II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
13. srp 2009

Ahoj, tady svítí sluníčko,ale fouká, hodně pršelo v noci, můžu vám dělat rosničku, co je u nás, jde k vám, odpol.nebo zítra budete mít slunečno. 🙂 Obchoduju a odpol.jdu za klukem. Je mu lépe, možná půjde zítra domů. Zítra začnu připravovat na ty narozeniny tak budu mít fofr ale už se těším! Dneska jsem se vyspala.

petule83
13. srp 2009

Dobré ráno,Adel dávej na sebe pozor a opatrně s tou nohou! 😉 Holky já měla pitomou noc 😝 Usla jsem už někde v 10 a po půlnoci jsem se vzbudila,protože jsem se cítila nějak stísněně,no a samo,drahý mě tak hezky objímal a spinkal,no byl roztomilý 😀 Jenže mě objímal docela napevno 😅 Tak jsem se snažila ho trošku odstrčit a on se asi zleknul a nechtěně mě bouchnul do břicha 😝 Ale naštěstí jen slabě a hned ho to vzbudilo a omlouval se mi a pusinkoval mě 🙂 No a já jsem už pak měla celou noc potrhané spaní 😝 A chtělo se mi pořád čůrat 😖

berryl
13. srp 2009

to já jsem spala celou noc bez wc, tak jsem ráda!!!
Dan budeš dělat dort? to je super, že malého pustí, budu držet palec, ať tam není ani o minutu déle než je třeba

Peťul bereš foťák?

petule83
13. srp 2009

Beru,jasnačka 🙂

berryl
13. srp 2009

ok tak já ten svůj nechám doma 😀

petule83
13. srp 2009

o.k.já spíš řeším co si oblíknu 😒 Asi budu muset na sebe narvat rifle 😝

berryl
13. srp 2009

no já chtěla jít v teplkách, ale asi se taky narvu do riflí, to je mazec, mám plnou skříň riflí a obleču jedny 😲

petule83
13. srp 2009

já už mám na sobě jedny černé kalhoty a roztahuju je 😀 Ty mě aspoň nikde šíleně netlačí 😝 Já mám taky plnou skříň riflí,doufám že po porodu zhubnu,jinak je můžu vyho 😅 dit

berryl
13. srp 2009

no kolem mě kamarádky některé shodily hned do měsíce po porodu a jiné se trápily rok a půl něž se dostaly na původní váhu, tak jsem fakt hodně zvědavá

petule83
13. srp 2009

Ježiš nestraš 😕 Teď mi volal Tomáš,že nás tam hodí,chtěl by vědět kde to je,ať pak pro nás někdy může přijet,třeba když už budu ve stadiu,kdy se už na tom cvičení nezvednu ze země 😀 Tak pojedem autem? 🙂

berryl
13. srp 2009

aha tak počkej musím zavolat té kamarádce s miminkem chce tam jít ukázat malou

no já jinak dneska odvoz domů nemám Ráda musí dodělat tu koupelku víš

petule83
13. srp 2009

A ona měla jet s tebou?Já taky jinak odvoz mít nebudu,já nechci aby pro mě Tom jezdil,to ještě zvládnu,jenom vyjímečně 🙂

berryl
13. srp 2009

tak ona nejede kvůli počasí,chtěla tam posedět třeba i venku na zahrádce, takže jak? domů jedemu tramvají a tam?

petule83
13. srp 2009

Domů tramvají a tam autem.Tak můžem jet až v 15.30?Kde tě máme nabrat? 🙂

berryl
13. srp 2009

no právě to já nevím tak v 15.30h,víš kde je tady na vozovně ge banka??? jo a jaké máte auto ať nesednu k někomu cizímu 😲

petule83
13. srp 2009

😀 Někde u sarezy?Máme stříbrný superb,neboj,já si tě vyzvednu 😀

berryl
13. srp 2009

nebo určitě víš kde je pošta tak tam jen nevím kde tam jako nasednu nebo navrhni něco Ty já dojdu kamkoliv 😀

petule83
13. srp 2009

Pošta vím kde je,máš to k ní daleko?

berryl
13. srp 2009

ne bydlím právě u pošty 😀 😀 😀 jen nevím kde se tam postavit, aby jste mě nabrali víš

petule83
13. srp 2009

před ten hlavní vchod se postav 😉 budeme tam v 15.30hod.Jo a Kristýn prosím tě kde jsi kupovala ten kojo polštář?Mám si ho objednat z netu?Zrovna na nějaké koukám.A spíš s ním?

berryl
13. srp 2009

já s ním nespím vadí mi jak šustí ty kuličky a nemůžu spát, nepoužívám ho vůbec!!! spí na něm pes 😅
raději mám složenou peřinu pod nohama je to příjemnější, ale fakt záleží holky s ním spí, mi to vadí!!!

ok tak budu předtím hlavním vchodem v půl, už se těším, musím si přibalit svačinku 😲

petule83
13. srp 2009

No vidíš,tak je využitý aspoň nějak 😀 O.k.tak v půl před poštou,taky se těším a něco na jídlo jasně sebou 🙂

berryl
13. srp 2009

ok tak papa

endie
13. srp 2009

nazdar maminy tak malá váží kolem 2 kg, hlavičkou už je v porodním kanálku, zas a opět potvrzena holčička 😀

berryl
13. srp 2009

ahoj holky,tak už jsem více jak hodinu na wc a mám šílené křeče a průjem ach jo, petka šla cvičit sama a já se modlím at už mi je lépe! Endie malá krásně roste!

salikova
13. srp 2009

Ahojte holky! Tak už sem doma... Od včerejška s oteklyma nohama ☹

salikova
13. srp 2009

...teda doma - u našich 😉

nika
autor
13. srp 2009

ahojki holky, já jsem taky doma, berryl jejda.

sali jak to nožky neposlouchaj. já jsem si teď hodinu schrupla, děs co.
jdu makat, než se manža vrátí chci vystěhovat skříňku už půjde zpět do spíže, hurááááá konečně.

nika
autor
13. srp 2009

jo volali mi z obchodu dneska doručil dodavatel náš kočárek, v příštím týdnu vyzvednu, hurááááá.
jo a dneska konečně manžel vyzvedl balíček na poště - šátek na nošení dětí, je superní.

berryl
13. srp 2009

ahoj už je lépe,ale ležím a odpocívám!