II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
20. zář 2009

Já bych taky někam vyrazila! Ale čeká nás cesta autem do Prahy... Takže balíme a vyrážíme zabvčasu...Procházku nestihnem..

petule83
20. zář 2009

Ahoj holky,tak já hlásím,že už mám taky pro prcka vše vypráno a vyžehleno.Včera jsme měli s přítelem uklízecí den,spíš teda on,udělal velký pořádek doma,já jsem to jen doladila 🙂 Jsem radši,když sedím,nebo ležím,hodně mě bolí ten nárt na pravé noze a špatně se mi chodí 🙄 Dneska jsem mrtvá,v noci jsem skoro vůbec nespala,prostě to nešlo 🙄 Přítel jel na zahradu a já si jdu dát dvacet.Tak pa všem,večer se možná ukážu.

nika
autor
20. zář 2009

petul pěkně odpočívej, ty jo uklízecí den mne čeká, chci taky udělat ještě velký uklid, na to si poprosím asi mamku, aby mi pomohla.
já konečně přesadila tu šílenou naší obří kytku co máme na schodišti, to byla fuška, snad to přežije. teď zvažuji co uvařit, nechce se mi vůbec uvažovat.

berryl
20. zář 2009

ahoj tak maminka právě ujela,udělaly jsme veliký pořádek a teď už se to bude jen udržovat. Vidím,že jste taky uklízely. Petul jak jste oslavili výročí? Já čekám každou chviličku manžela. Jinak mám usmažene řízky a bramboraky :o) byli jsme i nakoupit v glóbusu.

nika
autor
20. zář 2009

berryl tak jsi mne navnadila taky budou řízky a brambor 🙂 a peču perník.

dandulka1
20. zář 2009

Ahoj holky, tak mám přimontovaný zbytek linky a uklizeno. Dneska jsem si navrtala madla na přebalovák, upekla jsem štrůdl a od zítra mám nařízeno odpočívat, ráno Petr odjíždí a jsme jakž takž zařízený tak se budu válet. Mám tu jen koš na vyžehlení. Holky já jsem jak lenochod, chodím jak kachna a dýchám jak astmatik.
Ještě se modlím aby nám co nejdřív zavolali že je hotová sedačka, máme tu starou a už jí tu v novém nechci 🙂

Dneska jsem manžovi říkala že je mi ho líto kvůli sexu a on mi řekl že má v hlavě přepnuto a neřeší to, že se těší na malou 🙂 Tak jsem ho odměnila za to makání doma aspon ručně 😉

Taky u vás bylo tak krásně a horko? Ted jsem četla že až do konce října má být kolem 18 stupnů. To už vidím jak půjdem ze sandálí do kozaček, poslední dobou není vůbec jaro a podzim.

petule83
20. zář 2009

To děláme všichni vánoční úklid? 😀 Teda holky my jsme šikovné a pilné 😉 Já jsem si odpoledne lehla a opět jsem čučela do zdi,ne a ne usnout 😠 Ach jo 😖 Zítra mám doktora,tak uvidíme jak se prckovi v břichu daří 🙂

Sali tu svatbu sis vyloženě užila jak koukám co? 😉 Teda to muselo být fakt super 🙂

Nikuš to bude fajn jak ti mamka pomůže s velkým úklidem 😉

Dandulko s tím podzimem a jarem máš pravdu.Určitě se jednoho dne v říjnu probudíme z pařáku do sněhu 😅

Týnko tak manžílek už je konečně doma,super 😉 My ještě neslavili,až dnes budem 😉

nika
autor
20. zář 2009

holky šiju povlečení, ach jo. už mám polštářek, jdu an peřinku, je to makačka takové věci si vymyslet.
nakonec jsem nastříhala na mantinel na obyčejný rovný, nikoli do kulata 🙂

nika
autor
20. zář 2009

a volal manža že teprve vyjížní dom, to slíbil že bude doma v pět. mám fkat radost. zlobí nás.

berryl
20. zář 2009

dan tak konečně hotovo! To je super! Budu čekat na fotky. Co malý jak se má ve škole přírodě?má mobil? Petul to bude dneska romantika! Rada už spí,úplně vytuhnul :o) já jsem byla venku s kamarádkou vozit a teď si jdu dat vanu. Niki jaké dělás povlečení,nějakou neutrální barvu?

nika
autor
20. zář 2009

jojo až bude hotovo a budou baretky do digitálu přidám fota. teď jsem bohůžel bez možnosti.

dandulka1
20. zář 2009

berryl - no hotovo ještě ne ale stihli jsme víc než jsme čekali. Malej napsal jen dopis, mobil ztratil než odjel. Měla jsem slzy v očích, cituju - Dojeli jsme dobře, prší ale líbí se nám tu.Je tu dokonce i bazén. A co břicho? Jestli malá kope řekni že jí bude lochtat její brácha. Papa váš Luďa. - 🙂 Hezký, né? Fotky ti zase pošlu.

Jdu si lehnout, už zase pár dní vstávám v 6 a přes den nespím tak to na mě padlo. papa, ráno u kafe si vás dočtu.

endie
20. zář 2009

pěkný večer přeju 😀

berryl
20. zář 2009

dan pěkný to je zlatícko! Je fajn,že už je starší,bude Ti pomáhat a opatrovat sestřičku. Jo a něco nového o mamince? Endie jak Ti je?

blecha001
20. zář 2009

ahoj holky,
jsem tu jen na skok.. celý víkend jsem proležela v horečkách, ted se mi udělalo dobře, tak jsem vás akorát přišla pozdravit.. mam povolených 15min u PC a prý už tu jsem pulhodiny.. tak se loučím.
až mi bude dobře, tak sem přijdu na dýl.

nika
autor
20. zář 2009

tak mám došito - teda jen povlečení, zítra mantinel a zavinovačku - ta bude z trochu jiné látky snad to nebude vadit. jdu na kutě papa

dandulka1
21. zář 2009

Ahoj holky, jsem od půl 3 vzhůru. Prostě noc za všechny prachy. Ted jde na mě krize. Petr odjel a já čekám až nám přivezou uhlí a půjdu spát.
berryl - mamce je líp, tu ochrnutou ruku už rozcvičuje, od pátku měla začít rehabilitaci s tou nohou. Pojedu tam asi zítra. To víš, už je jí skoro 70. Ale už má za sebou 14 operací tak tohle zvládne taky, je jak kočka, má 9 životů. Ten zmetek jí sebral mobil tak jsem jí řekla at si ho nechá přinést, že už se za ní nedostanu každý den, no to víš že jí ho nedal, tak udělám opět zle. Za ten zákaz návštěv jsem mu řekla svoje a když se stane že se tam potkáme tak ho ani nezdravím.

Holky uhlí přijelo tak to jdu vyřídit a spát, zatím papa.
Odpol.vložím pár fotek.

nika
autor
21. zář 2009

dandul ty jo, taková probělá noc. jsem ráda že je mamince lípe 🙂

jinak já jsem taky ponocovala ael jen od tří do půl páté tak jsem to zapíchla.

dneska bude zase krásný den 🙂

endie
21. zář 2009

nazdar dámy 😀
tak už jsem zas sama manža nečekaně přijel v pátek večer a přijedemi až 4.10 ☹ tak mi je smutno po něm 😢 byly jsme včera ve futuru a v chicoo mějí 40% slevu na oblečení atd mamina mi nakoupila a já si splnila sen a malé koupila krásnou soupravičku protože jinak bych za to ty prachy nedala

berryl
21. zář 2009

holky já spala i bez wc :o)))

Dan co to je proboha za chlapa!!! pověsit za koule fakt!!!

endie
21. zář 2009

já měla WC 5x za noc už jsem si zvykla 🙄

nika
autor
21. zář 2009

ahojki holky, berryl souhlasím.

endie to je fajn, jinak vaši mají fajn domeček 🙂 a neboj taky budu sama, celej týden do neděle. jsem naštvaná, protože jsem chtěli o víkendu na hory, a nevím jestli mám jet sama. to bude rozhodování.

ty jo do kdy tam ty slevy jsou? nevíš.

endie
21. zář 2009

to právě nevím oni to likvidují a stěhují do shopingu a ted někdo říká že jenom včera a někdo zas že do konce týdne

berryl
21. zář 2009

endie a mluvila si s tím svým mudr? já bych mu zavolala a zeptala bych se na ty ozvy atd.

nika
autor
21. zář 2009

aha to je škoda,

vymámila jsem z digitálu poslední možnou fotečku - pak uplně klekly barerky .-)

berryl
21. zář 2009

tak já dneska do toho chicca zajedu mrknout :o)díky Endie

endie
21. zář 2009

podle něho se ty ozvy prý dělají až když se přenáší do té doby je to zbytečné 😠 prý se to dělá až po předání do porodnice 😠 až odrodím tak jdu od něho pryč ikdybych měla dojíždět nevím kam. Mě tak šíleně bolí podbříšek v noci se nemůžu otočit jak to bolí a stydká kost k tomu, potkala jsme kámošku a ta na mě ty máš ještě hodně to bříčko nahoře to budeš přenášet 🙂

endie
21. zář 2009

niki šikulka i ta hračka super, zručná mamina 😀

berryl
21. zář 2009

tak to tě kamarádka potěšila co?

endie nevíš jestli tam jsou slevy na chůvičky?

berryl
21. zář 2009

Niki povlečení je parádní!!§