II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kaleilah
1. zář 2009

niko díky 😀 😀 😀 ono se blbě usmívá do sluníčka 😀 a hlavně jsem už byla z toho vedra utahaná, honili jsme se s prckama a se psem na louce

kaleilah
1. zář 2009

jinak niko já kupovala už pro dana hrací deku v sekáči, byla moc hezká, i s těma obručema do kříže a na tom zavěšený hračky, stála pár korun a já jí používala asi od jeho dvou týdnů, prostě když jsem chtěla aby s náma ležel, tak jsem ho dala do obýváku na pěnové puzzle, na to tu podložku a bylo 😉

nika
autor
1. zář 2009

kalei tak to jo, protože na fotce jak si kamarádkou ti to s usměvem mooooc slušíííííí. jsi kočka mamka.

jojo asi máme podobnou, jen se mi zdá tenká, takže budu řešit co pod ní.

nika
autor
1. zář 2009

holky ostravačky, jak s tím srazem. o víkendu se Váma si nechce, nebo v pátek? sejít se třeba v Ikei na kafčo. budu tam mít cestu nebo kdekoliv jinde.

dandulka1
1. zář 2009

Ahoj holky. Na kontrole vše ok, prý mám malé břicho, proto mám bolesti. Po dvou měsících jsem dostala opět magnesium. Nemohla jsem se u dr.zvednout, skřípnul se mi nerv a zasekla jsem se v kříži, tak mi dr.pomáhal a smál se. Jsem ráda že je vše v pořádku, bála jsem se. Poslouchal srdíčko tím přístrojem a ta můra tak zlobila že jí nechytil tak musel kouknout utz na srdíčko jestli bije, což bylo jasný 🙂 Prý jsou to i poslíčci ale neotvírám se tak je to normální. Ve čtvrtek jdu na velký utz a budu chodit do poradny po 14 dnech. Mám papíry na mateřskou, lístek na peníze a ukončenou neschopenku tak musím zítra k účetní. Jdu něco ještě dělat, od zítra bude zedník bourat v druhé půlce baráku tak jsme hodně věcí a nábytku přestěhovali tak to musím umýt a skříně naplnit zpět.
já mažu břicho pořád lékárenskou vazelínou a strie ani jedna. Hurá!
Maliník i podporuje porod, tak bych se bála, ještě je brzo, kamarádce doktorka řekla až po 36.týdnu ale záleží na vás.

petule83
1. zář 2009

Endie ta růžová je krásná! 😉

Kalei sluší ti to 😵

Niki já o víkendu nemůžu,v sobotu máme akci u mojí rodiny a v neděli jedeme s přítelem pryč.Ve čtvrtek mám cvíčo,ale v pátek můžu a klidně bych šla ráda 😉

kaleilah
1. zář 2009

dan tak jsi aspon koukla na utz, to je skvělý že jsi v pořádku i s mimčem, ted už to k tomu konci nějak doklapeme 😉 učim se háčkovat čepičky kdybych se náhodou se třema dětma doma pak nudila 😀

nika
autor
1. zář 2009

já toho mám sice v pátek hodně, ale odpoledne bych to dala. dopolko musím vyzvednout ten kočárek, pak jdu do práce rozloučit se s holkama, asi i s nimi na obídek.
pak chi do mobelixu a do ikey a pak baumaxu. mám seznam jak blázen.

ještě se domluvíme nebyl by problém. pro mne kdekoli v ově budu mít auto tak je to opravdu na vás.

dandul hurrááááá ještě že jsi už napsala napínáš nás. jsem moc ráda že jsem ok. s nervem mi říkej já se v noci nemohla zvednou na wecko levá kyčel s kříži belhala jsem se jak důchodce, ale ráno pohoda, nic. tak jsem asi zle spala.

nika
autor
1. zář 2009

kalei tak to já nestíhám, mám rozvyšivanou přebalovací podložku a ručník pro mimi,krásné zvířátka a nejsem schopna to dodělat, ale třeba bude čas nakonec jak budeme vyčkávat na porod.

kaleilah
1. zář 2009

jo niko já pod tu podložku dávala právě na zem ty pěnové puzzle a na to jsem ještě složila larisu. bylo to měkoučky a nebyla zima od země. Já jsem si od ty puzzle říkala, když mi chtěl pro malýho jak se narodil někdo něco koupit, říkala jsem aby mi koupili balík puzzlí, jsou docela drahý, takhle jsem měla víc koberců všude po bytě a fakt to dost využívám, Te´d s nima trénujeme hod do dálky 😀

nika
autor
1. zář 2009

taky je plánuji koupit. nemáme koberce nikde v bytě, takže bude nutnost.

petule83
1. zář 2009

Dandulko to je moc dobře,že jste ty i mimi v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

Teda Niki a stíhala bys to v ten pátek?Když tak to necháme třeba na příští týden,ať se neulítáš k smrti 😀

nika
autor
1. zář 2009

určitě, závleží v kolik. někdy okolo druhé a později v poho.
domů spěchat nebudu nebude na mne nikdo čekat ☹ manžel jede služebně pryč tak budu mít časíka 🙂

petule83
1. zář 2009

Tak mě je jedno v kolik,ještě záleží na berryl a endie...

nika
autor
1. zář 2009

holky máte všechny doma lehátko pro mimi? už teď to co se později používá pro krmení.

např jako toto:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3832720

petule83
1. zář 2009

Niki já ho nemám,ale určitě chci.Ale přítel brblá,že to je zbYtečné,ostatně jako spoustu jiných věcí,takže ho už neposlouchám a pořizuji co potřebuji 😀 Ale prý to lehátko dostanem od jeho ségry,tak uvidíme...

nika
autor
1. zář 2009

já právě uvažuji, že taky zatím ne až později, tak to vydržíme.

🙂

petule83
1. zář 2009

Niki jasně,však to časem uvidíte 😉 Já se zatím loučím,za chvilku mám růžovku,tak papa

nika
autor
1. zář 2009

jojo taky se budu dívat 🙂 ukážu se tu ještě potom. pa zatím a příjemný večer 🙂

kaleilah
1. zář 2009

Holky zkušenost s lehátkem v praxi: kupovali jsme něco podobnáho jako je na tom linku od niko, prostě tohle klasický, využili jsme ho tak do 5ti měsíců, dá se slušně sklopit a zádíčka prý netrpí-to mi říkala mudra, takže jsem si ho dala třeba na linku a mohla jsem v klidu vařit, uklízet, potom když malýmu bylo kolem pěti měsíců tak jsem ho v tom i krmila, ale to je docela nepraktický, musela jsem ho mít na stole, klouzalo, bála jsem se že se převrhne.Navíc jsou dělaný do 9kg, to měl na 7mi měsících. A jestli budete plně kojit do půl roku, tak si myslím že na jídlo nevyužijete, to je lepší klasicky krmící židlička, která je hlavně i s pultíkem. tady to se nedá dát pořádně do sedu, takže když dítko sedí tak u toho i dost blbne, navíc se tam dan začal otáčet a bála jsem se že vypadne. takže využití spíš od narození do cca 5ti měsíců 😉

kaleilah
1. zář 2009

Přidala jsem i nové fotky do alba rodinka 😵

berryl
1. zář 2009

ahoj holky,Dan jsem rada že jsi pohromadě a mimi,že je ok. já lehátko mám minulý týden mi přišlo,vyhrála jsem aukci na mmb, vím že to není na dlouho,ale chtěla jsem ho. Kdyz budu vařit tak bych malého v kuchyni neměla kam dat,no a pak ho zase na mmb prodám. Holky v ten pátek nevím jestli nepojedeme na chatu jeste bych Vám dala vědět. Jinak jsem měla zdravou večeři chleba ve vajíčku 🙂 a k tomu jsem pila vodu z okurek. Mnam

dandulka1
1. zář 2009

Já lehátko namám, mám postýlku kam vidím z kuchyně, obýváku i jídelny i z prvního patra a na krmení mám starou přenosnou autosedačku, kterou jsem koupila za 100kč. Na kluka jsem lehátko měla a na krmení jsem ho nevyužila, z flašky jsem krmila na ruce a pak jak psala kalei sem se bála, jak kopal nožičkama tak to lehátko na stole klouzalo.
Holky jsem psychicky v pr....ted mi volal mamky manžel že jí odvezla ráno záchranka, měla mozkovou příhodu, krvácí do mozku, nejde to zastavit, je v bezvědomí a ochrnula jí ruka i noha.Je na jipu. Je jí 69 takže moc optimismu nemám.

petul - krásný fotky...

nika
autor
1. zář 2009

dandulko, držím pěstičky aby bylo mamce líp, uvidíš, drž se holka. 😒 ☹ 😉 neboj mamka je určitě bojovník, budu na vás myslet.

právě taky vidím na postýlku v obýváku i z kuchyně. abude mít kolečka tak když tak převezu.

berryl
1. zář 2009

dan to mě strasne moc mrzí!!! V nemocnici se o ní postarají,nic teď v podstatě nemůžeš dělat! Budu na ní moc myslet,at je to co nejlepší! Drž se!!!

kaleilah
1. zář 2009

Dandulko to s tou mamkou mě moc mrzí, drž se a nemysli na nejhorší, musíš myslet na mimčo i na sebe, stresy škodí vám oběma, aby ti nebylo ještě hůř, to by mamce taky nepomohlo ☹

berryl
1. zář 2009

tak už jdu spát,jsem poslední dobou úplně bez energie,nejsem schopna se ráno vyhrabat z postele. Umýt období atd. Bolí mě kříže a jeste tak dlouho ach jo :(

kaleilah
1. zář 2009

berryl dobrou noc, at je ti líp 😉 já mám ruce od těsta, dělám švestkový knedlíky z bramborovýho těsta. kdyby mi někdo řekl že je to taková patlačka tak si uvařim brambory a švestky k tomu přikusuju 😀 😀

nika
autor
2. zář 2009

kráasné slunkové ráno 🙂

kaleilah
2. zář 2009

dobré ranko, u nás teda větrný a deštivý 😉