II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
1. zář 2009

kalei já jsem taky říkala, že bude Ríša maminčin mazánek a že se mu nebude chtít z domu :o)

no tak jsem tam volala a vše je ok tak já nechápu z čeho mám ty fleky a proč se tak škrábu, něco mi prostě vadí

endie
1. zář 2009

já se na disney komplety dívala v kik a taky 250,- se mi zda palba. Lidl v Ostravě u Futura,zábřeh a Dubina

petule83
1. zář 2009

Týnko tak to je super,že máš testy v pořádku! 😉 Tak se snaž neškrábat,no já vím že to nejde co? 😖 Fleky můžeš mít,to je pigment v těhotenství.

berryl
1. zář 2009

Peťul lidl je naproti tesca v porubě

endie
1. zář 2009

to je fajn že máš testy v pořádku, to škrábáni může být spůsobené hormony v těhu, někdo zvrací ty se škrábeš 😀 😀

berryl
1. zář 2009

uvažuji co mi může vadit jdu si koupit nějaký nový krém na tělo a asi změním i sprcháč a uvidíme

berryl
1. zář 2009

Endie, ale já se fakt škrábu do krve a nejde přestat 😲 😖

nika
autor
1. zář 2009

čuste jsem z5, v lékárně jsem nechla 600 za velkej náku v hypru 1000 - jo přesteli dávat tašku zadara, ach jo. vše jsem kdom mraženého a salámů nechala v autě, manžílek večer vynosí.

endie
1. zář 2009

a nepřešla si na novou aviváž a nebo prášek? to je fakt divné a nebo nesnědla jsi něco co jsi předtím nejedla? Bobmu malej to ti nezávidím

nika
autor
1. zář 2009

endie díky za odkaz, je mi se ale nechtě zpět do města 🙂

nika
autor
1. zář 2009

berryl možná jen tělo už nechce tu kosmetiku co jsi používala. já jsem teď na nivei a jsem moooc spokojená. ael jiné nesnesu.

endie
1. zář 2009

🙂
uvažuju ještě nad tou dečkou že bych jí vzala do kočárku

petule83
1. zář 2009

Teda fakt krásné věci 🙂 Nejvíc se mi líbí ta růžová teplákovka,ale tu by asi Vojta nechtěl 😀 Niki to je mazec,jak se penízky kutálejí co? 😖

berryl
1. zář 2009

já fakt nevím, zkusím to změnit a snad se to zlepší
čím mažete pupek?

petule83
1. zář 2009

Já mažu od začátku modrou indulonou a dobrý.Až na ty nechutné strie,co se mi udělaly na boku 😝 Já chci auto! ☹ A řidičák ☹ Teď bych si jenom sfrkla kam bych chtěla 😖

endie
1. zář 2009

tu mám koupenou 😀

já mažu a je m,i to prd platný ale mažu od Hippo krémem proti striím a nebo klasika olejíček modrý od Avril

nika
autor
1. zář 2009

a to jsem skoro nic nekoupila. ach jo.

já mazu tělovým mlékem z oriflame - to mi sedí plus mám eucerin olej proti strijím.

jinak ještě mám dětské mléko od Pathenolu - tu značku miluji. už se těším až bude mimi a budeme ji používat.

jinak v lékárně jsem koupila teploměr, buničinné čtverečky, lih, slunečnicový lékárenský olej, bapanthen - malý, libenar, optal a pro sebe vložky - holky kolik jste jich kupovaly?

endie
1. zář 2009

niki a dělá ti problém ted řídit já už jezdím jenom z nutnosti pokaždé mi stvrdne břicho a bolí jak hrom

endie
1. zář 2009

2 balíky těch vložek, bephanten mám taky ale pokaždé zapomenu na lih a tu vatu 😠 sakra

berryl
1. zář 2009

já jsem koupila 5 balíků ať tam pak nemusím posílat manžela jeden balík stál 32,-

nika
autor
1. zář 2009

endie ne pohoda, po týdenním šlapaná po kopcích a výletech jsem ok, spíše se děsím co bude potom. mi břicho tvrdně minimálně tak 3 x denně, a spíše mám krásné tvrdé hrče kde se mimi zapírá nožkou a nebo ručičkou.

nika
autor
1. zář 2009

vatu jsem nebrala, vzala jsem ty buničinové čtverečky, vata může pouštět chlupky.

já zase zapoměla vzít jak brala berryl vzorek umělé výživy pro sichr. že. ještě koupím heřmánkový čajík . ale to můžu kdykoliv.

endie
1. zář 2009

tak já když položím ruku na břicho tam malá mi do dlaně cpe prdelku 😀

no jo výletnice 😀

nika
autor
1. zář 2009

😀 já vzala dvoje, dokoupím při přístím nákupu v kauflandu tam je taky lékáreň.

ale jdu si to napsat nebo zapomenu.

berryl
1. zář 2009

kaufland lékarna je předražená

jo a ten malý nutrion stál 17,- tak jen ať víš

endie
1. zář 2009

a nezapomente nafukovací kruh malej 😀

nika
autor
1. zář 2009

kruh jsem dostaal od sestřenice - doufám že nebude potřeba.
dneska jsem čučela na olej na masáž hráze.

berryl u nás se mi ani nezdá, ceny jako jinde.

nika
autor
1. zář 2009

jo a koupila jsem si přezůvky do porodnice 😀

petule83
1. zář 2009

Nebo radši rovnou nafukovací člun 😀