Horský hotel Bára na Benecku. Máte zkušenost?

kafi
4. lis 2009

maminky,máte někdo zkušenosti s tímto hotelem?

lennis
15. lis 2009

S hotelem ne, ale s Beneckem ano, byla jsem tam 2x na lyžování na víkend a krásně se tam lyžuje, restauračky, cukrárna, personál všude příjemný, jako středisko super 😉

lennis
15. lis 2009

Jo a loni jsme byli kousek odtamtud ve Víktovicích, hotel Jasmín, vnitřní bazén, všude teplo, prcek zdarma + polopenze, dokonce nám dali i 3lůžák a platili jsme 2lůžák. Hotel je v kopci (pořádným) a už je to dost vysoko, takže všude kopce 🙂 , sjezdovka kousek, ale do kopce, 4sedačka 😵 , my byli spokojení

janyjany
25. lis 2009

byli jsme tam 2003/2004 na silvestra ještě jako bezdětní, ale byli jsme spokojeni, sice trošičku postarší interiéry(podle fotek bych řekla, že to trošku už zrenovovali), ale v pohodě. Výborně vařili, žadnej problém se nevyskytl, takže bych tam jela klidně znovu.A Benecko jako takové je moc krásné. Ráda vzpomínám🙂

spionka
1. led 2010

My tam byli předloni s ani ne ročním prckem a naprosto skvělé. Interiéry krásně zrenovované, jídlo parádní a ochotní lidé. Já můžu jen chválit a doporučovat 😉

kremca
2. led 2010

Ahoj, já tam byla už dvakrát v létě s dcerkou na doolené s programem pro děti a obrovská spokojenost. Mohu jen doporučit. Nádherná příroda, všechno na dosah - vleky (jeden malý hned u hotýlku) a další přímo do Herlíkovic cca 3 km. Prostě paráda.

raculka
12. bře 2010

Ahoj, na doporučení Lennis jsme zkusili hotel Jasmín ve Vítkovicích a taky ho můžu doporučit. Vše jak psala Lennis. A personál má svatou trpělivost s dětma 😎 . Ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou, je to menší obec. 🙂

misi78
8. čer 2010

Ahoj holky, tak my jsme letos taky byli v Jasminu, ale ja teda nedoporucuju. Pokoje jsou male a my meli zrovna se sikminou, nekolikrat jsem se prastila do hlavy, taky jsme nemeli zavesy takze me od pul pate budilo slunicko a prcka taky. Bazen mel studenou vodu takze malej tam ani nemohl. Z vineho listku ve vinarne nemeli pulku vin a z chutovek taky ne a ani to nemeli skrtle ze to nemaji. Navic me zklamala terasa, ze nevede z restaurace. 😒 Co je super tak ochota a dobre jidlo a vyborny pristup k detem. Ale uz tam nepojedu.

ilona87
26. únor 2016

@kremca ahoj, sice je to už asi dávno co jste byla v hotelu Bára, ale chtěla jsem se zeptat, jak velké porce dávají dospělým? Nevím, zda vzít prckovi polopenzi (2,5 roku).
děkuju