II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
20. srp 2009

my už máme všehno jen tu postýlku musíme zajet koupit, pak ještě látkové plenky a už mě nic nenapadá :o) to zjistíme časem
kosmetiku nemám žádnou nebudu kupovat, prý se má používat jen voda

petule83
20. srp 2009

Já vím,ale já myslím líh na pupík,bepantenovou mast atd...

berryl
20. srp 2009

jo tak to máme 🙂

petule83
20. srp 2009

Já ještě ne 🙂

berryl
20. srp 2009

to mi poradily holky, tak jak jsem byla pro věci do porodnice, tak jsem to nakoupila všechno najednou

teda tak je, ale pořádný pařák!!!

nika
autor
20. srp 2009

😉 nazdrárek vespolek,

petu neboj ani já nemám nakoupeno do porodnice, takže klííídek

adellaide03
20. srp 2009

Ahoj holky,
To já dnes teda zažila trochu stresu, no ale co se dá dělat. Nejdřív jsme byli na kontrole s tou nohou, byl tam nějaký odborník který to strašně chválil, že ta zlomenina není tako hrozná, že je to jenom jakoby vlásečnice nebo co, ale že oproti minulému snímuku je to lepší tak jsem byla ráda. Sice nemůžu stále došllapovat, ale to nevadí , na kontrolu jdu až 17.9. Pak jsme ještě šli na gyndu kde mi to taky domluvila švagrová. Jenže tam jsem si dala. Jsem vždycky strašně vysgtresovaná a tak jsem je upozorňovala, že si měřím doma sama tlak, že ti prostě jinak nejde, že ho vždy u doktorů mám vysoký. No nic samozřejmě opět vysoký, tak doktor, že teda musím dát moč. Jenže mě se na malou nechtělo. Tak mě nechali čekat na příjmu na porodním sále. Tak jsem pila a čekala až se mi začne chtít. Pak jsem opět šla na záchod no a slyšela rodit maminku, takže opět to s mým čuráním nebylo slavné, ale trochu moči jsem jí dala. Doktor mezi tím pořát říkal, že si mě tam budou muset nechat, samozřejmě, že já nechtěla tak pak teda řekl, že uvidíme jak dopadne moč a že mě ještě poslal na interní vyšetření. A taky dobře udělal protože doktor co tam byl říkal, že prášky, které beru na tlak moc v těhu vhodné nejsou (já se teda přiznám, že jsem je nejedla protože jsem pořát měla tlak nízký) tady tyto ale jíst budu. Moč byla v pořátku takže mě pustili domů. Jinak mám trochu zkrácený čípek a trošku nižší krevní obraz tak mi dal železo. Miminko ale už váží 1700g.

berryl
20. srp 2009

ahoj Adél,tak hlavně,že je nakonec vše v pořádku a miminko krásně roste! Já bych taky stresovala! Jinak já jsem šílené nemehlo.rada vyhazoval odpadky já na nej čučim,melu pantem a jak dávám nohu z patníku tak jsem si nevšimla veliké díry a pravou nohou jsem do ní zhucela. Spadla jsem dopředu takže na ruce, z levého kolene mi tekla krev a pravý kotník mám nějaký špatný hodně bolí tak jsem si ho stáhla a uvidíme. No nejraději bych si nafackovala. Niki tak už máš volno neukapla Ti slzička?

berryl
20. srp 2009

tak při každém doslapnuti to pekelně bolí,nikdy jsem neměla nic zlomeného ani narazeneho,takže to neznám!!! To mi jeste chybělo.

nika
autor
20. srp 2009

berryl neště ne, zítra je ten osudný poslední den.

nika
autor
20. srp 2009

berryl kotník zaleduj,kus mražené flákony i klidně přes obinadlo.

ach jo holky moje.

adell ty jo s tím tlakem to je masakr. já teda klepu, mám tlak pořád hodně nízský, ael taky před těhu mi vždy vítal u Dr nahoru, doma v pohodě.

nika
autor
20. srp 2009

dneska má maminka manžela narozeniny, musím ji napsat sms. 😵

berryl
20. srp 2009

jdu ledovat,nechci jít na pohotovost,ale nemůžu se na to postavit.

nika
autor
20. srp 2009

berryl a kde tě to bolí když nestoupáš? bolí jen tak v klidu?
ach jo holka, možná tě pohotovost nemine, leduj a nohu výš než tělo 🙂 alespoň na chvíli,

mne je tu hooorkooooooooo

berryl
20. srp 2009

tak už se na to nepostavím a bolí to už i jen při zvednuti,i kdyz je jen v klidu,takže pojedeme na pohotovost az miláček domaluje koupelnu holky mi se chce brečet to je taková smůla!

endie
20. srp 2009

ahoj maminy

jdu jenom pozdravit. no poteš koště člověk tady jenom vleze a už čte hrůzu 😲 , berryl držím pěsti aby to byl jenom výron

berryl
20. srp 2009

endie děkuji!

adellaide03
20. srp 2009

Berr ´to děláš dobře, že jedete na pohotovost, já nejdřív k doktorovi taky nechtěla, ale pak kvůli miminku jsem raději jela, opravdu nestojí to za to. Tak ať je to jen vyvrtnuté.
Nikdy já jsem u doktorů hrozný stresař fakt vím, že mám syndrom bílého pláště prostě jen vidím doktora tak mám tlak jak hrom. Navíc to teplo dnes.

nika
autor
20. srp 2009

berryl tak to raději jo. mysím si že sis uhnala pěkný výron, ach jo holky moje.

myslím si že i to teplo tomu adel nepomohlo. já mívala vyšší vždy jak jsem šla darovat krev, ale to mělo určitě taky opodstatnění, je za to volno a já si vždy naplánovala spoustu věcí na zařízení, a kdyby mne nevzali a musela do práce, bylo by to na prd.

adel snad to bude ok.

berryl a ty se ozvi co a jak ju.

berryl
20. srp 2009

mi se tam tak nechce,nechala bych to na zítra,třeba to bude lepší :o)

nika
autor
20. srp 2009

berryl, já osobně bych nešla, ale mne neposlouchej. já nešla ani s pořezanou rukou na šití, takže já nejsem dobrý rádce.

hele bolí tě to i jako zevnitř nohy - jako vnitřní kotník? nebo jen z venku?

já měla oba kotníky XXX vyvrklé bolest znám, po prvním vymknutí jsem už nikam nechodila, ael záleží na tobě, v případě našeho krásného požehnaného stavu, potřbujeme být ok,

zkus ještě než půjdete hadr namočit ve studené vodě a octu. teď ne napadá nestáhla sis to moc? pevně?

nika
autor
20. srp 2009

berryl jak jsem ti psala ten odkaz na odlitek chceš tu velkou sadu nebo tu malou?

adellaide03
20. srp 2009

Já se přiznám, že kdybych byla doma taky bych nešla jenže jsme jeli ze Zlína a byli ve ValMezu tak jsem tam teda jela. Můžeš to nechat na zítra, ale určitě bych tam zašla aspoň zítra. A jak se pohybuješ po domě když na to nemůžeš šlápnout?
Niky já jsem s tím tlakem měla problémy před rokem, ale dali mi ten přístroj co ho nosíš celý den a měří tlak a vše bylo OK. Já prostě vím, že jsem stresař i ve škole to tak bylo. Hlavně že jsme měli tolik psychologie a já se nemůžu naučit nějaké relaxační cviky abych to odbourala.

endie
20. srp 2009

holky tady ten internet u našich je děs fakt 😠 jedem 2 počítače na něm a seká se to, trvá to, ip vzkazy neukazuje no děs fakt 😠 jinak já se mám fajn, taška do porodky zbalená 😀 jo a domluvila jsem se s Adelkou že 9.9. je náš termín 😀 😀

berryl
20. srp 2009

bolí to vevnitř,teď už nemám obvaz mám to volně,octan mi poradila maminka taky,přinejhorším bycho zajeli zítra s manželem az by přijel z práce

adellaide03
20. srp 2009

Endie to jste si domluvily pěkné datum.
Berryl no však uvidíš jestli to bude stále bolet a bude to natelké.

nika
autor
20. srp 2009

endie o měsíc dříve jo, ty nám utečeš ale z říjnových datumů, nechceš si to ještě s Adélku přehodnotit.

🙂

berryl podlož nožku, a uvidíš. je fkat že večer na pohotovosti je pakárna.

endie
20. srp 2009

když já se jí nemůžu dočkat 😵 ale to je jenom moje přání spíš to vidím na to že budu malou ejště přenášet +3 dny

endie
20. srp 2009

děvčata dobrou pohladtě bříška já to vzdávam s tím internetem 😠

nika
autor
20. srp 2009

endie uvidíš ona si sama řekne kdy, 🙂