II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
24. zář 2009

berryl vůbec totak nemusí být, brácha je mohutný švagrovka taky a malý měli jeden 3200 a druhej mladší 2800 a oba přenášení.

nika
autor
24. zář 2009

🙂 hlavně aby byli ti bobíšci zdraví

berryl
24. zář 2009

přesně tak teď je tolik nemocí, že mi je z toho až špatně

nika
autor
24. zář 2009

koukám že adel stále zarůstá album pavučinami, ještě nenapravila co slíbila.

berryl
24. zář 2009

teď jsem na to Niki myslela :o)

nika
autor
24. zář 2009

jdu pokračovat, ty jo vysála jsem obývák a lije ze mne jak z koně, je dusno

berryl
24. zář 2009

já jdu pro změnu uklízet :o)

adellaide03
24. zář 2009

No Niky zůstává pavučina protože chlap příjde z práce a fotit se mu nechce, že prý o víkendu. Chce udělat nějaké neamaterské fotky tak jsem zvědavá, ale pokud se k tomu nerozhoupe tak to budu muset vyfotit sama i když jako kulhavý orfeus.

berryl
24. zář 2009

no a ten můj chtěl fotit a já zase nechtěla 😀

adellaide03
24. zář 2009

Berr můj taky fotil, ale tohle tady jaksi dát nemůžu 🙂
Tak se holky moc nepředřete s tím úklidem.

nika
autor
24. zář 2009

adel nemusíš jen sebe, stačí i věcičky pro mimouše, vždyď tam nic nemáš, a to jsem byli nakupovat.

adellaide03
24. zář 2009

Já vím Niky něco už mám vyfocené tak to tam šoupnu 🙂

verusinek
24. zář 2009

Dobré ranko holky (teda spíš krásné dopoledne 😅 ) 🙂

endie
24. zář 2009

ahojík
děs běs dnešní noc 😝 jsme myselal že pojedem na pohotovost, jsem měla takové bolesti v podbříšku, nemohla sjem vylézt s postele ale nějak se mi to podařilo a pak jsem pomalu lezla po čtyřech na záchod se mi stoho chtělo plakat a pak jsem od 3 hodin čuměla dotmy 😠 vůbec by mi nevadilo kdyby ted nebyla noc

adellaide03
24. zář 2009

Verus ahojky
Endi chuděro. Já teda měla taky děs noc, ale zas tak hroznou ne.

verusinek
24. zář 2009

Holky co se dneska v noci dělo, že jste takhle nespali, to je děsný, nepište mi, že mě to čeká taky 😅

dandulka1
24. zář 2009

Tak jsem ještě 2,5 hodiny dospala. Když sedím tak taky dobrý, ale v leže a při chůzi mám bolesti. Doslova se plazím. Co se dneska děje? Bolesti byly opravdu porodní a najednou jsem měla strach kdy jet a brečela jsem že ten porod nechci zažít. ☹ Je to divný že nás je tolik se stejným problémem.

berryl - já mám malou taky všude,, sice víc napravo ale někdy mám pocit že jí mám kolem dokola.

Holky mě se zmenšily prsa. Mezi 5-7 měsícem jem si musela koupit podprdu a ted jsou mi opět všechny původní, mám sotva 75B.

Ted jsem si ještě jednou prošla tašku do porodnice, chyběli mi kalhotky. Chybí mi už jen hygienické věci, doufám že je nezapomenu pobalit.

dandulka1
24. zář 2009

Jinak s tím mytím oken bacha, poloha rukou nahoru a natahování způsobuje omotání pupeční šnůry, už bysme neměli ani věšet prádlo víš než jsou oči.

endie
24. zář 2009

dan : tak to mám přesně taky, když sedím tak nic ale když ležím tak bélí a mám problém změnit polohu a v chuzi to samé bolí to, já mám prsa furt stejné jsem si myslela že budu jak Pamela a ono prd 😀

adellaide03
24. zář 2009

Veru třeba Tě to nečeká. Já většinou spím dobře jen třeba s tím, že jdu jednou na wc, ale kdo ví.
Dan já mám od otěhotnění 75B tak jsem zvědavá jak to bude po porodu. Kojo podprdu jsem si koupila větší tak uvidíme.

verusinek
24. zář 2009

No já chodím taky tak jednou v noci na zácho, ale to jako furt, ne jen v těhu... Tak uvidím, snad se mi takovéhle vaše trápení vyhne 😔

adellaide03
24. zář 2009

Veru já si teda taky zatím nemůžu stěžovat oproti holkám ty si tady chuděry vytrpí. Já kromě toho, že mám zlomenou nohu se v těhu cítím krásně.

dandulka1
24. zář 2009

endie - já to u kluka neměla tak jsem vyplašená jak prvorodička. A musím říct že i otrávená. Když se v noci otáčím tak fakt trpímjak to bolí. No už to máme opravdu za pár. Nevím co je lepší, jestli toto nebo být v noci vzhůru s miminem který řve a nevědět co s ním 🙂

dandulka1
24. zář 2009

Jinak včera jsem koukala na zprávy a porodné a mateřská by měla zůstat.

verusinek
24. zář 2009

Adellaid, božínku jak se ti to povedlo zlomit si nohu 😅 ??? A budeš to mít ok do porodu???

endie
24. zář 2009

dan: konečně někdo kdo mě chápe 🙂 a ví o čem mluvím, když se otáčím tak je to utrpení malá asi bude pěkně tlustoučká 😀 láska moje

petule83
24. zář 2009

Ahojte lazaři 😀 Tak já každou noc trpím s kyčlema,moje převrácení z jednoho boku na druhý je tak 30krát za noc 😝 Ale už si na to zvykám.Na všechny ty bolesti si nějak zvykám.Ono mi to snad asi bude i chybět 😀
Dneska úplně super noc,fakt se mi moc dobře spalo.Jo a v úterý mám taky doktora 😉

Týnko nic si z toho nedělej,že jsi byla hnusná na Radima,prostě hormony pracují a za to nemůžeš.A asi bude hůř 😖 Já jsem zase naštvaná,protože Tomáš teďka často jezdí do Šenova pomáhat švagrovi a mi to vadí,protože jsem stále sama doma a mě to tady nebaví 😠 Nemám tady s kým pokecat,leda tak s prckem a ten mi neodpovídá.Ven se mi nechce,mám vše daleko a už se na to necítím 😖 U počítače už nevydržím sedět.

adellaide03
24. zář 2009

Veru no špatně jsem šlápla, ale teď jsme s mamkou zjistily, že za to mohly i ty boty vůbec už nepružily takže byla jen otázka času kdy se něco stane. No tak úplně v pořádku asi ne, ale tak snad aspoň částečně.

nika
autor
24. zář 2009

já taky ty věci naházela do tašky, a připravila tašku s oblečením pro mímíska jak půjdem domů 🙂 a dala do autosedačky - příjde mi to jako místo kde to ten můj chlap nezapomene 🙂

a řeknu vám něják se mi to do té tašky nechce vlézt. 😅

nika
autor
24. zář 2009

dan to já spím většinou dobře, jen prostě dnešní noc byla divná 😒