kupis kocik s panenkou taky jednoduchy, skoro nic to nestoji, mala teraz na tom fici ako hovado, od rana do vecera len kocikuje a krmi babiky tym, co ma ona jest 🙄 no co uz baby 😀

beruska2x
autor
16. bře 2010

kocarky ma uz 2 😔

beruska2x
autor
16. bře 2010

no vysavac mam oproti tomu 6 let, jako saje ale uz je zuuuubozeny chudacek, nejdriv od psa a ted se na nem vozi Sima a luxujeme furt 😀 😀 😀

saska.t
16. bře 2010

beru a aky je rozdiel medzi 20 mes a 24 mes. slecnou? 😀 v chovani a zaujmoch skoro ziadny 😀

beruska2x
autor
16. bře 2010

ale neeeeeeeee 😀 ja nemyslim ze ji jsou - budou 2 roky ale ze uz ma 2 kocarky doma 😉 jeden hluboky a pak sportak 🙂

beruska2x
autor
16. bře 2010

jste v tahu 😕 o.k. tak jdu do vany a udelat R veceri.... jeste kouknu 😉

rehateha
16. bře 2010

Ahoj holky! Hledala jsem vhodné téma, kam umístit můj dotaz a pak jsem našla Vás - Debata o všem a ničem, tak doufám, že mě s mým dotazem nevypískáte 🙂
Ráda bych Vás požádala o radu. Zařizovali jsme si s přítelem podnájem - takže jsme spíš koukali na cenu než na cokoliv jineho a koupili jsme si komody a skřín Aneboda z Ikei. Problém je v tom, že jsou šuplíky průsvitný a jde skrz vidět úplně všechno, co v komodě je. Můj přítel moc lásky k pořádku nepobral, takže si dokážete představit, jak nevzhledně to vypadá.. Chtěla bych to něcím podlepit.. nejakou tapetou nebo tak nečím, ale zatím jsem narazila jen na to, že tapeta lepí z té druhé, ne zdobné strany ,takže nějak nevím, jak to tam upevnit a sama to matlat nejakym lepidlem mi neprijde jako moc dobry napad.. asi by to slo i videt. Doufám, že jste mě aspon trosku pochopily a něco Vás napadne! 🙂

beruska2x
autor
16. bře 2010

bud ji zkus prichytit lepici paskou nebo mu uklizej 😀

pancake
16. bře 2010

ahojte. 🙂

saska tak som uz v tvojom klube. maly je od vcera taky zly, len place,mrnci alebo nieco kazi.neposlucha nudi sa proste a musime ho zaujat kazdu minutu. hadze sa o zem, pluje,.....no proste vsetko len to najhorsie... 😔 😔 😔
nedovoli nam sa ani najest. place az kym nedojeme. on samozrejme pri jedle neposedi a beham za nim s lyzickou skoro cely den. vypyta si ,,bamam,, a ked mu ho dam tak reve ze ho nechce.... 😲 😲 😲 😲 😲 pomooooc.
uz sa mi zda ze na neho nemam nervym. 😔 😔 😔
do zastrcky vsetko strka, stale vybera priborove noze zo sufla a strka ich kade tade...do dier, pracky,kosa,,,,,,,,
do mrazaka /teraz som tam nasla/ no to je tak jeho program za dnesny den.
napominanie nepomaha ani po dobrom, ani ked zakricim...ani ked sa snazim pekne vysvetlit....ani ked dostane po riti. neboli ho to a on sa nam zasmeje a utecie /ako ze ho mame uz ist nahanat nech je sranda/
horooooooooooooooooooor.

rehateha tapety sa daju kupit aj s nalepovacou stranou farebnou. skus kuk na nete, alebo ikea, alebo sa spytaj predavacky v domacich potrebach ci by ti neobjednala z velkoskladu.alebo sa na to vykasli. ony su vsetky ,,mliecne skla,,take priesvitne ze to na celkovy dojem vyzera vsetko rozhadzane.preto ja mam vsetko drevenne. 😀 😀 aby nic nebolo vidiet. 😎 😎

kisska
16. bře 2010

rehateha - vyber si akukolvek vzorku, ktora sa ti paci a vloz ju k doske a prilep paskou ako pise beruska, staci kusok, ved aj tak budes mat o nu oprate ponozky, takze nebude namahana, nepotrebujes nic silne.

Ozaj Berus, prave vyberame dovolenku a nasla som Hotel Lazne Sedmihorky pri Turnove, nedaleko Prahy aj vas. Nepoznas to tam nahodou? Ci sa tam da vyblbnut s 2 rocnym faganom? Tento rok sa rozhodujeme nad nejakymi horami, lebo k moru bude mala este malinka a chceme vziat aj psa a viac sa mi paci turistika=prechadzky po lese, nez sa niekde opekat. A tam to vyzera celkom ok, ked bude nuda zbehneme do PHY alebo Jablonca k niekomu na kavu 😉 Pozerala som aj Rakusko, ale hotely vyslovene pre deti su drahe (nasla som rekordera s cenou 385€/osobu/noc 😲 ) a v Cechach sa aspon dohovorim a Cesky raj vyzera byt super. Co povies?

Zuzi - toto som mala ja vcera. Dnes uz nastastie klud... Nuda je strasna vec 😠

Sasi to ja sa najblizsie chystam namiesto vysavaca na iRobot (nieco ako Trilobit ale za 1/2 cenu). Kamoska ho ma a nevie si ho vynachvalit. Pusti robota a ide s malym von, pride a ma povysane...

beruska2x
autor
17. bře 2010

kiss jee Sedmihorky jsou kosicek od nas, a v Turnove jsem se narodila, to prijed, urco se sejdeme na kafe 😉
jako cesky raj je krasny, pro deti i dospele... nejsou tam uz kopce ale je to blizko nas, pekna priroda, koupani, kempy... fakt doporucuju, daji se delat super vylety treba vlakem, to se Adamkovi bude libit....

je to kousek do Mlade Boleslavi, coz je bliz nez Praha a na nakupy to staci... ale i do Pha je to po dalnici skok 😉

UZ SE NA TEBE MOC TESIM 😵 😵 😵 😵 😵 😵

beruska2x
autor
17. bře 2010

hlavne i cely Cesky raj je turisticka oblast, hodne pametihodnosti, na zamku Sychrov delaji super letni akce v parku pro deti, tam je furt neco.. i v Turnove je to mesto pohadky i Jicin, takze tam je Runcajs a Cipisek 😉
v cele te oblasti neni problem s hristem, jidlem... tam se tim zije 🙂

kisska
17. bře 2010

Jeeej Berus velmi si ma potesila, ukazem to v piatok Chrustovi a urcite sa necha presvedcit 😉 Maju teraz v praci dobre akcie - prispevky na zahranicne dovolenky, ale mam na vyber len v 2 cestovkach a jedna z nich je uuuplne odveci. Takze som rada, ze som nieco nasla 😉 A este je to aj super, tak dufam, ze sa to bude pacit aj jemu...

Babulky ahojte, kde ste?

beruska2x
autor
17. bře 2010

my jsme byli u kamosky, a musim rict ze Sima je zlate a svate dite, kacka nani jen visi, furt ji musi nosit a to ji je 20m!!! a ona je znovu tehu, furt jeste koji.. a mala braci a braci .. cast jsou asi zuby ale cast urco zvyk... no nehne se, dneska jsem ji tam varila polivku a Sima si hral sam, ani knemu Kaci nesla na koberec....

fakt je z toho nestastna, oz se ji nedivim chudakovi 😅

beruska2x
autor
17. bře 2010

ja jsem objednala Simovi Next at si zvednu naladu 😀

odpo pujdeme neco malo nakoupit, aspon kousek salamu a na postu, poslu ti ti DVD 😉

beruska2x
autor
17. bře 2010

holky jestli kupujete Huggisky tak tady je rozpis akci plinky i ubrousky

http://www.huggiesclub.cz/script05/shopping.asp...

daskak
17. bře 2010

ahojte dievcata,,,
idem vas len podravit, leo som ako chciply pes 😝 😝 😝 😝,,, mam totalne upchaty noc, boli ma hlava aj klby a teplotu mam asi tiez,,,
takze vas docitam az trosku neskor,,, sa mi majte a papa

beruska2x
autor
17. bře 2010

dasi jeeeeeee sedla na tebe jarni chripka ☹

no Sima spi tak jdu uklizet, pak kouknu jeste 😉

daskak
17. bře 2010

berus: nooo len jar tu chyba,,, je tu zima akov ,,,, 😝 😝 😝
idem hajat papa

saska.t
17. bře 2010

ahoj kocky

akosi vas nestacim docitavat, ved viete zamestnana zena 😀

zuzi vitaj v klube, no u nas to nie je z nudy ale zo vzdorovitosti, zabavy ma naozaj dost 😀

dasi to mi je luto, poznam to velmi dobre ked su chorobne stavy a nenavidim to k smrti 😠

dnes tu bolo 15 st. a moc sa mi to pacilo, ale cez vikend ma opät prsat 😠 ale snad sa to uz zlepsi 🙄

kiss iRobota si tiez prosim a ked este aj uvari a vyvenci psi,vobec sa nebudem hnevat a ja budem len kavickovat a venovat sa dietatu 😵

beruska2x
autor
17. bře 2010

cusik sasi uz jsem tu taky 😉

saska.t
17. bře 2010

Beru ahoj

tak prave pozeram ze zajtra konik nepojde, kedze idu stelovat tu novu verziu 😠

beruska2x
autor
17. bře 2010

no ani mi nemluv 😉 jsem zvedava jake to bude 😉 v realu...

co Elli?? jak ji svedci skolka, co se tam priucila?? povidej, jsem zvedava co nas ceka nemine - a ne ze by i tak toho nebylo malo...
dneska jsem byli vobchode s rybkama, tata ma ty narozky tak mu koupim prirustek do akvarka a Sima celou cestu domu delal rybu 😵 a pak mi doma nacpal balonek - normalni nafouknutej do lednicky... no nazabij ho 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru