II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
24. zář 2009

fakt 😲 já se chystám si uvařit čaj :o) tak uvidíme

berryl
24. zář 2009

líbí se mi ta písnička
život mi najednou příjde kyselý ... co zpívá ten žluťásek před super star

nika
autor
24. zář 2009

snad na tom budeš líp, takový oblíbený hrnek to odnesl ach jo. tolik let jsem ho měla, ael zase bude více místa ve skříňce 🙂

berryl
24. zář 2009

bude jiný oblíbený :o)
jdu si dát vánočku s marmeládou
kdy máš poradnu? já až v úterý

adellaide03
24. zář 2009

AHoj holky,
tak nevím co dnes kde bylo, ale i já měla dost děsnou noc. Na wc sice jednou, ale taky mě nějak bolelo břícho, nemohla jsem najít polpohu no děs. Teď jsem jak přejetá parním válcem

berryl
24. zář 2009

ahoj Adel a noha už nebolí?

adellaide03
24. zář 2009

Berr v ortéze už nebolí asi měsíc, teď jí mám nez ortézy a taky docela dobré. Snažím se s ní aspoň nějak hýbat abych se na ní pak dokázala co nejrychleji psotavit.

berryl
24. zář 2009

aha, no to musíš, pak budeš nohu potřebovat, kolem mimi 🙂

berryl
24. zář 2009

co Ty jinak dneska budeš dělat?

nika
autor
24. zář 2009

aj já mám poradnu až v úterý, i endie

berryl
24. zář 2009

jo vlastně je nás více, jsem hooodně zvědavá co se tam dozvím 🙂

adellaide03
24. zář 2009

No však doktorka včera v poradně říkala příteli, no ono to s tou nohou není jednoduché to si budete muset vzít prvních pár dní určitě volno abyste mohl mamince pomoct s miminkem, což asi ano. Ono rozbolavěla z porodu a k tomu bolavá noha asi nebude moc příjemné, ale já to zvládnu, musím.
No já toho s tou nohou moc nenadělám což mě štve protože mám normálně chu%t uklízet 🙂 , ale asi to bude jen takové relaxační.
A co Tvoje noha už je v pořádku?A co budeš dělat Ty?

nika
autor
24. zář 2009

to já taky 🙂 uvidíme co udělá víkend na horách 🙂

berryl
24. zář 2009

holky ten náš prcek pěkně roste asi budeme mít větší miminko 😲

nika
autor
24. zář 2009

adel tak ať příteli napíší očr - ošetřování člena rodiny - tzv. paragraf co se platí z nemocenského pojištění, až 9 dní, dle mého na to máte nárok, pokud se ty nemůžeš starat o mimi, ušetří tak dovolenou na něco jiného,.

nika
autor
24. zář 2009

proč myslíš? berryl?

berryl
24. zář 2009

Noha je lepší, ale ortéza by nebyla k zahození. 🙂 Hlavně se můžu pohybovat a už nekulhám. Víš ono je fajn, že je teplo a můžu nosit žabky v teniskách trochu trpím, ale musím to zaklepat, je to na dobré cestě !!!
no já budu něco málo uklízet, příjde mi, že mám všude bordel a Ráda už se smál, že to není pravda asi mi už trochu kape na maják :o)

adellaide03
24. zář 2009

niky jo to mu taky doktorka radila.
já mám poradnu zase příští středu. Už tam chodím každý týden a včera tam byla chuděra paní co jim tam nejdřív omdlela a pka jí doktorka poslala do nemocnice protože měla miminko strašně moc nízko tak mi jí bylo líto.

berryl
24. zář 2009

no mám ho až pod ,,kozama,, a cítím jeho nohy a příjde mi strašně obrovský kde šáhnu tam je 😲

adellaide03
24. zář 2009

Berr a kolik měříš si větší nebo menší postavy?

berryl
24. zář 2009

no mám 168cm

berryl
24. zář 2009

já jsem měla 52cm 3400gr

adellaide03
24. zář 2009

Tak to nejsi zase nějaký prcek, ale neboj já myslím, že teď už v tomto stádiu těhotenství to je normální. A odhad miminka Ti nedělají? Já vím, že to je zavádějící, ale možná by Tě to trochu uklidnilo.

berryl
24. zář 2009

no zkusím se zeptat v to úterý :o) ono je to stejně fuk nejde to ovlivnit 🙂

adellaide03
24. zář 2009

No právě. Mě minulý týden kdy jsem byla v porodnici dělali ultrazvuk na průtoky a přitom mi mudr řekl, že podle ultrazvuku je mimi o týden menší než mám termín porodu, tak si člověk říká no třeba budu mít malé minmi, ale opravdu to na tom nezáleží. Klidně může ještě během toho měsíce přibrat. Jen v ten moment jsem byla ráda, že není třeba o týden větší 🙂

berryl
24. zář 2009

jo jinak manžel má 186cm a 121kg :o) ale on posiluje, ale jako prcek byl menší než já a měl 3600gr tož jsem zvědavá já si myslím, že malý bude mít tak 3800gr a 51cm 😀

berryl
24. zář 2009

aha tak to uvidíme, ale podle mě to je jen tak orientační, každé dítě je jiné a ty ult jsou nastavené podle nějaké normy atd kamarádce týden před porodem řekli v nemocnici že malý bude mít 3200gr a měl 4100gr 😲 😲 😲

berryl
24. zář 2009

jinak já i manžel máme oba silné kosti, manžel je mohutný od malička a jeho rodiče,segra jsou silnější, u nás se najde v rodině taky pár cvalíků :o) no hlavně ať je to moje miminečko zdravé a má klidně i 5kg to už mi je fuk 😅

adellaide03
24. zář 2009

Ale podle Tvého bříška mi to na obříka teda nepříjde.
Jo já vím, že je orientační, ale v ten moment si člověk řekne, uf tak to je dobře. Ale znám taky případy kdy řekli určitou váhu a miminko bylo buď větší nebo menší.

berryl
24. zář 2009

no kamarádka taky neměla veliké bříško a měl 4100gr a ona ho měla hodně v těch bocích no byl veliký přitom pupek měla malý oproti jiným maminkám, které pak měly prcky přes 2kg