II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
17. zář 2009

jo jasně můžeme na něco mrknout, Ráda miluje čokoládku, takže většinou něco z té belgické prodejny mu koupim, nebo trenýrky atd

petule83
17. zář 2009

Jůůů Endie s včeličkama 😀 To je hezké 🙂 Žádný vorvaň,jsi těhulka! 😉

berryl
17. zář 2009

Peťul chtěla bych mrknout do tesca do takka co ty na to potřebuji nějaké triko

petule83
17. zář 2009

Trenky jsem mu nedávno koupila u vietmošů,ale jen jedny,měli je poslední,s kravičkama 😀 A on je úplně zbožňuje,že prý super matroš a dobře se mu v nich chodí.Tak bych mu ještě koupila,ale tyhle nemůžu sehnat 😠 Kéž by je měli,ten by byl šťastný! 😀

petule83
17. zář 2009

Jo to můžem,dneska?

berryl
17. zář 2009

no já Rádovi kupuji na hlavní třídě v tom obchodě jak mají kojící podprdu takové ty andri, taky super matroš a stojí 209,- má jich už hodně, ale pořád drží tvar a pěkné barvičky

berryl
17. zář 2009

jo jo jela bych dneska 🙂

berryl
17. zář 2009

Holky jak děláte bramborový guláš? co všechno tam dáváte? každý ho totiž dělá jinak díky

petule83
17. zář 2009

To je mooooc,ty s krávama stály 30kč 😅 No jo,ale já mám problém,musím být do jedné hodiny ještě doma,pošťačka mi přinese životně důležitý balíček,jsou v něm kalhoty 😀 Tak kdybysme jely ve dvě do toho tesca,tak že bychom se najedly tam?A pizzu rušíme?

nika
autor
17. zář 2009

berryl br. guláš - já mám fintu - kupuji k tomu základ na guláš od vitany v sáčku je dobrej.
pak osmažím cibulku, česnek, přidám kabanos - klobásku co máš, ten základ, k němu 0,5 l vody, brambory na kostky a dusím dokud nejsou brambory měkké pak přiliju vodu dochutím - majoránka, paprika, sůl, co je potřeba a je to.

jiank bez základu - cibulka, česnek, klobása, kostka masoxu, paprika, brambory, voda. podusit jak je měkké tak zahustím vodou s moukou, dochutím majoránkou, popr. česnekem a je to.

petule83
17. zář 2009

Já ho dělám tak,že spěním na oleji cibulku,až zezlátne posypu trochu hladkou moukou,malinko posmažím a zasypu červenou paprikou a zaliju vývarem z masoxu.10 minut povařím a prcnu tam brambory,osolím,opepřím,česnek a nechám vařit do změknutí.Nakonec přidám pokrájený párkový,nebo klobásu,dochutím,popř.zahustím a dám majoránku a hotovo 🙂 Maso tam nedávám 🙂

nika
autor
17. zář 2009

koukám že půjdete zase nakupovat, teda vy se nezdáte.

petul já taky kupuju chlapovi u vietnamců a vydržej snad více jak ty značkové. 🙂

berryl
17. zář 2009

no a mám hlad !!!
super děkuji

Peťul tak ve 14h na vozovně?

petule83
17. zář 2009

Ty andrie jsou super,já vím,prodávala jsem je jak jsem pracovala ve spodním prádle v Hrabůvce.Super job a já kráva odešla 🙄 No chybami se člověk učí no 😖

berryl
17. zář 2009

:o) jsou fakt kvalitní
ty za 30,- už asi neseženeš :O(

petule83
17. zář 2009

Jo ve 14 na vozovně 😉 Ty ale nic nejez,já oběd nevařím tak počítám s tím,že někde něco dáme! 🙂

Nikuš jasně,vietnamci to jistí 😀 On si sám nic nekoupí,takže mu kupuju já 🙂 No půjdem nakupovat,ale já jsem včera mrkla na účet a málem mě trefilo,takže opatrně 😅 Za co já tak utrácím... 😕 😅

nika
autor
17. zář 2009

holky klid, manžovi ještě nepřišla výplata, kdyby jste viděly můj účet 🙂

nika
autor
17. zář 2009

jdu žehlit ael nechce se mi.

petule83
17. zář 2009

Žehlení tady mám taky plno,ale to až večer u růžovky 🙂

berryl
17. zář 2009

no já taky čekám na peníze a pořád nic :O(((
Peťul neboj už nejím ať mám hlad 😲

endie
17. zář 2009

tak v kolik tam asi budete devčata? 😕

berryl
17. zář 2009

no my tam budeme tak po 16h

petule83
17. zář 2009

Endie ve 4 už určitě jo 😉

berryl
17. zář 2009

peťul a není to brzo, když stejně nebudeme cvičít? mě celkem bolí kostrč, takže já fakt cvičit nebudu

berryl
17. zář 2009
petule83
17. zář 2009

Týnko tak když ve 4 vyjedeme od tesca,tam jsme za 20 minut a ještě než dojdem?

berryl
17. zář 2009

jo jo tak to jo:o)

petule83
17. zář 2009

Jééé to se Vojtovi líbí a mamince ještě více 😀